VEVOR bufík / nezávisle kúrenie 3kw / diaľkové ovládanie

Zbytočné, duplicitné, nevhodné alebo zamknuté témy...
Zamknuté
Publicip
Medium Expert
Medium Expert
Príspevky: 130
Registrovaný: 05 aug 2018, 13:43

VEVOR bufík / nezávisle kúrenie 3kw / diaľkové ovládanie

Príspevok od používateľa Publicip »

Čisto nový! Mám posledný kus, predávam aj inde.

VEVOR je popredná značka, ktorá sa špecializuje na vybavenie a náradie. Spolu s tisíckami motivovaných zamestnancov je VEVOR odhodlaný poskytovať našim zákazníkom odolné vybavenie a nástroje za neuveriteľne nízke ceny. Dnes VEVOR obsadil trhy viac ako 200 krajín s viac ako 10 miliónmi globálnych členov.


Prečo si vybrať VEVOR?
Prémiová tvrdá kvalita
Neuveriteľne nízke ceny
Rýchle a bezpečné doručenie

Efektívny dieselový ohrievač: Výkon ohrievača: 3KW; Menovité napätie: 12V; Pracovná teplota ohrievača: -40 ° ~ + 20; Pracovná teplota olejového čerpadla: -40 ° ~ + 20. Počas chladných zimných dní týmto naftovým ohrievačom vzduchu nebudete mrznúť, zahreje auto a odstráni námrazu na oknách. Vďaka rýchlemu ohrevu a nízkej hlučnosti beží hliníkový ohrievač hladko v akomkoľvek drsnom prostredí.


Nízka spotreba energie: Spotreba paliva: 0,1-0,35 (L / H); Palivo: nafta. Dieselový ohrievač obsahuje olejové čerpadlo, ktoré presne riadi prívod paliva pre dôkladné spaľovanie, čím šetrí energiu pri hladkej práci. Plná palivová nádrž s objemom 10 l bude napájať váš ohrievač až 100 hodín, pričom zabezpečí nízke emisie a dlhodobú prevádzku.


Inteligentné ovládanie LCD: Naše naftové nezávislé kúrenie je vybavené inteligentným LCD monitorom na digitálnu reguláciu teploty. Po aktivácii je možné časovač a termostat ohrievača automaticky alebo manuálne nastaviť pomocou vstavaného LCD panela. Okrem toho je k dispozícii funkcia časovania ohrevu na prednastavenie času spínania ohrevu.

Jednoduchá inštalácia: Kompletné príslušenstvo: 1 x olejové čerpadlo, 1 x 10L nádrž, 1 x LCD spínač, 2 x tlmiče hluku, 1 x hlavný lúč, 1 x olejový filter, 1 x vzduchový filter, 1 x prívodné potrubie, 1 x výfukové potrubie, 1 x inštalačná súprava. Vďaka kompletnej súprave príslušenstva je inštalácia tohto nezávislého kúrenia do vášho vozidla hračkou. Môže byť flexibilne inštalovaný v priestore pre cestujúcich, v kufri alebo kdekoľvek kde to situácie umožňuje.
Široké využitie: Ako ohrievací spoločník pre akékoľvek dieselové/benzínové vozidlo je kúrenie široko používané na vykurovanie kabín áut, obytných áut, karavanov, nákladných áut, lodí atď. Toto vykurovacie zariadenie vyfukuje teplý vzduch nezávisle bez toho, aby spôsobovalo opotrebovanie kvôli uhlíkovej usadeniny v motore, čím sa predlžuje životnosť motora o 30 %. Vďaka kompaktnému a prenosnému dizajnu je tiež vynikajúcou voľbou pre domácnosť a obchod. Jednoducho všade tam, kam potrebujete rýchlo, lacno a efektívne vyhriať miestnosť.

Pre viac otázok volajte 0919 441 363
Cena: 139€
tacosi
Moderátor
Moderátor
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 2803
Registrovaný: 07 apr 2006, 10:28
Bydlisko: KE okolie
Kontaktovať používateľa:

Re: VEVOR bufík / nezávisle kúrenie 3kw / diaľkové ovládanie

Príspevok od používateľa tacosi »

1:Nový stojí 90€
2:Prečítaj si pravidlá prispievania do bazáru.
Lock.
Zamknuté