Aky mate mobil "Inteligentny" alebo "Hlupy"

Všetko o mobiloch, PDAčkach...

Aky mate mobil

Inteligentny (Symbian, WM, Android)
249
89%
Hlupy (Uzavrety OS)
32
11%

Celkom hlasov: 281

cORP.
Addict
Addict
Používateľov profilový obrázok
Kontaktovať používateľa:

Re: Aky mate mobil "Inteligentny" alebo "Hlupy"

Príspevok od používateľa cORP. »

12 pro max 128gb -> 13 pro max 256gb
deszka3
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa deszka3 »

Ja som si tiez objednal 13 Pro, ale doba dodania mozno az v decembri, alebo koncom januara, takze ja sa este nacakam. 😅
gogo956
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa gogo956 »

zdravim, chcel by som sa spytat drzitelov drahsich mobilov /povedzme v hladine od 500€ vyssie/ akym sposobom zvyknu vyuzivat potencial svojho zariadenia. Nie je to ziadna snaha o flame, ale skutocne ma to zaujima. Hrate na tom narocne hry? Alebo kvoli vacsiemu displeju? Ja mam aktualne dva stare modely /sluzobny iphone 8 iba na volanie, a Lg g5 sukromny/ ktore pouzivam na okrem volania aj na internet,pocuvanie hudby, obchodovanie na burze a pod. a vsetko stihaju bezproblemov /Lg g5 displej 5,3/. Pytam sa preto, ze by som mozno aj isiel uz do niecoho novsieho, len nenachadzam objektivny dovod preco to urobit.
lukas9206
Addict
Addict

Príspevok od používateľa lukas9206 »

Za mladá som šiel hlavne po fotoaparátoch a po výkonné. Asi kvôli dobrému pocitu :D
Momentálne vyberám len podľa dizajnu, alebo keď chcem vyslovene nejaký konkrétny kúsok vyskúšať.

Ale nejaký relevantný dôvod kupovať každý rok telefóny za kľudne aj 1000€+ tiež nevidím.
Noobsz DJ
Guru
Guru

Príspevok od používateľa Noobsz DJ »

gogo956 napísal: 16 nov 2021, 14:08 zdravim, chcel by som sa spytat drzitelov drahsich mobilov /povedzme v hladine od 500€ vyssie/ akym sposobom zvyknu vyuzivat potencial svojho zariadenia. Nie je to ziadna snaha o flame, ale skutocne ma to zaujima. Hrate na tom narocne hry? Alebo kvoli vacsiemu displeju? Ja mam aktualne dva stare modely /sluzobny iphone 8 iba na volanie, a Lg g5 sukromny/ ktore pouzivam na okrem volania aj na internet,pocuvanie hudby, obchodovanie na burze a pod. a vsetko stihaju bezproblemov /Lg g5 displej 5,3/. Pytam sa preto, ze by som mozno aj isiel uz do niecoho novsieho, len nenachadzam objektivny dovod preco to urobit.
Mám Pixel 5 a kupoval som ho z dôvodu, že predošlý telefón vypovedal službu. Podmienky boli v prvom rade veľkosť. Nesmela prekročiť 150mm na výšku. Potom to malo mať obstojný fotoaparát z ktorého dostanem slušne fotky, určitý výkon a výdrž na batériu. Do výberu sa dostal ešte Asus Zenfone 8. Len tam ma veľmi sklamala výdrž na batériu (podľa recenzií a zopár telefónov od Asus som mal) a absencia bezdrôtového nabíjania.
aacid
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa aacid »

kazdy to ma asi inak, ale myslim ze pre vacsinu ludi (pre mna tiez) je telefon najpouzivanejsie zariadenie. nieco na co sa pozeram a drzim v ruke denne aj par hodin.
preto nemam problem s tym ak niekto chce niekto dat za najpouzivanejsie zariadenie 1000 eur.

ja by som tiez si nekupil 150 eurovy telefon, lebo viem ze by ma hnevalo ho pouzivat 2 roky. ale zase 1000 eur je na mna vela, hlavne ked nevidim realnu pridanu hodnotu medzi 1000 eurovym telefonom a 500 eurovym telefonom. fotim minimalne a na tych par fotiek rodiny mi ta trochu lepsia kvalita 2x drahsieho telefonu pride zbytocna.
tiez sa na telefone nehram, takze vykon ma nezaujima, staci ak je system plynuly.
no a ked neriesim fotak ani vykon, tak v tych telefonoch su minimalne rozdiely. baterky su rovnake (respektive vyssia cena automaticky neznamena lepsiu vydrz), displeje su rovnake, systemy su rovnake.
jedine co ma mozno presvedci dat viac penazi za telefon su ohybne displeje. musim povedat ze tohtorocny galaxy flip 3 kedze stoji menej ako 1000 eur uz je celkom lakavy. akurat teda ja nechcem telefon klasickych rozmerov co viem zlozit na mensi, ja chcem telefon klasicky rozmerov co viem otvorit na vacsi. to sice zase splna fold3 ale ten uz stoji 2x tolko a to uz je ozaj ze vela na mna. tak mozno ked o rok ci dva ci tri pride na trh skladaci telefon co bude vyhovovat mojim poziadavkam a bude stat 1000 eur tak si poviem ze toto je ten cas ked vyhodim liter za telefon.
cORP.
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa cORP. »

tiez to tak beriem, je to zariadenie ktore mam nonstop pri sebe, pocas dna, vecer v pri zaspavani, kdekolvek, vacsinou ho mam v inych cenach ako je trh cize obmena po roku je viacmenej pre mna nulova investicia .
Napísať odpoveď