Ako to zachrániť?

Diskusia o tom, čo Vás trápi v súkromí...
Používateľov profilový obrázok
warham
Light Star
Light Star

Ako to zachrániť?

Príspevok od používateľa warham »

ahojte,

asi 4 mesiace som sa stretával s jednou ženou (31 r.), všetko to išlo pekne postupne, v ničom sme sa neponáhlali.
Prišlo mi to také prirodzené, po čase začala navrhovať stretnutia a nápady čo by sme mohli robiť.
Sex prišiel asi po dvoch mesiacoch, páčilo sa mi že to nechcela hneď, že najskôr si ju musím získať inak, najskôr myseľ a potom telo.
Jedeň deň som som sa chcel opäť stretnúť, stretnutia už boli pravidelné, napísala mi že chce byť dnes sama a môžme sa stretnúť zajtra.
Videl som že je tam nejaký problém, povedala mi o ňom a aj sme ho vyriešili. Všetko sa zdalo byť v pohode,
len niekedy mi prišla odmeraná. Pred jedným stretnutím mi napísala že či sa môžme dohodnúť to ukončiť aby sme
si v budúcnosti neublížili, no nechce ma úplne odstrihnúť. Nerozumel som, no stretli sme sa porozprávali a myslel som že sme to vyriešili.
Hovorila mi že je rada so mnou ale je rada keď je sama, že je tak dlho a zvykla si, asi rok je single.
Nedávno mi napísala že chce byť sama, lebo mi nedáva toľko čo si zaslúžím a nechce mi ubližovať. Trápi ju že niekedy chce byť so mnou, teší sa a všetko a potom sú dni keď chce byť sama.
Hnevá ma že to chce ukončiť a hľadám riešenie ako to zachrániť. Neverím že tam nie sú city z jej strany, videl som aká
bola keď sme boli spolu, vyzerala spokojne a šťastne.
Povedala že som vyrovnaný a usporiadaný, ale že ona má ešte v hlave trochu bordel. Chce byť sama, možno rok.
Nerozumiem tomu, ešte pred týždňom mi dávala plány čo by sme mohli spolu robiť a podobne.
Videl som že ju to trápi aj trochu plakala, snažil som sa aby sme mohli pokračovať a povedala že sa môžme porozprávať
keď nám bude lepšie. Momentálne nijako nekomunikujeme, je už to pár dní.

Nejaké rady čo by sa dalo spraviť? :smt017
Paťko
King
King

Re: Ako to zachrániť?

Príspevok od používateľa Paťko »

Nič nerob. Ona sa rozhodla. Možno sa ti ona sama ozve, keď bude chcieť niečo zmeniť.
Blastbit
Addict
Addict

Príspevok od používateľa Blastbit »

Tažko povedať, aj drobné malicherné situácie dokažu zárodok vztahu naštrbiť. Malo by to ísť všetko ako po masle.
" v ničom sme sa neponáhlali. " - niektoré ženské sú radi za aktívny prístup len aby sa nenudili, či je to aj jej prípad neviem.
" po čase začala navrhovať stretnutia a nápady čo by sme mohli robiť. " - aj aktívna ženská má rada, ked je aj chlap aktívny a rozhoduje.
" napísala mi že chce byť dnes sama a môžme sa stretnúť zajtra. " - može byť unavená, može mať svoje dni, spomínaný problém, xy situácii prečo nešla a aj do buducnosti prečo nepojde.
" zvykla si, asi rok je single. " - single aj bez sexu ? Pokial človek nemá zdravotné problémy, tak takýto celibát nebýva bežný.
" lebo mi nedáva toľko čo si zaslúžím a nechce mi ubližovať " - lebo lebo lebo, nech ti povie riadne dovody a nie čalamády.
" Chce byť sama, možno rok. " - rok a potom pár mesiacov s tebou a potom zase rok bude sama? Alebo chce skúsiť zase iného ?
Nech ti riadne povie čo chce od teba, načo ťa naťahovať, čas plynie miestami velmi rýchlo, aj pomaly. Máš akože rok na nu čakať ?
" Momentálne nijako nekomunikujeme, je už to pár dní. " - možno si chce uvedomiť to či jej začneš chýbať alebo nie.
Ak sa ozve tak neodpisovať jej hned ako poslušný psík. Nechaj ju trošku povariť a dominantne jej potom navrhnuť ide sa robiť toto a tamto a hotovo.
gogo956
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa gogo956 »

dala tomu čas, aby sa u nej rozvinuli city k tebe. Ale zjavne jej podvedomie jej nedalo ten správny signál. Treba to brať tak ako to je a nevyčítať jej to.. :)

Blastbit
zvykla si, asi rok je single. " - single aj bez sexu ? Pokial človek nemá zdravotné problémy, tak takýto celibát nebýva bežný.
u velkej casti žien nie je potreba sexuálneho vybitia ničím prioritným či dôležitým
Blastbit
Addict
Addict

