Kupa boxerskeho vreca/trenazeru

O športe...
Johnnny
Medium Professional
Medium Professional
Používateľov profilový obrázok

Kupa boxerskeho vreca/trenazeru

Príspevok od používateľa Johnnny »

Ahojte, mam v baraku jednu mensiu, volnu izbu, cca 11m2 a chcel by som ju prechodne, kym ju nebudem potrebovat na nieco ine, vyuzit na cvicenie. Nevojde sa tam toho vela, ale pocitam s nejakym boxovacim vrecom, hrazdou/bradla a nejaka lavicka s cinkami.

Ale narazil som aj na boxovacie trenazery, narpiklad nafukovaci z Decathlonu ktory by mi vyhovoal, nakolko ho viem dat z izby lahko prec. Je to ale plnohodnotna nahrada za vrece ? Uprimne, s boxom nemam ziadne skusenosti, beriem to len ako kardio a formu odreagovania sa.
Hegy
Hardcore addict
Hardcore addict

Re: Kupa boxerskeho vreca/trenazeru

Príspevok od používateľa Hegy »

Je to ale plnohodnotna nahrada za vrece
To isto nie, k vrecu by som to neprirovnaval tie maju z podstaty uplne inu charakteristiku ale to neznamena, ze ti to nebude vyhovovat.
fildinko
Professional
Professional

Príspevok od používateľa fildinko »

Dosť veľa vecí na zamyslenie. Avšak. Pokiaľ to chceš len ako "ako kardio a formu odreagovania sa" tak ten z decathlonu bude OK. Ako asi všetko čo tam predávajú.

Ty sa pýtaš čo tam máš kúpiť, ale my nevieme čo s tým chceš robiť. Chceš tam z toho urobiť verejnú posilňovňu/cvičisko? Alebo chceš tam mať zariadenia ktoré využiješ TY. Tak by si potom asi mal vedieť čo budeš TY využívať.
Johnnny
Medium Professional
Medium Professional

Tak ma to 11m2. Na verejnu posilnovnu to naozaj nie je :)

Ide o zariadenie ktore vyuzijem ja. Takze plati, ze to ma byt primarne forma kardia, ale zaroven plati, ze aj ked som nikdy neboxoval, nie som na tom kondicne zase tak zle a preto by to malo mat aj nejaku obtiaznost/narocnost. Napriklad, ta nafukovacka z Decathlonu bude asi o dost lahsia nez klasicky trenazer, akurat ja neviem vyhodnotit aky velky rozdiel to z pohladu narocnosti je.
Hegy
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa Hegy »

Nebude tam taky silovy feedback ako z vreca ale zase, ak si nikdy neboxoval, aspon si neublizis. Na vreci si uz vies aj zranit ruku. Taktiez, nebudes potreobvat rukavice na ten nafukovaci trenazer.
Box ako kardio sa da robit aj uplne bez nicoho, stacia ti 500g jednorucky a shadowboxing na kola a ver mi zapotil by si sa.
Johnnny
Medium Professional
Medium Professional

Samozrejme, akurat ze udierat do niecoho je stale atraktivnejsie nez sa zahanat len tak do vzduchu. Dobre, asi vezmem tu nafukovacku. Na zistenie, ci ma to bude vobec bavit by to malo stacit :)
nitrous123
Light Expert
Light Expert

Príspevok od používateľa nitrous123 »

Kup radsej vrece. Ta nafukovacia blbost je dobr aako doplnok ale vrece je vrece. Vyvinies vacsiu silu, viac namahy atd..a zistis ze ta nafukovacka je zbytocnost a skazi ti to radost z boxu
Napísať odpoveď