Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 24 Júl 2019, 0:19

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 18 ] 
Problem vo vzťahu
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Príspevok Problem vo vzťahu
Čaute ... posledný týždeň sa trápim kvôli svojmu dievčaťu. Neviem či som ja ten zlý alebo ona ... ide o to že sa hrozne trápim v poslednej dobe kvôli tomu.. začala si behať po chatách ( vždy behala ale s mierou ), teraz konči školu .. maju strašne veľa akcii, bankety, chaty, festivaly , kk*iny .. a som pomerne dosť žiarlivy kedže má v partii samích chalanov . Na poslednej chate čo bola mi kamarat pisal že sa tam obimala cely čas so svojim najlepším teplym chudym malým kamarátom, je normalne že žiarlim na takeho chalana? Kamarat čo mi nanu kukal očkom vravel že sa nič ine nestalo len že cely čas sa obimali, ale nedošlo k ničomu ani k puse ani sexualnejšim dotykom ... ale aj tak ma to naštvalo , mali sme kedysi temu ohľadom toho ci sa obima s kamošmi a zevraj nie ... tak teraz som zistil že mi klamala ... Včera išla na festival, pred festivalom mala prist kumne ( neprisla ) volala mi že nestiha kumne prisť, tak som sa spytal ci nemoze skor .... ona ze nie ze sa nema ako dostat kumne pritom autobus jej isiel ... , okeej vravim si fajn je nasrata lebo som nanu vybehol so žiarlivosťou ( keby mi nedavala milion dovodo žiarliť neziarlil by som ) .. isla na ten festival ... nevedel som o nej nič .. od toho ako mi volala sa mi neozvala ... bál som sa oňu no ona to mala pekne v riti sa mi vobec ozvať ... od rana ubehlo niekolko hodin je 5 večer a ona sa stále neozvala ... ja jej pisať nejdem mam pocit že nemam, ale nemože mi toto robiť ... takto sa sprava baba k svojmu chlapcovi? .. sľubila mi že po tomto maturitnom týždni sa bude venovať viacej mne ... ale ja to nezvladnem takto .. este 4 dni ide teraz na chatu .. ja to fakt nedam bez nej ... hrozne mi chyba ale fakt nemože sa takto kumne spravať ... myslite si ze je chyba vomne? ze robim nieco zle ? ze moc ziarlim , ju kontrolujem sa moc onu bojim ? keď jej poviem niečo že mi to vadi že nechcem aby mi to robila ze sa kvoli tomu trápim ... je to ako hovoriť do steny ... robi to ďalej ... ja to nezvladnem vybuchnem pohadame sa ... chvilu je dobre a potom zase to iste ... potom sam sebe vyzeram že som uplny kktko čo sa knej zle správa ... nechcem byť nanu zly .. ale keď som dobrý robi si čo chce

26 Máj 2019, 16:40
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Problem vo vzťahu
ked sa trapis a nie si stastny, tak to ukonci. BODKA.

26 Máj 2019, 16:45
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

yoggy píše:
ked sa trapis a nie si stastny, tak to ukonci. BODKA.

bez nej sa trapim este viac

26 Máj 2019, 16:48
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Problém je, že žiarliš. Ničomu to nepomôže. Iba sa stresuješ a trápiš. Môžeš si ju tým odohnať.
Osobne vnímam žiarlivosť ako istý druh sebectva, prepáč.

26 Máj 2019, 17:23
Profil  ICQ  Skype  
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Ziarlis lebo máš dôvod. A ten dôvod ti dáva tvoja polovička. Osobne by som tiež nebol kľudný keby mi frajerka chodila stále po chatách, večierkoch a festivaloch, hlavne bezo mňa. Na druhu stranu v jej veku je to úplne normálne, nechce sa viazať. Ja byť tebou tak to tak neberiem vážne. Ale zas keď ju moc miluješ tak ti žiadna rada nepomôže a porobíš kopec iracionalnych veci až ten vzťah skončí. A ty pochopíš že sú aj iné baby.

26 Máj 2019, 17:50
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Príspevok Problem vo vzťahu
zahrabni si rukami do gati ci tam
nahmatas gule, ak ano tak si chlap - a spravaj sa tak, nie ako uplakany ciťko, konci skolu kde 4 roky makala a biflila sa, nechaj ju oslavovat s vyburit sa, vsak sa len zabava, je cely vecer na chate a objima sa so svojim homosexualnym kamosom ... a tebe toto vadi? kamo vsak mohla skoncit ovela inak a pre teba ovela horsie wake up
preco si s nou nesiel na ten festival? sedis radsej doma na gauci a places, ako ja nepochopim tych dnesnych “chlapov”

