Prekvapenie

Diskusia o tom, čo Vás trápi v súkromí...
beardie
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok

Re: Prekvapenie

Príspevok od používateľa beardie »

asi pozerate prilis vela filmov, ked si myslite, ze zenske bezne davaju cudzim len tak

za mna teda nie
kompi
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa kompi »

nie praveze si to nemyslim.

ono je to celkovo uletene
Hensym
VIP
VIP

Príspevok od používateľa Hensym »

No toto si temu zasluzilo mozno viac ako povodny prispevok. :D

Za mna nie, nezobral by som ju. Na zaklade opisu, ze ma 32 rokov, je krasna, a nema v okoli ludi na ktorych sa spolahnut (kamosky), a kamosi by od nej cakali sex, tak to asi o niecom svedci. A ani utnute vztahy s rodinou nie su asi uplne dobry signal. Ja ak by som nemal rodinu a nemal kam ist, urcite by som nasiel utocisko u X znamych aspon na par tyzdnov.

Brat cudziu zensku do bytu samozrejme ano, ak sa zoznamite, padnete si do oka a proste vezmes ju domov. Tam sa ale caka, ze rano si date ranajky a odide, a aj ked pride nabuduce, tak opat len na noc. Ak sa nastahuje, tak urcite az ked sa lepsie spoznate.

Mat spolubyvajucu je samozrejme tiez ok, ale to by som si ju urcite preveril, alebo ak aj nie, tak by ma musela neskutocne ocarit, no a podla tvojho opisu by ti tato ponukla asi ozaj len sex. No a ci by ti ten (mozny) sex stal za xyz roznych moznych problemov opisanych vyssie ostatnymi a stratu sukromia, prip. riziko ze ti padne to co skusas s tou svojou babou, to uz ty musis vediet.

A aj ak by nastal pripad ze by ma ocarila neskutocne, a vzal by som ju, aj tak by som ju bral asi s pocitom, ze nechce mna, ale chce utocisko a strechu nad hlavou. A ak by z toho aj bol daky sex, mal by som zo seba pocit ze si ju kupujem.

Ale ja som v tomto asi staromodny. :D ale podla opisu fakt nie.
Frco
King
King

Príspevok od používateľa Frco »

Hensym napísal: 06 máj 2022, 16:37 No toto si temu zasluzilo mozno viac ako povodny prispevok. :D
Moze to pripadne nejaky mod odclenit. Nieco na styl "Pomohli by ste neznamej babe?" :)
A hej, to, ze vraj nema fakt ziadnych kamaratov tu v BA bolo pre mna tiez dost red light znamenie.

Zatial mame 5:2
fildinko
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa fildinko »

Za mňa nie. Nezobral by som si cudzieho človeka takto domov (už vôbec nie keby som v podnájme).
Frco
King
King

Príspevok od používateľa Frco »

Na podnajme nie som.

Takze 6:2, spolu so mnou 7:2.

Mierny update, mal som od nej este vcera neskoro vecer neprijaty hovor, uz som spal, dnes som jej volal a nedvihala. Takze neviem, ako nakoniec dopadla.
kompi
Light Professional
Light Professional

no len aby ti nezacala pravidelne vyvolavat
sice prinajhorsom ju bloknes....

kamo ser na to ako dopadla načo?
warham
Expert
Expert

Príspevok od používateľa warham »

Hensym napísal: 04 máj 2022, 20:51 Dámy a páni, učebnicová ukážka ženskej schopnosti spraviť z obete vinníka. Sila sugescie. Na vine nie sú tvoje chyby a tvoja povaha, ale jej chyby a jej povaha (teda, nepoznáme vás, ale s veľkou pravdepodobnosťou áno). A tým ťa nezhadzujem, tiež som sa pár krát nechal ženami o*ebať a obalamutiť, treba sa len poučiť.
Keď sa na to spätne pozriem, tak vtedy keď na mňa vybehla kvôli tej babe už pravdepodobne riešila niekoho iného a snažila sa vyvolať hádku, možno v domnienke že to ja ukončím aby nebola za zlú. (To sa mi už v minulosti stalo) A kamoška mi hovorila že už behá s iným.
Blastbit
Guru wannabe
Guru wannabe

