Filmy, ktoré ste videli v poslednej dobe

Čo beží v kine, rádiu, tv...?
lekoklatik
VIP
VIP
Používateľov profilový obrázok

Re: Filmy, ktoré ste videli v poslednej dobe

Príspevok od používateľa lekoklatik »

Nobody
Okej tak toto prislo uplne necakane. Ani neviem ako som to nasiel na disku tak sme to pozreli a musim povedat ze velmi milo prekvapeny. Treba to brat s nadhladom a zabava zarucena. Taka dobra akcna jednohubka :D

Autoeditácia príspevku po 14 hod 14 min 19 sek:
Run
Riadne podareny napinavy Thriller. Podla na vyborny herecky vykon, dobre napisane.
dasti555
Professional
Professional

Príspevok od používateľa dasti555 »

My Octopus Teacher
Dokument o nadviazaní priateľstva s chobotnicou. Pekné to bolo.
M142
Guru wannabe
Guru wannabe

Príspevok od používateľa M142 »

Nobody - film zacal skvelo, ale moje nadsenie opadalo s kazdou dalsou minutou od vrcholnej sceny v autobuse. skoncilo to ako uplna fraska. nebyt boba odenkirka, tak tomu dam 2/5, ale on pre mna film trocha potiahol, preto davam o bod vyssie 3/5
kekso
Medium Expert
Medium Expert
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kekso »

Udri ju, je to Francúzka!

https://www.tv-archiv.sk/udri-ju-je-to-francuzka

Tynedzerska komedia. Ked od toho necakas vela, tak je prijemna oddychovka. Zasmial som sa a dej bol celkom v pohode.
Prioritas
Medium Star
Medium Star

Príspevok od používateľa Prioritas »

Wrath Of Man (2021) celkom fajn akčný film
lekoklatik
VIP
VIP

A Quiet Place: Part II
Paradny film. Nemam tomu co vytknut. Uzil som si ho maximalne a dufam ze bude este jeden :)
5/5
Hensym
VIP
VIP

Príspevok od používateľa Hensym »

Pridávam sa, naplnil očakávania a kvality jednotky minimálne dorovnal (aj keď mne sa dvojka páčila ešte viac). Jednotka bola ak sa nemýlim Netflix original, takže som pozeral doma na telke. Na dvojke som bol v kine a určite to pri takomto filme veľmi zaváži, ak nemáte doma kvalitné audio, telku, a možnosť trošku priostriť hlas, tak choďte do kina. :)
retkvic
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa retkvic »

The Tomorrow War
I like, po dlhej dobe lepšie scifi, na ktore sa da pozerat, jedine co tam nehladajte je stipka logiky, ta tam vazne nie je.
lekoklatik
VIP
VIP

Don't Breathe 2
Velmi sa mi pacilo. Prvy diel bol super, toto sa mi nepacilo o nic menej.
Podla mna sikovne napisane, trosku zvratu, vyborne nechutne sceny a napady. Nemam tomu co vytknut, drzalo ma to celu dobu a tesil som sa vidiet nejaky poriadny film po tak dlhom case. V podstate od Quite Place 2.
Za mna 5/5
lekoklatik
VIP
VIP

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
Celkom fajn to bolo. Musel som si pripomenut ze je to marvel, lebo som uz od nich dlho nic nevidel od poslednych Avengerov. Ale nemuselo to byt take dlhe. Poslednu polhodinu kludne mohli odstrihnut lebo ta ma fakt nebrala. Aj som sa smial (I speak ABC :D), aj akcia bola super. Velmi sa mi pacilo ako je to prehladne zostrihane.
Az na koniec, za mna 3,5/5
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa mirak2 »

American Psycho
https://www.csfd.cz/film/11912-americke-psycho/recenze/
Cez vikend mi nefungoval doma internet, tak som nemohol pozerat nic na Netflixe a frajerka ma American Psycho na DVDcku. Ukecala ma, ze pozrime si, lebo som to nikdy nevidel. Myslel som si, ze film je kult, ma vysoke hodnotenia a nevidel som ho len z nejakeho zahadneho dovodu. Kult to sice je, ale film vysoke hodnotenia nema a uplne opravnene. To je taka kolosalna chobotina, film nema dej, nema zapletku, je strasne predvidatelny a strasne citit, ze chce povedat alebo komentovat nieco, co vobec nepovie. Koniec je strasny a dalo sa z neho vytrieskat ovela viac. Herci super, hlavne Christian Bale, ale film ako celok je strata casu a opat som si pripomenul, preco uz nepozeram filmy. Lebo ked na konci zistim, ze to bola 3.14covina, tak som nasraty, ze som stratil skoro 2 hodiny mojho zivota.
M142
Guru wannabe
Guru wannabe

Príspevok od používateľa M142 »

dve hodiny hore dole, serialy ako vidim pozeravas, to je pritom vacsia strata casu :D inac zhodou okolnosti som si pozrel american psycho tiez, za mna dobre, bavilo ma to. film nedotiahnuty, ale bale a jeho dobre napisany charakter to zachranili.
Spoiler
len taky fun fact: ten zaver mylne implikuje, ze nic z toho co spravil sa nestalo. co teda nie je pravda, v knihe naozaj zabijal a tak to bolo zamyslane aj reziserkou, len to nezvladla zrezirovat tak ako to autor zamyslal
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa mirak2 »

Serialy pozeravam, pri serialoch je to ale ine. Pri seriali vacsinou po prvej epizode poznam postavy a potom je zapletka tak roztahana, ze nemusi to mat moju 100% pozornost a viem popritom robit aj ine veci, preto nemam taky pocit straty casu. A ked ma to prestane bavit, tak proste prestanem pozerat a nemam taky zly pocit, ze som nieco nedokoncil ako ked vypnem film v polke. Nehovoriac o tom, ze pri tradicnych neNetflixovych serialoch si to clovek vie rozdelit, ak to nebinguje.
Popozeral som zopar videi na youtube v style "what did it mean" alebo "is it deep or dumb" a beriem ten film trochu inac. Aj tak by som tomu nedal viac ako nejakych 4/10
R1k1nko
Darca
Darca
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa R1k1nko »

Cruella 2021 - za mna film LETA ! a aj jari ked to uz bolo vtedy :D tam sa raz zasmejes raz si myslis ze je to kriminalka raz drama ... taky kkt si z toho ... :) co je ok :)
retkvic
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa retkvic »

Monster z 2003 s Charliez Theron, dost dobry film, natoceny podla skutocnych udalosti, za mna 10/10.
lekoklatik
VIP
VIP

Riders of Justice
Fuu riadny film :D
Taka slahnuta akcia s vela humorom. Bavil som sa riadne, i ked zaciatok to malo trosku pomalsi, celkovy film je naozaj vyborny
4/5
Napísať odpoveď