Kližan vyhral aj nad Chardym a v osemfinále sa stretne s Čiličom. :)
Registrovaný: 21 apr 2012, 11:29
Bydlisko: IRL

Re: TENIS

Príspevok od používateľa hd_ »

Práve začal osemfinálový zápas medzi Kližanom a Cilićom. Vysiela to Eurosport 2.

Príspevok od používateľa Fiju »

Klizan sice prehrava 0:2, ale hra velmi pekny tenis, skoda, ze v druhom sete stratil styri hry po sebe. Ale velmi sympaticky vykon
hd_
King
King

Re: TENIS

Naozaj podáva dnes super výkon, nebojácne, bije sa o ten výsledok, to niekedy úplne stačí k spokojnosti. Síce už v 3. sete prehráva 3:0, no aj tak, 1/8 finále je pekný výsledok, posunie sa na 48. miesto svetového rebríčka a vyrovná svoje maximum. Navyše sa môže hneď začiatkom roka posunúť ešte vyššie, pretože tento rok neštartoval v Melbourne na Australian Open a teda tam aj za prípadný postup do 2. kola a vyššie získa nejaké body, ktoré ho môžu posunúť vyššie.
Ešte nech zabojuje aj v tomto sete aj za tohto nepriaznivého stavu a aj keď prehrá, bude môcť aspoň odchádzať so vztýčenou hlavou.

//autoeditácia príspevku (03 Sep 2012, 23:15)
Tak škoda, v poslednom sete chytil Martin kanára, ale za celkové počínanie na turnaji mu patrí pochvala. Dobre reprezentoval. :)

//autoeditácia príspevku (06 Sep 2012, 10:34)
Po vyradení na US Open opúšťa svet športu ďalší veľký hráč...

Roddicka som mal vždy rád, škoda, že toho nedosiahol oveľa viac, ale tak zažil pocit, aké je to byť svetovou jednotkou, takže určite patrí medzi legendárnych tenistov. :smt112

Príspevok od používateľa Trussardi »

v tohtorocnom zenskom finale usopen azarenkova ukazala preco je svetova jednicka

Re: TENIS

radost bude rano vstavat :-D dufam ze to dzoko otoci :)
Silmer
Darca
Darca

Re: TENIS

no v to verim...aj ked uz robi obcas dost chyby...., ale tak neni sa comu cudovat po takmer 4apol hodinach..
otocit 0:3 uz bude tazke...
aj ked nie nemozne //2:3

//autoeditácia príspevku (11 Sep 2012, 3:05)
skoda preskoda :(
Trussardi
Darca
Darca

Re: TENIS

djoko dost chyboval az nezvyk nanho..nebyt pri konci zdravotnych problemov tak by to podla mna zvladol

Príspevok od používateľa hojko »

Pozeral niekto teraz zapas z Ciny??? Pozeral som len druhy set + tb a kusok tretieho setu, no paradicka, hlavne ten zaver druheho setu. Niekedy som mal pocit, ze Murray by bol pripad pre psychiatra, rozpraval sa sam so sebou, z nicoho nic krical do sebe, proste sranda. A Djokovic s chladnou hlavou odvracal uder za uderom.

Príspevok od používateľa kinjeril »

Ja som sa dival... No zas az tak kludny nebol. :) Zaver prveho setu, kedy z 5:5 isli na 5:6 z pohladu Djokovica - uz som myslel, ze tu raketu hodi po rozhodcovi. :D
K!K0
Light Professional
Príspevky: 887
Registrovaný: 27 júl 2012, 23:32

Re: TENIS

Príspevok od používateľa K!K0 »

Tak čo sledoval niekto pred chvíľou zápas V.Williams vs M.Sharapova? 1:6 3:6 . Druhý set bol podstatne dramatickejší a vyrovnanejší ale aj tak Maria je vo výbornej forme,proste niečo neskutočné :)

Príspevok od používateľa Innocence »

Sharapova sucks, mne sa viac páčil Djokovič vs. Wawrinka :)
K!K0

Re: TENIS

To bol skvelý zápas,nefandím Djokovičovi ale poviem pravdu videl som už nejeden zápas kde sa mu nedarilo a nejak zázračne vyhral takže som čakal ,že aj teraz to zvládne. Inak aj Simon vs. Monfils bol masaker :D hlavne keď obidvaja po druhom boli zrelí na uterák.
hd_
King
King

Re: TENIS

Ráno okolo 9:30 som zvedavý na 1/4 finále Djoko - Berdych, ten zatiaľ kráča turnajom dosť neohrozene bez straty jediného setu, uvidíme, nakoľko sa Nole dokáže zregenerovať a či to na parádne hrajúceho Berdycha bude stačiť, teším sa na tento zápas, budík to istí. 8)

Príspevok od používateľa heker »

Djokovic prave vylatal Ferrera, doslova si spravil srandu z neho tymi udermi.
hd_
King
King

Re: TENIS

Tak dnes to Nole vybavil ozaj rýchlo. Teraz pred finále bude mať naozaj dostatok času načerpať sily. Ak sa nemýlim, hrá sa až v nedeľu, takže aj okolo 48 hodín. Po 2. sete som išiel do sprchy, keď som vyliezol, bolo už 4:0 v 3. sete, takže dnes to bolo fakt také tréningové.