náš "hriešny vzťah" ako si ho udržať

Diskusia o tom, čo Vás trápi v súkromí...
kayko
Light Professional
Light Professional

Re: náš "hriešny vzťah" ako si ho udržať

Príspevok od používateľa kayko »

Respektoval si jej pravidla so STOP-kou, takze ona vie, ze lepsieho psika nenajde. Ak ju po navrate navyse das dole, tak uz sa jej nezbavis.
Lukylan
Light Expert
Light Expert

Príspevok od používateľa Lukylan »

Bola za mnou. Rozdali sme si to, ako vždy perfektné to bolo. Povedal som jej, že mne sa to moc takto neoplatí riskovať. Povedala, že to by bolo riziko, keby sme sa častejšie stretávali. Jednak, že hrozí, že by sme sa zamilovali do seba (ja som samozrejme mlčal) a potom by sme to museli celé ukončiť. Ale že na mňa myslí veľmi často, ale nie sme slobodní, tak sa podľa toho musíme zariadiť. A že každý má tri životy. Jeden verejný, jeden súkromný a jeden tajný. A chce aby som bol súčasť jej tajného života. A že nevera je ako bonboniera, nesmieš si dávať pričasto, inak ti ublíži. Každou vetou čo mi povedala som sa do nej viac a viac zbláznil. Myslíte, že to berie až takto pragmaticky? Je to vôbec možné? či ma len oj.báva? Jasne, že som sa jej nevyznal k mojim citom. Predpokladám, že by ma hneď nechala. A tá stopka vraj bola nutná, nie preto, že chcela. No to jej zasa úplne neverím, ale dobre.
Blastbit
Guru wannabe
Guru wannabe
Používateľov profilový obrázok

Príspevok od používateľa Blastbit »

Hej moze to brat pragmaticky. Ano keby jej povieš že k nej niečo citiš tak by to nadobro uzavrela. Nemiluje ta to z toho vyplýva, len skrátka rada stebou suloži. Preto lebo má rada tajomno,adrenalin,chce byt chcená ako 40 tnička po 3 detoch, vzrušuje ju to.
Takže byť rád a zmieriť sa stým ako to máte teraz. Ale vidíš došla sama za tebou, vie sa ozvať aj sama ked jej dlhšie neodpíšeš.
Nejaké kroky sa udiali za ten mesiac co to tu rozoberáme aj ked nejde to uplne tak ako by si si predstavoval medzi vami.
Len zase ako píšeš čoraz viac k nej niečo citiš, ženu máš rád ako kamarátku, to si písal predtým dávnejšie.
Aby som to zhrnul rada stebou sexuje lebo si tým aj nieco dokazuje a čo to ju vzrušuje na tom celom. No a ty si do nej asi buchnutý a to je najväčší kamen urazu. Toho by si sa mal najviac obávať - seba sameho, ona vie ako to celé chce medzi vami.
Minule ti ju dala na pár dní potom sa sama ozvala, bohvie co sa dialo ze ti ju dala, možno ta testovala bohvie je viac možností.
Takže si teda užívaj že más moznosť klátiť takúto samicu hoci ju máš viac než rád ale radšej jej to nehovorit inak dá stopku na riadne dlho.
Lukylan
Light Expert
Light Expert

Blastbit- presne si to vystihol. Teraz som ešte nabudený z toho celého. tak sa cítim spokojne. A áno, celkom to pokročilo za ten mesiac. Bude mi to musieť stačiť. Ano, ženu mám ako kamarátku, alebo ako sestru. Je to kotva v mojom živote.
Keď odo mňa odišla, tak mi napísala, že to bolo skvelé a chce zo mňa ešte oveľa viac. Neviem, čo viac jej ešte viem dať, no ale nechám sa prekvapiť. Niekto mi tu písal, že žiadne stretnutie nie je náhodné a každý nás v živote má niećo naučiť. Tak ona ma učí pochopiť, že Nirvana neexistuje. A tak to asi má byť
Blastbit
Guru wannabe
Guru wannabe

