Navrat po rozchode

Diskusia o tom, čo Vás trápi v súkromí...
harrison314
Hardcore addict
Hardcore addict
Používateľov profilový obrázok
Kontaktovať používateľa:

Re: Navrat po rozchode

Príspevok od používateľa harrison314 »

Skejterboy1997 napísal: 12 aug 2022, 19:37 Harrison beriem tvoj nazor. Lenze u nej je to ine a neciti sa osamela, zije s rodicmi a surodencami, velmi dobre vychadza so sestrou a travia vela casu spolu. Ma aj dost kamaratiek a to vidim aj na fotkach na socialnych sietiach. Preto si nemyslim, ze sa ozve len ked sa citi osamelo alebo sa nudi.
Mat rodicov, sestru, kamartky to je trochu iny typ spolocnosti ako chlap.
Skejterboy1997
Amateur
Amateur

Príspevok od používateľa Skejterboy1997 »

Skusim to Blastbit, ale nechcem na nu v nicom tlacit, chcem to nechat take volne, aby sama zistila, ze ci to chce aj ona skusit.

Jasne Harrison, davam ti za pravdu, ze je to ine byt s priatelom/ex ku ktoremu citis city alebo s nim zrazu nie su a moze chybat. Mozno mas pravdu v tom, ze je to u nej len nuda alebo daka slabost. Alebo si povie, ze si so mnou vybehne pretoze vie, ze sa zabavi, zasmeje, porozprava. Neviem ako to mam vnimat.

Inak. Dnes vecer som jej napisal s tym, ze ci by sme si vybehli v sobotu vecer von. Ze by sme mohli skocit na bowling alebo do kina a potom si sadnut na pivko. Odpisala na to, ze nema ziadny program, ze sa jej moj navrh pozdava a ze rada pojde vecer so mnou von. Ze sa dohodneme presnejsie v sobotu podvecer co z toho zrealizujeme ale ze predbezne je to dohodnute.

Spytam sa tak vseobecne do plena. Rozhodol som sa to skusit, pretoze mi to za to stoji, ona mi za to stoji. Navrhli by ste ist na to pomaly a nechat to na volnom priebehu alebo zacat byt viac aktivny?
Blastbit
Guru
Guru

Príspevok od používateľa Blastbit »

Ked ti to takto napísala, tak to ide dobrým smerom, snád to nezmení a nezačne sa nejako vykrúcať.
Pohoda sak uz ste spolu chodili, tak ako si si ju získal v minulosti a co ti fungovalo tak to zopakovať,alebo niečo nové, takže byť aktívny.
Jedine zeby si sám videl na nej reakcie, ktoré by si vyhodnotil ako niečo čo by ju mohlo odrádzať, tak sem tam ubrať a nechat volný priebeh.
Na teraz sa odmlčím nech nie som príliš angažovaný v téme prečitam dalších, potom sa vyjadrím k tomu ako ti to dopadlo ak to sem napíšeš.
Edit k príspevku nižšie - jj sak ty ju poznáš, skús to, byť aj aktívny, alebo niečo naznačovať dávať signály, ak sa slečna chytí a začne byt viac aktívna ako ty tak pohoda.
Skejterboy1997
Amateur
Amateur

Nemozem sa vyjadrit v tom zmysle ako som ju ziskal. Skor je vhodnejsie uviest, ze ona si ziskala mna a ona dala tomu taky ten prvy impulz. Ja som ho pochopil, uchytil sa sance a bolo. Tiez by bolo vhodne uviest, ze poznam jej spravanie a ked nechce tak vie povedat razne NIE. Ak by teda nechcela ist v sobotu so mnou von, tak to nie je typ ktory by hladal vyhovorky ako ma malu neter na starosti alebo skoro rano vstava, ona by rovno napisala, ze nema zaujem, ze to nie je dobry napad stretavat sa alebo ze by si bowling zahrala ibaze nie so mnou.

Autoeditácia príspevku po 19 hod 49 min 43 sek:
Uz cakam na nu, drzte palce :-)
fildinko
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa fildinko »

Ty ju chceš. Nechceš inú.

Ona to vie. Vie že ťa môže mať keď chce. Keď príde niekto lepší povie ti ahoj, dovtedy si jej bábka.

