Prechod na phpBB3

Informácie a pravidlá...
Zamknuté
hojko
Site Admin
Site Admin
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 37984
Registrovaný: 24 apr 2004, 18:29
Bydlisko: Európa
Kontaktovať používateľa:

Prechod na phpBB3

Príspevok od používateľa hojko »

Po takmer šiestich rokoch fungovania fóra nastal čas na zmenu. Rozhodli sme sa prejsť na modernejší a novší systém fóra, ktorý nám ponúka phpBB3. Spolu so zmenou systému prišlo aj k zmene vzhľadu. Rokmi zaužívaný vzhľad BlueDim sme nahradili modernejším AvalonBlue, ktorý prináša oblé tvary, menej tabuliek a hlavne je iný, iný ako ten starý na ktorý sme sa pár rokov spoločne pozerali.

Prechod fóra nebol vôbec jednoduchý, celá práca na prechode trvala viac ako mesiac a pracovali na nej štyria ľudia. Bolo potrebné pozmeniť vzhľad, opraviť chyby v prekladoch alebo úplne preložiť niektoré módy, upraviť scripty niektorých módov či spraviť si vlastné. Fórum sme týždeň testovali a ladili chyby, no aj napriek tomu sa chýb nájde určite dosť, pretože až ostrá prevádzka nám ukáže čo sme zabudli alebo čo sme spravili zle. Verím preto, že sa nám v blízkej dobe podarí dotiahnuť všetko do najmenších detailov a vyladíme aj tú poslednú chybičku.

V najbližších dňoch bude zverejnený na blogu (odkaz na blog je v menu) článok, kde bude zhrnutá história fóra, štatistiky, problémy pri prechode na nový systém a podobne.

Veríme, že sa Vám na novom fóre bude páčiť a čoskoro si na túto zmenu všetci zvykneme.


Za správcov fóra hojko.com,

hojko

Clanok tykajuci sa prechodu fora: http://www.hojko.com/blog/hojko/index_b-2.html

Diskusia k teme: http://www.hojko.com/nove-hojko-t134086.html
Zamknuté