Kratom kvalitny eshop

Všetko čo hľadáte a doteraz sa vám to nepodarilo zohnať smerujte sem...
ledenaster
Medium Professional
Medium Professional
Používateľov profilový obrázok

Kratom kvalitny eshop

Príspevok od používateľa ledenaster »

Zdravim,

Viete mi prosim poradit kde kupim na Slovensku kvalitny kratom ? Mate s tym skusenosti?
Pocul som, ze vecsinou su to same fejky :(

Dakujem pekne
gogo956
Redeemer
Redeemer

Re: Kratom kvalitny eshop

Príspevok od používateľa gogo956 »

Zdravím, má niekto skusenost s Kratomom? Po dlhej uvahe som sa rozhodol pre kratomia.cz, maju to podchytene testami, tak ak by mal niekto zaujem, tak ked to pride, tak dam vediet ake to bolo.
Predaj Kratomu na nepotravinarske ucely je na Slovensku legálny.
Peter00
Medium Expert
Medium Expert

Príspevok od používateľa Peter00 »

gogo956 napísal: 15 aug 2021, 10:22 Zdravím, má niekto skusenost s Kratomom? Po dlhej uvahe som sa rozhodol pre kratomia.cz, maju to podchytene testami, tak ak by mal niekto zaujem, tak ked to pride, tak dam vediet ake to bolo.
Predaj Kratomu na nepotravinarske ucely je na Slovensku legálny.
Kupoval so z ladirna.cz, ale porovnat neviem, mal som len jedno balenie a to od nich. Ale ak budem kupovať druhy krat, tak tiež chcem z kratomie
Dreamer
Addict
Addict

Príspevok od používateľa Dreamer »

Prave bola "reklama" na Jednotke v spravach.

EDIT: Na Slovensku sa šíri nová droga. Účinky má podobné ópiu, heroínu či morfiu – Správy RTVS

Inak myslim, ze akekolvek drogy (legalne ci nelegalne) mozu mat roznu ucinnost v roznom veku, vo vyssom veku vraj prestavaju "fungovat", aj v rovnakom veku rovnaka droga moze na dvoch ludi posobit odlisne (nemam vlastnu skusenost).
gogo956
Redeemer
Redeemer

Vyskusane. Za mna v ramci hodnotia 0 najhorsie - 10 najlepsie : slabé 3
*****HERO*****
Guru wannabe
Guru wannabe

Príspevok od používateľa *****HERO***** »

a v porovnani s kokainom je na tom ten kratom ako?
gogo956
Redeemer
Redeemer

*****HERO***** napísal: 19 aug 2021, 21:20 a v porovnani s kokainom je na tom ten kratom ako?
neviem, neskusal som kokain, ale kratom je slabý, urcite sa to neda porovnavat, zavisi aj od odrody kratomu /zeleny,cerveny,biely/ ja som mal cerveny a v podstate mi to pripada dost o nicom, ale este nieco poskusa, dam tomu sancu
*****HERO*****
Guru wannabe
Guru wannabe

aha, teraz citam, ze to ma aj nejake sedativne ucinky, hlavne ta cervena ... som o tom vzdy pocul len ako stimulantovi ... z toho pohladu to zatial vyzera ako taka slabsia kavicka :)
heker
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa heker »

Ked chces sedativne ucinky, tak staci ist k obvodnemu lekarovi, povedat mu ako ides v blizkej dobe letiet napriklad do Argentiny a ze je to tak dlhy let, ze ho prosis o Stilnox na spanie.
gogo956
Redeemer
Redeemer

mierne sedativne ucinky ma napr GABA ktora je aj u nas volne predajna, pripadne silnejsi bylinkovy caj napr z medovky, chmelu a pod.

