Kde by ste pozvali dievca na prve rande ?

Diskusia o tom, čo Vás trápi v súkromí...
heker
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok

Re: Kde by ste pozvali dievca na prve rande ?

Príspevok od používateľa heker »

Poznam len jednu sportovo zalozenu zenu, ktora chodi po skalach. Neviem si predstavit, ze by som mal daku zavolat lozit po skalach alebo na umelu skalu. Myslim si, ze by to uplne z fleku odmietli. Zrejme sa pohybujes v inej komunite ludi ako ja.
skooty
Medium Expert
Medium Expert

Príspevok od používateľa skooty »

heker napísal: 15 nov 2021, 12:58 Poznam len jednu sportovo zalozenu zenu, ktora chodi po skalach. Neviem si predstavit, ze by som mal daku zavolat lozit po skalach alebo na umelu skalu. Myslim si, ze by to uplne z fleku odmietli. Zrejme sa pohybujes v inej komunite ludi ako ja.
Môžeš to skúsiť, možno budeš sám prevapený z množstva pozitívných odpovedí. Viem že keď som sa bavil párkrát s nejakými babami o ktorých by som povedal že sú totálne domasedky a spomenul som im že leziem tak dosť často nadhodili že by sa niekedy pridali.
A ako plus môžeš brať že je to nezvyčajná aktivita, nemusíš sa báť že nastane nejaké trápne ticho atď...
Andi_Cibula
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Andi_Cibula »

heker napísal: 15 nov 2021, 12:58 Poznam len jednu sportovo zalozenu zenu, ktora chodi po skalach.
To s akými ľuďmi sa kamarátiš?
Ja som sa raz z Tinderu stretol prvýkrát s babou na lezeckej stene a boli sme viackrát.

Na boulderingu a lezeckých stenách býva zloženie chlapi a ženské tak 50:50.
heker
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa heker »

Neviem posudit, s normalnymi. Za sportovo zalozene nepocitam kamaratky, ktore idu raz za cas na korcule alebo na bicykli. Mam aj kamaratky, ktore chodia po horach s partiou, ked tak nad tym rozmyslam. Len si neviem predstavit opytat sa zeny - nepojdeme lozit na skaly?
Hensym
VIP
VIP

Príspevok od používateľa Hensym »

Tiež poznám len jednu, čo vyslovene lozí - a to je skôr kamarátova kamarátka, ako moja. A nemám pocit, že mám divných kamarátov/tky.

Samozrejme na nejakú easy lezeckú stenu môže ísť sranda ísť, ale volať niekoho len tak liezť na skaly, to je úzka cieľovka. Na druhej strane nejaká ľahšia ferata je v pohode.
skooty
Medium Expert
Medium Expert

Príspevok od používateľa skooty »

Hensym napísal: 20 nov 2021, 13:44 Samozrejme na nejakú easy lezeckú stenu môže ísť sranda ísť, ale volať niekoho len tak liezť na skaly, to je úzka cieľovka. Na druhej strane nejaká ľahšia ferata je v pohode.
Tak ako záleží to od uhla pohľadu, aj na skale je to v pohode, na SK je veľa oblastí, kde sú jednoduché cesty, obzvlášť keď na tú cestu natiahneš a necháš prevesené lano z vrchu, tak už to máš ako klasikú lezeckú stenu, s výhodou že si môžete vonku opiecť špekačky, proste pohoda leháro :)
danodrevo
Star
Star

Príspevok od používateľa danodrevo »

principiálne tu nejde o lezenie ale...akékoľvek netradičné rande má oveľa väčší efekt ako ísť do kina /čo je imho asi jedna z najhorších možností/. Športová/netradičná/zaujímavá aktivita vytvára silnejšie emočné spojenie a zvyšuje šancu na rande druhé/sex, čokoľvek. Pridaj do prvého rande endorfíny a adrenalín a máš vybavené :-)
maiikY
Expert
Expert
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa maiikY »

Súhlasím s vami. S mojou som bol na prvom rande na takej menšej túre. Okej nebolo to nič moc adrenalínové, nelozili sme po skalách ani nič :D ale mali sme niekoľko hodinovú túru, kopce a dokázali sme sa spolu celý čas rozprávať.. kino je asi najhoršie presne z dôvodu že treba byť celý čas ticho a reálne sa o sebe nič nedozviete
wladas
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa wladas »

Asi od neskorsej puberty som sa cudoval pointe rande v kine.
Blastbit
King
King

Príspevok od používateľa Blastbit »

Ja som babu pozval hrať karty, lebo som vedel že ich aj ona rada hrá, a kto prehrá dá tomu druhemu pusu, tak vyzeralo naše rande.
Merco_
Professional
Professional

Príspevok od používateľa Merco_ »

My sme boli pre zmenu na šípky a pivko, rozbil som ju v šípkach aj keď bola dosť dobrá, vypili sme pár pív, pokecali, posrandovali, potom sme si každý objednali taxík, bozkavali sme sa, a odvtedy sme sa nevideli :D :(
Napísať odpoveď