Príspevok od používateľa Blastbit »

warham- jasné že poza chrbat riešila aj iného (ktoreho nakoniec aj podvedie), toto robia viaceré. Vyhol si sa katastrofe, tích signalov na začiatku bolo vela, že nie je seriozna. 50 x sa s niekym dať dohromady a rozísť a stále dookola - už tu by som dal spiatočku.
Frco- ako to dopadlo stou babou čo chcela od teba ked ti volala?
warham
Expert
Expert

Len ja mám takú zlú vlastnosť, že keď sa mi niečo takéto stane tak sa z toho trochu obviňujem ale na druhej strane si uvedomujem že keby som sa správal akokoľvek tak by to tiež skončilo, len by sme sa stretávali trochu dlhšie.
Blastbit
Guru wannabe
Guru wannabe

Ked raz žene chlap nesadne tak je koniec, jedine z vypočítavosti sním ostane kým sa nenajde niekto atraktívnejší v jej očiach.
Táto single mom ešte stihne dalších troch do konca roka. Poznam jednu takú každý rok chodí s niekym iným. Má 26 rokov no ak začala od 16 tich randiť tak už tých vztahov mala naozaj dosť a to ak mala ešte nejaké jednorázovky dakujem pekne za takú babu.
kompi
Light Professional
Light Professional

Tiez poznam jednu taku blastbit.
to su proste zeny co ruky prec ona nikdy neprestane hladat lepsie
gogo956
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa gogo956 »

Frco napísal: 05 máj 2022, 11:58 Kedze je tema ukoncena, tak ak nevadi rozviniem dalsiu debatu, podla mna to nestoji za samostatnu temu.
Ale vcera sa mi stala zaujimava prihoda.

Bol som vyhodit smeti, potom ze sa trosku prejdem medzi panelakmi nech len nesedim doma za compom. Popritom ako som sa uz blizil domov som videl nedaleko mna jednu dost peknu babu, ovesana asi troma taskami velkymi, ktora sa s niekym hadala cez telefon. Isli sme asi rovnakou chodzou, tak som pocul/pochopil, ze to bol prenajimatel, s ktorym sa hadala, ze ju v ten den uz dal prec z bytu a nechcel jej to predlzit.
Potom polozila telefon a bola akurat pri mne. Pozrel som na nu a ona sa sama rozhovorila, ze to bol majitel bytu kde doteraz bola, ze jednoducho nema momentalne kam ist byvat, lebo prilis spekulovala a myslela si, ze ma isty podnajom v nejakom novom byte tak v tom starom zrusila zmluvu. No a teraz ked mala nastupit do toho noveho, tak tam jej majitelka povedal, ze sorry, ale dala som to nakoniec niekomu inemu.

A ze momentalne narychlo nasla nejaky jednoizbak prave nedaleko mna kam sa ide pozriet ci by sa tam nedalo uz dnes ist. Ze jej staci maly byt, nema vela toho, tak som jej medzi recou povedal, ze aha, no ja mam trojizbak kde som sam a ze mam veci dost :D
A ona taka ze....hmm a keby mi nevysiel ten jednoizbak dnesny, nedalo by sa dojst k tebe?
:D Tak kukam na nu. Pozname sa prisaham 10 minut. Akoze obidvaja sme tak kukali na seba, bolo nam to dost trapne :D Rozmyslal som a nevedel co povedat. Dal som jej teda cislo na seba, ze ved nech mi zavola a uvidime. Ja si to medzitym rozmyslim. Ukazal som jej aspon na mape kde je ten jej jednoizbak a isiel domov.

Tak mi potom o deviatej vecer zvoni telefon. Ona, ze ten jednoizbak padol, ze to vzala nakoniec nejaka baba co tam bola na obhliadke tesne pred nou. A ze je dole pod mojou branou :D
Tak som siel dole za nou, ale uz som bol rozhodnuty. A zahral som to na to, ze riesim teraz nieco s jednou babou (co je pravda) a ze by asi nebolo fajn keby som si vzal k sebe uplne neznameho cloveka, uplne cudziu babu :D

Chvilu sme pokecali a odprevadil som ju na zastavku do mesta. Kde nakoniec skoncila netusim. Ja som jej odporucal hostel/lacny hotel na par dni, kym si rychlo nenajde podnajom. Ale samozrejme, to vraj stoji vela penazi...blablabla. Nuz zadarmo to neni, ale tak co ine?

