Freestyle

Čo beží v kine, rádiu, tv...?
mambo55
Star
Star
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 552
Registrovaný: 15 jan 2006, 20:31
Bydlisko: Hellview

Príspevok od používateľa mambo55 »

atrey napísal:Tak to je trapne.. Obycajny internetovi reperi z "ULICE"...m wow.
myslis ze si frajer, capo a tak?
ze kazdy kto sem pride musi mat na freestyle pas?
neco ti povim: si trapny fas!
sedis si za compom a struhas nechutne grimasy,
niesom ziaden t-pek z bratisavli, nie to este z petrzalky,
som chalan ktory uznava Rock,
R&b
a obcas aj Pop!
...


hawkeye:
nenadavam tebe ani tvojim ludom,
vravel som to vseobecne,
tim co sa nechaju unasat prudom,
niekedy je lepsia kniha, ako nechutny rap,
ale co uz s vama ked to nechcete nehat tak :D
frodimir1
Star
Star
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 599
Registrovaný: 02 okt 2004, 12:12
Bydlisko: RosenBEDRock
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa frodimir1 »

Ludia kaslite na to a vyjdite do uliiic, uz je leto mozte vonka freestylovat ci beattlit !!! MIER

dajte lock :lock:
mambo55
Star
Star
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 552
Registrovaný: 15 jan 2006, 20:31
Bydlisko: Hellview

Príspevok od používateľa mambo55 »

frodimir1 napísal:Ludia kaslite na to a vyjdite do uliiic, uz je leto mozte vonka freestylovat ci beattlit !!! MIER

dajte lock :lock:
mozes byt rad ze ti sem aspon niekto pise !
atrey
Star
Star
Príspevky: 544
Registrovaný: 17 apr 2005, 13:42
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa atrey »

vendermarch napísal:
err zabudol som rappovať... no tak teda:
a ty si aj vedel rapovat? Rap nieje o tomto, ze nahodis 5 ci 6 rymov a budes sa s tym chcalit na internetovom fore. Sa zamysli. :idea: Rap je o tom co si prezil.Ale kedze mas 14 tak asi nic moc´pravdaze mamka Ti opbcas neda vreckove. Netvrdim, ze ja som toho prezil po ko*ot, ale aspon tu nenadhadzujem taketo traposiny. negž.
vendermarch
Light Expert
Light Expert
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 50
Registrovaný: 12 mar 2006, 16:51

Príspevok od používateľa vendermarch »

atrey napísal:a ty si aj vedel rapovat? Rap nieje o tomto, ze nahodis 5 ci 6 rymov a budes sa s tym chcalit na internetovom fore. Sa zamysli. :idea: Rap je o tom co si prezil.Ale kedze mas 14 tak asi nic moc´pravdaze mamka Ti opbcas neda vreckove. Netvrdim, ze ja som toho prezil po kok****, ale aspon tu nenadhadzujem taketo traposiny. negž.
A ty ma aj poznáš že vieš kolko mám rokov? A myslíš si že jediný spôsob ako vyjadriť svoje pocity či skúsenosti je rap?
Jediná vec z ktorej by si to mohol spoznať je čo a ako píšem, čo by v tvojom prípade asi nehralo v tvoj prospech.

Každopádne je mi trocha do smiechu keď vidím tie vyťahané tričká šiltovky. Je to niečo akoby si černosi niekde v Amerike začali obliekať kožené vesty a gate, nechali si rásť dlhé vlasy prefarbené na blond a začali hrať heavy metal.
Rap je o tom co si prezil
Rap je iba spôsob vyjadrenia. Nieje určené čo ním budeš vyjadrovať. Nemyslím si že to čo si ty prežil by niekoho zaujímalo
atrey
Star
Star
Príspevky: 544
Registrovaný: 17 apr 2005, 13:42
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa atrey »

vendermarch napísal:Rap je iba spôsob vyjadrenia. Nieje určené čo ním budeš vyjadrovať. Nemyslím si že to čo si ty prežil by niekoho zaujímalo
TY si nepochopil ako to nepochopili mnohy... VID KONTRAFUCK
vendermarch
Light Expert
Light Expert
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 50
Registrovaný: 12 mar 2006, 16:51

