Čo nové by ste privítali na fóre?

Napíšte nám, či sa vám páči tento board, čo by ste chceli pridať, zmeniť...
Hensym
VIP
VIP
Používateľov profilový obrázok

Re: Čo nové by ste privítali na fóre?

Príspevok od používateľa Hensym »

Veď pri písaní príspevkov ukazuje 37 smajlíkov, a z toho iba 5 nie je prerobených. Ja tu málokedy vidím smajlíka, ktorý má biele pozadie, lebo to sú také, čo sa použijú raz za uhorský rok, väčšinou pri starých príspevkoch z roku 2010 a pod., kedy tu smajlíky všeobecne viac leteli.

Ranky by veru boli lepšie s priesvitnou, namiesto bielej (neviem, prečo som to vtedy spravil takto, nepamätám sa), ale osobne mi tam tá biela dva krát nevadí. :) Na horšie nastavenom monitore už môže nejaký tmavý rank (napr. ten tmavomodrý, ktorý má väčšina fóra) na tom pozadí trochu splývať.
beardie
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa beardie »

no, na vyber ich je cez 250
ale ze by som kazdu noc plakaval kvoli tomu, ze niektore maju biele obruby, to asi nie :)
Dreamer
Addict
Addict

Príspevok od používateľa Dreamer »

Iba na stranke pri pisani prispevku je 8 neprerobenych, celkovo je tak 90% neprerobenych, niektore su ciastocne prerobene, ale tam to tiez vidiet. To, ze sa starsie smajliky takmer nepouzivaju, je dobry dovod ich zrusit uplne. No aspon tie smajliky pri pisani prispevku napravo by sa mohli prerobit, odstranit, alebo vymenit s prerobenymi, ktore nie su medzi hlavnymi.

Ranky mne vadia, tie co som prerobil vyzeraju na tmavom pozadi dobre a na bielom to bude rovnake ako teraz.
jimmy_xp
King
King

Príspevok od používateľa jimmy_xp »

Privítal by som možnosť odregistrovať sa a vymazať všetky svoje príspevky. Umožniť užívateľovi byť zabudnutý. Je to možné?
heker
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa heker »

Vsak napis adminovi spravu.
mLuks
King
King

Príspevok od používateľa mLuks »

zmazanie prispevkov na diskusnom fore by bola blbost, vlakna by stratili zmysel.

moznost by bola ak by system prispevok ponechal, ale namiesto pouzivatelskeho mena by bolo “zmazany pouzivatel”
harrison314
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa harrison314 »

mLuks napísal: 28 mar 2022, 6:46 zmazanie prispevkov na diskusnom fore by bola blbost, vlakna by stratili zmysel.

moznost by bola ak by system prispevok ponechal, ale namiesto pouzivatelskeho mena by bolo “zmazany pouzivatel”
Hej s tymto uplne suhlasim, lebo potom vlakna kde prispieval dany pouzivatel su len s polkou diskusie a bez odpovedi.
jimmy_xp
King
King

Príspevok od používateľa jimmy_xp »

Ďakujem, napíšem. Príspevky nech teda ostanú, ale minimálne témy od daného užívateľa by sa mohli zmazať, nie?
Dreamer
Addict
Addict

Príspevok od používateľa Dreamer »

Lenze ak zmazany uzivatel zalozil temu, do ktorej mozno ani neprispieval, zmazali by sa tym aj prispevky inych uzivatelov, ktori si zmazanie nezelaju.
Hensym
VIP
VIP

Príspevok od používateľa Hensym »

jimmy: len zo zvedavosti, co ta k tomu vedie, ak to nie je tajomstvo? Zazil som uz viac ziadosti o anonymizaciu dat od ludi, od cias gdpr, a nikdy som nechapal dovod. Samozrejme chapem ak niekto dany nick pouziva aj inde a nechce byt dohladatelny, preto chapem anonymizaciu, ale zmazanie? :) ak je to sukromne tak ma ignoruj
Napísať odpoveď