O2 Telefónica | O2 Slovensko | mobilný operátor

Témy, ktoré sa nedajú zaradiť do kategórií vyššie...
Black.Raven
Medium Star
Medium Star
Používateľov profilový obrázok

O2 Telefónica | O2 Slovensko | mobilný operátor

Príspevok od používateľa Black.Raven »

Spoločnosť telefonica Slovensko (O2) priniesla na slovenský trh nový produkt. čo si o ňom myslíte. Je tento produkt až taký "fér" ako avizujú? :? :indian:
KoCi
Darca
Darca

Príspevok od používateľa KoCi »

Ano, myslim ze z pohladu urcitej skupiny zakaznikov je produkt O2 - Fer, bezkonkurencnou ponukou, ktora na slovensku nema obdoby. Urcitou skupinou nazvime ludi, co neprevolaju nejak vela minut, pripadne prepaidovych zakaznikov.

Jedine co sa mi u O2 az tak fer nezda, ta ich prehnana paranoia vo forme "inicializacnej zalohy". Pochopim, ak sa jedna o studenta, ci uplne noveho pouzivatela pos-paidu. Ale nepochopim u ludi, ktori roky platia bezproblemovo faktury nielen u svojho sucasneho operatora, dokonca aj vo vyssej ciastke.
Black.Raven
Medium Star
Medium Star

KoCi napísal:Ano, myslim ze z pohladu urcitej skupiny zakaznikov je produkt O2 - Fer, bezkonkurencnou ponukou, ktora na slovensku nema obdoby. Urcitou skupinou nazvime ludi, co neprevolaju nejak vela minut, pripadne prepaidovych zakaznikov.

Jedine co sa mi u O2 az tak fer nezda, ta ich prehnana paranoia vo forme "inicializacnej zalohy". Pochopim, ak sa jedna o studenta, ci uplne noveho pouzivatela pos-paidu. Ale nepochopim u ludi, ktori roky platia bezproblemovo faktury nielen u svojho sucasneho operatora, dokonca aj vo vyssej ciastke.
to o tej zálohe som ani nevedel. Len sa mi nezdá "fér" čo urobia so zákazníkmy O2 Jednotky. O2 fér je určite výhodnejší balík, ale prísť o 2Sk/min do siete o2??? to asi nie. A myslím si, že ani to, že ti v pohode môžu zmeniť o2 fér z paušálu na kredit, ked nebudeš mať za 3 mesiace prevolané 100SK. Takže že oni nič neskrývajú a že celý produkt je bez malých písmenok, je úplný omyl. :aasmile2:
KoCi
Darca
Darca

ja ale nechapem - slovaci by chceli vsetko najlepsie a pokial mozno este aj zadarmo. Maju produkt O2 jednotka, ktory ma svoje vyhody. Co by O2 malo z toho, keby im k tym vyhodam pribali este dalsie vyhody? Ked pouzivas nejaky pausal u konkurencnej spolocnosti, tak ho vies skombinovat s inym akciovym pausalom tak, aby si mal vyhody oboch? Nie. O2 do noveho programu nikoho nenuti, je to len a len na zakaznikoch - sloboda vyberu.

Na slovensku by sa zisiel este stvrty operator, ktory ponukne volanie a smskovanie zadarmo a bez obmedzeni, bez akychkolvek dalsich poplatkov, super zakaznickou starostlivostou a telefonmi ako inak za korunu... Az vtedy by ludia prestali frflat a boli spokojni.
Black.Raven
Medium Star
Medium Star

KoCi napísal:ja ale nechapem - slovaci by chceli vsetko najlepsie a pokial mozno este aj zadarmo. Maju produkt O2 jednotka, ktory ma svoje vyhody. Co by O2 malo z toho, keby im k tym vyhodam pribali este dalsie vyhody? Ked pouzivas nejaky pausal u konkurencnej spolocnosti, tak ho vies skombinovat s inym akciovym pausalom tak, aby si mal vyhody oboch? Nie. O2 do noveho programu nikoho nenuti, je to len a len na zakaznikoch - sloboda vyberu.