Omg. Vidím to len ja tak?
Skejterboy1997
Amateur
Amateur

Ked sa nad tym tak zamyslam tak asi budes mat pravdu. Ona vie, ze ju chcem a tak je v tomto smere na koni.

Napisem k tej sobote vecer co sme boli spolu. Isli sme teda na bowling, ale sme sa otocili lebo bolo plno, mali tam daku firemnu akciu a zacali len chvilu predtym ako sme prisli a tak drahy boli na 3 hodiny rezervovane. Otocili sme sa a isli prec. Skocili sme do baru, sadli si, rozpravali sa, usmievali sa na seba. Bola prijemna, podla mna sme sa obaja citili dobre. Ked sme isli domov a lucili sa, tak to bolo take zvlastne pre oboch. Ona ako keby bola miestami zdrzanliva a ja som nevedel preco to robi. Uz som ju objal a ze ideme teda domov, zrazu sa tak vzdialila ako keby sa bala bozku. Potom ma objala ona este raz ale k bozku nedoslo. Vobec som nepochopil co tym sledovala. Ked dosla domov tak mi este napisala a podakovala za prijemny vecer. Dnes rano mi napisala po dlhej dobe prva a potom sme si cele doobedie pisali. Neviem co si mam o tom mysliet.
Frco
Guru wannabe
Guru wannabe

Príspevok od používateľa Frco »

Vidim to rovnako ako fildinko.
Aj nazor od zeny tu mas podobny: "my ženy si proste potrebujeme v takejto chvíli nájsť dočasný prístav."

Proste si nieco docasne. To ako s tym nalozis je na tebe.
Blastbit
Guru
Guru

Za mna 50 na 50, ešte to nie je stratené. Dala mu objatie, možno nabudúce aj pusa a ak nie potom byť k nej chladný = nezaujem vzbudí zaujem.
A ak sa slečna opätovne nenamotá a nezačne robiť prvé kroky od písania po bozky, tak až vtedy je koniec nejakej snahe a hladat inú.
Ale áno dajme tomu by ste sa dali dohromady nie je záruka, že to vydrží tentokrát už dlhšie a neskončí sa to pre niečo iné = dočasný prístav.
danodrevo
Star
Star

Príspevok od používateľa danodrevo »

Buď iniciatívny. Pobozkaj ju a uvidíš čo sa stane. Akákoľvek reakcia ti zrejme dá odpoveď.
kayko
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa kayko »

Mám pocit, že stále chodíš okolo horúcej kaše a nevieš čo s ňou. Vyspali ste sa spolu raz a odvtedy nič. Čím dlhšie to takto pôjde, že sa budete len motať v kruhu, chodiť na nejaké rande bez bozku, tým rýchlejšie to vychladne a ona sa utvrdí, že to bola iba chvílková slabosť. Normálne s ňou flirtuj, skús ju baliť, nahoď tému o vašom vzťahu, čo jej vadilo predtým a či by do toho išla s Tebou znovu? Motivuj ju, ženy nevedia čo chcú, kým im neukážeš, čo by mohli mať. Nie ste si cudzí, takže nemá význam strácať čas domnienkami, či to ten druhý cíti tak alebo onak. Netvrdím, že treba na ňu tlačiť, ale treba ísť takticky a občas sa baviť k veci, nech máš nejaké relevatné info/impulzy od nej.

Ešte taká rada, nenamotávaj sa na textové správy a na to, že si píšete, pretože pre teba je relevatné iba to, ako prebieha fyzický kontakt. Veľa ľudí si dnes vytvára obraz o tom druhom primárne z chatovania a keď dôjde na fyzický kontakt, tak sú sklamaní a je to presne naopak, človek by mal odchádzať nadšený z rande a nie zaspávať nadšený z toho, že mu nejaká poslala smile s pusinkou na dobrú noc.
javatar
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa javatar »

Nazor za ktorym si stojim aj po rokoch:
javatar napísal: 09 sep 2014, 15:05 Opatovne schadzanie zmysel nema. Novy vztah s tym istym clovekom sancu ma.

Ako to myslim:
Pokial sa nic nezmenilo tak su dovody k navratu cisto sentimentalne. A potom sa len vsetko zopakuje.
Toto volam navrat.

