Disney+

Čo beží v kine, rádiu, tv...?
aacid
Hardcore addict
Hardcore addict

Re: Disney+

Príspevok od používateľa aacid »

je tam toho dost, dufam ze na tom budu pracovat a pridavat dalsie veci. ale deti maju minimalne na par mesiacov vystarane objavovat a pozerat.

pre mna velke minus ze tam nie su trailery. rovnako ako pri hbo max pre ma nepochopitelna vec ze si neviem pri vyberani filmu pozriet trailer.

zaujali ma predpokladam licencne nezhody ze napriklad je tam asi vsetko zo sveta star wars ale clone wars serial tam nie je (iba clone wars film)...
alebo napriklad su tam akty x ale iba posledne dve serie, povodny serial tam nie je...
Cesar
Addict
Addict
Používateľov profilový obrázok

Príspevok od používateľa Cesar »

aacid napísal: 21 máj 2022, 10:01 ano, presne na to je tu youtube premium, ked nemas ziadne reklamy a stale podporuje tvorcov.
Problém je v tom, že môžem povedať, že čo si aj pozriem alebo sa mi spustí tak je tam asi 100% obsahu, pri ktorom by som mal výčitky svedomia, že im či už nepriamo cez reklamy alebo priamo cez premium prispel hoci aj jedným jediným centom. :D
Hensym napísal: 21 máj 2022, 12:27 A tie "appky lepsie ako premium" funguju na vsetkych zariadenich, vratane TV (smart ci nesmart) a zariadeni na casting? Lebo ak tam je co i len jedno negativum, tak tych 1,83€ za Premium mi akoze fakt vela nepride. Za to si nekupim pomaly ani capovanu plzen na namesti v meste.
No len neviem, že na nie smart televízore ako by mali fungovať nejaké aplikácie, kde nemôžeš mať žiadne aplikácie? Nevidíš tam nejaké protirečenie? :D

A disney+ po mesiaci asi aj zruším, ešte dobre, že som to nepredplatil na rok, zbytočne.
aacid
Hardcore addict
Hardcore addict

Cesar napísal: 12 júl 2022, 14:42 Problém je v tom, že môžem povedať, že čo si aj pozriem alebo sa mi spustí tak je tam asi 100% obsahu, pri ktorom by som mal výčitky svedomia, že im či už nepriamo cez reklamy alebo priamo cez premium prispel hoci aj jedným jediným centom. :D
nechce sa mi to hladat, ale pokial viem tak to funguje ako napriklad u spotify, ze ty si platis mesacne a tvoje peniaze su nejak pomerovo rozdelovane medzi ten obsach ktory pocuvas.
Hensym
VIP
VIP

Príspevok od používateľa Hensym »

Cesar napísal: 12 júl 2022, 14:42 No len neviem, že na nie smart televízore ako by mali fungovať nejaké aplikácie, kde nemôžeš mať žiadne aplikácie? Nevidíš tam nejaké protirečenie? :D
K tomu ne-smart televízoru môžeš pripojiť X rôznych zariadení na casting (so vstavanými appkami) alebo smart boxy. Zle som sa vyjadril. Každopádne moja pointa platí a nedal si na ňu argument. :D YT síce patrí do monopolu a niektorých tvorcov fakt podporovať nechcem, ale aby som hľadal cestičky a robil kompromisy kvôli 1,50€ mesačne, to fakt nie. :) Inak, pozretím nejakého "guilty-pleasure" videa, kedy nechceš autora podporiť "ani centom" je v tomto prípade lepšie cez Premium, pretože tam ide tvorcovi preukázateľne menej peňazí (pokiaľ inzeruje reklamy).
Cesar
Addict
Addict

Ja nikoho nechcem presvedčiť, kto chce, si nájde čo chce ako chce kľudne nech si pozerajú reklamy keď chcú alebo zaplatia hoci aj 10 eur mesačne, je mi to jedno, nech si každý vyberie a bude mať čo si vybral a to robím aj ja. Komfort mám, reklamy nie a ani neplatím, mne to takto vyhovuje. Napr. ja mám na youtube na telke aj 8 google účtov nastavených takže by to aj vyšlo dosť v každom prípade toľko asi nemôže byť ani pri rodinnom účte, je to jedno, celé mi to ide a som spokojný.

A špekulovať s yt alebo netflixom, že sa registrovať cez Turecko alebo Indiu alebo zdieľať účet a takéto veci sa zase mne pripadá nie príliš komfortne a to ešte pri vysokom počte google účtov by mi nestačil ani 1 rodinný yt premium.
Hensym
VIP
VIP

Príspevok od používateľa Hensym »

Kto hovorí o Turecku a Indii? Ja mám Netflix, HBO Max, YouTube Premium, Spotify a všade mám len rodinu a kamarátov (s výnimkou Spotify, kde mám asi dvoch-troch ľudí tu z fóra). Aká je to komplikácia? :) Všetci majú nastavené TP a ja nepohnem prstom.

Ale ako vravíš, je zbytočné prehovárať druhého, ak ti to vyhovuje. Inak, celkom by ma zaujímal dôvod mať 8 Google účtov (resp. viac ako 1, prípadne 2 (súkromný, pracovný - aj to sa ale dá zlúčiť)).
aacid
Hardcore addict
Hardcore addict

nikto ta nechce prehovarat, skor sa tu pozastavujeme nad tym ze sa tu chvalis tym ze kradnes...
Cesar
Addict
Addict

V niektorých krajinách už netflix zaviedol, že jeden účet sa dá používať na inom ip čísle len za mesačný poplatok za každý profil, je to logický vývoj, ide im o peniaze, aby nepozerali 4 domácnosti za 1 mesačný poplatok.

Kvôli chytrákom čo používali virtuálne platobné karty a si ich generovali stále nové a mali skúšobnú lehotu do nekonečna už zrušili aj to skúšobné obdobie.
gogo956
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa gogo956 »

begbeee
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa begbeee »

Postupne všetky pôjdu tymto smerom. Pre mňa to znamená akurát, že zaplatím vyššie predplatné a zruším 1 z 3 služieb.
deszka3
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa deszka3 »

Ja som zas niekde cital, ze Youtube planuje sluzbu/appku, kde by si za tusim vyssie predplatne mal Youtube Premium, Netflix, Disney Plus a HBO pod jednou strechou. Bohuzial uz neviem, kde som to cital, ale znie to dost lakavo mat miesto 4-5 appiek vsetko v jednej.
begbeee
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa begbeee »

Google TV ale zatiaľ tuším len USA
Napísať odpoveď