Na slovensku by sa zisiel este stvrty operator, ktory ponukne volanie a smskovanie zadarmo a bez obmedzeni, bez akychkolvek dalsich poplatkov, super zakaznickou starostlivostou a telefonmi ako inak za korunu... Az vtedy by ludia prestali frflat a boli spokojni.
nikto by frľať neprestal :D by sme chceli, aby nám ten operátor platil, že využívame jeho služby 8)
vojtk
Medium Star
Medium Star

Príspevok od používateľa vojtk »

Black.Raven napísal:nikto by frľať neprestal :D by sme chceli, aby nám ten operátor platil, že využívame jeho služby 8)
perfektne povedane, ista skupina zakaznikov nebude nikdy spokojna...
Inak, momentalne sam uvazujem o prechode na O2 Fer, lebo mi skoncila viazanost na kreditnom pausali od Orange a vyslo mi ze usetrim tak 40% mesacne, a jedinu vyhodu co som mal v Orange boli 3G volania, ktore som napriek aktivovanej karte a 3G elefonu vyuzil asi 4 krat za posledny rok...
Este by ma zaujimalo ako je to s internetom v mobile cez O2 fer..
sundevil
VIP
VIP

Príspevok od používateľa sundevil »

mobilny internet je len cez edge, kedze O2 nema 3G siet
cena za 1MB je 29SK resp je mozne si aktivovat balicek 10MB za 95SK na mesiac
stejko
Light Star
Light Star
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa stejko »

ja by som chcel ist tiez do toho o2 fer,ale fakt nechapem,preco telefonica dava takuto akciu.a nikde nieje napisane,ze tento program(vyhoda alebo ako to nazvat)bude platit aj v dalsom roku,a v tom moze byt chytak,ze oni to jednoducho zrusia,a budu mat dost vela zakaznikov,ktori uz u nich zostanu,lebo stratia vsetky vernostne bonusy u terajsich operatoroch.
nordkapp_pb
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa nordkapp_pb »

tiez uvazujem celkom silno nad O2 Fer, lebo idem z pausalu u ruzovych na prepaid ( ak sa nebude dat spravit povedzme 20+20 za polovicu ) a Easy je zbytocne drahe, pomaranc tiez .. telefon budem na slovensku pouzivat asi tak 20 minut mesacne, aj to nieje pravidlo ... dolezite pre mna nebudu ani tak SMSky, kedze tie skoro vobec neposielam, ale vyhodne volania ... este uvidim co sa mi podari pozistovat o prenose cisla a pak sa rozhodnem ...

.. mylsim vsak ze telefonica spravila tymto celkom dobry krok, lebo cena je neporovnatelne lepsia ako pri konkurencii a to nielen v prepaidoch .. napr taky relax 60 bez akcie stoji 440sk s danou, je bez volnych sms, proste iba 60 minut .. to vyjde na velmi slusnych 7,33 Sk s danou za miutu ...
Frikso
Darca
Darca

Príspevok od používateľa Frikso »

Koncom augusta som prešiel k o2. Ponukli mi 50% zľavu na paušaly pre mňa. Zobral som pre mňa 70 so 70 minutami do všetkych sieti za 210sk s dph.
Jedno sa mi však nepači, že tato akcia platila len počas prazdnin a len u tých ludi, čo obťažovali na ulici (nie v predajňach) a tak som si nemal možnosť preniesť svoje číslo od t-mobilu.

Inak ma oslovilo aj o2 fer, keby som už nezobral toto, určite by som o ňom uvažoval.
...
Expert
Expert

Príspevok od používateľa ... »

Black.Raven napísal:to o tej zálohe som ani nevedel. Len sa mi nezdá "fér" čo urobia so zákazníkmy O2 Jednotky. O2 fér je určite výhodnejší balík, ale prísť o 2Sk/min do siete o2??? to asi nie.
Mobilmania: O2: Jednotky si vydobyli svoju výhodu, no bez nonstop volaní
budes mat na vyber - 2 sk do o2 alebo volania po 3. minute zadarmo
cakam kto prvy ofrfle este aj toto
violator
Star
Star

Príspevok od používateľa violator »

KoCi napísal:Jedine co sa mi u O2 az tak fer nezda, ta ich prehnana paranoia vo forme "inicializacnej zalohy".
ta zaloha, je tam kvoli skupine ludi, ktoru zaujme ponuka, ale neskor nedokazu platit a potom je obrovsky problem to od nich vymahat a takychto ludi je pomerne dost vela, takze ta zaloha ma opodstatnenie a ak budes poctivo platit vratia ti ju spat :wink:
Fabo
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Fabo »

Podobnu zalohu som platil teraz v O2 Czech za dotovany telefon, podla mna v pohode vec.

