Prihlasovanie cez sociálne siete

Informácie a pravidlá...
Napísať odpoveď
hojko
Site Admin
Site Admin
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 37966
Registrovaný: 24 apr 2004, 18:29
Bydlisko: Európa
Kontaktovať používateľa:

Prihlasovanie cez sociálne siete

Príspevok od používateľa hojko »

Od dnes sa môžete prihlasovať už aj cez sociálne siete, známe tiež ako Facebook Login aťď... Prečítajte si prosím krátky popis. V prípade otázok, nejasností alebo problémov nás prosím kontaktujte. Využiť na to môžte túto tému: chyby-na-hojko-com-t134079.html Ďakujeme!

V prípade, že už máte vytvorený účet na hojko.com a mail, ktorý používate u nás na fóre je totožný s tým, ktorý používate na sociálnej sieti (napr. na Facebooku), budete jednoduchým kliknutím na ikonku prihlásený na svoj účet, ktorý u nás už máte. Budete prihlásený na Vaše užívateľské meno.

V prípade, že ešte nemáte vytvorený účet na hojko.com a nechcete prechádzať registráciou, stačí, ak kliknete na ikonku jednej zo sociálnej sieti, ktorú používate, a bude Vám vytvorený nový užívateľský účet. Užívateľské meno bude vytvorené z údajov, ktoré sú čerpané zo sociálnej siete a zároveň bude k Vášmu úctu pridelený email, ktorý máte na sociálnej sieti. Tento email nie je verejne prístupný. Ak Vaše meno na Facebooku znie napr. Janko Mrkvička, bude Vám vytvorený účet JankoMrkvička (bez medzier). Na tento účet sa budete môcť kedykoľvek v budúcnosti prihlásiť za použitia prihlásenia sa cez sociálnu sieť. Ak si vytvoríte účet napr. cez Facebook prihlásenie a v budúcnosti svoj Facebook účet zrušíte, za predpokladu, že rovnaký registračný mail používate napr. na Google účte či Live, budete sa môcť aj tak prihlásiť na svoj účet.
Napísať odpoveď