Ake reproduktory k pc ?

Ak plánujete kúpu HW, SW, elektroniky..., tak si skúste nechať poradiť...
starysomar
Guru
Guru
Používateľov profilový obrázok

Re: Ake reproduktory k pc ?

Príspevok od používateľa starysomar »

Hegy - nie som teraz na Windowse no skontroluj si, či nemáš v ovládačoch zvuku Windows zakázané rozšírenia zvuku. Ak náhodou áno - vtedy neide žiadny ekvalizér ani nič :)
Hegy
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa Hegy »

Hej hej viem ale dik. Pozeral som vcera uz nejake basics, nemam to zakazane a iny eq mi funguje (ASUS appka k zvukovke).
Dneska budem mat viac casu a chute, asi zmazem vsetko (eqAPO, peace, ovladac zvukovky) a vsetky konfiguracie a potom to vsetko nanovo poinstalujem. Musi to mat suvis s eqAPO a peace samotnym. Haluz, ze hned po instralacii (update) aktualnych verzii APO a Peace mi to slo, ale po prvom alebo druhom restarte PC to uz nejde (nevypinam/nerestartujem casto PC takze min. par dni to slo ok).
starysomar
Guru
Guru

Príspevok od používateľa starysomar »

Už som na Windowse - o tomto som písal.

Obrázok
free photo hosting

Zakázaním "vypelšení" sa deaktivuje Peace a či ano alebo nie aj eq apky zvukovky, to netuším.
Prídeš na to.
Hegy
Hardcore addict
Hardcore addict

Ano ano chapem. Nemam to zakazane praveze, uz som to pozeral. To s tym druhym eq bolo len ako vedlajsi poznatok, ze iny eq funguje, ze to asi nebude s tym mat nic (inac by nefungoval ziaden eq).
Hegy
Hardcore addict
Hardcore addict

Ahojte, mam Microlab Solo6C a pouzivam ich k TV. Uz dlhsiu dobu robia taku vec, ze je v na pozadi take svistanie-pistanie, high-pitch low volume noise, skoro by som povedal ze sinusoidovy charakter (kmitavy).
Zaroven som si vsimol nedavno, ze hoci TV bola vypnuta par dni (sum je pocut skoro vzdy) v zadu na zosiku v repraku je klasicky hlinikovy chladic a ten je vlazny na dotyk, pocitam ze ma tak cca 30-33°C.

Jedna obava je, kedze sa to hreje aj ked je to "off", tak to urcite spali nejaku el.energiu. Planujem si kupit odberovy merac na zasuvku, len na skusku, som zvedavy.
No a druha vec samozrejme je ze je to otravne, hlavne v noci ked je ticho tak ten zvuk je proste pocut, aj ked to nie je nahlas, je pocut a je to otravny zvuk.

Kedze repraky mam fakt rad a vyhovuju mi, aj velkostou sedia presne na milimeter v policke a uz sa nepredavaju tak neviem co s tym, ci to je kvazi "normalne" alebo to zobrat niekam na pozarucny servis.

Doplnujuce info: sum sa nemeni bez ohladu na zdroj, pripojeny jeden alebo druhy kanal alebo odpojeny od zdroja uplne.
Napísať odpoveď