Neohlásený príchod

Diskusia o tom, čo Vás trápi v súkromí...
starysomar
King
King
Kontaktovať používateľa:

Re: Neohlásený príchod

Príspevok od používateľa starysomar »

A k čomu, ak nevieš nijako zistiť, "ČO" je pravda?
Všetci máme názory, skúsenosi, pocity, presvedčenie, ktoré sa časom menia - čo je pre koho pravdou, závisí od jeho vnímania.

"Ďalšia, prosím" :)
Blastbit
Professional
Professional
Používateľov profilový obrázok

Príspevok od používateľa Blastbit »

warham - hentaká manipulatívna tajnostkárka ti pravdu nepovie. 2 možnosti - bud hovorí pravdu a niekoho fakt má, ale sním to tahala dlhšiu dobu čo je možné, alebo si to vymyslela tým pádom je klamárka. Cize pre teba jedna alternatíva horšia ako druhá.
Už len táto indícia v "zacinajucom vztahu" - "si kkt lebo nechces isť so mnou von" znamená že sa ti musí zapnuť tvoja mužská intuicia a povedať si, že takáto vulgárna ženská ktorá ma začne uražať bez zjavnej príčiny mi zato nestojí aby som sa snou bavil.
Fakt nechci od nej vysvetlenie, daj si od nej pokoj, bud velmi rád, ze nieste spolu.
Nebola by ani uprimná ani verná, nedalo by sa jej veriť, klamala by ťa, podrážala by ťa, urážala by ťa, zle by to skončilo pre teba.
Vyletnené baby v mestách na kupaliskách v prírode skrátka hocikde, tak ber kamošov a chodte niekde kde sú baby, očarí ťa iná, pekné tváre, zadky,nohy aj dudy majú viaceré, nielen princezná z fitka. No a povahovo tiež, niet nad uprimnu veselú babu v dobrej nálade a nie nervácka truba.
warham
Expert
Expert

Príspevok od používateľa warham »

Ešte mi napísala že ona toto nebrala ako vzťah ale len také stretávanie (ale už na treťom stretnutí som poznal takmer celú jej rodinu).
Na všetko mi odpisovala len keď som sa spýtal že ako dlho riešila druhého za mojím chrbtom tak to vždy ignorovala. Hnusí sa mi prestava že bola s niekým iným v čase keď sa stretávala so mnou.
Blastbit
Professional
Professional

Zenská plná extremov- nechces ist snou von asi bol nato dovod, ona ti povie ze si kkt uplne z fleku ako keby sa nechumelilo.
Prídeš za nou bez ohlásenia tak jej prídeš ako psycho ktorý uz toto urobil poslednýkrát.
Vaše stretnutia neberie ako vztah ale predstaví ťa s jej rodinou aj ked ona vie ak je to teda pravda, že to chce ťahať s iným.
V jeden deň všetko okej medzi vami, na druhý deň ti povie že je v tom niekto iný a ked sa jej opytas odkedy to zacalo tak je ticho.
Bud je chorá na hlavu a to bez srandy skrátka reálna diagnoza, alebo ta len rada ťahá za nos,kazdopádne je čudná,divná ruky preč hladaj inú. Ked to so ženskou ide ako v lete na saniach,s takýmito problemami lepšie to nebude ani potom, chvalabohu tuto to prislo po 3 mesiacoch.
Táto ťa brala len na vyplnenie času kým nenájde niečo "lepšie",svalnatejšie,bohatšie atd a kedze má ona dom tak nejakeho takého potrebuje.
Ako sa vraví mať pri sebe dámu, v spoločnosti dáma aj správaním voči tebe a v posteli štetka a nie naopak ze správaním štetka ku tebe sa správa tak a v posteli by ešte robila drahoty, skrátka celá domýlená nech si to ona sním užije, aj on s nou chudák chlap.
warham
Expert
Expert

Jedna jej kamoška mi včera povedala že ona sa s ňou o vzťahoch a chlapoch radšej nebaví, lebo že toto je u nej už normálka, takéto správanie.
Aspoň mám vysvetlenie.
Blastbit
Professional
Professional

Neni jediná co má také správanie, spoznal som také. Len co ti bude nejaká iná a hlave rozumná tlačiť dudy k ustam, na nejakú buchtu z fitka rýchlo zabudneš.
Hensym
VIP
VIP

Príspevok od používateľa Hensym »

Tym hladanim pravdy sa teraz akurat zhadzujes.

Bez urazky, ale vyser sa uz na tu pobehlicu a bud si daj od zien pauzu, alebo chod hladat nejaku co za to stoji.

// sorry cital som len posledny post predoslej strany a odvtedy sa to trochu pohlo, myslienka ale stale plati :D

Kazdopadne rozchod je vzdy na hovno, vela sil a zdaru prajem.
warham
Expert
Expert

Mňa len zaujímalo prečo konala ako konala, prečo sa tak zachovala.
Priznám sa že som si to trochu vyčítal a premýšlaľ som kde som spravil chybu,
ale to čo som sa dozvedel mi pomohlo, aj keby som neviem aký ideálny pravdepodobne by sa to stalo tak či tak, len nie po troch mesiacoch ale po roku, dvoch... keďže toto je u nej normálne.
Čerešničkou na torte tohto všetkého je už len to, že ten chlap má ženu a deti.
Blastbit
Professional
Professional

Pretože ťa mala len ako zálohu aby nebola sama, kým nespoznala niekoho iného o kom si možno ešte len myslí že je lepší, kým ju neomrzí.
"Charakterná" žena, aj on bude "charakterný", raz darmo vrana k vrane sadá. Pravdu už vieš, žiadne spätné šance jej nedávať, cez leto každá druhá vyzerá k svetu a očarí ťa iná.
Napísať odpoveď