Príspevok od používateľa vendermarch »

atrey napísal:TY si nepochopil ako to nepochopili mnohy... VID KONTRAFUCK
To je možné. Nerozumiem tomu.
jovan
Amateur
Amateur
Príspevky: 15
Registrovaný: 09 jan 2006, 20:32

Príspevok od používateľa jovan »

je to lahsie tuna takto davat,
ako keby sme mali ludi pod podiom zabavat,
moze si tu bar kto zanadavat,
lebo tu ma kazdy kazdeho f pi*c a nebude sa tu zato naduvat,
ale len tak radsej freestajluvat.
sice tieto moje rymi su vymyslene v mojej hlave,
ale urcite su neni dokonale,
treba viac trenovat a potom sa mozno casom bude dat aj na podiu fristajlovat,
napad to bol dobry zalozit takuto miestnost,
a dat vacsiu priestranstvost,aby kazdy mohol ukazat svoju zlost......respekt
Kaidžas
Medium Expert
Medium Expert
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 105
Registrovaný: 08 apr 2006, 11:06

Príspevok od používateľa Kaidžas »

inak battlil niekto z vas už na nejakom turnaji??ak mate zaujem ne nete tak pokec.. tam su turnaje :D
special_p
Expert
Expert
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 183
Registrovaný: 22 apr 2006, 13:47
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa special_p »

takto davat free to je suche....

ale aj tak vam sem nieco hodim , toto som za*eb*al na jednoho chudaka ked som bol taky na mol ze som nevedel ze kde som :lol: :lol:

Arts-za-komi... uz ti kar stoji...matka ti ho honi... otec vas pri tom foti.. a sused toci... niekto zazvoni ....matka dvere otvori.... v dverach rom stoji, ten ktory furt za tvojou materou chodi , vsade za nou lozi... o fajku prosi.... tva matka mu da fajku aj ked ma len dvacku....


v druhom kole som pokracoval :

!!!!! poviem to este raz si h*vo pozeras prilis vela porno....aj to ta naucila matka? ta stara st*tka? grupak s materou a otcom je tvoj sen- bez si pren.... j*bes matku.. a ty mas otca v zadku .... otec sa ti v*strieka do huby, cely mozog mas naruby... Mas chybnu sestru.. a ma p*cu pestru... necha sa pos*kat kazdym k*kotom kazdemu keca o tom....ake to je s bratom....j*bes picky desat rocnych deti.... potom ich odhodis ako smeti.....

:lol: :lol: :lol:
Ax0
Medium Star
Medium Star
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 327
Registrovaný: 23 júl 2006, 16:31
Bydlisko: Netherland

Príspevok od používateľa Ax0 »

stoji stoji mohyla na mohyle zla chvila...
MurphY
Professional
Professional
Príspevky: 1304
Registrovaný: 01 mar 2005, 14:18

Príspevok od používateľa MurphY »

[hawkeye] napísal:je to vyjasnené a som rád, že to berieš takto,
škatulkovanie je horšie ako keď ťa prejde traktor. :)
s tým názorom - ak ma neuráža a neobmedzuje,
tak je to všetko v úplnom kľude.
presnejsie to ledko povedal v aafb 05 ledko vs mojemenoniejedolezite
Craylo
Light Expert
Light Expert
Príspevky: 35
Registrovaný: 27 dec 2005, 16:54

Príspevok od používateľa Craylo »

dam daky battle,na dakoho alebo daco :)
free mi nejde az tak dobre ako ked battlim toho koho mam pred sebou
tak si dakoho predstavim : Tokio hotel :lol: )

hej hej,chlapci ktory si myslia ze su z tokia
teraz v dobe znamejsi ako nokia
tu nejde o biznis,ale ustami podany servis
tu ide o to kdo ma aky skil,ne kdo sa skym pobil
nejde o to ci si transka,mam ta f pi<> ty kur<> narkomanska
co chodis fajcit kare do albanska
tu sa repuje po slovensky a ne nemecky,
ak sa ti nelubi chod mamke dudlat cecky
este si nedozrety ,vobec nejsi ready,
chces dospet a mat lowe ako puff daddy
pozri som uz v underground hre dlho a som hladny
stale vadny,ne zadny ale predny,ne biedny
ale ten ktory ide stale dopredu neoobzera sa
toto je hra,ktora je hop alebo trop
cinska pi*a a vyprava ze vi co je hip hop
ja vacej zarobim na poste dilera
chlapec vypada ako zena a robi zo seba kilera
uznam ta si sef,grof a ci pan
no ked som ja delil bol som ako uragan
ktory zmietol californiu a tvojej matky ass
ne<>bte sa dam kde nemate lebo ta dokusem ako pes
hehe tak som to pisal troska
:)
ETieNne
Light Professional
Light Professional
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 820
Registrovaný: 17 jún 2006, 16:31
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa ETieNne »