Príspevok od používateľa Blastbit »

gogo956 napísal: 23 máj 2024, 9:59 dala tomu čas, aby sa u nej rozvinuli city k tebe. Ale zjavne jej podvedomie jej nedalo ten správny signál. Treba to brať tak ako to je a nevyčítať jej to.. :)

Blastbit

u velkej casti žien nie je potreba sexuálneho vybitia ničím prioritným či dôležitým
Je ale vedecky dokázané, že ženské bez sexu si chodia vybiť energiu častým chodením po horách.
warham
Light Star
Light Star

Blasbit - samorejme ja som v 90% prípadov navrhoval stretnutia, vymýšľal čo budeme robiť a kam pôjdeme..
hovorila aj že možno sme išli na to príliš rýchlo, a že som nič nespravil zle, viem že je úprimná, vedela mi povedať čokoľvek narovinu.. Neviem, nejako dúfam že sa ozve
beardie
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa beardie »

warham napísal: 23 máj 2024, 9:32 Nejaké rady čo by sa dalo spraviť? :smt017
už pokukuje po inom
warham
Light Star
Light Star

beardie - to nie, nie každá je taká
heker
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa heker »

Podla mna uz nemozes urobit nic. Ona sa rozhodla, mozno jej daj ten cas a pokoj. Mozno bude par dni sama a zisti, ze jej chybas.
beardie
Redeemer
Redeemer

warham napísal: 23 máj 2024, 14:20 beardie - to nie, nie každá je taká
napíš mi o 3 mesiace
baldorex
Addict
Addict

Príspevok od používateľa baldorex »

Tipol by som si že to má rozohrané na viac strán.
Ak sa mýlim a naozaj chcela byť sama, tak jediné rozumné riešenie je ju nechať ísť. Nedoprosovať sa o stretnutie, nepísať jej ako sa má, to ju od teba len oddiali a utvrdí v tom byť sama.
gogo956
Redeemer
Redeemer

Ak si inicioval 90perc stretnuti ty, tak bolo pomerne jasne, ze zaujem moc nema. Takze ona ti vkastne celu dobu davala dost jasne signaly ze z toho nic nebude.
warham
Light Star
Light Star

Zo začiatku som samozrejme inicioval ja stretnutia a potom začala aj ona...
zuzanuska
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa zuzanuska »

To je tá z tej jogy?
No, s ňou to od začiatku bolo také " áno, nie, áno, nie".. podľa mňa je proste nevyrovnaná. Najprv nech sa dá sama nejak dokopy.
Toto ťa psychicky časom veľmi vyčerpá.
warham
Light Star
Light Star

zuzanuska napísal: 24 máj 2024, 8:09 To je tá z tej jogy?
No, s ňou to od začiatku bolo také " áno, nie, áno, nie".. podľa mňa je proste nevyrovnaná. Najprv nech sa dá sama nejak dokopy.
Toto ťa psychicky časom veľmi vyčerpá.

nie, toto je iná
gogo956
Redeemer
Redeemer

warham
my ludia sme citovo značne nestáli, s tým sa treba zmieriť. Obranou proti tomu je, príliš sa emocionálne neviazať na iných ani v pozitivnom ani negativnom zmysle. Ber to tak že ste spolu zažili vela peknych chvil a sice to teraz skoncilo, ale pride nieco iné. :)
Negatívny postoj nikdy k ničomu pozitivnemu nevedie.
zuzanuska
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa zuzanuska »

Ale chápeš, Gogo. Na začiatku, predsa len, má byť tá chémia, zamilovanosť silná... vzťah sa má prehlbovať, pretvárať na niečo stabilnejšie.
Tu asi tá láska z jej strany až taká nebola. Možno sa snažila presvedčiť samu seba o láske (rozumom), ale asi si zistila, že to tam proste nie je.
beardie
Redeemer
Redeemer

aby sa jej nestalo, ze bude tolko hladat, az sa raz prebudi a zisti, ze ma 40 rokov a viaceri z predchadzajucich boli vlastne celkom fpoho
gogo956
Redeemer
Redeemer

zuzanuska napísal: 24 máj 2024, 10:34 Ale chápeš, Gogo. Na začiatku, predsa len, má byť tá chémia, zamilovanosť silná... vzťah sa má prehlbovať, pretvárať na niečo stabilnejšie.
Tu asi tá láska z jej strany až taká nebola. Možno sa snažila presvedčiť samu seba o láske (rozumom), ale asi si zistila, že to tam proste nie je.
alebo čakala že sa zamiluje časom, ale ono to proste neprišlo. Možno jej fakt viacej vyhovuje byt single, nakolko ma 31rokov tak uz si na taky zivot zvykla. Tiež je možnosť, že si iba potrebuje urobit v sebe trochu poriadok a po nejakej dobe sama zistí že s autorom temy chce byť.
danodrevo
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa danodrevo »

kašli na to. 4 mesiace sú nič a keď je to odzačiatku také tlačenie na pílu, treba dať ruky preč.
Napísať odpoveď