Upodozrieva ma, že ju podvádzam. Čo mám robiť?

Diskusia o tom, čo Vás trápi v súkromí...
STHI
Novice
Novice

Upodozrieva ma, že ju podvádzam. Čo mám robiť?

Príspevok od používateľa STHI »

. Ďakujem, poprosím o zmazanie témy
zuzanuska
Medium Professional
Medium Professional
Používateľov profilový obrázok

Re: Upodozrieva ma, že ju podvádzam. Čo mám robiť?

Príspevok od používateľa zuzanuska »

Fúha, to je tak opisne podané, až sa to ťažko číta.

Takže si obvinený z nevery, hoci podľa tvojich slov si nič neurobil (ani na sociálnych sieťach, ak som správne pochopila túto tvoju vetu " Ak tu niekto načrtne či som riešil niečo ohľadne flirtovania a tém blížiacich sa k nevere čo by len skrz sociálne siete, tak Vám chcem ušetriť čas")

Ona ťa uráža, označuje za nulu, uráža, že si schudol (to, že ona mala predtým s tým problémy, znamená, že ona bola tučná a potom schudla?), ty máš z toho stresy, neješ, resp. ješ, ale hneď to ide von (tak stres vie pekne zatočiť so žalúdkom)

Ona ťa stále obviňuje a ty sa trápiš ako mladý Werther (Utrpnie mladého Werthera)

Tvoja otázka vlastne je, ako ju presvedčiť, že si jej neverný nebol? Neplatí prezumpcia neviny a teda ona by mala vedieť dokázať, že si jej neverný bol?
Resp. na základe čoho ťa obviňuje? Niekto jej niečo povedal? (konfrontuj toho človeka pred ňou), alebo prečítala nejakú SMS, čo vyznela inak než mala...?

Ty sa hlavne nemeň na labilného trpiteľa, lebo si ťa prestane vážiť. Ak rozhovory s ňou nepomáhajú, tak trochu vymedz hranice, nenechaj sa urážať, lebo stratíš v sebe chlapa.
Pilifo
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Pilifo »

No ja ti neviem, ale pokiaľ si ťa vôbec neváži, často ťa uráža a zosmiešňuje a ty si jej už povedal, že ťa takéto slová od nej bolia a ona to napriek tomu ignoruje, tak je podľa mňa na mieste otázka, či s takýmto človekom chceš zostať.

Chceš stráviť zvyšok života s niekým, pre koho budeš len handra, na ktorej si bude vybíjať svoju frustráciu zo života? Ak ti ide o dobro tvojho dieťaťa, tak možno by bolo vhodné počkať do narodenia, aby ju nenapadla nejaká blbosť, keby si sa s ňou chcel rozísť už teraz.

Určite má tento príbeh aj druhú stranu, ale ak to hodnotím len na základe toho, čo si napísal, tak mi nepripadá, že tvoja frajerka je mentálne vyrovnaná osobnosť, ktorá by vedela problémy riešiť chladnou hlavou, ale skôr vypočítavá a pomstychtivá mrcha... :roll:
gogo956
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa gogo956 »

STHI

realita je taka, že časť žien keď otehotnie a nasledne aj dalsie obdobie po pôrode, stratí dočasne sexualny apetit. Pre niektore zeny to plati pre ine nie, su aj take, co su este v tomto obdobi naruzivejsie. Proste sa s tym zatial zmier, nutenie druheho do niecoho na co nema chut sa nikdy nevyplaca, zivot nie je len o sulozeni. Pre prirodu je teraz prioritou tehotenstvo tvojej ženy a svoje tuzby si musis poriesit inac. Rodina to su v prvom rade starosti a obeta, kto to nechape, ten si nema zakladat rodinu. Chapem ze takuto odpoved si nechcel pocut.
Blastbit
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa Blastbit »

Nepostrehol som prvý príspevok STHI, čiže budem súdiť len na základe odpovedí ostatních. Kludne to može byť aj tak, že ona sama ho podvádza a robí všetko preto aby ho obvinovala zato čo on neurobil. Plus tie jej posmešky na jeho osobu. Nie je nič výnimočné že ženská čo má bábätko je nadržaná ako stepná koza a nemá problém aby ju to ťahalo ku kvalitnejšiemu chlapovi - povahou,správaním,charizmou, výzorom,peniazmi,postavením atd, než stým koho má doma.
Mne osobne sa stala taká vec ohladom jednej ženy, z počiatku sme začali konverzáciu, klapalo to, diskusia o všetkom možnom,potom že má chuťe na sex a nakoniec z nej vypadlo, že je dokonca vydatá a má dieťa-bábätko. Tak som okamžite cúvol, ten sex s nou by mi zato nestál, ked viem že je vydatá. Cize može to byť aj v tomto prípade o tom, že jeho chce obvinovať,zhovadzovať,urážať ho len preto, aby sama sebe našla zámienku ho s niekym podvádzať, lebo to údajne robí aj STHI, čo teda neni pravda ked to vravel a navyše tá jeho frajerka nemá ani dokazy svojho tvrdenia.
beardie
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa beardie »

common, som si to nechaval na vecer a o to zmaze...
da sa to nejak vytiahnut zo zalohy?
Zamknuté