Geocaching

O športe...

Chceli by ste skúsiť tento druh turistiky?

áno
62
51%
nie
16
13%
áno ale nemám GPS-ko
44
36%

Celkom hlasov: 122

cheeseburger
Light Star
Light Star

Re: Geocaching

Príspevok od používateľa cheeseburger »

Ahojte, zacal som sa s tym trochu hrat, stiahol som si appku geocaching na iOS, no vacsinu kesiek mam platenych. Vsimol som si ale, ze cez prehliadac na PC ich mam platenych ovela menej. Kamarat ma na androide nejaku appku, kde mu to vraj ukazuje vsetky bez toho, aby platil.

Uprimne nejak nevidim zmysel platenia, kto z toho ma zisk? Takisto sa tomu nechcem venovat kazdy den, skor nahodne pre zabavu, a platit za to mi nepride velmi rozumne. Da sa to nejak legalne obist?
baldorex
Addict
Addict

Príspevok od používateľa baldorex »

Zisk má z toho geocaching.com, logicky.
Platené myslíš pravdepodobne premium kešky pre premium užívateľov.
Ak nechceš byť premium užívateľ, tak hľadaj iba free kešky, je ich väčšina, tak kde je problém?
cheeseburger
Light Star
Light Star

Príspevok od používateľa cheeseburger »

No ja mam v tom mozno trochu gulas, ale ked pozeram cez appku, tak mam vacsinu platenych. Ak som ale pozeral cez web na geoacaching.com tam som platenych mal ovela menej.
baldorex
Addict
Addict

Príspevok od používateľa baldorex »

V appke si nevieš nastaviť aby nezobrazovalo premium kešky?
konyk87
King
King
Používateľov profilový obrázok

Príspevok od používateľa konyk87 »

V oficialnej appke bez premium uctu vidis kesky len do urcitej obtiaznosti/terenu (myslim, ze len tradicky do 2/2).
https://www.geocaching.com/help/index.p ... 2&pgid=764

Neviem, ci na iOS existuje alternativa, ktora to vie obist, ale legalne to urcite nebude. c:geo na androide tym tiez porusuje podmienky pouzivania...
Mek
Addict
Addict
Používateľov profilový obrázok
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Mek »

Je to tak ako pise konyk87. Premium ma viac vyhod, hlavnou je prave ta moznost stahovat vsetky kesky do mobilu, a potom este notifikacie na nove kesky v okoli. Tiez nehram kazdy den, mozno ani kazdy tyzden, ale premium si platim, bez neho by to nebolo velmi pouzitelne. Mam Android, a nepouzivam oficialnu appku, ale Locus.
Napísať odpoveď