Ktory komentator je vas najoblubenejsi?

O športe...

Ktory je "da best"?

Stanislav Stefanik
6
14%
Matej Hajko
11
25%
Pavol Gaspar
1
2%
Milos Kovac
0
Žiadne hlasovania
Marek Matusica
2
5%
Richard Fekete
1
2%
Marcel Merciak
9
20%
Viktor Blazek
4
9%
Iny
10
23%

Celkom hlasov: 44

Peky05
Star
Star
Používateľov profilový obrázok
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peky05 »

newiem ako sa volaju ale co komentuju NHL a futbal na galaxii ty su dobry
Mateq
Medium Professional
Medium Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Mateq »

den333 napísal:no podla mna to tak aj je...ale aj tak najlepsi boli tí stari komentatori napr. Polák
Osobne som Poláka v jeho časoch nezažil, ale raz na (tuším) Markíze komentoval jedno stretnutie, a veru som nechápal prečo sa o ňom toľko hovorí ako o kvalitnom komentátorovi... Hold doba sa posunula a aj štýl komentovania sa veľmi zmenil.
hojko napísal:Medzi odpad s prehladom mozem zaradit Hajka a Gaspara, ktoreho by som doplnil este expertom na F1 Jirkom Malcharkom & dalsim expertom Petrom Camborom.
Komentátori F1 na Markíze boli vždycky odpad, už od čias Štefucu. Čambor sa k tomu dostal zrejme iba preto že bol šéfredaktorom športového spravodajstva v Markíze, čo mu ešte nezaručovalo skill ohľadom F1 :?. V komentovaní motorizmu by som dal za vzor Galaxiu - Tomáš Richtr (IndyCar) a Petra Horáka (F1, teraz už Nova). Horák bol skvelý odkedy robil v Eurosporte (vyrastal som na jeho prenosoch CART :D) v súčatnosti je dobrý keď na Galaxii komentuje DTM, pri F1 pri ňom sedí Pavel Turek a preberajú "pikošky zo zákulisia" čoho je plný net a uteká im dianie na trati. Je to na škodu.
Pri motorizme nemôžem z amerických a hlavne anglických komentátorov, na vrchole je famózny Martin Haven (GP2).
master23 napísal:eurosport som zabudol spomenut, dobry je ten komentator na moto GP, pene to graduju:)
Hmm tí Češi.. Kubíček - Čihák- minulý rok to bolo dobré, to bol Kubíček - Bursa, tento rok mi pripadali moc bláznivý, niekedy mooc trápny :arrow: Na anglickú partu Randyho Mamolu to nemá zďaleka!

TO Bakalář:
je skvelý ohladne informácii a znalostí jazdcov, v tom možno nemá konkurenciu ani v nikom z komentátorov ostatných jazykových verzií. To prerušovanie reklamov nevadí, pretože on tie informácie podáva niekoľko krát za závod. T.j. za celú TDF tá istá historka padne asi 7x :D . Ale inak v pohode...
Key5ers0ze
Guru wannabe
Guru wannabe
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Key5ers0ze »

Hmm tí Češi.. Kubíček - Čihák- minulý rok to bolo dobré, to bol Kubíček - Bursa, tento rok mi pripadali moc bláznivý, niekedy mooc trápny
nahodou parada! :) videl som to prvykrat a uplne som to prezival! kvoli takymto komentatorom by som sledoval aj priamy prenos v stavani snehuliakov..len si predstav co by robili slovenski(akykolvek) komentatori, keby sa J. Malcharek len ukazal na nejakych pretekoch, nie to este vyhral :)
co sa tyka Polaka, tiez sa mi zda komicke, ze sa tu o nom vyjadruju uzivatelia, ktori ho nikdy komentovat nepoculi(mozno raz na markize-ako si spominal)..
hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa hojko »

Mateq: To, ze Bakalar povie aj 7x tu istu historku mi nevadi, pretoze TdF ma 21 etap, nemozem pozerat vsetky a castokrat ma to uz ani nebavi, velakrat pri tom zaspim, navyse ak ma komentovat cely zavod, ktory trva aj 5-6 hodin, tak je to dost vela roboty stale nieco recnit. Aj tak patri u mna k najlepsim komentatorom, len sa obavam, ze v najblizsich rokoch asi zavesi komentovanie na klinec, pretoze uz ma svoj vek.
ades
Guru
Guru