26 Máj 2019, 18:13
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

To, že tu sedíš a klepeš do klávesnice tiež napovedá o niečom. Viackrát som sa obrátil s podobnými problémami na túto komunitu. Je to super, lebo každý sa na "problém" pozerá inak a je len na tebe, čo si vyberieš.
Za mňa - venuj sa svojmu hobby, raz za čas pozri mobil, ale nesíľ to. Ak to má byť medzi vami pekné, potrebuje voľnosť ona, potrebuješ ju ty. Láska je hrozne toxická, no po vytriezvení je veľa vecí inak. Dôležité je to prečkať a bez emócií sa pozhovárať a povedať, čo ti vadí... No zároveň prísť aj s riešením. Za mňa je to o komunikácii medzi vami dvoma a nie domnienkach.
Buď chlap a opýtaj sa priamo, rovnako buď jasný ty a požaduj jasné, možno stručné, odpovede.

26 Máj 2019, 19:12
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Tak nejak. Pozri - sme s mojou vyše 33 rokov a nikdy sme na seba nežiarlili. Práve pre to sme stále spolu. Nejaké roky chodila s kamoškou a známymi do zmiešanej sauny - a čo?
Vychádzam jej v ústrety, pomáham, venujem čas, pozornosť no NIKDy som jej nič nezakazoval, nebránil.
Drží sa ma, zrejme si ma trochu váži.
Mám nejaké známe, ktoré sa rozviedli pre to, že ich manželia boli príliš detskí... (detinskí?)

26 Máj 2019, 19:15
Profil  ICQ  Skype  
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

žiarliš na nu lebo ju mas rad a ona ti na to aj dava dovot lebo sa venuje viac svojim kamaratom ako tebe ide na chatu kde su jej spoluziaci tak bi sa ti mala viac venovat a aspon ta upokojit ze nemusis ziarlit ze namas dovot ale ona sa sprava ako keby nieco urobila mali bi ste si sadnut a povedat si to

23 Jún 2019, 21:02
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

ziarlivost je tvoj psychicky problem, ktory si musis vyriesit ty sam. nema to nic spolocne s tvojou priatelkou.

ber to tak, pokial si pre svoju priatelku dostatocne pritazlivy a zaujimavy, nema ziadny dovod aby ta podvadzala. neni nic menej sexy ako prehnana ziarlivost. s jednou kamaratkou som raz za cas vybehol na pivo a ona to vzdy musela tajit pred frajerom, pretoze bol chorobne ziarlivy... bolo to smutne, ona ho mala rada, ale on jej chcel nonstop kontolovat zivot, nakoniec sa s nim samozrejme rozisla.
najsmutnejsie bolo ze ona ho ozaj nikdy nepodviedla, nikdy s nikym nic nemala, ale musela mu klamat aby sa mohla stretavat s kamaratmi ktorymi chcela. on ju mal tiez rad, ono sa niekedy hovori ze ta ziarlivost len ukazuje ako mas niekoho rad, ale vo vysledku prave ta ziarlivost nakoniec sposobi rozpad vztahu.
a ten clovek si to casto ani neuvedomi, frajerka mu bude hovorit ze toho ma plne zuby ze ju nikam nepusta, ze ju stale kontroluje, ze posiela kamaratov aby ju sledovali a on si z toho vyvodi ze ona ho isto podvadza a preto sa s nim rozchadza...

TL;DR: uvedom sa.

24 Jún 2019, 10:43
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

1. Dovera. Musis mat doveru, ze vas vztah vytrva, ze ona ta ma najradsej zo vsetkych chalanov a ze aj ked chodi po chatach, vie sa ovladat.
2. Nezistuj detaily. Neries, ci sa objimala s chudym, ci s malym chlapcom, alebo s kym flirtovala. Zbytocne si tym skodis. Ries len vztah medzi vami.
3. Ked chces viac casu s nou, konkretne naplanuj, strav s nou prijmeny cas a dopraj jej zas slobodu. Uvedom si, ze cim viac a castejsie budete spolu, tym vacsia sanca, ze sa zacnete spolu nudit, hadat, ze ju omrzis a ona teba.
4. Venuj sa svojim hobby a kamaratom. Nemozes cakat od frajerky, ze vyplni tvoj volny cas, ked sa to hodi tebe a ze sa bude vyplnat tvoje potreby. Ani ty nedokazes vyplnit jej potrebu spoznavat novych ludi a nadobudat nove zazitky.
5. Zvykni si na frustraciu. Niekedy mas cas a ona nema, niekedy naopak. Niekedy sa tesis na pekne rande a nakoniec sa pohadate. Take veci su normalne.
6. Neber vsetko osobne. Ked konci skolu a ma burlive obdobie, tak ju nechaj. Ked vas vztah vydrzi, neskor ti bude za to velmi vdacna. Ona ti nechce ublizovat, len si chce uzivat zivot.
7. Nezovseobecnuj: "takto sa sprava baba k svojmu chlapcovi?" Kazdy clovek je iny. Pripominaj si jej silne stranky, preco chodis prave s nou?
8. Nehladaj vinnika, ked sa citis blbo, resp. nejde vsetko podla tvojich predstav. Taky je zivot. Spravidla mas zodpovednost ty za tvoje pocity. Argument "dava mi dovod na ziarlivost" je len blba zamienka.
9. Ked mas prebytok emocii, rob sport - beh, box, plavanie.. alebo tie hormony zo seba dostan inak.
10. Svoje dievca si vaz, maj k nej uctu a respekt. Ked toto nedokazes, nie je ta spravna pre teba, resp. sa k sebe nehodite.