Rapovať na nete, a ešte k tomu na slovesá a prídavné mená je o ničom. :roll:

Zobuďte sa a uverejňujte radšej normálne texty. :wink:

Toto tu čo dávate nemá absolútne s freestylom nič spoločné. :idea:
Craylo
Light Expert
Light Expert
Príspevky: 35
Registrovaný: 27 dec 2005, 16:54

Príspevok od používateľa Craylo »

maspravdu ale ludi co topisu ani neboli na vystupeni kde musely davat a tam kde ich nikdo nepozna aby im aspon dakdo ruk hore dal :roll:
v tej chvili na free ti vypadne hlava a nwm nwm ci by niekdo vedel davat ne lenna nete ale ne len aj na ulici ale normalne v clube :roll: :wink:
Opak
Addict
Addict
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 3427
Registrovaný: 24 jan 2006, 21:15
Bydlisko: Pustovník

Príspevok od používateľa Opak »

už vidím tie hodiny strávené pri odpovedi ako píšete "tvrdý freestyle"
ale kebyže vybehnete na pódium tak newim newim...veď toto sú len úbohé rýmovačky typu:
choď si kúpiť lízatko ty kkotko :wink:
MurphY
Professional
Professional
Príspevky: 1304
Registrovaný: 01 mar 2005, 14:18

Príspevok od používateľa MurphY »

no prve co nenavidim deckych raperov co sa snazia freestylovat na pokeci a 12 rocne decka im to zeru..

uz sa tesim na aafb to je batle kvalitny battle..
Fordos851
Star
Star
Príspevky: 602
Registrovaný: 16 apr 2006, 15:57

Príspevok od používateľa Fordos851 »

Mnohy pisali vela freestylov
potom len doma za bednou
Mama ti v kuse pic*je
poves jej chod nakrajat rezance
chcel by si dalse penaze
co ti to ozaj je*e?
tvoja mama jej frajerovi pere
povedal si mu nech ide k mojsejovcom na peres
tam sa dobre na norike zderes gate zo seba zvleces
aj ked sa ti priznam ozaj vlastne kolace doma pecem
no ja nejsom zadny rapper co nema na svoj sveter
navstivi ta vymlety cerny peter
nehovor my tu ze redbull je better
lebo aj tak si ho zivote nepil
kazdy ta v skole poradne zbil
a ty si si myslel ze hrajes kill bill
jako ked teba a tvojho kamosa dobre zbili
ostali ste biely ako steny
davaj bacha eny
Tato ti kazde rano robi volske oko
ked si ho zjedol ma si chut to vyplut cez okno
prisel za tebou tvoj kamos bobo
hral sa ze je velky bobo
pritom je len prije*any lobo
co nema v byte ani okno
Ja neopakujem stare freestyly jak moj kamos
ten si odomna koleduje o poradny facan
jako pracant keri si ty bol aj budes
je**t svoju staru poje**** frajerku
myslis si ze ju mas v merku
daj jej spravit peknu kerku...


YEAH CISTY FREESTYLE PRE HOJko.COM :P
Digital
Guru
Guru
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 2784
Registrovaný: 17 nov 2005, 10:46
Bydlisko: City of God
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Digital »

Chlapci radšej kašlite nato , nestojí to zato :roll: Treba sa ukázať na "betli" a né písať !
fiko2323
Expert
Expert
Príspevky: 146
Registrovaný: 07 okt 2007, 22:18

Príspevok od používateľa fiko2323 »

Digital napísal:Chlapci radšej kašlite nato , nestojí to zato :roll: Treba sa ukázať na "betli" a né písať !
Preco to nema stat zato? Sak to je HIP HOP zlato.Ak sa ti nieco nelubi tak ti strcim nieco do huby.Ale ne len srandujem a freestylu sa nevenujem.Tak piste volaco poradne nech je haluz ne? Iba toto som stel a to je OVER :) :)
Napísať odpoveď