Socializmus alebo demokracia?

Diskusie na politické témy...

Chceli by ste, aby sa sem vratil PRESNE taky politicky rezim, aky bol pred r. 1989?

ano
82
14%
nie
456
80%
je mi to jedno
33
6%

Celkom hlasov: 571

Používateľov profilový obrázok
Les
King
King

Socializmus alebo demokracia?

Príspevok od používateľa Les »

:)
only
Star
Star
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa only »

za socialmizmu mohlo byt fajn hold ze to boli svine ale aj tak teraz by to bolo v pohode komunisti by mi aj pastelky na vytvarnu zdarma DALI :D :D :D nemam sa zle to nehovorim ale mohla by to byt sranda
Joker
VIP
VIP

Príspevok od používateľa Joker »

only napísal:za socialmizmu mohlo byt fajn hold ze to boli svine ale aj tak teraz by to bolo v pohode komunisti by mi aj pastelky na vytvarnu zdarma DALI :D :D :D nemam sa zle to nehovorim ale mohla by to byt sranda

jj sranda bola :wink:
Kaliovic
Zablokovaný
Zablokovaný

Re: Socializmus alebo demokracia?

Príspevok od používateľa Kaliovic »

Gabko napísal::)

Dneska mas nejaky anketovy den... :D
Aby som sa vyjadril: Aj ten socializmus mal niektore veci dobre a pociatocna myslienka komunizmu bola tiez genialna... Ale ked to das do ruk ludom... :?
Les
King
King

only napísal:za socialmizmu mohlo byt fajn hold ze to boli svine ale aj tak teraz by to bolo v pohode komunisti by mi aj pastelky na vytvarnu zdarma DALI :D :D :D nemam sa zle to nehovorim ale mohla by to byt sranda

Sranda by bola, keby si chcel odist do takeho Rakuska. Mohlo by ta to stáť totiž zivot.
Sranda bola, ked ta ako politickeho väzna mucili a potom dali do uránových baní do Jáchymova, aby si skapal.
Sranda bola, ked niekto z tvojich rodicov povedal, ze nema rad komunizmus a koli tomu ich deti nemohli navstevovat vysoku skolu.
Sranda bola, ked niekomu zhabali v roku 1948 cely majetok na ktory pracovali cele generacie.
Sranda bola, ked ta prislusnik VB alebo StB zmlatila pri vypocuvani.
Sranda bola, ked ludi nutili aj fyzickym nasilim, aby udavali na svojich blizkych. Niekedy rodic na dieta alebo naopak...
Sranda bola, ked som sa v roku 1964 presiel v nemenovanom malom mestecku a bol som obleceny v dzinsoch a len koli tomu ma predviedli na policiu, dostal som par faciek a musel som ist domov v spodkach.
A co sa tyka tych pasteliek, tie si komunisti mozu strcit tam, kde slnko nikdy nesvieti. :)
t0m4s3
Admin
Admin
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa t0m4s3 »

mozem sa spytat kolko ma zakladatel temy rokov? Pretoze toto nie je sranda a neverte tomu co pocujete v televizii. Kazdpodane dve najvacsie katastrofy naseho naroda boli volby v 1948 rok 1968. Dufam ze komunisti uz nikdy viac :?
Les
King
King

t0m4s3 napísal:mozem sa spytat kolko ma zakladatel temy rokov? Pretoze toto nie je sranda a neverte tomu co pocujete v televizii. Kazdpodane dve najvacsie katastrofy naseho naroda boli volby v 1948 rok 1968. Dufam ze komunisti uz nikdy viac :?

Mam 54 rokov.
luCky
Zablokovaný
Zablokovaný
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa luCky »

Gabko napísal:

Sranda by bola, keby si chcel odist do takeho Rakuska. Mohlo by ta to stáť totiž zivot.
Sranda bola, ked ta ako politickeho väzna mucili a potom dali do uránových baní do Jáchymova, aby si skapal.
Sranda bola, ked niekto z tvojich rodicov povedal, ze nema rad komunizmus a koli tomu ich deti nemohli navstevovat vysoku skolu.
Sranda bola, ked niekomu zhabali v roku 1948 cely majetok na ktory pracovali cele generacie.
Sranda bola, ked ludi nutili aj fyzickym nasilim, aby udavali na svojich blizkych. Niekedy rodic na dieta alebo naopak...
Sranda bola, ked som sa v roku 1964 presiel v nemenovanom malom mestecku a bol som obleceny v dzinsoch a len koli tomu ma predviedli na policiu, dostal som par faciek a musel som ist domov v spodkach.
A co sa tyka tych pasteliek, tie si komunisti mozu strcit tam, kde slnko nikdy nesvieti. :)

GABO ty si si uzil tej srandy :D
pepo
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa pepo »

presne Komunizmus nech je tam de je :) ja by som bral asi tak: nech je dnesna doba taka aka je aj platy ale nech su ceny ako za komunizmu :D
ROKI49
Medium Professional
Medium Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ROKI49 »

