Aký seriál začať pozerať

Čo beží v kine, rádiu, tv...?
guess.whoo
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok
Kontaktovať používateľa:

Re: Aký seriál začať pozerať

Príspevok od používateľa guess.whoo »

to ano, urcite sa to oplati pozriet, len z tolkeho nadsenia a hodnoteni som mozno cakal viac :)
danodrevo
Star
Star

Príspevok od používateľa danodrevo »

https://www.csfd.cz/film/440205-sandman/prehled/
ako človeka, ktorý nečítal komiks a vlastne od autora nikdy nič, ma seriál baví. Vizuál má krásny, je pomerne dobre natočený, zaujímavý herci. Ale bude to zrejme len do momentu, kým sa nedostanem k literárnej predlohe. Aj Witcher ma ako seriál bavil, ale potom som prečítal knihy, prešiel hry a zmenil som na seriál názor :smt006
begbeee
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa begbeee »

guess.whoo napísal: 23 aug 2022, 12:32 to ano, urcite sa to oplati pozriet, len z tolkeho nadsenia a hodnoteni som mozno cakal viac :)
Po druhom diely spokojnosť, klasicka rodinná dráma s intigramy a drakmi. Určite dopozeram a budem mať merku aj ďalšie série.

Napríklad som videl recenziu, kde to bolo oproti LOTR Rings of Power vychválené do nebies.

Začal som len tak pozerať Gomorra (Neapol) sériu pre mňa 1x a páči sa mi to, Suburra bola viac taká svieža (Rím), toto je temné. Ale obe sú vynikajúce.
Mek
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Mek »

Kolega mi odporucil serial The Expanse, dnes som dopozeral druhu seriu a je to cim dalej tym lepsie.
A tie sci-fi kulisy, vesmirne lode a stanice, planety... su eno-nuno, velmi sa mi to paci.
Pre milovnikov sci-fi "must watch" :)
Hensym
VIP
VIP

Príspevok od používateľa Hensym »

Tie prvé dva diely LOTR ma až tak nevzali. Niektoré dejové linky sa mi páčili, iné ma skôr nudili. Viacero vecí mi na tom vadilo, ale ani ich dáko extra neviem pomenovať. Možno len extra vysoké očakávania. Určite to ale dopozerám.
harrison314
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa harrison314 »

Mek napísal: 03 sep 2022, 22:33 Kolega mi odporucil serial The Expanse, dnes som dopozeral druhu seriu a je to cim dalej tym lepsie.
A tie sci-fi kulisy, vesmirne lode a stanice, planety... su eno-nuno, velmi sa mi to paci.
Len potom pozor, stvrta seria je o dost slabsia. No potom to pomerne richlo nabehne na povodnu uroven.
Za mna je expanzia najlepsie scifi natocene za poslednych 10 rokov.
guess.whoo
Redeemer
Redeemer
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa guess.whoo »

LOTR u mna o dva levely vyssie ako Drak
aacid
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa aacid »

Mek napísal: 03 sep 2022, 22:33 Kolega mi odporucil serial The Expanse, dnes som dopozeral druhu seriu a je to cim dalej tym lepsie.
nahodicka? ja tiez pozeram teraz. tiez som skoncil nedavno druhu seriu a teraz planujem ist na tretiu.
je to pekne spravene a dobre scifi. sice som bol trochu nahypovany pretoze asi dvaja ludia mi nezavisle hovorili ze to je najlepsie scifi na svete. mozno mysleli skor knihy.
tak ale chapem, natacalo to syfy... pribeh a svet je perfektny ale kvalitativne to nema na serialy ako GoT a podobne.

prve dva diely House of Dragon pozrene, GoT s novymi postavami, zatial nic viac ani nic menej, uvidime casom.

ohladom Rings of Power sme nestihli dopozerat druhy diel a zatial aspon pocitovo ma to zaujalo viac ako HoD. ale asi skor tym ze je to nieco ine, svieze, predsalen kvalitne high fantasy na obrazovkach tak casto nevidime. ale tiez je zatial toho velmi malo na to aby som hodnotil.
cierni elfovia ani cierni hobiti mi neprekazaju :)
Hensym
VIP
VIP

Príspevok od používateľa Hensym »

guess.whoo napísal: 05 sep 2022, 14:11 LOTR u mna o dva levely vyssie ako Drak
U mna presne opacne, kym na nove HOTD sa tesim, tak LOTR si pozriem len preto, ze to chcem dopozerat. Ale pockam na koniec serii.
Tomasko0102
Novice
Novice

Príspevok od používateľa Tomasko0102 »

Za mna je House Of The Dragon celkom dobry, urcite ma viac bavi ako posledne serie GoT. Aj ked je to len zaciatok, uvidime ako to pojde dalej. Aktualne sam neviem, co mam pozerat, nic take ma neoslnilo z novych serialov. Mate nejaky tip na nieco, co by sa dalo pozerat aktualne?

PS: Pre fanusikov House Of The Dragon tu je tento zaujimavy kviz - https://refresher.sk/120746-KVIZ-Ako-do ... aryenovcov
Napísať odpoveď