Office 365 Home - spolocna kupa

Informácie o software, ankety...
cORP.
Addict
Addict
Používateľov profilový obrázok
Kontaktovať používateľa:

Re: Office 365 Home - spolocna kupa

Príspevok od používateľa cORP. »

co sa tyka tych licencii z ebay, mate to niekto dlhodobo ? skor ma zaujima to, ci aspon ten rok to bude slapat bez problemov, mne sa jedna o viac licencii officu do viac pc v domacnosti, cloud neriesim kedze jednorazovym kontom to je nepouzitelne po danom obdobi, skor ma zaujima ci sa nikomu licencia po nejakom case nezrusila, 5 euro je nic cize by som to riskol ak to funguje spolahlivo
Gothar
Moderátor
Moderátor

Príspevok od používateľa Gothar »

Mne po vyse roku prestal fungovat onedrive ale office s tym uctom este funguje.
cORP.
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

no asi to risknem, mne o ten onedrive nejde, z dlhodobeho hladiska je to aj tak nepouzitelne, ten office bude stacit, ked vydrzi aspon pol roka je to okej :)
Daniel9911
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa Daniel9911 »

hojko napísal: 02 feb 2021, 14:10 Urcite si pred napisanim prispevku na forum najskor otvoril Google a napisal tam, ze "Office download", vsak???
áno otvoril som kamaráta Google, jedine čo som našiel je, stránka www.office.com , lenže tam sa nedostanem bez prihlásenia. Takže mi asi neostáva iná možnosť ako uloz.to, lebo sa mi nechce registrovať na microsft account.
4040
King
King

Príspevok od používateľa 4040 »

Ak hľadáš OFFICE 2019 SK Retail tak :
https://officecdn.microsoft.com/db/4923 ... Retail.img
brm
Darca
Darca

Príspevok od používateľa brm »

Od roku 2018 som cez ebay kúpil 6x takýto Office 365. Zatiaľ všetky kontá sa zdajú byť funkčné, Office aplikácie bežia. OneDrive službu v rámci týchto kont nevyužívam a ani známym nedoporučujem používať.

Inak, v rámci O2 Smart paušálu viete získať ako prémiovú aplikáciu aj licenciu Office 365 Personal.
cORP.
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

inak prave som pozeral na ebay nejake office 365 lifetime a mam pocit, ze niekto proti tomu isiel, pretoze tam horkotazko najdem aspon jedneho predajcu s tymi lacnymi variantami, skoro nikde nic, naposledy som ich tam videl pomerne dost :)
Gothar
Moderátor
Moderátor

Príspevok od používateľa Gothar »

Ano idu po tom ale treba to priebezne pozerat cez pracovny den. Vyzera to tak ze ebay im casto a rychlo maze ucty. Ja som chcel minule po par hodinach ohodnotit predajcu a uz neexistoval :D Tak som si pozrel starsie nakupy a ti predajcovia boli uz tiez zmazani.
hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa hojko »

Mazu to na eBayi, aj klasicky Office a aj Windows. Problem je, ze tam ludia predavali korporatne licencie. Sice si si ten Office aktivoval ako mam ja, ale po dvoch rokoch som ho uz aktivovat nevedel. Ale stale sa da kupit aj Windows, aj Office. I ked Office 2016 cracknem behom minuty, tak s tym si tazkosti nerobim, ale Windows mam normalne cislo z eBayu.
Daniel9911
Medium Professional
Medium Professional

Tak potom sa oplatí kupovať ten key, alebo to radšej cracknúť ? lebo čo som ja pozeral na stránke HRK Game tak, tam píšu pri tom kóde, že phone activation - takže to treba aktivovať telefonicky, čo problém nie je, lebo aj minule mi slečna tak aktivovala licenčný kód na Win 10. Hovorila, že nech si nabudúce kúpim kód z MS store :D.

https://www.hrkgame.com/en/games/produc ... activation
hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa hojko »

Ano, davaju tam telefonicku aktivaciu, ale na to je generator na webe, takze nemusis nikde volat a vygeneruje ti to kody, ktore nahodis do aktivacie Windowsu. Predpokladam, ze rovnako to bude aj v pripade Office a ak by generator nebol, tak zavolas a spravis si to cez telefon.
Daniel9911
Medium Professional
Medium Professional

To som nevedel, že už je generátor na webe, ja som naposledy zadával cez call centrum do automatizovaného systému, a ak to tak neprešlo tak ma automaticky prepojili na operátora. Dobre vedieť do budúcna. Ďakujem
IMI
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa IMI »

Tu je ten zmieneny generator online:
https://getcid.info/

Ked toto klakne tak x predavajucich nebude mat co zrat :D
brm
Darca
Darca

Príspevok od používateľa brm »

Z eBay zmizli lacné doživotné Office 365 licencie.... máte tip na nejakú overenú stránku, kde by sa ešte dalo zohnať nejaké také konto do cca 10€?

Google našiel pár stránok, ale nejak dôveryhodne nevyzerajú.
cORP.
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

a potrebujes to riesit takto ? prave som riesil ako dostat office balik na macbook s m1 chipom, cize som odkazany len na poslednu verziu s plnou podporou od MS, nasiel som web kde stiahnes s ms stranok original iso, k tomu je tam original legalizator ktory je urceny pre korporatne vyuzitie, cize to ani nieje cracknute, do pc ti nahra licenciu a s nou fungujem uplne bez problemov, cize ziadna aktivacia samotnej instalacie, len office si po instalacii overil pouzitie a slape na multilicencnom rezime
Napísať odpoveď