Na Slovensku je podla mna stale ciastocne komunizmus.
-AA-
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa -AA- »

ste blby? podla mna to nie je vobec sranda :evil: :evil: smrt vsetkym cervenym bastardom aj s ich chorou ideologiou..:twisted: :x
Sheep
Addict
Addict

Príspevok od používateľa Sheep »

masterrr napísal:ste blby? podla mna to nie je vobec sranda :evil: :evil: smrt vsetkym cervenym bastardom aj s ich chorou ideologiou..:twisted: :x

Presne tak aj keby ste sa neviem jak snazili to obnovit tak to nepojde lebo sme v EU a z tade by ste sa dostali len prehranou vojnou. :D
Dnesny rezim je vlastne skoro to iste len mozme chodit po svete pokial nato mame. :)
drakeman
Guru
Guru
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa drakeman »

Fakt lepsi atem auz vzniknut nemohla. :evil:
dOg
VIP
VIP

Príspevok od používateľa dOg »

Les napísal:

Fakt toto bolo zo zivota a od takychto ludi by sme sa mali ucit!Ale aj ked je to smutny ale pravdivy vyrok: historia sa opakuje!Tym chcem povedat ze vela ludi sa chce nabalit v tomto svete a museli by asi 2generacie vymriet ludi aby si to uvedomil kazdy clovek.
@ntonios
Medium Star
Medium Star
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa @ntonios »

Vsetci co si myslite ze socializmus alebo komunizmus je lepsi... STE VYJ*** KO*** ved tolko ludi co sem pise este neboli ani v plienkach ked tu bol socializmus... toto nie je sranda, a ani tema vhodna na forum... :evil: :x
t0m4s3
Admin
Admin
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa t0m4s3 »

a ty si bol vtedy kde? :roll: a skrot si slovnik, teba nikto neuraza nemusis ani ty ostatnych - ber to ako napomienku! :evil:
Les
King
King

Ja som si prezil toho dost, preto som sem dal aj tak zaujimave hlasovanie a chcel som vediet kto ma aky nazor aj ked anonymne.
Vidim, ze vacsina je proti co ma tesi. Predsa-len nieje vacsina Slovakov blbych. Tesi ma to.
trizzo
VIP
VIP

Príspevok od používateľa trizzo »

Les napísal:Ja som si prezil toho dost, preto som sem dal aj tak zaujimave hlasovanie a chcel som vediet kto ma aky nazor aj ked anonymne.
Vidim, ze vacsina je proti co ma tesi. Predsa-len nieje vacsina Slovakov blbych. Tesi ma to.

uvedom sa blbečku!!! ak chceš podľa tohto hlasovania posudzovať úroveň názorovej rozmanitosti slovákov (ľub. národa), tak sa nauč niečo tzv. problematike štatistických výskumov.

Ak teda hovoríš, že väčšina slovákov nesúhlasí s demokraciou, prečo potom slováci nevyšli do ulíc a neprotestujú? V krčme a doma za závesom bude slovák nadávať ako pohan na všetko čo sa mu nepáči, ale keď má pre to niečo urobiť, tak sa skryje ako potkan do kanalizácie a drží hubu!!!

VIVAT SLOVÁK!!!! sme NAJ NAJ NAJ!!!!
Les
King
King

trizzo napísal:
Les napísal:Ja som si prezil toho dost, preto som sem dal aj tak zaujimave hlasovanie a chcel som vediet kto ma aky nazor aj ked anonymne.

uvedom sa blbečku!!! ak chceš podľa tohto hlasovania posudzovať úroveň názorovej rozmanitosti slovákov (ľub. národa), tak sa nauč niečo tzv. problematike štatistických výskumov.

Ak teda hovoríš, že väčšina slovákov nesúhlasí s demokraciou, prečo potom slováci nevyšli do ulíc a neprotestujú? V krčme a doma za závesom bude slovák nadávať ako pohan na všetko čo sa mu nepáči, ale keď má pre to niečo urobiť, tak sa skryje ako potkan do kanalizácie a drží hubu!!!

nesuhlas s demokraciou nema nic spolocne s tym, ako ludia rozmyslaju. Toto bola len skuska. Chcel som vediet aky bude vysledok. No a o tom, ze podla tejto ankety posudzujem vsetkych Slovakov som nikde nepisal.
trizzo
VIP
VIP

Príspevok od používateľa trizzo »

Les napísal:
trizzo napísal:

nesuhlas s demokraciou nema nic spolocne s tym, ako ludia rozmyslaju. Toto bola len skuska. Chcel som vediet aky bude vysledok. No a o tom, ze podla tejto ankety posudzujem vsetkych Slovakov som nikde nepisal.

citujem teba:
Vidim, ze vacsina je proti co ma tesi. Predsa-len nieje vacsina Slovakov blbych

Asi som nejako zvlastny, ale toto vnimam ako spojenie tychto viet zneje ako posudzovanie slovakov!!!

Jo.....a prečo nie demokracia? preto lebo je tu bordel? za to si môžme sami a nie samotná idea a podstata demokracie.....aj keby tu vládol na slovensku tvrdou rukou Pinochet, tak by tu bol bordel....
Napísať odpoveď