Je to suka alebo pes?
Je to suka alebo pes?
Prosím Vás mám doma 2 šetniatka.A doteraz newiem zistit ani ja ani nikto z mojho okolia že či sú to psi alebo suky....newiete ako sa to dá zistit?dakujem
no vsak hej, malo by to byt, ale myslim ze by sa nepytal, keby sa tam uz nekukal, ved to je prve co ta napadne, co ma kabel alebo neFrikso napísal:jakže to nevydno? Veď to sa dá rozoznať od prvého dňa. Pes ma pipika (človek by povedal, že skoro na brušku) a fenka nie. Guličky u psika budeš hladať márne, tie mu zídu až nieskôr, nohu psík tiež ešte nedvíha, no rozoznať pohlavie ni eje žiadna veda.
-
ledenaster
Medium Professional
- Príspevky: 1102
- Registrovaný: 16 feb 2006, 12:06
- Bydlisko: NR
-
pryja
Darca
- Príspevky: 2606
- Registrovaný: 29 mar 2008, 18:09
- Bydlisko: na labutom jazere:)
- Kontaktovať používateľa:
Presne tak: nic nenasiel-je to fenka. Keby nasiel-je to pesFrikso napísal:jakže to nevydno? Veď to sa dá rozoznať od prvého dňa. Pes ma pipika (človek by povedal, že skoro na brušku) a fenka nie. Guličky u psika budeš hladať márne, tie mu zídu až nieskôr, nohu psík tiež ešte nedvíha, no rozoznať pohlavie ni eje žiadna veda.
p.s.: vidiet, visiet, vitazit- nic nehovori?