Fotky

Diskusia o tom, čo Vás trápi v súkromí...
AdamDurica
Novice
Novice

Fotky

Príspevok od používateľa AdamDurica »

Posudte, s priatelkou sa hadame na temu instagram, pridava si nan fotky ktore su zamerane na jej pekne krivky a su velmi sexi, taketo fotky ma asi päť z dvadsať fotiek, som nenormalny ak mi to vadi? 😀
Blastbit
Guru
Guru
Používateľov profilový obrázok

Re: Fotky

Príspevok od používateľa Blastbit »

Ty si ten spevák Adam Durica? alebo nejaký trol? No okej k téme nech máš pokoj na duši - urob si tiez polonahé fotky a ste si kvit.
Skejterboy1997
Amateur
Amateur

Príspevok od používateľa Skejterboy1997 »

Uprimne, mne by to tiez vadilo, ak by si moja priatelka pridavala odvazne fotky. O to viac by mi to vadilo, ak by mala verejny (odomknuty) profil.
heker
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa heker »

Tiez by mi to bolo proti srsti. Skus sa s nou o tom normalne porozpravat.
Paťko
Professional
Professional

Príspevok od používateľa Paťko »

Čím nahšie fotky, tým viac sledovateľov. Môže z toho byť dobrý biznis a stane sa influencerkou :D
Blastbit
Guru
Guru

Pre ženy je tento biznis zlatá baňa, chcieť byť obdivované,obletované(je im jedno ze maju partnera),chcené (a to nielen ich partnerom).
Niečo také ako ist pracovat do obchodu,fabriky,banky, atd to už pre tie skutočné nakrajšie ženské s 10 tisícami followerov nebude.
Tak to tu dopadne robiť zo slovenských žien najkrajšie ženy sveta na 1 km2, hlavne s namysleným povrchným správaním bez hodnôt.
Ked takáto ženská bude zarabat na tomto biznise 4000-5000 eur mesačne alebo viac, tak chlap zarabajuci pod 3000 eur a bez postavenia ako je (lekár,manazer,riaditel,politik,IT-čkar,právnik,sudca,profi športovec v SR, atd) je v keli, neudrži si ju.Nahradí ho niekto s vyšším budgetom.
Samé sa chcu predvádzat ako tovar prípadne sa aj nechat kúpiť ako ten tovar. Ten americko-ruský vplyv zlatokopectva tu je tiež dost silný.
heker
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa heker »

Blastbit o com ty prosim ta pises? Kde je dopyt, tam je ponuka. Pokial to ludia sleduju, tak to je chyba tej zeny, ze ma fotky na Instagrame? Nie, je to hlupost tych ludi, ze to sleduju a ona len vyuziva to, ze predava reklamu tym sledujucim. Opakujem, kde je dopyt, tam je ponuka. Navyse si myslim, ze autor temy nie je zvedavy na tvoje pohorsovanie sa, moralizovanie a tahanie sem akehosi americko-ruskeho zlatokopectva. Ako tak k veci si napisal hned v uvode temy, tento dalsi tvoj prispevok mi pride zbytocny.
Blastbit
Guru
Guru

Chyba na oboch stranách, vypísal som mu nepriaznivé možnosti a reagoval som aj na užívatela Paťka.
aacid
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa aacid »

zase blastbit a jeho sovinisticke generalizacie...

ale inak keby mne chcel niekto platit 4-5 tisic za to ze sa vyzliekam pred kamerou tak to robim a je mi uplne jedno co si nejaky blastbit na internete mysli :)

zial mne nikto platit za moje telo asi nebude.
pokial ale niekto, je jedno ci muz alebo zena, ma telo ktore je zaujimave, nehanbi sa a ma publikum tak v nom urcite neni chyba a jedine co si zasluzi su gratulacie.
na druhej strane ci je v poriadku minat peniaze aby som mal pocit ze nejaka zena na internete a o mna zaujem a vyzlecie sa, to uz neviem ci je tak uplne v pohode...

k teme a autorovi, tvoja frajerka ma na to pravo. rovnako ty mas pravo aby sa ti to nepacilo. dolezite je aby ste nasli nejaky kompromis s ktorym budu spokojni obaja.
Blastbit
Guru
Guru

:D hlavne že si generalizoval ohladom mužov v téme tej slečny :D...Sak kludne si urob taký Instagram ale aby boli slečny/dámy followerky :)
K téme - jasne ze má právo jeho frajda si urobit Instagram aký chce, ja som autorovi temy písal len o tom co tým ona zrejme sleduje.
Skejterboy1997
Amateur
Amateur

Príspevok od používateľa Skejterboy1997 »

Ty kks Blastbit jak si sa rozcertil. Skoda ze si napisal uplny offtopic a podla mna uplne pripeceny nazor.
Blastbit
Guru
Guru

Ktorý nazor? Tak mu ty porad.
danodrevo
Star
Star

Príspevok od používateľa danodrevo »

AdamDurica napísal: 15 sep 2022, 17:45 Posudte, s priatelkou sa hadame na temu instagram, pridava si nan fotky ktore su zamerane na jej pekne krivky a su velmi sexi, taketo fotky ma asi päť z dvadsať fotiek, som nenormalny ak mi to vadi? 😀
porozprávajte sa o tom.

ako dlho ste spolu ?
pridávala také fotky aj pred tým ?
čo na tom ti konkrétne vadí ?
máte tam spoločné fotky ?

Poznám páry /fitness/ ktorý si robia cez IG biznis a získavajú spolupráce, klientov a podobne.. Sú spolu roky a fungujú úplne normálne ako pár. Ich motivácia za tým je okrem lajkov a obdivu hlavne biznis.
kayko
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa kayko »

Vacsina ludi pridava svoje fotky na IG, lebo sa nasli vo svete pripeceneho narcizmu. Vacsina to robi zadarmo, takze je velke % pravdepodobnosti, ze aj tato slecna to robi pretoze je taka doba a ona chce od ludi spatnu vazbu, ze je krasna.
Je sice fajn, ked to clovek skryva za biznis, ale v prvom rade to musi byt zaluba, az potom z toho moze byt uspesny biznis. A za mna, biznis je skor na onlyfans. IG je uz len taky makovy odvar narcistov, je to uz presyteny trh, kde je nekonecna konkurencia a tam by som sa neorientoval obzvlast, ak nechce zapadnut do davu vyhorenych pseudoinfluencerov.

Ak autor temy nezdiela priatelkyn pohlad na svet, tak netreba rozhovory o tom, co by mala alebo nemala, ale o tom, co dotycna chce v zivote dosiahnut. Ak sa chce predvadzat bez ohladu aky dopad to bude mat na ich vztah, treba sa rozist a hladat v inych vodach. Myslim, ze dnes nie je problem najst aj peknu, aj inteligenstnu babu, ktora bude mat duchaplnejsie zaujmy, ako je marnit cas fotenim a postovanim seba samej.
fildinko
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa fildinko »

Chápem že sme v roku 2022 ... ale nebolo by rozumnejšie, predtým ako sa rozídeš s tou osobou, sa s tou osobou porozprávať že ti to jednoducho vadí (to čo robí) a či by to kvôli nemu nemohla prestať robiť?
Napísať odpoveď