Bros before hoes ?

Diskusia o tom, čo Vás trápi v súkromí...
Yos
Professional
Professional
Používateľov profilový obrázok
Kontaktovať používateľa:

Bros before hoes ?

Príspevok od používateľa Yos »

Nepisem do tejto sekcie takmer vobec, no teraz som nuteny, lebo chcem vediet vase skusenosti, rady, ohladom mojho problemu, ktory sa mi vyskytol.
Ako som uz nacrtol v nadpise temy, problem sa tyka medzi zenou a mojim najlepsim kamaratom.
Aby som vam priblizil situaciu, tak toho kamarata poznam zhruba 6 rokov a presli sme si uz viacerymi situaciami, ktore nase kamaratstvo stuzilo. Verime jeden druhemu, mozem sa nanho spolahnut vo veciach, pri ktorych sa na inych kamaratov nemozem obratit.
V aprili tohto roka sa spoznal s jednym dievcatom. Chodili von, sadnut na pivo, spoznali sa blizsie. Prvykrat nam ju predstavil asi pred 3 mesiacmi, u neho na byte. Je pekna, sympaticka, vtipna a studuje medicinu. Proste dievca, ktore mi hned padlo do oka. Pocas toho vecera sme sa parkrat stretli pohladmi, ale vobec som to nejak neriesil.
Az doteraz. Spominany kamarat odisiel na rok do Australie. Po dvoch tyzdnoch ma kamos ( dalsi medik) zavolal na party medikov, kde som stretol aj tu jeho priatelku. Dali sme sa do reci a prekecali sme cely vecer. DOvtedy som snou prehodil len par slov, ani sme sa poriadne nepoznali. Po tomto veceri sa zmenilo vsetko. Zacali sme sa kontaktovat, cisto kamaratsky. Isli sme parkrat na pivo, len my dvaja. Vyborne si snou rozumiem. Piseme sa na kazdodennej baze, je viac iniciativna, ako ja. Ale casom som si zacal uvedomovat, ze mi to prerasta cez hlavu...co to vlastne robim? Zacinam sa viazat s priatelkou mojho najlepsieho kamarata, ktory je na druhej strane zemegule...
Po troch tyzdnoch od toho vecera, kedy sme sa realne spoznali komunikujeme kazdy den. Stale si mame co povedat. Citim v tom nieco viac a vidim, ze je to aj z jej strany podobne. Posledny tyzden ma to trapi, lebo neviem co dalej. Mam ju velmi rad, kvazi na nu davam pozor, ked je kamarat odcestovany, nakolko je z Nitry a tu byva v podnajme s kamaratkou. Nema tu tolko znamych, tak mozno preto sa mi tolko venuje. Na jednu stranu som tomu velmi rad, no na druhej strane sa citim ako ko*ot, z toho dovodu, ze to je predsalen priatelka mojho kamarata..mojho najlepsieho kamarata a ja mu leziem do kapusty, ako sa vravi.
Polovica ludi, ktorych som sa pytal, mi povedali, ze nepisane pravidlo bros before hoes nie je len tak a mal by som si dat pozor, co robim. Druha polovica je toho nazoru, ze laske nerozkazes a ak naozaj nieco medzi nami je, tak tomu nemame robit prekazky.
beardie
Redeemer
Redeemer

Re: Bros before hoes ?

Príspevok od používateľa beardie »

oni sa rozisli?
Yos
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

Nie nerozisli sa, obaja su nadalej spolu. Avsak pri jednom veceri mi povedala, ze sa snou chcel rozist, kvoli tomu, ze cestuje prec. Ale nespravil tak.
beardie
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa beardie »

tak nech sa formalne rozidu, daj tomu nejaky cas a potom pokracujte
len ak ju velmi svrbi, tak nebudes jediny, o ktoreho ma zaujem
Yos
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

Je to typ zeny, ktora sa viac kamarati s chalanmi, ako so zenami. Ma viac kamaratov, ako kamaratky. Cize moze travit cas s inymi, ci spoluziakmi, znamymi, obdivovatelmi, ale nie je to tak. Je v tomto vyberava, co ma pri nej prekvapilo, lebo pracuje, studuje a cez volny cas som snou akurat vonku..Takisto, dnes snou idem vecer von..
Soviet
Darca
Darca
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Soviet »