Novy vztah s "tym istym clovekom" (ludia sa menia a vramci nevstupovania do tej istej rieky to uz ten isty clovek v podstate nie je) ma zmysel pokial sa pren clovek nerozhoduje cisto sentimentalne. A samozrejme najdolezitejsia podmienka: Povodna pricina rozchodu musi byt preukazatelne a natrvalo odstranena. Toto volam novy vztah s tym istym clovekom.
Specifika k tebe:
1. Ak vie, ze ty chces a rozhodnutie je len na nej tak mas dve moznosti. Je tu sanca, ze len nevie co s tym, takze mozes pokracovat az pokial sa nerozhodne. Alebo potrebuje docasny pristav. Akokolvek sa rozhodnes tak riziko je na tebe.
2. Snaz sa nenamotavat na kazdy kontakt. Zdaleka neznamena, ze ta chce a ty proste musis byt v pohode s oboma scenarmi.

A este by som zo svojej povodnej citacie zvyraznil tu cast o cisto sentimentalnom rozhodnuti. Skus sa spytat sam seba ci by vase opatovne chodenie bolo nie len o tom co chces ale aj dobre pre oboch.
Skejterboy1997
Amateur
Amateur

Budes mat svatu pravdu. Kym sa neodstrania tie priciny prveho rozchodu tak to nepojde. Rozmyslal som, ze ci to naozaj bolo len o tej nervozite z praci alebo tam boli aj ine faktory. Postupne casom zistujem, ze tam toho bolo naozaj viac a mne to dochadza az teraz.

Od vikendu sme spolu boli len raz, pisal som jej vzdy prvy. Mali sme ist aj dnes na moju iniciativu len som to z dovodu rodinnej oslavy musel zrusit.
heker
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa heker »

Pohlo sa to za tyzden niekam ci nie?
Skejterboy1997
Amateur
Amateur

Uprimne? Nic nove, teda nic co by ma potesilo. Za posledny tyzden sme boli 2x spolu a aj to bolo take zvlastne. Prve stretnutie bolo fajn, zavolal som ju von, dobre sme si pokecali, zasmiali sa, lenze mal som stale pocit ako keby si drzala odstup odo mna a bolo tam nieco cim sa mi nepusta ku telu.

Druhe stretko bolo take ine. Isli sme sa prechadzku a normalne sa rozpravali. Zrazu zacala osobnejsie otazky a smerovala na starsie veci v minulosti. Vtedy som pochopil, ze to boli pravdepodobne veci co jej vadili a tak nepriamo sa to snazila otvorit. Odpovedal som jej an to uprimne ale asi ju niekedy moja odpoved prekvapila. Citil som sa zvlastne. Potom sme si sadli, dali si dve male pivka a minulost sme nespominali. Zrazu sme sa vyborne bavili a ja som bol stastny, ze sme spolu a ze sa obaja citime prijemne. Pri luceni som to videl na pusu a miesto toho mi nieco zafrflala, ze uz musi ist, ze to bude lepsie pre oboch. Ostal som v soku a na nic sa nezmohol, ani slova som nevedel najst.

Na dalsi den sme si vymenili par sprav, prisla mi v tych spravach chladna, bez zaujmu, bez emocie, ako keby sa jej nieco stalo. Tak som debatu ukoncil sposobom, ze mam vela prace a potom sa ozvem. Neozval som sa a uz ani ona. Moj vnutorny pocit je taky, ze mozno na mna mysli, ale neda to pocitit a je lepsie pre nu neozvat sa. Alebo ide so mnou von len vtedy ked sa ja ozvem a ona nema ziadny program. Ako keby jej to bolo jedno a ja sa len trapim. Uvazujem posledne dni ze asi bude lepsie nechat to tak, neozvat sa a zabudnut. Mozno sa zobudi a ozve sa sama.
Blastbit
Guru
Guru

Bud si ťa testuje (tvoje reakcie na jej nezaujem=držanie odstupu,miesto pusy jej frflanie). Alebo nemá záujem a berie ťa už len ako kamaráta. Moja citácia z 14.8.2022 " Dala mu objatie, možno nabudúce aj pusa a ak nie potom byť k nej chladný = nezaujem vzbudí zaujem.
A ak sa slečna opätovne nenamotá a nezačne robiť prvé kroky od písania po bozky, tak až vtedy je koniec nejakej snahe a hladat inú. "
heker
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa heker »