Najhoršie by bolo keby sa do nej tak zamiluješ že by si začal robiť to že chces rozvod so ženou,ale madam by sa rozviest nechcela stým svojim.
Ze by ti to tak skrátka prerastalo cez hlavu tá tužba po nej, žeby si sa už prestal uplne ovládať a chcel ju, nech by to stálo všetko.
Takže uz teraz nejako skušaj sa od madam odosobniť aj menej ju idealizovať. Uplne stačí ked si to snou rozdáš a vybavené,lebo jej to stačí.
Ber ju ako korenie života, ja to neviem uplne dobre pochopiť lebo ja na toto nie som. Aj ked kazdý chlap moze nejako zakopnuť u mna by to bolo len raz. Na to som dost tvrdý az vojensky disciplinovaný na seba, aby sa to uz neopakovalo. No čo no máte pre seba slabost ale ty viac ako ona.Aj keby sa rozvediete a ste spolu, podviedla by ta keby chce tak aby si to nikdy nezistil.Alebo by ti ju niekto prebral, na to dám krk.
Vždy niekde za rohom moze byt aj väčší frajer ktorý si ju nebude vyše pol roka omacávať, skrátka pojde priamo,dominantne a bezohlade aby ju mal. A ona sa submisivne podvolí lebo ju zase bude vzrusovat nie tajomno ale dominancia chlapa. Zatial je to len hypoteza no rátaj so všetkým aby si nebol viac prekvapený aj sklamaný.Kludne ti moze pri ženskej nevyspitatelnosti povedat zo dna na den ze máš 100% stopku.
Kolko si mal vlastne žien na sex? Okrem manželky a tejto manažerky.
Lukylan
Light Expert
Light Expert

Blatsbit- no ano, to je najhorší scenár, že by som sa bezhlavo zamiloval a všetko po sebe spálil, ale to sa nestane. A možno tomu práve pomáha aj jej správanie. Viem, že po nej jeden chlap ide a to dosť priamočiaro. Aj som sa jej pýtal, čí ju balí a povedala že áno, ale ona vraj svojho milenca nikdy nepodvádza. No tak sme sa zabavili na tom. A uistila ma, že konkrétne toho by istotne nikdy nechcela, lebo je rozvedený. Stále mám pocit, že to, čo sa hrá na chladnú a pragmatickú jej jej sebaobrana voči citom, ktoré by sa v nej mohli prebudiť. Dnes sama od seba mi hneď ráno napísala, že na mňa myslí. Len škoda, že to až tak drží na uzde. Strašne by som si prial, aby to medzi nami vybuchlo ako sopka a potom po čase tak nejako vzájomne dohorelo. No a odpoveď na tvoju otázku- reálny plnohodnotný vzťah je moja manželka jediná (ona 15, ja 17) no a sex som mal s cca 15. Nejako tak
Blastbit
Guru wannabe
Guru wannabe

Jáj no vidíš po mesiaci napíses ze po nej pasie dalsí chlap. Co sme ti vraveli? Teraz absolutne nemam pochybnosti ze sa pragmaticky zahráva. Lebo ako vravím matka po 3 detoch v 40 tke si chce niečo dokázať. Jasné jasné ona nepodvádza milenca, podvádza len manžela, ty jej to veríš? Trtkáva s viacerími skrátka, jednorázove ulety aj dlhsie romániky, na služobke ju tiez ktosi vybuchal preto ti dala stopku, potom o pár dní zase stopka nie je. Ako tu niekto písal žena má v mesiaci obdobie kedy má najväčšie chute na sex. Táto chce pri tom pocitovat to tajomno vzrušenie, jej ide v prvom rade o seba a jej potreby, chlapi su druhoradý. Skrátka chce byť chcená, žiadaná ako bohyňa sexu co obšťastní viacerích. Co si nedokázala dokazovat ked mala 20 rokov si dokazuje v 40 tke. Raz ako femme fatale inokedy ako submisivna otrokyňa.
Kvalitne sa vyhovára ze rozvedeneho nechce, len so ženatým prášiť. Ked príde rozvedený co má kopu penazí a majetkov nebude váhať.
Uz ako chceš ohladom citov k nej, my ťa od nej neodmilujeme,len ty sám. Aspon ze si dosiahol ze za tebou prišla a ze ti sama od seba napíše.Miesto výbuchu sopky prídu výbuchy problemov akurát tak. S 15 babami si mal sex pri tejto si ako pubertiak omg. Sak áno láska moze ist nielen cez zaludok ale aj cez postel. Ale s touto raketou budu problemy nejakým nedopatrením, snád nie no.
Lukylan
Light Expert
Light Expert

Blatsbit- nakladáś mi, díky
Blastbit
Guru wannabe
Guru wannabe

Uplna oštara co vie co chce a co má dopredu komu povedať len aby o to neprišla. Jej ide len o jej potreby, vy dalsí jej nabijaci ste druhoradý.
javatar
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa javatar »

Mne to ako nejaky uspech nepride, ze prisla raz za nim sama.
Zvlast ked jej zozral tu vyhovorku, ze rozvedeneho nechce (to nema logiku vobec), prekukla ho, zistila, ze je schopny nebyt iniciativny ale stale odpoveda pozitivne a tym padom ho ma stale pod kontrolou len musi vyvinut minimalne usilie.