Príspevok od používateľa ades »

hojko napísal:Z tych spominanych povazujem za najlepsieho Viktora Blazeka, ktory skvele komentoval futbal na JOJke a Galaxie Sport. Tiez sa mi celkom pozdava Marcel Merciak, je to urcite nadpriemer. Medzi odpad s prehladom mozem zaradit Hajka a Gaspara, ktoreho by som doplnil este expertom na F1 Jirkom Malcharkom & dalsim expertom Petrom Camborom.
s tym nadpriemerom a odpadom suhlasim. merciak je tam jediny normalny, inteligentny, vidiet, ze ovlada recovu kulturu. ked pocujem ako ti ostatni blazni cifruju (otvorme si hokejove srdiecka bla bla bla, zatial co padnu 3 goly), tak mi je az zle. najradsej pozeravam cesky komentar, tam je vidiet, ze tam nepustia nikoho, kto sa sportu nerozumie. takze zhrniem, ze slovensky komentar je onicom, okrem par svetlych vynimiek (vid Merciak). a take legendy ako Polak alebo Zelenaj (toho ked som pocul zo zaznamu v radiu tak som sa skoro posral ako on komentoval :o ) uz bohuzial nekomentuju :( a malcharek to je sila ked ho pocujem :lol: on moze akurat stlacat spojku a plyn a to je jeho, on nech sa inde nepcha, lebo to nem dopadne dobre
Sagittarius
Guru
Guru

Príspevok od používateľa Sagittarius »

hojko napísal:Mateq: To, ze Bakalar povie aj 7x tu istu historku mi nevadi, pretoze TdF ma 21 etap, nemozem pozerat vsetky a castokrat ma to uz ani nebavi, velakrat pri tom zaspim, navyse ak ma komentovat cely zavod, ktory trva aj 5-6 hodin, tak je to dost vela roboty stale nieco recnit. Aj tak patri u mna k najlepsim komentatorom, len sa obavam, ze v najblizsich rokoch asi zavesi komentovanie na klinec, pretoze uz ma svoj vek.
A kvôli jeho historkám sa jedine oplatí pozerať nejaká nudná rovinatá etapa. A keď som ešte pozeral cyklistiku ešte na nemeckej verzii EuroSportu, tak tiež hovorili dosť zaujímavých historiek.
MP4-27
Guru wannabe
Guru wannabe
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa MP4-27 »

"Demitra si este utrie hlavu uterakom a je ucesany." :smt044 ja nemozem ,ja nemozem :lol:
Matej Hajko pri góle Kapuša na 2:1 (CZE-SVK):"Fantomas je smutný, to nás mrzí." ale jasne... :wink:
"Keď je Demitrova formácia na ľade, Križan sa môže ísť sprchovať" jj pravda,skoda ze tych formacii neni viac :hokej2:
ale najlepsia je neviem kto to povedal ale sa mu to podarilo "Slovensko vypustilo raketu menom Marian Gaborik"

niektory komentatory vazne ze poklona a to si musia vzdy vymyslat nove a nove proste cista improvizacia :D dobre hosi len tak dalej
hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa hojko »

Dnes som obdrzal milu minusovu karmu za moj prispevok, nebudem zverejnovat od koho bola, ale bola s tymto popisom: ,,Medzi odpad s prehladom mozem zaradit Hajka a Gaspara... Kebyze tak komuntujes si rad svoju robotu si robia dobre". Ak niekto povazuje Hajka a Gaspara za komentatora, tak to podla mna nema v hlave v poriadku, pretoze to co predvadzaju je maximalny amaterizmus. Ak mi niekto napise, ze by som bol rad, keby som tak komentoval, tak je znacne mimo, pretoze to nie je moja robota a nie som za nu plateny. Ak vsak mam byt plateny za nieco take strasne, ako tito dvaja ludia, tak dakujem pekne.
sKoReC
Light Star
Light Star
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa sKoReC »

mne sa páči Palik László, tí čo pozerajú F1 na maďaroch vedia o koho ide :D
taki7
Light Professional
Light Professional

Re: Ktory komentator je vas najoblubenejsi?

Príspevok od používateľa taki7 »

Marcel Merčiak..teraz prežíva ťažké chvíle...

Štatistiky, to je jeho.

https://www.cas.sk/clanok/2570755/trape ... lympiadou/

( FOTBALOVÝ MILIONÁŘ! [Marcel Merčiak S2 - 1. díl] )
Penguin
Medium Star
Medium Star

Re: Ktory komentator je vas najoblubenejsi?

Príspevok od používateľa Penguin »

Ty si co za pacienta,vytahovat tu 200 rocne temy?

Robi ti to dobre?
Napísať odpoveď