Pokroky v sociálnom živote

Diskusia o tom, čo Vás trápi v súkromí...
JCM01
Star
Star
Používateľov profilový obrázok

Re: Pokroky v sociálnom živote

Príspevok od používateľa JCM01 »

Blastbit napísal: 02 aug 2022, 8:22 No a terepin sa uz nejako posuva kto ho riadne čita tak to vidí a nekrivdí mu, kto ho chce osocovat, si vyberá pár riadkov ktoré aj tie prekruti.
Čo konkrétne je ten posun? To, že zmenil prácu a má hypotéku? To je naozaj posun? To považujem za súčasť dospievania a prirodzeného vývoja. Alebo nedajbože ten pokus o šport? Toto považuješ za posun?
Pritom úplne by stačilo urobiť pokrok v myslení, a hneď by bolo všetko ľahšie..
heker
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa heker »

Za 15 rokov sa posunut v tom, ze teraz riesi hypoteku (este je nema), ze zmenil pracu a ze pozval par zien von, tak to nie je posun. Toto co clovek urobi za mesiac, tak Terepinovi trva 15 rokov. Nemam dovod ho obhajovat, ani chvalit, pretoze skutocne ho nie je za co pochvalit, najma, ak to trvalo 15 rokov.
beardie
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa beardie »

ja sa ho naopak trochu zastanem
ano, suhlasim s tym, ze pre vacsinu ludi je zadovazenie si vlastneho ubytovania (napr cez hypo) zalezitost 1-2 mesiacov, ale nehanil by som ho za to, niektori sa do svojho nedostanu nikdy, max po dedicstve, dolezite je, ze sa rozhupal
ze nie je schopny riesit zeny, zial, su aj taki, ak by nieco v tejto oblasti robit chcel, spravil by, je to len v jeho hlave
taktiez zmenil pracu, satnik, neviem co vsetko este, co je tiez dobre

ak by som to zhrnul, akykolvek posun do normalu je ziadany a pozitivny, bez ohladu na to, ako dlho to trva
gogo956
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa gogo956 »

Ono je to asi v tom, ze v skutocnosti po partnerskom vztahu asi ani netuzi. Ma svoj zivot v ktorom si robi co chce a to mu vyhovuje. Len nema odvahu to takto nahlas priznat.
javatar
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa javatar »

beardie napísal: 02 aug 2022, 11:20ak by som to zhrnul, akykolvek posun do normalu je ziadany a pozitivny, bez ohladu na to, ako dlho to trva
this^

Vela veci pride beznym ludom prirodzene a Terepinovi nie. Ale za to donho netreba kopat, ze mu tie veci nepridu prirodzene, niektore nepochopitelne, niektore ovela tazsie ako beznemu cloveku, niektore nedosiahnutelne. Pride mi,ze to tu chape dost malo ludi.
Blastbit
Guru
Guru

Príspevok od používateľa Blastbit »

Viacmenej introvertní ludia sa musia viac prekonávať vo vzťahoch a sú menej angažovaní v citovej oblasti. Ak majú pridruženú napríklad sociálnu fobiu alebo aspergerov syndrom je to o to horšie. Ale karieru si vedia rozbehnúť pokial teda nemajú minimálne tieto dve ochorenia -neliečitelné.
Do spoločnosti vedia ísť ako aj extroverti, ale skorej si vyberajú spoločnosť v ktorej chcú byť a áno skôr menšiu skupinu ludí.
Ked už teda idú aj do spoločnosti kde sú stovky,tisíce ľudí tak vydržia aj tam ale ovela menej než extroverti. Niečo nadobudnúť nie je na škodu
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa mirak2 »

Toto si tu odlozim:
danodrevo
Star
Star

Príspevok od používateľa danodrevo »

vzťa nie je pre každého. A nie každý by sa mal rozmnožovať. A je úplne okej prežiť život single a riešiť napríklad len prácu, koníčky, kamošov etc...
cmuk55
Expert
Expert

Príspevok od používateľa cmuk55 »

Tak co Terepin, ako dopadla hypoteka a aky pokrok so zenami?
gogo956
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa gogo956 »

Napísať odpoveď