Lukylan - v jej hlave existujes pre jej rozkos a ego, ziadne ine ludske kvality tam nehlada a nema zaujem o vztah s tebou ako clovekom (na akejkolvek urovni). A pravdepodobne to berie tak, ze ty to beries obdobne. Lenze ty to tak neberies.

Skus predtym ako si dohodnete stretko nalozit vlastnu zenu. A idealne aj potom. Nezbavi ta to citovej zavislosti ale moze to mierne pomoct.
Blastbit
Guru wannabe
Guru wannabe

V jeho prípade aj uspech ze mu sama od seba napísala a prišla.To je primárne sposobené jeho spoločenským postavením,peniazmi.
Táto nymfo-zlatokopka nemusí vyzerat ako tie Kollárové kačice.Skrátka chce mať bohatých na sex, čím bohatší tým lepšie prenu a jej potreby.
Co už no, stáva sa, že ženy chcu bad boyov a muži zlé dievčatká.Každý sme nejakí no nič pre mňa,časom len samé problemy snimi.
beardie
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa beardie »

javatar napísal: 23 jún 2022, 10:38 Zvlast ked jej zozral tu vyhovorku, ze rozvedeneho nechce (to nema logiku vobec)
logiku vidim v tom, ze s rozvedenym by nemohla manipulovat
ak to chce utajit, tak zenac je na to najlepsi
keby je ten rozvedeny ohrdnuty, mohol by ju vydierat tym, ze to povie jej manzelovi, to sa jej u zenaca nemoze stat, lebo sa vzajomne drzia v sachu
Lukylan
Light Expert
Light Expert

beardie- presne tak, ona mi aj raz povedala, že by si nikdy nič nezačala so slobodným alebo rozvedeným, bezdetným či s niekým v nešťastnom manželstve, lebo tam nemá istotu, že to bude tajiť presne tak ako ona.
Blastbit
Guru wannabe
Guru wannabe

Ešte by som sa rád opytal z tých 15 žien co si mal v posteli, to boli všetko slobodné baby či aj zadané ze mali frajerov alebo vydaté?
Lukylan
Light Expert
Light Expert

tak taký mischung. Vydaté aj slobodné, aj také čo už si ani nespomínam. Jednorázovka, niečo dočasné,...nič významného.
Blastbit
Guru wannabe
Guru wannabe

Nemam tolko času to hladať, a ohladom tej manazerky už nic nové co by nebolo realitou u nej nepoviem,viem ským máš dočinenia.
Ak sa dobre pamatám si spomínal ze nejaké baby z tých s ktorými si mal pomer stebou chceli niečo riešiť že?
Ak je to tak, opäť sa len potvrdilo to, že ženy chcu skrátka chlapov s postavením,majetkami minimálne na sex a niečo viac.
Kto robí predavača v Tescu a zije v jednoizbáku zbalí max 80 kilovú špatu, ktorá sa po nom bude len voziť. Nie žiadnu sympatickú babu.
Hlavne ze taketo Terepina tu 15 rokov buzerujete ze nezalezi na výzore, majetkoch, peniazoch, spolocenskom postavení atd.
On chudák dodrbaný potom sa moze cudovat ze za 15 rokov nevie ziadnu babu vytiahnut ani len von, lebo mu ani neodpíšu kvoli tomu.
Skrátka frajeri ako napr hokejista s nabuchanou postavou,majetkami,peniazmi nepotrebuje ženy baliť, ony balia jeho.
Hentá manazerka je taká nymfo-polozlatokopka lebo síce zbalila hokejistu ale robí prac. poziciu kde si dobre zarobí a nesedí doma na riti.
No nejakeho predavaca z Tesca by k sebe nechcela pretoze by mu ani neodpísala viac keby vie akú prácu robí a za kolko.
Chudobne baby co zarobia 600 euro chcu chlapa co zarobí aj 3x a viac. A baby co zarabaju 3 x a viac od tích chudobních báb, zase chcú tiež len chlapa co má vela penazí a spolocenske postavenie. A chudák co si aj najde chudobnu babu si naivne myslí ze spolu vydrzia do konca zivota.
Pri prvej prilezitosti ked tá chudobná baba natrafí na zabezpečeneho s atraktívny výzorom pojde po nom ako pes po udenom. Slovanské baby to je jedna katastrofa. Slovenky,Rusky,Ukrajinky top šlapky a zlatokopky vo svete, im sa mozu rovnat uz len američanky. Aká uroven krajiny také aj správanie sa žien bodka.
Lukylan
Light Expert
Light Expert