Akoze odradzalo ma aj to, ze hovorila, ze je zo Senice a ze domov ist nechce, ma zle vztahy s rodicmi. A ze tu v BA nema absolutne ziadnu kamosku a ma tu len par kamaratov a citujem "ti by odo mna asi vsetci cakali sex" :D Neposobila uplne najidealnejsie, ale to moze byt aj z toho, ze stresovala, niesla tri tasky a bola nervozna ze nema kde spat, tak to sa asi da pochopit :D Ako fetacka neposobila, ale to oni nemusia vzdy.
Ale nevyzerala ani ako uplne "normalna" baba, chapete, taka v pohode kolegyna, s ktorou pokecate a ktorej kludne date kluc od bytu ked byva blizko, vy nie ste doma a cakate ja neviem...odpocet vody, alebo nakrmit macku :D

Cize otazka na miestne hojko osadenstvo. Zobrali by ste si taku babu do bytu? Ona mi aj hovorila, ze kludne aj na viac dni by potrebovala, kym si skratka nenajde ten podnajom. Neposobila na mna uplne zle, nebola ani vulgarna ani nic, bola DOST pekna, 32 rocna baba.
Ja som sa asi radsej zlakol alebo co, ale nieco racionalne mi v mysli hovorilo, ze asi radsej nie.
Lebo zas, samozrejme, ze nejaky sex s nou by som bral, ale to by nebolo na 100% dane. A je to UPLNE cudzi clovek. Ani nie ze kamaratka kamaratky, toto je este vyssi level :-)

Ale mal som zo seba dobry pocit, ze idem von vyhodit smeti a za 10 minut zbalim peknu babu, ktora by si vedela so mnou predstavit byvat par dni :D :D :D
zdá sa to byť na prvy pohlad velmi lákavé, ale osobne by som do niecoho takeho s cudzou ženou NIKDY nešiel. Je to vacsie riziko ako si clovek myslí. Ale ak si clovek co rad riskuje a má rad život na "hrane", tak prečo nie, kazdy sme iny.
Ono to v zivote celkovo tak byva, ze ak nieco vyzera privelmi lákavo /atraktívna žena ponukajuca sa do bytu/ tak skor ci neskor sa za to zaplati aj patričná "cena". Cala ta scenka s tým hovorom n a zaciatku, mohla byt iba v réžii tej ženy, nebol by si prvy ani posledny komu sa nieco podobne stalo.
kompi
Light Professional
Light Professional

podpisujem presne to iste si myslim
warham
Expert
Expert

Blastbit napísal: 15 máj 2022, 21:22 Ked raz žene chlap nesadne tak je koniec, jedine z vypočítavosti sním ostane kým sa nenajde niekto atraktívnejší v jej očiach.
Táto single mom ešte stihne dalších troch do konca roka. Poznam jednu takú každý rok chodí s niekym iným. Má 26 rokov no ak začala od 16 tich randiť tak už tých vztahov mala naozaj dosť a to ak mala ešte nejaké jednorázovky dakujem pekne za takú babu.

chápem ale ako teraz čítam v téme "strará známa" tak podľa vás chalan neprejavoval veľký záujem o tú babu z čoho ona asi stratila záujem... a presne z toho som cítil vinu, že som neprejavil väčší záujem o túto ženu tak proste išla za iným
Blastbit
Guru wannabe
Guru wannabe

Neviem ako ty ale ja by som nechcel babu ktorá by okrem mna riešila aj niekoho dalsieho, len aby sama sebe dokazovala aká je bohyňa.
Sak vidíš sám ze uz bezala hned za niekym iným a myslím si ze do konca roka ju opáčia aj další,lebo sama má správanie a povahu akú má.
Ja o taku nestojím a nech si je single mom alebo slobodná 20 tnička s pekným telom a tvárou.
Uz pri bozkávaní sa s takými babami by som asi uvazoval nadtým ze bohvie ci den predtým sa v jej ustach nepremiešalo semeno niekoho ineho.
Kto chce nech si skúša single mom alebo takú ktorá sa popisuje v teme "stara známa", chceli ste obaja rady tak ste ich dostali ale vyskusať a popáliť sa možete obaja sak aj zlá skusenost je skusenosť a ak vám stoji zato vy*rtkat taketo typy žien tak pohoda.
warham
Expert
Expert

ďakujem za každý jeden názor, len nahlas rozmýšľam respektíve som sa chcel podeliť o svoje myšlienky :)
Blastbit
Guru wannabe
Guru wannabe

Pohoda len to som chcel tým povedať, že sa nemáš nad čím trápiť. Hentaká žena za to fakt nestojí s jej správaním a povahou. :)
Napísať odpoveď