Pokroky v sociálnom živote

Diskusia o tom, čo Vás trápi v súkromí...
gogo956
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok

Re: Pokroky v sociálnom živote

Príspevok od používateľa gogo956 »

Blastbit napísal: 30 apr 2021, 16:58 hojko - v poriadku ved si to vysvetlil až teraz.
Ako si Terepin zariadi tak bude mať, dosť ludí mu za tie roky hovorilo čo má ako robiť a co nie.
Neni prvý ani posledný na fore ktorý dlhé roky rieši to co má nejakej babe napísať alebo ako zaujať. Pritom nie je to žiadna veda, ísť do reálneho sveta pobehať a dosiahnuť to, aby žena bola prvá ktorá ho bude chcieť viac ako on ju. Nikto mu reálne nenúka zlatokopky sexbomby ako napr Eva Perkausová ale nech si je vedomý, že nebude stále jedno ako bude vyzerať a ako žije svoj život.
Ved pozrime na malého vychudnutého finančníka Jaroslava Haščáka, uplne škaredý chlap a mal ženských tiež dosť. Ale vieme čo bola hlavná motivácia u žien. Ak by bol smetiarom, tak nikdy by ziadnu nezískal a dar reči by mu nepomohol aj keby sa po*ere.
Možno nejakú zmotať na krátke chvíle ale ak sa ženská dozvie co robí a za kolko, otočí sa na opatku a este x krát olutuje ze mu roztiahla nohy.
Blastbit

v Ba mali smetiari v roku 2019 priemernu mzdu 1578€, dnes to bude urcite viacej,takze vzhladom na to ze ti na to staci iba Zš tak to nie je zlý plat, zase na to potrebujes dobrú fyzičku :wink:

Terepin
ked komunikujes so zenou a ona zavedie reč napr na cestovanie, tak snaz sa vzdy udrziavat konverzaciu v spojitosti s nou aby citila ze sa o nu zaujimas. Takze sa jej spytas napr kde vsade uz bola, ci ma radsej severne krajiny alebo tropicke, kde sa jej ako páčilo, kde by chcela ist a pod. A ona povie napriklad ze by chcela niekedy navistivit povedzme Karibik, tak ty na to povies, ze ty Karibik zboznujes a tiez ta to am láka. Chápes? aby ste mali nieco spolocné, nie že link na YT na vlaky.. :wink:
Inac vies co je na Tebe naozaj pre mna zaujimave? Ze mas okolo seba same ženy, /sestra,mama/ ale ženam moc nerozumies. Ale to sa da naucit ked sa chce.
starysomar
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa starysomar »

Až sa prestane z 99,99% zapodievať sám sebou a začne vnímať aj ľudí okolo...
Blastbit
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa Blastbit »

Lenže BA so svojimi platmi neni celé SR. Smetiar v KE kraji nebude zarabat 1600 brutto, ledva polovicu,prípadne kusok nad minimalkou.
Asi tak ovela menej riešiť hypotezy čo by bolo keby, ale viac vraziť do seba a úspech príde.
gogo956
Redeemer
Redeemer

Blastbit napísal: 30 apr 2021, 18:22 Lenže BA so svojimi platmi neni celé SR. Smetiar v KE kraji nebude zarabat 1600 brutto, ledva polovicu,prípadne kusok nad minimalkou.
Asi tak ovela menej riešiť hypotezy čo by bolo keby, ale viac vraziť do seba a úspech príde.
aby som to upresnil: tych 1587e v Ba mali v 2019 smetiari ale vodici, zavoznici mali menej 1215e. vsetko brutto. Apropo v Ke to vyrazne menej nebude, lebo v Ke sa platy celkovo dost dotahuju na Ba. celkovo 1635 vs 1273e za 2020.