Co sa tyka toho, ci akcia bude platit a o rok - ci budu ponukat produkt je jedna vec, ale ak mas ceny zakotvene v zmluve, tak ti ich zmenit nemozu po dobu platnosti zmluvy. Pozri si cast o cenach hovorov a cast o rozviazani zmluvy - tam napriklad teoreticky mozes najst to, ze si O2 vyhradzuje pravo po dvoch rokoch rozviazat zmluvu - a potom by si si musel vybrat z aktualnej ponuky pausalov resp. prejst na kredit.

Zmluvou myslim papier, ktory podpises, alebo lubovolny dokument na ktory odkazuje.
Sagittarius
Guru
Guru

Príspevok od používateľa Sagittarius »

... napísal:Mobilmania: O2: Jednotky si vydobyli svoju výhodu, no bez nonstop volaní
Len by som chcel vedieť, či sa to bude dať vybrať, aj potom ako si aktivujem O2 Fér...
twardykamen
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa twardykamen »

nma ich ponuka oslovila..tiez by som zobral ale som zaviazany na este rok v t mobile.. kde mam pausal za polovicu..ale aj tak to prevolavam a a jdo inych sieti takze toto by mi bodlo..
stejko
Light Star
Light Star
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa stejko »

... napísal:Mobilmania: O2: Jednotky si vydobyli svoju výhodu, no bez nonstop volaní
pri o2 fer sa da este vybrat volanie do o2 za 2sk alebo volania po 3 minute zadara?bo ja som prezeral tu o2 fer,a nic take som tam nenasiel(maju stranku velmi nepriehladnu)
Ing.Zoidberg
Guru wannabe
Guru wannabe

Príspevok od používateľa Ing.Zoidberg »

Ludia Poradte mam par otazok hadam budete vediet pomoct :D Je pri tom "s platbou na fakturu " viazanost ? ja to tam nidke nevidim . a mozem si zobrat aj telefon k tomu ? a ako mam chapat to " ziadny pravidelny mesacny poplatok :? wolako to nechapem :lol:
KoCi
Darca
Darca

Nakolko uz O2 nedotuje telefony, nepotrebuje si viazat zakaznikov. Platis len to co skutocne prevolas, avsak pozor - akonahle 3 po sebe iduce faktury nepresiahnu vysku 100Sk, tak ta automaticky prehodia na pre-paid. Ako to je v tomto pripade s tou zalohou, fakt netusim.
mito85
Star
Star

Príspevok od používateľa mito85 »

kedže ja mám to O2 70 pre mňa či ako sa to volalo minulý rok v decembri, tak si radšej počkám do decembra kedy sa budú preháňať jeden cez druhého a to budú akcie panečku:DDD
už aby to bolo lebo tých 70 minút je málo:((
Soviet
Darca
Darca
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Soviet »

mito85 napísal:kedže ja mám to O2 70 pre mňa či ako sa to volalo minulý rok v decembri, tak si radšej počkám do decembra kedy sa budú preháňať jeden cez druhého a to budú akcie panečku:DDD
už aby to bolo lebo tých 70 minút je málo:((
presne ten mam aj ja..sprvu mi to bolo vela ale teraz mi je to malo..Dufam ze pride O2 este s niecim extra..:) To O2 fer sa mi celkom pozdava..ale ked raz mate pausal tak kredit sa vam extra prestava pozdavat..Sice O2 nemaju extra mobily zatial ale sluzby zato vedia poskytnut slusne :)
Napísať odpoveď