Tiez mi to pride ako to co spomina Blastbit, ze nema zaujem a berie ta ako kamarata. Tu odporucim ako sa bezne v takejto situacii odporuca a teda, aby si jej prestal pisat a volat, prerusil kontakt a uvidis. Ty uz nemas co spravit a zmenit, je to cisto o nej. Len ona musi zistit, ze jej zrazu zacnes chybat, bude o tebe premyslat, bude ju to trapit a bude chciet byt opat s tebou. Moze sa stat aj to, ze zisti, ze ta nepotrebuje k zivotu a to bude definitivna bodka.
fildinko
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa fildinko »

Keby ťa fakt (fakt) chcela tak tie kroky (pusa, objatie, dotyky), ktoré by mal (prvé) urobiť muž, urobí sama. Možno len chce byť s tebou za dobre. Ale neuvedomuje si že ty niektoré veci berieš ako keby ti dávala nádej. Pritom to ona môže myslieť úplne inak. Možno keby sa jej opýtaš na rovinu? Dáš jej vybrať .. (ak to chceš aj ty samozrejme) či chce alebo nechce byť s tebou.
Skejterboy1997
Amateur
Amateur

Nechcem sa jej pytat na rovinu pretoze mi pride taka ako keby sama nevedela a mala to popletene v hlave.

Teraz v pondelok ked bol sviatok tak sa mi ozvala sama. Najskor mi rano napisala spravu, potom zavolala a ze ci pojdeme von. Vymyslela taku trojhodinovu prechadzku, vlastne to bola taka lahsia tura. Tam sme sa velmi dobre porozpravali aj pospominali. Pytala sa ma ci mi to je luto ako to dopadlo alebo aj ci mi chyba. Boli to zvlastne otazky a nevedel som co tym sleduje. Odpovedal som jej pravdivo. Ja som jej dal len jednu otazku a to, ze ci si na mna obcas spomenie? Hned z fleku povedala ano, ze az moc casto. Necitil som sa moc prijemne v tej chvili a tak som prehodil temu.

Potom ked sme sedeli a dali si kofolu a par poldeci, tak sme sa vyborne bavili. Stale na mna tak uprene hladela. Cestou naspat som ju zastavil a objal od chrbta. Necukla, len stala ako keby si ten moment uzivala. Nepobozkal som jej ani krk, nic, ostal som pri objati. Lucenie bolo rychle kedze dosiel po nu odvoz a bolo to iba o tom povedat si ahoj, ahoj.

Vecer mi este pisala spravy, podakovala za prijemne straveny spolocny cas a ked som mal pocit ako je to na fajn ceste, tak sa dalsi den ani neozvala. Ja som jej nanapisal ani nevolal a to len z dovodu ze som bol zvedavy ci sa ozve sama. Lenze sa neozvala.

Normalne mam pocit ako keby sa so mnou hrala. Alebo ze ma porovnava s inym a zistuje s kym jej je lepsie. Alebo caka na mega aktivitu a city odo mna. Fakt neviem. Uz som si povedal ako sa na to vykaslem a budem ju ignorovat ale ked som videl ako sa ozvala v pondelok a aka bola strasne mila a dobra na mna, tak to len tazko dokazem. Mozno by som mal vsadit na ten nezaujem a skusit ju ignorovat.
Blastbit
Guru
Guru

Zenské testovanie, bud dominantný skus ju pobozkať a uvidíš na čom si ked sa začne namotavat pri tvojej ignorácii = to by ju malo pritiahnuť.
Lebo takto to ostane pri dohadoch a ty chceš nou byť ako frajeri. Ak je v tom niekto iný zamaváť jej navždy, ale to ti snád nepotvrdí.
Skejterboy1997
Amateur
Amateur

Dominantny som bol v tom ked som jej pisal, volal a volal ju nejedenkrat von. Bud odmietla, vyhovorila sa alebo uz mala iny program. Ked sa to par krat zopakovalo tak som od toho upustil. Zaujem musela vidiet.
Napísať odpoveď