Apropo ked si spominal Hascaka ze je chudy, tak som za svoj zivot stretol kopec chudych chlapov /niektorí až rachitickí/a ziaden kvoli tomu nemal problem ze by si nevedel najst priatelku. Chudost nie je problem ani mierna nadvaha, ide o to čo clovek zo seba vyžaruje, ci je s nim zabava, vie zartovat a pod.
Blastbit
Medium Professional
Medium Professional

Sak plat neni vsetko zálezí aké má náklady na život ten smietar ale aj Terepin ako dokaže robiť s peniazmi a to sa týka všetkých.
Aby som to za seba uzavrel moje rady Terepinovi- zmeň na sebe všetko čo sa dá ohladom výzoru zhodnot co sa ti hodí, chces auto kup si, nechces auto nemusís ho mať, bud to ženská pochopí alebo nie, ako aj v prípade toho ze zijes s matkou v byte. Písanie na internete o ničom nevypovedá moze skončiť zo dna na den pri kazdej babe. Všetko dolezité sa rozhoduje aj tak v teréne - reálny život, lepšie rady nemám a ked ti tu napíše este dalsích 10 ludí iné názory vyber si z toho co chceš.
Merco_
Professional
Professional

Príspevok od používateľa Merco_ »

Ja si myslím že záhadu Terepin vyriešime až osobne na stretku pri pive a mám pocit že budeme všetci prekvapení 😁
Terepin
Guru
Guru

Príspevok od používateľa Terepin »

starysomar napísal: 30 apr 2021, 17:44 Až sa prestane z 99,99% zapodievať sám sebou a začne vnímať aj ľudí okolo...
Kámo, ja som paranoik. Ja si až príliš všímam ľudí okolo a dáva mi veľa námahy ignorovať ich.

Autoeditácia príspevku po 1 min 5 sek:
Merco_ napísal: 02 máj 2021, 17:47 Ja si myslím že záhadu Terepin vyriešime až osobne na stretku pri pive a mám pocit že budeme všetci prekvapení 😁
"Ty kokso, ten je ešte väčší debil než sme dúfali."

Autoeditácia príspevku po 17 min 45 sek:
gogo956 napísal: 30 apr 2021, 17:18ked komunikujes so zenou a ona zavedie reč napr na cestovanie, tak snaz sa vzdy udrziavat konverzaciu v spojitosti s nou aby citila ze sa o nu zaujimas. Takze sa jej spytas napr kde vsade uz bola, ci ma radsej severne krajiny alebo tropicke, kde sa jej ako páčilo, kde by chcela ist a pod. A ona povie napriklad ze by chcela niekedy navistivit povedzme Karibik, tak ty na to povies, ze ty Karibik zboznujes a tiez ta to am láka. Chápes? aby ste mali nieco spolocné, nie že link na YT na vlaky.. :wink:
Veď sme sa o tom aj bavili. Som jej povedal, že by sme si mohli dať výlety po Hnileckej doline a tento návrh sa jej aj páčil. Ja som jej tie videá navrhol až deň nato a aj to ma napadlo len preto, lebo si spomenul na to, ako vravela, že rada cestuje a kvôli pandémii musí sedieť doma (a kvôli pozitívnemu testu dupľom). Podľa tunajších reakcií to evidentne nebol ten správny záujem o jej záľuby, ale to nevadí. Poučil som sa a nabudúce si takéto nápady nechám pre seba.
gogo956 napísal: 30 apr 2021, 17:18Inac vies co je na Tebe naozaj pre mna zaujimave? Ze mas okolo seba same ženy, /sestra,mama/ ale ženam moc nerozumies. Ale to sa da naucit ked sa chce.
Zaujímavé? Ale kdeže. Dám ti príklad: moja mama bola dnes úplne v pohode, no po obede si odrazu spomenula na niečo, čo som neurobil, chvíľu po mne nadávala a odvtedy so mnou nerozpráva. A podobné zážitky mám aj od svojich sestier. A ty sa čuduješ, že ženám nerozumiem?
wladas
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa wladas »

Terepin napísal: 02 máj 2021, 18:23Dám ti príklad: moja mama bola dnes úplne v pohode, no po obede si odrazu spomenula na niečo, čo som neurobil, chvíľu po mne nadávala a odvtedy so mnou nerozpráva. A podobné zážitky mám aj od svojich sestier. A ty sa čuduješ, že ženám nerozumiem?
Presne toto je najlepsia skola zivota :D S babou to nebude ine.
beardie
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa beardie »

tak sa spravaju vsetky zenske :D
Terepin
Guru
Guru

Ako vravím: nerozumiem im. A nikdy im ani rozumieť nebudem.
beardie
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa beardie »

to ziaden muz, snazili sa o to mnohi a vsetci zlyhali
Terepin
Guru
Guru

Len ženy rozumejú ženám a navzájom sa nenávidia.
wladas
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa wladas »