Blatsbit- zasa v tomto ti musím oponovať. Zlatokopka nie. To istotne nie je. Peňazí majú viac ako ja, predpokladám. A jediné, čo odmňa za tých pol roka dostala je pri každej návšteve bonboniéra. Ani na kávu somnou nechce ísť a na obed už vôbec nie. Takže celkom iste po prachoch nejde. Ale spoločenské postavenie, tak to je už iné. Som si vedomí, že keby som stál za pokladňou, tak o mňa ani nezakopne. To je isté.
Blastbit
Guru wannabe
Guru wannabe

Skor som už narážal na tie ženské s ktorými si mal úlet,krátke romániky a oni stebou chceli riešiť viac. Hentá rada motá chlapom hlavy nič iné.
Asi sa už len zmieriť stým ako to máte mozno ta nejako milo prekvapí alebo nemilo.A seba držať na uzde lebo ona vie co chce,povedala ti to.
Zeny vzdy vedia co chcú x tém sa tu riešilo ze "žena nevie co chce".Zena vie co chce, vždy to vie, od seba aj od chlapov.
Chce byt obdivovaná obletovaná a ona tá koho si vyberá a hlavne koho ( a chudák bez penazí,výzoru,postavenia a majetkov to veru nebude).
Zeny nechcú aby to bol chlap ktorý si vyberá, lebo potom ony nevedia akú maju zvoliť taktiku ohladom chlapa ked nieco chcú dosiahnuť.
Lukylan
Light Expert
Light Expert

blastbit- tak to ano..veď uvidím ako sa to vyvinie
pocestny1
Novice
Novice

Príspevok od používateľa pocestny1 »

Ahojte,

chodil som sem inkognito citat lebo nemam potrebu prispievat ale neda mi to.. skoda ze uz tu nie je karma..
ale Blastbit (trosku sa do teba obujem neber to ale osobne nie je to ziadny utok) preco mas potrebu to neustale riesit a komentovat? Kolko mas rokov, mas ty vobec babu ? lebo mi to pride ako neustale opakovanie tych istych fraz dookola a mudrosti, ktore ani realne neboli odzite..

nechapem ale preco tu stale skatulkujes
akoze tak isto ako autor temy by si neulietol/ nemal vztah s neatraktivnou zenou tak istou aj menovana v tomto vlakne nepojde s kazdym.
Co je na tom ? Ja si myslim ze ludia si snazia najst seberovnych svojej urovne a to ze tu niekto stale omiela aka je to zlatokopka a zhadzuje tu zenu za to ze ide s niekym kto ma nejake to postavenie (z coho vyplyva aj nejake urcite chovanie, spravanie a vystupovanie) tak si len vylieva srdce ze na taku nema. Skus sa zamestnat v strednom alebo vyssom manazmente a chod von s nejakou zienkou z vyroby, velmi rychlo ta to skatulkovanie prejde ked zistis ze kazde slovo je ku*va, pi*ca a chovanie v restauracii lvl sedlaňa) ale teraz škatulkujem ja .. sedi to ale žiaľ .
Stale budem tvrdit, ze si hlada proste len atraktivneho milenca adekvatneho k jej postaveniu.. a co je na tom ??
Podla coho sudite ze je zlatokopka? Spominalo sa niekde ze by z neho tahala peniaze ?
A co keby aj mala milenca? je to jej vec, nemaju spolu ziadnu dohodu a ked si prasi 3 chlapov tak je to len jej sikovnost a smola autora.. treba sa odlubit..
A to s tym rozvedenym, mi pride logicke nakolko ako bolo spomenute tak ma akurat istotu ze autor temy by jej neprisiel robit domov sceny ked ho ohrdne.

Lukylan sa proste zabuchol, ale to len preto, lebo nema to co chce v takej kvantite aku by chcel je to cele ponuka / dopyt..
jedine co moze riskovat je rodina.
nebudem sa vyjadrovat ci je to moralne alebo spravne, to nech si urci kazdy sam.. mna to citat bavi :D
ale proste mam pocit ze rady ktore mu davas mas len nacitane a strielas mnohokrat naslepo
Napísať odpoveď