Spotify

Informácie o software, ankety...
Loomy
Light Star
Light Star
Používateľov profilový obrázok

Re: Spotify

Príspevok od používateľa Loomy »

je dobre zdielat spotify s cudzimi ludmi z internetu? :)
co viem tak si to riesia ludia co sa realne poznaju, alebo ked to moc chce plati si to sam, ved to zas nie je az taka suma
ja som spotify skusal a moc sa mi to nepacilo, sem tam to vyuzijem ale nie je to az take super ako som dufal
Hensym
VIP
VIP

Príspevok od používateľa Hensym »

Ja mám v rodine 2 ľudí čo poznám, a 3 ľudí tu z fóra, ktorých som nikdy nevidel, a nikdy nebol žiadny problém.

Horibilná suma to určite nie je, ale nevidím dôvod platiť plnú sumu, keď máš možnosť neplatíť ju (doslova bez pohnutia prsta a jedinej nevýhody).

Ono tá mesačná platba za takéto služby nie je veľká, ale teraz si zober, že máš Spotify, Netflix, HBO GO, možno nejaký PlayStation Plus, alebo nejakú hernú stream platformu, alebo X ďalších stream platforiem na filmy/seriály, a už si na celkom pekných sumách. A to som ani nezačal spomínať licencie za softvér, ak nejaké platíš mesačne/ročne.

Všetko malé čiastky, ale dokopy veľa.

Ja mám takto vykšeftené ceny asi na všetko, telku, internet, paušál, Adobe predplatné, phpStorm predplatné a pod. Keď zrátam koľko mi to šetrí ročne za pár mailov/telefonátov, tak neľutujem. :D
CheZteR
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa CheZteR »

počúvaj Hensym, a nakupovať chodíš kam?

že by sme si podelili aj v Lidli? :D
Hensym
VIP
VIP

keď bude lidl family tak ti píšem :D
wladas
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa wladas »

Loomy napísal: 01 mar 2021, 8:57 je dobre zdielat spotify s cudzimi ludmi z internetu? :)
Pri Spotify je to uplne OK kedze kazdy ma vlastne konto ktore sa potom prepoja do family.
Horsie je to uz pri Netflixe kde je len jedno konto a kazdy ma len svoj profil. Cize hocikto vie zmenit udaje o konte.
CheZteR
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa CheZteR »

nevypina sa vam random aplikacia po zablokovani telefonu?

mne niekedy ano

zapnem si podcast, zablokujem telefon a dam.do vrecka a o 15 sekund sa podcast vypne,
pozriem na displej a na widgete spotify mam moznost dat pauzu - ako keby podcast bezal, musim odblokovat, vojst do appky spotify, dat pauzu, zase dat play a podcast ide,
zablokujem telefon dam do vrecka a o 15 sekund sa to zasa stopne

s pesnickami problem nie je
Shamway
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Shamway »

Ahojte, nema niekto volne miesto vo family?
Dakujem
mikioko
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa mikioko »

Nahodou niekto volne miesto v rodine?
ArAsHiD
Professional
Professional

Príspevok od používateľa ArAsHiD »

Kolegovia vyššie, uvoľnilo sa mi jedno miesto. Platba na účet mesačne TP po 1,83€ (od marca Spotify zdraželo). Ak máte záujem, tak napíšte.

//už plné
brm
Darca
Darca

Príspevok od používateľa brm »

Dnes mi do PC nabehla nejaká nová verzia Spotify a všetko je naruby. V práci počúvam podcasty a už sa nedá meniť zoradenie epizód zostupne/vzostupne, nedajú sa schovať už prehrané epizódy, epizódy treba ručne pridávať do rady, aby po skončení aktuálnej nebolo ticho.

Alebo iba ja robím niečo zle? Aktuálna verzia 1.1.54.592.gc0b20638-a
ja_som
Medium Star
Medium Star
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ja_som »

Nerobíš nič zle, Spotify opäť počúvlo svojich užívateľov a urobilo aj tak po svojom a nie ako beta testeri chceli...
https://www.androidpolice.com/2021/03/2 ... -official/
Hensym
VIP
VIP

Mňa napríklad slušne je*e, že je v Playlistoch názov songu aj interpret v jednom stĺpci. Síce sa to dá zoradiť aj podľa interpreta, ale pri scrollovaní playlistu sa v tom neviem vyznať, lebo mi z toho robí mozog taký mindfuck, že si občas uvedomím, že pozerám na riadok s interpretom a vravím si, že také pesničky nepoznám, alebo opačne.

Inak, už som sa tu asi raz pýtal, ale nemáte niekto tip na nejaké dobré, gigantické playlisty, ktoré sú absolútne multižánrové? Popridával som si zopár playlistov z redditu a zo Spotify searchu, točíme ich v robote denne asi 4-5 a už sa to dosť opakuje, pritom niektoré majú aj 160 hod. hudby.