Laska povacsine vyprcha no poriadne kamaratstvo s chlapom nie, takze ta veta plati, kym si neposeres vztah. Mozno by pomohol aj vek vsetkych troch. Ona este studuje medicinu, kde medicky su povacsine kadejake zvery, tak nato bacha, aby si neskoncil nakoniec bez nej a bez kamosa.
Pripadne ak ste taki top kamosi, tak sa mozes jej chlapa opytat na jeho nazor s tym, ze co a ako to s nou vlastne berie a pod, nech fakt vies, ci ju ma este rad, ci ju chce odkopnut alebo co vsetko. Rok je strasne dlha doba a pochybujem, ze ona rok bude cakat na neho bez toho aby si uzila.
guess.whoo
Redeemer
Redeemer
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa guess.whoo »

tiez si nemyslim, ze by rok vydrzal vztah na taku velku dialku bez toho, aby jeden alebo druhy nezavahal.

kazdopadne si to ale najskor vysvetli s kamosom, buchtu najdes rychlejsie ako fakt dobreho kamosa
heker
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa heker »

Tiez by som to riesil tak, ze najskor sa spytat kamarata, ze ako to vnima na dialku, ze preco to neukoncil, ci to ukonci po navrate, ze ci sa este vobec vrati a tak dalej. Potom uvidis.
Pilifo
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Pilifo »

Aj ja plne súhlasím s tvrdením "bros before hoes". Ak by to ten tvoj kamoš myslel s ňou vážne a nechcel by sa s ňou rozchádzať aj napriek odlúčeniu, tak by som sa na to vykašľal. Neviem si predstaviť, že by som niečo podobné spravil najlepšiemu kamošovi, ktorý je snáď jediná osoba, ktorej verím, to by tá baba musela vyzerať minimálna ako Jessica Alba, aby som nad tým vôbec uvažoval a zahodil 15-ročné kamarátstvo medzi nami :)

Každopádne by som sa tiež najprv porozprával s tým kamošom, ako to vníma a ako vidí ich spoločnú budúcnosť bez absolútneho náznaku toho, čo sa medzi vami medzitým udialo (v podstate stále nič podľa toho, čo si písal).
p4ra
Redeemer
Redeemer
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa p4ra »

S kamaratovou priatelkou sa dokopy davat nema, nech sa deje, co sa deje. Moj uz byvaly kamarat sa dal dokopy (po snad 15 rokoch nasho priatelstva a vsetkeho, co sme spolu preskakali) s mojou poslednou ex. A to sa nenavideli navzajom (alebo len hrali predomnou pekne divadielko - to je vlastne jedno uz, su mi ukradnuti a nie su pre mna nic viac, ako vzduch). Ale ja viem, ze by som to nikdy v zivote kamaratovi nespravil, nech by sa mi dievca pacilo akokolvek. Jednoducho sa to nerobi. Su iste hranice a limity, ktore sa neprekracuju a prejavuje sa tym ucta a respekt k tomu kamaratovi a vasmu priatelstvu.
Yos
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

Jasne, pre mna kamaratstvo znamena viac ako nejake sa viazanie s jeho dievcatom. Uz som stym kamaratom aj hovoril. Ostavam pri tom, ze nic dalej nebudem riesit. S tou jeho priatelkou ostavam v kontakte, ale cisto kamaratsky, nic viac nic menej. Davam na nu pozor, nakolko tu nema vela kamaratov a drzim sa na uzde :)
kayko
Star
Star

Príspevok od používateľa kayko »

Ak chceš riešiť kamošovu ženskú, mal by si sa s ňou porozprávať o tom, ako to vníma ona, či jej neprekáža, že svojim správaním môže narušiť tvoje kamarátstvo.
Ak by sa rozišli, nevidím v tom problém. Dvaja slobodní ľudia majú právo na slobodný výber partnera, to len zakomplexované nuly nedoprajú svojim blízkym šťastie...
p4ra
Redeemer
Redeemer
Kontaktovať používateľa:

kayko napísal:Dvaja slobodní ľudia majú právo na slobodný výber partnera, to len zakomplexované nuly nedoprajú svojim blízkym šťastie...
Tak teba by som teda za kamarata mat nechcel.

