Novy mobil

Zbytočné, duplicitné, nevhodné alebo zamknuté témy...
Zamknuté
mukel
Light Expert
Light Expert

Novy mobil

Príspevok od používateľa mukel »

Som vlastnikom Huawei Ascend P6, mám ho už asi 8my rok a fungoval bez zavad. Dnes sa mi stalo, ze sa mi telefon stále dookola reštartuje. Musel som ho vypnúť, lebo mi to ide na nervy ako sa stale dookola reštartuje. Neviem v čom môže byť problém, ale znalí problematiky asi vedia.

Budem musieť kvôli tomuto problému sa asi poohliadnuť po novom. Aké značky, prípadne modely by ste mi doporučili? Som nenáročný použivateľ. Mobil používam len na telefonovanie, smsky a počúvanie hudby, sem-tam nejaké foto. Na starom huawei som neinštaloval ani aplikácie, pretože sa kvôli politike huawei-u do telefonu nedal nainštalovať obchod play. (Ale v novom by som potreboval mať podporu inštalovania aplikácii, keďže využívam online bankovníctvo cez aplikáciu smartbanking.) Cena je max 300 eur.

Zaujal ma tento Xiaomi, co na neho poviete?

https://www.alza.sk/xiaomi-redmi-9c-64g ... 123111.htm

Zvládne moje používanie + niekedy net a nejake tie aplikacie? (momentalne len smartbanking) Takisto by som bol rád, kebyže sa rýchlo nevybijal. Nera by som ho mal non-stop v nabijacke.

Ďakujem za rady. Pls poradte len tí, čo máte naozaj skúsenosti. Ď.
K-u-b-i-a-k
Guru wannabe
Guru wannabe
Používateľov profilový obrázok

Re: Novy mobil

Príspevok od používateľa K-u-b-i-a-k »

je tu téma, kde sa vieš poradiť o kúpe mobilu.... a ty si vytvoriš vlastnú?
mukel
Light Expert
Light Expert

Príspevok od používateľa mukel »

K-u-b-i-a-k napísal: 11 okt 2021, 23:00 je tu téma, kde sa vieš poradiť o kúpe mobilu.... a ty si vytvoriš vlastnú?
pardon, uz som ju dal presunut
ob3l1x
Moderátor
Moderátor
Používateľov profilový obrázok

Príspevok od používateľa ob3l1x »

Zamknuté