Na každom ma niečo sere - chcel by som playlist kde sú len dobré overené songy (žiadne prudko alternatívne experimenty), od popu, cez rock, nejaký metalík, rapík, dnb, elektro až po slovenské a české pecky napríklad. Proste všetky žánre dobrých songov. Nech tam kľudne zahrá Adele a potom Rammstein, ale nech to má strašne veľa hodín. Nemáte také niečo vytvorené alebo sharnuté? :D

V mojom osobnom playliste mám aj dosť blbostí o ktorých viem, že sa ľuďom nepáčia, takže ten púšťať nechcem, a ani nie je dosť dlhý na každodenné počúvanie.
dasti555
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa dasti555 »

Ak si už hladal nejaké playlisty tak neviem či úplne poradím
Playlist 1
Playlist 2
Playlist 3
Playlist 4
Playlist 5

A čo Spotify Automix? Vyberieš 1 pesničku a už to dáva random podobné, to nevyhovuje?
Hensym
VIP
VIP

Väčšinu týchto tam nemám, dík :)

Automix ma napadol, len neviem ako by sa to správalo, ja to veľmi nepoužívam. Ja práveže nechcem, aby mi to pri rockovej skladbe púšťalo iba rock, skôr naopak. Tuším sa ale dá robiť automix aj z playlistu, čo by pri multižánrovom mohli byť zaujímavé. Vyskúšam :)
brm
Darca
Darca

Tak som zistil, že Spotify prehráva epizódy podcastu zaradom, ale iba jedným smerom - od najstaršieho po najnovšie. Opačný smer už nepozná.

Nejaký playlist by sa aj mne zišiel do auta, ale z tých greatest hits už som akosi presýtený. Preto raz za čas utekám k ničnehovoriacim tuctuc playlistom alebo nejaké retro... aktuálne teta Hegerová. Čo sa týka doporučení Spotify, ten hádže takmer identické pesničky rovnakého štýlu, ale už nevie zamixovať iný štýl.
dasti555
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa dasti555 »

"When you reach the end of an album, playlist, or selection of tracks, Spotify will automatically play similar songs so the music never stops."

Na základe tohoto súdim že ak playlist je mix žánrov tak bude pokračovať v podobnom mixe - respektíve tipujem, že to vyberie žáner ktorý sa najviac v danom playliste opakuje tak pôjde podľa toho.

Mne úplne vyhovujú playlisty čo ponúka priamo Spotify.
Ja mám rad elektronickú hudbu a všelijaké iné subžánre ale napríklad z playlistov čo mám uložené ja tak napríklad
Lowkey Tech
Nora En Pure (DJka - Deep House

A čo sa týka jazdy v aute (aspoň k nočnej jazde) tak tento playlist Nigh Rider

Toto vyzerá byť na taký Pop / Rádiové hity ale nie úplne známe

nejaký Chill a prípadne ešte tu Tropical House / radiové a ešte mám uložené toto Brain Food ale toto presne zodpovedá popisu "hypnotic electronic" to ako taký podmaz mať

V skratke ale väčšina z toho čo som tu uviedol sú "tuc tuc tuc tuc" čiže ak to nie je úplne šálok kávy tak to bude znieť "na jedno kopyto"

Chill Beats Music toto mi vyhadzovalo na IG ako reklamu pre niekoho kto chce Chill :D

Pokiaľ mám chuť na nejaký rap alebo rock alebo dačo tak jednoducho len vyhľadám dané slovo pustím nejaký random playlist / song a veru väčšinou som spokojný s tým čo mi to ponúka následne aj v tom autoplay-i a toto je jeden z dôvodov prečo neviem opustiť spotify
brm
Darca
Darca

Tieto playlisty vyzerajú zaujímavo, nahádzal som si ich do knižnice, vyskúšam v aute.. :)

Dík!
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa mirak2 »

brm napísal: 26 mar 2021, 9:54 Tak som zistil, že Spotify prehráva epizódy podcastu zaradom, ale iba jedným smerom - od najstaršieho po najnovšie. Opačný smer už nepozná.
nie naopak?
brm
Darca
Darca

mirak2... nie, po otvorení podcastu mám epizódy zoradené od najnovšej hore po najstaršie dole. Ak zapnem najnovšiu epizódu hore, po jej skončení je ticho. Ak zapnem staršiu epizódu, po skončení sa prepne na novšiu epizódu nad ňou... čiže automaticky to prehráva zdola nahor.

V starom GUI to automaticky prehrávalo zhora nadol a už ja som si vedel nastaviť, či majú byť epizódy radené od najstarších alebo od najnovších. Toto už v novom GUI chýba.

Stále som nenašiel možnosť skrytia už vypočutých epizód. Čiže ak som mal ešte nevypočuté epizódy spred 1-2 rokov, musím teraz skrolovať doblba a hľadať, kde chýba zelená guľka označujúca vypočutú epizódu.
Gothar
Moderátor
Moderátor

Príspevok od používateľa Gothar »

Nemate niekto 1 volne miesto vo family?
Napísať odpoveď