Stará známa

Diskusia o tom, čo Vás trápi v súkromí...
aacid
Hardcore addict
Hardcore addict

Re: Stará známa

Príspevok od používateľa aacid »

badwolf napísal: 18 máj 2022, 10:12 ja len nemám dobré skúsenosti so ženami ktoré hneď na začiatku píšu/hovoria o sexe, prípadne ho chcú mať čo najskôr...
kolko takych skusenosti mas? 10 ci 100?
lebo ak si vo svojom zivote spoznal 3 zeny ktore pisu/hovoria o sexe a nakoniec to nedopadlo dobre tak mi to pride trochu skoro na zaklade 3 skusenosti odsudit vsetky zeny co hovoria o sexe.

samozrejme kazdemu svoje, ja mam prave opacnu skusenost, zena co sa nerada rozprava o sexe ani ten sex samotny az tak neoblubuje a to mne veru vadi. samozrejme tiez nemam takych skusenosti destiatky, takze by som taku zenu hned neodsudil, dal jej sancu a casom zistil ako je to v skutocnosti.
treba sa zamysliet co mozes stratit ked jej das sancu a ci to za to stoji.
badwolf
Amateur
Amateur
Používateľov profilový obrázok

Príspevok od používateľa badwolf »

nehovorím že nemám rád keď žena rozpráva o sexe, len nie hneď, proste keď sa ma po prvom, druhom stretku žena spýta čo všetko som v sexe už mal, kde všade som to robil, resp sa ma pýta na "veľkosť"... atď
Blastbit
Guru
Guru

Príspevok od používateľa Blastbit »

Tebe vadia ich narážky ohladom sexu hned na začiatku a oni chcú s tebou suložiť čím skorej, nič viac nič menej.
Otázka hodnôt a priorít či zasúvať do báb ktoré chcu roztiahnuť kazdemu druhemu alebo niečo vážne skusiť s takými babami.
Frco
Guru wannabe
Guru wannabe

Príspevok od používateľa Frco »

badwolf napísal: 19 máj 2022, 10:35 nehovorím že nemám rád keď žena rozpráva o sexe, len nie hneď, proste keď sa ma po prvom, druhom stretku žena spýta čo všetko som v sexe už mal, kde všade som to robil, resp sa ma pýta na "veľkosť"... atď
Hmm tak toto by ma na tej babe asi trochu odradzalo :-) Akoze na sex fajn, ale na vztah by som to podla takychto reci nevidel.
badwolf
Amateur
Amateur

neviem, pri niektorých je to asi tak že pokiaľ sa s ňou nevyspíš po druhom, treťom stretku tak sa ti už ani neozve...
Blastbit
Guru
Guru

Pohoda ked sa ti taketo typy žien nepozdávajú najdeš inú, ja by som konal rovnako.
Zasunuť do vaginy v ktorej predtým boli desiatky iných chlapov vo forme úletov alebo dotyčná mala 10-15 vztahov to ani pre mna moc nie je.
badwolf
Amateur
Amateur

Tak baba neodpisuje už druhý deň, ani keď volám tak mi to nezodvihne... Nechápem
Blastbit
Guru
Guru

Behá za kamarátom ked má chuť,tak nemá kedy. Hladaj dalšiu,intuicia ti už lepšie našepkať nemôže.
gogo956
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa gogo956 »

badwolf napísal: 20 máj 2022, 20:45 Tak baba neodpisuje už druhý deň, ani keď volám tak mi to nezodvihne... Nechápem
to uz asi radsej nechaj tak, nevie co chce a vobec si tym nezatazuj hlavu, zenam niekedy tazko rozumiet
Blastbit
Guru
Guru

Zena dobre vie čo chce, tam ide o vypočítavosť, manipulovanie, citit sa ako bohyňa ktorú každý chce a konkurentky nie.
Cesar
Addict
Addict

Príspevok od používateľa Cesar »

badwolf napísal: 20 máj 2022, 20:45 Tak baba neodpisuje už druhý deň, ani keď volám tak mi to nezodvihne... Nechápem
Ale veď:
1. Niekto povie, že si čudný. Podľa teba keď niekto toho druhého považuje za čudného, tak s ním niečo chce? To veľmi nie.
2. Neodpisuje, nedvíha telefón. Možno, že to nechápeš, ale asi ti nechce ani napísať ani s tebou volať.
3. Tým, že jej vypisuješ a voláš neviem koľko krát len zo seba robíš zúfalca, kto s tebou chce komunikovať tak ti odpíše, zdvihne telefón alebo zavolá späť.

Keď ti niekto nedvíha tak napíšeš, žiadna odpoveď tak odpíšeš niečo možno raz niečo normálne a kto chce ti odpíše alebo ti zavolá. Keď nie tak asi nič z toho, zbytočne vypisovať a volať neviem koľko krát.

Je možné, že niekto má zlý deň alebo celý deň nemá čas ale kto chce tak odpíše alebo zavolá, každý má telefón u seba 24 hodín denne. Ona odpisuje aj volá, len nie s tebou.

Pravdepodobné je aj to, že niekoho aj má, len ti to nepovedala. Na sex už niekoho dlhodobo aj má ako ti povedala, tá funkcia už je obsadená. :)
gogo956
Redeemer
Redeemer

Treba najst ten zdravy stred: aby ona vedela ze je o nu zaujem z jeho strany, ale zaroven sa neponizovat ani to nijako zbytocne nesilit. Tj aj keby sa ona teraz zrazu ozvala, on by mal na to reagovat trochu podobne, tj neukazovat prilisnu horlivost aby to ona nemohla zneuzivat vo svoj prospech.
Celkovo si ale myslim, ze sa oni dvaja k sebe povahovo asi az tak prilis nehodia a to si ona asi uvedomila a tak preto to chce cele ukoncit. Mozne je aj to, ze zaujem stale ma, ale si ho testuje a otukava jeho reakcie aby vedela do buducna ako on reaguje na rozne situacie.
badwolf
Amateur
Amateur

Tak kočka mi napísala že sa neozvala kvôli tomu aby som si nemyslel že chce niečo viac. Že sa môžme stretnúť ale len ako kamaráti, lebo vraj sa vedľa mňa cíti menejcenná kvôli tomu ako vyzerám ja a ako vyzerá ona.
Podľa nej by som si mal nájsť krajšiu partnerku ako je ona.
Ako počul som už kadejaké výhovorky ale toto ešte nie...
Blastbit
Guru
Guru

"Len ako kamaráti" ale 4 roky ju iný kamarát trt*áva tam jej to nevadí. Prečo si neskusiš nájsť nejakú serioznu ženu a mrháš časom touto?
gogo956
Redeemer
Redeemer

badwolf
zvazila ze sa asi povahovo nehodite a tym sa predislo dalsim problemom v buducnosti, v podstate to dobre dopadlo
Frco
Guru wannabe
Guru wannabe

Príspevok od používateľa Frco »

badwolf napísal: 21 máj 2022, 22:20 Tak kočka mi napísala že sa neozvala kvôli tomu aby som si nemyslel že chce niečo viac. Že sa môžme stretnúť ale len ako kamaráti, lebo vraj sa vedľa mňa cíti menejcenná kvôli tomu ako vyzerám ja a ako vyzerá ona.
Podľa nej by som si mal nájsť krajšiu partnerku ako je ona.
Ako počul som už kadejaké výhovorky ale toto ešte nie...
wow, toto som ani ja nepocul :) baba dobre dava :)
Napísať odpoveď