Autoeditácia príspevku po 23 hod 52 min 38 sek:
update k tomu Kratomu: nechapem preco je v niektorych krajinach banned, pretoze mi z opakovanej skusenosti vychadza, že jeho psychotropny vplyv je na urovni asi tak dvoch horaliek.. Mozno keby toho
clovek konzumoval fakt ze vela tak to nieco robi, ale v tom pripade by to uz bolo dost nepraktické a so znatelnymi vedlajsimi ucinkami, napr nevolnost/nikto zatial presne nevie ako Kratom celkovo v tele ucinkuje/.
Takže osobne odporucanie za mna-lepsie sa tomu vyhnut, pravdepodobne nepridete o žiaden zazitok ktory by stal za to a usetrite peniaze.
wladas
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa wladas »

Tazko premyslat preco je niekde daco neskodne zakazane. To iste napr s makom v niektorych krajinach.
gogo956
Redeemer
Redeemer

takže takto: pri vyssom davkovani /schvalne nenapisem kolko g pretoze Kratom nie je schvaleny na užívanie/ je naozaj citit urcitu miernu euforiu a psychicke uvolnenie.
Ale od urciteho mnozstva sa to prudko lame k neprijemnym vedlajsim ucinkom ako: zaludocna nevolnost, zhorsenie nalady, tocenie hlavy. Nasledujuci den je citit celkovo mierny útlm. Plus je tu riziko otravy tazkym ikovmi ci pesticidmi-zdaleka nie kazdy predajca si nechava robit pravidelne chemicke testy.
*****HERO*****
Guru wannabe
Guru wannabe

sak napis aspon kolko gramov treba pridat do malty, aby to drzalo
gogo956
Redeemer
Redeemer

*****HERO***** napísal: 30 aug 2021, 14:40 sak napis aspon kolko gramov treba pridat do malty, aby to drzalo
to sa takto moc neda, chytam sa vzdy za hlavu ked vidim take tie tabulky na nete ze kolko g Kratomu ma mat ake ucinky.. Pretoze tych faktorov ktore ovplyvnuju zazitok je vela: 1/kazda odroda Kratomu ma trochu iny pomer ucinnych alkaloidov /ja som skusal dva druhy/
2/dlzka doby od posledneho jedla a samozrejme aj typ jedla
3/geneticka citlivost kazdeho jedinca je trochu ina

Na mna napr funguju az davky ktore prekracuju najvyssiu odporucanu, ale daňou za to su prave tie vedlajsie ucinky, ktore su neprijemne. Ked uz tak si presne vazit a uzit iba malu davku, cakat 20minut a potom pripadne navysovat. A mat k tomu respekt, ked sa to prezenie tak to ma fakt silu, napr pocit tazkeho dychania a pod. /velmi podobne ako napr u opiatov/
*****HERO*****
Guru wannabe
Guru wannabe

sak hej, a este ide aj o sposob pripravy ...

ja len tak, ze cca co to je zac a s cim sa to da prirovnat. ale nevyzera to na nic prelomove .. predavkovat sa v podstate da aj cukrom, ked sa ho zoberie viac, ako sa ma .. asi ostanem u kavy :)
gogo956
Redeemer
Redeemer

*****HERO*****

co som cital tak sposob pripravy by nemal mat u kratomu nejaky znatelny vplyv na naslednu ucinnost, ja mam skusenost len s jednoduchym rozmiesanim v primerane teplej vode. Chut je dost neprijemna, niektori to odporucaju preto pit v dzuse. Ako neprakticke vnimam ten maly rozdiel medzi davkou pri ktorej sa prejavuju pozitivne ucinky lebo je dost tesne s hranicou ked už je človeku zle, už idu vedlajšie ucinky a tie pozitivne uplne zmiznu. Kedze je Kratom na Svk legalne predavat, tak uz z toho trochu vyplyva, ze jeho ucinky prelomove prilis nebudu, iba jemna euforia, uvolnenie, clovek je hovornejší, pri vyssom davkovani je ucinok viacej sedativny az problemy s motorikou.
V kazdom pripade Kratom nie je schvaleny na potravinarske ucely a jeho konzumáciu neodporucam. :)
Napísať odpoveď