Transsexualita

O živote, snoch, životnom štýle, cestovaní...
retkvic
King
King
Používateľov profilový obrázok

Re: Transsexualita

Príspevok od používateľa retkvic »

Nieco podobne som davnejsie videl napr. v show Jana Krausa, toto sa da povazovat za podareny priklad?
Hensym
VIP
VIP

Príspevok od používateľa Hensym »

Svojim sposobom posobi na prvy pohlad ako pekna zena (velmi vela spravi naozaj strasne vyrazny makeup (aj ked na trans pomery decentny)), ale pralticly po par sekundach je vidiet, ze je to trans zena. :) urcite jeden z naj prikladov, co som videl, no vidiet (a najma pocut) je to urcite. Tiez kto vie, aku ma postavu, aj s tym maju trans zeny problem (sirka ramien, panvy, vyska, dlzka ruk, boky, zadok, ...vela spravia hormony, ale kto vie kde je limit).

Video od aacida mi prislo, ked pozriem vyjadrim sa :D
Rethon
Zablokovaný
Zablokovaný

Príspevok od používateľa Rethon »

Dnes je to presne 6 mesiacov na HRT, pre mňa výnimočný deň, tak treba pofotiť aj z iných strán.
Je to fotené v zrkadle, jemne z výšky, nejaké skreslenie tam asi bude, ale nie veľké.
Prílohy
Cake.jpg
Blastbit
Guru
Guru

Príspevok od používateľa Blastbit »

Cakal som že ti tvoj pokrok pochvália skorej iný ludia než ja. Ale musím uznať že to už naberá ženské krivky ked tak kukám fotku.
starysomar
Guru
Guru

Príspevok od používateľa starysomar »

Áno, veľmi pekná ženská postava :)
gogo956
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa gogo956 »

Takto. Ak mam byt uprimny, ono to nikdy a u nikoho nebude dokonale a vzdy to bude trochu vidiet, nielen z vyzoru, ale hlavne z podvedomeho spravania, u zien je vzdy trochu ine ako u muzov a zase naopak. Takze netreba sa na to prilis upinat, na to "vonkajšie", podstatne je to, ci sa dobre a spokojne vnutorne citi osoba ktora transiziu prekonala. :) Ale samozrejme nič proti tomu nemám, je to kazdeho osobna vec, hlavné je aby bol každý šťastný podla svojich predstáv a túžob :)
cmuk55
Expert
Expert

Príspevok od používateľa cmuk55 »

Mne to ako zenska postava nepride. Obycajne slim rifle, obtiahnute tricko a cau. Mozno casom po dlhsej hormonalnej liecbe sa to zmeni k lepsiemu, podla mna tomu treba dat este cas.
K-u-b-i-a-k
Guru
Guru

Príspevok od používateľa K-u-b-i-a-k »

staremusomarovi ale stačí 😄
retkvic
King
King

Rethon sa na fotke otocila tak aby vynikol pas a zadok. Zadok neviem, ale pas mi pride docela stihli, teda aspon z takehoto zvlastneho uhla.

Urcite po pol roku asi nejake zmeny nastanu, teda schudne sa v pase, priberie sa v bokoch, narastú boobies mozno, zjemnia sa crty tvare, zmeni sa hlas a pod?

Kolko taketo nieco trva a co mozno od toho ocakavat?
hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa hojko »

Inak ak by si niekto vsimol a pytal tak, tak Rethon sam poziadal(a) o zablokovanie uctu na fore. Takze je dost mozne, ze sa dalsie vysledky a pokroky uz nedozvieme.
deszka3
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa deszka3 »

A mozno sa ozve o par rokov, ked uz bude po uplnej premene a budeme po nej vsetci heteraci slintat :smt033
retkvic
King
King

To je skoda, rozmanitosti nikdy nie je dost, hlavne tu na slovensku. Tiez sa pytam ako taky iqak.
cORP.
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa cORP. »

som jemne sokovany, ze poziadal o blok, prislo mi, ze je rad/rada ako sa diskusia v tejto teme ubera, nuz asi sa uz viac nedozvieme .....
Blastbit
Guru
Guru

Možno hormony, zmeny nálad kedže prechádza premenou. Tak nejak som jej už aj ja začal fandiť v premene. Možno potom časom požiada vedúceho o odblokovanie.
starysomar
Guru
Guru

Príspevok od používateľa starysomar »

Nemožno vylúčiť, že mu niekto niečo napísal / vypisoval súkromnou správou - dá sa domyslieť, čo.
ephramko
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa ephramko »

cORP. napísal: 16 aug 2022, 22:34 som jemne sokovany, ze poziadal o blok, prislo mi, ze je rad/rada ako sa diskusia v tejto teme ubera, nuz asi sa uz viac nedozvieme .....
Ak si si všimol, keď pridala fotku, tak ju väčšinou v ten deň aj zmazala. Sebavedomie v období tranzície by som tak laicky prirovnal k puberte. Kedy sa dievčatám/chlapcom začína výrazne meniť telo, ale prechádzajú aj výraznými zmenami na psychickej/osobnostnej úrovni. Ľudia v tomto období su často hypersenzitívny na to, ako ich vníma okolie, pretože ich vnútorný sebaobraz (ako vnímajú sami seba) sa vzďaluje od reálnej skutočnosti. To sa ale väčšinou zvykne časom zrovnať (a ak nie, tak potom napr. máme na kosť vychudnuté dievča, ktoré pri pohľade na seba v zrkadle tvrdí, že je strašne tučná).

Uvidíme. Možno sem za 2 roky príde blondína s mega kozami a ani nespoznáte, kto to je. :D
cORP.
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa cORP. »

hej vsimol, no ako pise starysomar, ja mam skor pocit, ze sa tu predsalen nasiel nejaky magor ktory nieco divne vypisoval a vtedy mi prislo najlogickejsie ten ucet zablokovat, kazdopadne uz je to jedno tema uz bez zakladatela asi nema prilis buducnost :)
Blastbit
Guru
Guru

Este sa mohla obrátit na vedenie fora stým ak jej niekto do Ss vypisoval napríklad nenávistné komentáre aby dotyčnemu/dotyčným vedenie dohovorilo. Je aj to možné, alebo aj ako to opisoval ephramko že hormony, náladovosť atd. Kto vie možno sa tu ešte ukáže ak by ju vedenie odblokovalo na jej žiadosť. Téma je všeobecná, myslím že sa dá ešte v nej diskutovať.
retkvic
King
King

Predsa len, je to kazdeho sukromna vec, ja som bol napr. zo zaciatku docela prekvapeny, ze tu niekto zacne davat svoje fotky, ale tak hadam tam nebolo nic co by sa nemohlo zverejnit.

Snad jej nikto nezacal pisat nejake blbsti, ale kto vie. Ano tema je vseobecna, mozete kludne prispievat dalej :)
Hensym
VIP
VIP

Príspevok od používateľa Hensym »

Zas na druhu stranu zablokovat sa asi da aj pouzivatel a toe fotky netreba zverejnovat, diskusia tu zostat mohla. Ale tiez to vidim na nejaku docasnu zmenu nazorov, postojov, sebavedomie a pod (hornony), uvidime.
Napísať odpoveď