mazel tov
gogo956
Redeemer
Redeemer

Muži su v komunikacii priamejsi, nevedia / nechcu sa vacsinou pretvarovat, hovoria co si myslia. Ale zeny su presny opak, castokrat taktizuju, nechavaju si otvorenych viacero moznosti a rozhoduju sa az vtedy ked vidia co je pre ne najvyhodnejsie a pod. Tato strategia bola pre ne evolucne najvyhodnejsia, pretoze su voci muzom vo fyzickej nevyhode, preto muzi su "hlavou" a zeny tym "krkom" ktory tou hlavou hýbe.
Blastbit
Medium Professional
Medium Professional

gogo956 napísal: 02 máj 2021, 20:30 Muži su v komunikacii priamejsi, nevedia / nechcu sa vacsinou pretvarovat, hovoria co si myslia. Ale zeny su presny opak, castokrat taktizuju, nechavaju si otvorenych viacero moznosti a rozhoduju sa az vtedy ked vidia co je pre ne najvyhodnejsie a pod. Tato strategia bola pre ne evolucne najvyhodnejsia, pretoze su voci muzom vo fyzickej nevyhode, preto muzi su "hlavou" a zeny tym "krkom" ktory tou hlavou hýbe.
Viac možností-ked už je ženská zadaná s chlapom co priemerne vyzerá a priemerne zarába raz dva ho nahradí chlap co lepsie zarába aj lepsie vyzerá. Zena potom neváha dat kopačky tomu priemernemu. Nebalamute toho Terepina 14 rokov a ani seba tým, že mu budete hovoriť to že nemusí dobre zarabat, nemusí ani dobre vyzerat, kludne moze mat aj neviem aku nadvahu a ze mu stačí dar reči a pod. Dar reči je len jedna skladačka mozajky. Ak aj zbalí nejakú priemernú alebo slabý priemer ani tú si večne neudrží. Takú ked očarí nadpriemerny chlap po kazdej stránke, tak sa bude onho snažiť ale samozrejme potichučku, musí mať domovský prístav-súcastneho frajera, keby sa jej to nepodarí.
A veruže viacero žien si povie ze nechce mať vrabca v hrsti ale chce holuba na streche.
Pri fakt sexi krásnych ženách ani nevravím tam je to ešte viac poznať. Podla krajov v SR a vsade inde vo svete je to iné v týchto ohladoch.
S nadpriemerným vzhladom, nejakým majetkom, dominantným, sebavedomým správaním s obcasným nenuteným humorom pri vytvorení pritazlivosti, ženu rozosmeje aj uplna kravina ak tam bude tá pritazlivosť a nič tým nepokazí. Ak tam nie je pritazlivosť a snaží sa snou vtipkovat bude len za šaša a skončí ako kamarát. Presne ako tá jeho komunikácia stou aziatkou.
Terepin
Guru
Guru

Eh, nešiel som do toho s tým, že ju získam. Bol som len zvedavý ako to dopadne. A dopadlo to presne tak, ako som čakal, takže všetko je ako má byť. :D
Blastbit
Medium Professional
Medium Professional

Terepin napísal: 06 máj 2021, 22:43 Eh, nešiel som do toho s tým, že ju získam. Bol som len zvedavý ako to dopadne. A dopadlo to presne tak, ako som čakal, takže všetko je ako má byť. :D
Pokial to so ženou ide od začiatku ako v lete na saniach to je signál, že to do buducnosti nemá zmysel. Musí to ist vsetko po masle, zdokonaluj u seba co sa dá nech máš väčšiu hodnotu u žien. Dosiahnuť aby ženy chceli teba viac ako ty tie baby. Zena musí chlapa viacej milovať ako on ju lebo potom ona stráca zaujem onho ked spolu randia alebo aj ked su vo vztahu.
Terepin
Guru
Guru

Ja sa budem zdokonaľovať kvôli sebe, nie kvôli ženám.
Blastbit
Medium Professional
Medium Professional

Kvoli sebe a ked to vycitia že si so sebou spokojný, ale nevenuješ im az taku pozornosť ako iný chlapi v ich okolí, sa zacnu aj samé o teba zaujimať.
Terepin
Guru
Guru

Keď som im nebol dosť dobrý doteraz, nebudem im dosť dobrý ani potom.
Napísať odpoveď