Pretoze pri tomto tvojom zmyslani zajtra, keby jeho kamarat a jeho priatelka boli aj zobrati. Po nejakej dobe sa rozviedli, tak keby on prisiel za nou, bolo by uplne v pohode aj vtedy, aby sa dali dokopy. Wow, nemam slov.
kayko
Star
Star

Čo by na tom nebolo v pohode panebože? Keby boli všetci ako ty, tak ľudstvo vymrie...
Ešte raz sa zamysli sám nad sebou, to že si s niekým žil, alebo bol ženatý ti nedáva právo rozhodovať o jeho budúcnosti po rozchode a už vôbec ti nedáva právo rozhodovať o tom s kým budú chodiť tvoji kamaráti. Ži a nechaj žiť, žiadny človek nie je tvojim fyzickým ani duševným vlastníctvom. Iné je liezť niekomu do kapusty počas vzťahu, ale pravidlo, ktoré zamedzuje slobodný výber partnera po rozchode je zvrátené. Takých kamošov by som zase nechcel ja...
heker
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa heker »

Hej p4ra, to so Sonickou? Ak nechces pisat sem, tak SS.
M142
Guru wannabe
Guru wannabe

Príspevok od používateľa M142 »

aha, takze keby ta po niekolko rocnom vztahu odkopla priatelka a ty by si dva tyzdne na to zistil, ze sukava s tvojim najlepsim kamosom, tak by si sa len nad tou predstavou usmial, povedal si ze budu krasny parik a zavolal kamosovi aby si mu zazelal vela stastia :D ja verim, ze keby to bola zena, ktoru by si naozaj miloval, tak by si to s takymto nadhladom nebral ani omylom.
inac pri preberani ex ani nejde o zakazovanie ako skor o psychicky stav daneho cloveka a otazka, ci ti na nom zalezi. urcite vies ako ludia prezivaju rozchody a zasadit dobremu kamaratovi dalsiu ranu len koli tomu, ze sa nevies ovladnut? no mne to pride tiez mimo.
p4ra
Redeemer
Redeemer
Kontaktovať používateľa:

kayko, vela stastia v zivote ti prajem s takym rozmyslanim.

heker, nie je moc o com, ale mas to tam v skratke.
kayko
Star
Star

Keby ju odmietne môj kamoš, tak ide za iným... Aký je v tom rozdiel, či šukáva s človekom, ktorého poznáš, alebo s niekým cudzím, pokiaľ to už nie si ty? Napíš mi jeden normálny dôvod, okrem nejakých morálnych žvástov, ktoré ajtak vyťahuje každý z vás len preto, že sa vám to hodí. Hľadáte chyby na iných, ale možno keby nemáte vlastné, tak vás ženská neodkopne.

ďakujem p4ra, no ja sa na šťastie nespolieham.
p4ra
Redeemer
Redeemer
Kontaktovať používateľa:

Ja neviem? Moralka, cest, hrdost, slusnost? Mne tieto veci stacia na to, aby som to nerobil. Tebe evidentne nie, kedze su to podla teba zvasty.
kayko
Star
Star

čo tak rešpekt niekoho voľby, toho, čo si vybral, alebo do koho sa zaľúbil? Podľa mňa, keď už mám niekoho rád, ale ona mňa nie a vyberie si, že chce byť s mojím kamošom, o ktorom viem, že je to dobrý človek, radšej nech je teda s niekým, kto ju má rád, ako s niekým, kto by ju po pár mesiacoch odkopol, alebo podvádzal...
Je vidieť, že si človek, ktorý myslí skôr na svoje pocity, svoju krivdu, než na šťastie niekoho iného. Úprimnú sústrasť tvojim kamošom a ženám, ktoré ťa naozaj ľúbili, lebo sa museli hlboko sklamať...
Napísať odpoveď