29 Jún 2019, 19:14
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Stručne:
Partner nie je majetok.
Žiarlivosť je sebectvo.

29 Jún 2019, 22:35
Profil  ICQ  Skype  
Star
Star
Obrázok užívateľa

A tu je ta tenka hranica medzi neverou a slobodou co som uz v inej teme spomenul. Takze zena moze mat aj 10 milencov a ked jej to muz netoleruje tak je automaticky majetnicky chorobny ziarlivec co netoleruje zeninu slobodu.

Uz tam to zacina zle ze preco po tych chatach a zurkach nebeha s priatelom? A vzdy ked takto bolo ze zenska sa viac venovala kamaratom a zabave ako frajerovi tak ho skor ci neskor podviedla. Su aj take typy zien co nelakaju akcie, tak s takou sa treba dat. Party zeny su take, 1000 kamaratov, nonstop na mobile a frajer v uzadi, ona si uziva.

10 Júl 2019, 8:17
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

konecne prisiel expert na zeny aby nam to vysvetlil.
tak tak, ked nie si schopny doverovat svojej partnerke, najdi si taku, ktoru budes doma zamykat kedykolvek opustis byt a ona ti to bude tolerovat.

mimochodom MayDaySK, v dnesnom svete modernych technologii, co si myslis o cipovani partneriek, aby si v kazdom momente vedel kde sa nachadza?

10 Júl 2019, 8:37
Star
Star
Obrázok užívateľa

Nevyjadril som svoje stanovisko k nevere iba hovorim ako to realne je. Kazda druha lipne na smartfone a ma 10000000 dalsich kamaratov (prevazne chlapov) tomu uz nikto a nik nezabrani. Ale monogamia nieje pravidlo. Nech si robia co chcu je slobodny svet. Kto je ziarlivy nech sa prestahuje do saudskej arabie tam je zena majetkom muza doslova a este aj zakon k tomu prispieva.

12 Júl 2019, 18:54
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

MayDaySK - s manželkou sme spolu 34 rokov.
NIKDY som nežiarlil, NIKDY ju nevnímal ako svoj "majetok".
Kedy s kým kam šla bola vždy VÝLUČNE jej vec - a právo. A je dodnes.
Chodila s jednou (rozvedenou) je***nou zo dva roky do zmiešanej sauny - dokonca ju tá je*lina navádzala na neveru. Doma mi to povedala a bavili sme sa na tom.
Vždy som si ju vážil a vážim, vždy som jej pomáhal a pomáham.
Skús hádať, pre čo sme doteraz spolu?
Ono poznal som viacero "talianskych manželstiev", kde jeden týždeň mal zbalené kufre pred dverami on od nej - druhý týždeň opačne.
Obaja žiarlili - a obaja sa kurv****.
Možno sa otvorene a férovo nedá s každým partnerom - s každou partnerkou no stojí potom taký vzťah za snahu?

12 Júl 2019, 20:50
Profil  ICQ  Skype  
Star
Star
Obrázok užívateľa

Toto bol vynikajuci prispevok! ;-) To sa malokedy vidi. Manzelka je spojenec. Este ju aj navadzala kamoska na neveru a ajtak to nespravila a este doma to povedala a aj to tak ze ste si z toho robili srandu. Taku skvelu zensku by som prial aj ja.

12 Júl 2019, 22:41
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Ona aj najväčšia zaľúbenosť časom ochladne. Je vtip: Čo zostane s manželky po 30 rokoch? Tučný kamarát (alebo nepriateľ)...
Spoločné zážitky, starosti, dobré i menej dobré chvíle - ľudí udrží jedine kamarádsky vzťah a ten nevznikne sám od seba, treba ho s rozumom budovať.
Ľudia sme rôzni, hľadať vzájomné prieniky nieje od veci. To, v čom sa zhodneme a moc si nevšímať v čom nie.
V podstate je to o tom, že nemilujeme človeka, aký je, ale obraz, ktorý sme si o ňom vytvorili.
:)

13 Júl 2019, 7:47
Profil  ICQ  Skype  
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 18 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia