Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 20 Jún 2019, 8:04

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 
strach o brata
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Príspevok strach o brata
Zdravim :/ som zufala :( ide o mojho brata(20 rokov). Neviem ako zacaz za posledne 2 roky sa strasne zmenil pred tym s ním bola vzdy velka zabava , dalo sa s ním o hoci com porozpravat ,mal vela priatelov a bol oblubeny v kolektive... ale teraz je z neho iba bezcitny ,arogantny clovek s totalne ladovym srdcom... je v nom tolko hnevu a nenavisti az ide z neho naozaj strach. je to typicky vodcovský typ... v skupine mal vzdy velke slovo, hoci nepatril medzi tych "vodcov" co su stredobodom pozornosti...da sa povedat ze to bol taky "tichy zabijak"... Neviem cim to je ale vzdy si dokazal namotat cloveka a ten mu povedal vsetko o sebe a aj svoje tajomstva...neviem ako to robi ale ide z toho strach... tym prakticky vie o danom cloveku vsetko a moze ho prakticky pochovat lusknutim prstov.. Nikdy predtym nebol ten typ co by dokazal zneuzit tak doverne informacie a vedel by podrazit hocikoho... Ale teraz je to vsetko naopak... Neviem ako to popisat...On je v pohode ale v momente ked ho niekto naserie alebo nahodou nedajboze oklame alebo podrazi je koniec...Dokaze toho cloveka znicit mavnutim ruky...Proste zrovna jeho zivot a spolocenske postavenie so zemou.... Nezda sa to velmi strasne ale verte mi ked k tomu dojde neda sa na to pozerat.... Boli uz taki borci co si mysleli ze su nedotknutelni a moj brat z nich spravil posledne spiny tohto sveta...niektori z nich to psychicky takmer nezvladli...Nechcem ociernovat svojho brata a ani nic ine ale bojim sa onho strasne....On bol, a verim ze stale je, dobry clovek..vzdy pomohol ked sa dalo a obetoval by aj srdce keby mohol.. len stale neviem pochopit co sa s nim deje...nikdy nedaval svoje emocie najavo vsetko drzal v sebe...nikdy som ho nevidela plakat a ani len naznak bolesti nevie prejavit... Co viem tak bolo jedno dievca, ktore moj brat spoznal...ona bola jeho presny opak...neviem ako to dokazala ale on jej proste vravel vsetko..,dokazal pri nej hovorit absolutne o vsetkom o svojich pocitoch,myslienkach,tuzbach...nikto iny to predtym nedokazal...veril jej a som si sita ze bol aj zamilovany do nej.... ale neviem co sa stalo presne ale myslim ze mu zlomila srdce alebo ho podrazila... a presne po tomto sa z neho stalo monstrum...neviem ci to ma s tymto suvis alebo proste prisiel iba akysi zlom v jeho zivote...viem mozno som trapna ale naozaj sa o svojho brata bojim...viem ze v o vnutri strasne trpi a nechcem aby to pokracovalo lenze neviem ako mu pomoct ... ide z neho strach a nechem ho zbytocne drazdit...preto vas prosim o pomoc...uz neviem ako dalej...

Dakujem

15 Apr 2017, 23:08
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: strach o brata
asi bude taky dokym si nenajde frajerku. ale ked bude taky, tak si mozno frajerku nenajde... alebo vlastne... zeny su na hlavy a vacsinou maju radi grazlov. cim vacsi, tym su vlhkejsie. mozno si mysli, ze s tym u nich bude mat uspech

16 Apr 2017, 0:35
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Teraz sa oňho báť už nemusíš. Ten sa v tomto svete nestratí.

16 Apr 2017, 0:39
Profil  WWW
King
King
Obrázok užívateľa

Ono je výborné občas nejakému namyslenému kreténovi ukázať, kde je jeho miesto... alebo jej miesto. Napríklad ja som vyriešil svoj posledný konflikt maximálne diplomaticky a pravda a spravodlivosť zvíťazili :) . Čo je na tom, ked sa človek bráni proti niekomu, kto mu ide po krku?

16 Apr 2017, 13:42
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

Mohol by si napísať niečo viac. Ako si to vyriešil ak ti to nerobí problém. Zaujíma ma to.

16 Apr 2017, 15:39
King
King
Obrázok užívateľa

Povedzme, že som narazil na s**u, ktorá sa rozhodla začat si niečo z dvoma chlapcami naraz... Ked som sa dozvedel, že niekoho má, tak som ho skontaktoval aby som vedel ako sa veci majú. Technicky vzaté ho podvádzala so mnou, kedže moje prvé stretnutie a niečo viac s nou bolo den potom, čo si začala niečo s ním. Celé sa to prevalilo cca po dvoch týždnoch od začiatku. Nakoniec som mu poprial úprimnú sústrast a napísal som mu, nech si to zo svojej strany vyrieši, ako uzná za vhodné, že ja na nu kašlem. Sledoval som situáciu ešte nejaké dva dni potom, čo si ženská zase nahodila profilovku, kde bola sama. Či sa dali zase dokopy neviem a nezaujíma ma to. Na začiatku som bol dosť nahnevaný ale ked som sa dozvedel pravdu, tak som bol rád že sa to stalo tak skoro. To sú tie také tie moderné vzťahy, čo vydržia ešte menej ako jogurt v chladničke.

Qwerty mi pravdepodobne napíše, že ten prvý ju teraz veselo obrába dalej ale aj keby, tak si nemyslím, že je to až taká velká výhra. :smt017

Tento a minulý rok som mal so ženami tolko skúseností ako som nemal za celý predošlý život do kopy a na základe toho som sa rozhodol, že minimálne do konca roka budem mat sólovú jazdu. :)

Super vec je tiež, ked mi niekto pol roka vyplakáva na rameni a zdôveruje sa mi so súkromnými vecami, požičia si odomna peniaze a potom ma verejne vysmeje že načo mi sú. Jeho bývalá(bývalá po vyzradené istej informácie) bola rada, že ma on podrazil a on si odomna už určite nepožičia. Z toho vyplýva poučenie: Ak o vás niekto vie vela, jednajte s ním poctivo.

16 Apr 2017, 20:56
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia