Teror v Parizi

O živote, snoch, životnom štýle, cestovaní...
Boccaccio
Medium Professional
Medium Professional
Používateľov profilový obrázok

Teror v Parizi

Príspevok od používateľa Boccaccio »

RTVS:" Reportér rádia Europe1 bol na koncerte rockovej kapely, keď do haly vrthli muži ozbrojení samopalmi. Nemali žiadne masky a boli veľmi mladí. Spustili paľbu a náhodne strieľali okolo seba. To trvalo 12-15 minút. Reportérovi sa podarilo ujsť cez únikový východ. Na zemi ležali telá v kalužiach krvi."

Je toto naozaj nutne? Sest koordinovanych utokov? Na nevinnych? Zabit slobodu na koncerte a sportovom podujati? To uz kam sme sa dostali...
susko8
Medium Star
Medium Star

Re: Teror v Parizi

Príspevok od používateľa susko8 »

Francúzske noviny teraz vypísali bilanciu obeti. Už teraz 127 mrtvych a 80 tazko zranenych. Kamarát mi posielal screen statusu ktorý dal chalan čo bol v tej sále. Vraj ich tam strielali jedneho po druhom a vykrikovali ze je to chyba Hollanda... Nebyť toho že tam policajti zasiahli mohlo to byť ešte ďaleko horšie. Je to hrozné.
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa mirak2 »

tento utok ma ani nie tak zdeprimoval ako nasral, rovnako ako utok pocas Bostonskeho maratonu. preco do peache utocia na kulturnych a sportovych podujatiach?! osobne ma celkom zaujima co to spravi so slovenskou politikou a retorikou okolo imigrantov... uz teraz vidim na fb ako ludia sarkasticky dakuju merkelovej, kiskovi a benovej, ze co to tu vitaju. ludia nie su ochotni rozmyslat v suvislostiach a to nas pomaly ale isto dostava do obrovskych sraciek
test
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa test »

Ano, ich statusy su mozno kratkozrake, ale zamysli sa nad pricinami. Podla vsetkeho islo o priaznivcov islamu. Mohli uz byt obcanmi Francuzska (ako pri utoku na Charlie Hebdo) alebo sa sem dostali len ,,na chvilu''. Tak ci tak je to podla mna argument proti imigracii. Pretoze ak to boli potomkovia imigrantov, tak to ukazuje na to, ze sa nevedia prisposobit a vdaka islamu akurat robia bordel. Ak prisli len teraz, tak je to zas argument proti sucasnej situacii, ked sa tu premavaju tisicky imigrantov a nikto netusi kto su a ake maju umysly. Jednoducho stat si tazko udrzi bezpecnost ked si k sebe hromadne pusta rizikove skupiny ludi (moslimov).
Fakt si myslim, ze tu ani tak nejde o mnozstvo ludi a ich pribehy, ale o to, ze vysledkom je viac moslimov v Europe. A Islam nikde nic dobre nepriniesol, stale je to len uplne zbytocne nasilie. Pri inych nabozenstvach je viac-menej jedno kto v co veri. Hinduisti, krestania aj budhisti mozu zit vedla seba bez nasilia, ale ak pridu moslimovia, tak je hned bordel.
heker
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa heker »

Ono taketo veci radi spajaju s islamom. Ale kludne to mohli byt francuzi, ich rodicia francuzmi a aj prarodicia. Mohli pokojne zit a pracovat ako cistokrvni francuzi, len prisiel zvrat v ich hlave a bolo toto. Podla toho co sa davnejsie uvadzalo, tak sa odhaduje, ze prave Francuzsko ma najviac obyvatelov, ktori odisli a pridali sa k Islamskemu statu.

V tomto pripade by som to vobec nehadzal na utecencov, oni nejdu pesi a vlakom zo Syrie preto, aby vrazdili. Idu za lepsim zivotom, ten v Syrii nemaju.

Tieto utoky by som preto nespajal s nejakymi imigrantmi, utecencami neviem z ktorej casti Afriky, Europy alebo Azie. Verim, ze si Fico na tomto nebude stavat kampan a ze nase media to nehodia vsetko na utecencov, pretoze si myslim, ze tu ide skor o dobre organizovanu teroristicku skupinu.
ephramko
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa ephramko »

Mna pobavil tento ujo konšpirátor :D Mozno ho to nastvalo aj preto, lebo jemu EU zakazala klasicke ziarovky, zatial co v zahranici s nimi veselo osvetluju budovy a este si daju tu namahu a farbia sklo na modro a cerveno :D

Mna by zaujimalo este kolko nevinnych ludi musia Moslimovia v Europe vyvrazdit, aby sme si uvedomili, ze ideologia islamu nie je kompatibilna s europskymi hodnotami a demokraciou. Podla toho treba tak aj s nimi zaobchadzat.
Prílohy
12208406_1703237796578636_8523078180419358704_n.jpg
Solo_Kamen
King
King

Príspevok od používateľa Solo_Kamen »

heker napísal:Ono taketo veci radi spajaju s islamom. Ale kludne to mohli byt francuzi, ich rodicia francuzmi a aj prarodicia.

Samozrejme, človek kričí Alah Akbar pri sterlbe na ludí len tak, vôbec to nemá nič spoločné z islamizmom </sarkazmus>
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

islamska viera samotna nepodnecuje nasilie, z toho, co som cital je iba nespravne interpretovana. vacsina tych samovrazednych fanatikov nema o obsahu Koranu najmensiu sajnu. uplne rovnako ako Ku Klux Klan s krestanskou vierou.
Solo_Kamen
King
King

Príspevok od používateľa Solo_Kamen »

Áno, toto je mi známe a bohužial sa to stáva aj v nejakých kresťanských spolkoch na slovensku, aj keď tí ešte nenabrali odvahu robit niečo príliš radikálne.
skuki
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa skuki »

Toto je nezastaviteľné. Nie je možné aby spravodajské služby a polícia všetkému zabránili. Môj názor:
Prílohy
je_suis_charlie_EN.jpg
ephramko
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa ephramko »

Este niekto veri tej rozpravocke o tom, ze islam je nabozenstvo mieru? To nie je len pripad pomatenych jednotlivcov. Existuju totiz aj staty, kde sa islam uplatnuje v pravnom systeme a uz len za pisanie takychto internetovych nie prilis lichotivych prispevkov na adresu moslimov a islamu by nam tam hrozilo bičovanie, dlhorocne vazenie alebo poprava. To je ta laska, mier a tolerancia islamu?

Prestanme si nahovarat, ze tieto nechutne ciny chvaluje len mensina moslimov. Mensina je aj 20-30%, mensina je aj 49%...pri pocte 1,4 miliardy moslimov vo svete je to ohromne cislo ludi, ktori schvaluju alebo su ochotni sa dopustat vrazd nevinnych ludi, pretoze je to v sulade s ich nabozenstvom - islamom. Tak sa uz prebudte.

Vzdy mi tato narazka na islam nabozenstvo mieru pripomenie par trefnych karikatur.
Prílohy
20060204.gif
(58.47 KiB) 1014 stiahnutí
CF7BQ.jpg
islam_tolerance.jpg
religion-of-peace.jpg
religion-of-peace.jpg (28.83 KiB) 1296 zobrazení
Dreamer
Addict
Addict

Príspevok od používateľa Dreamer »

test napísal:Islam nikde nic dobre nepriniesol, stale je to len uplne zbytocne nasilie. Pri inych nabozenstvach je viac-menej jedno kto v co veri. Hinduisti, krestania aj budhisti mozu zit vedla seba bez nasilia, ale ak pridu moslimovia, tak je hned bordel.
Ano, hovoril o tom niekto, ze Islam ako jedine nabozenstvo sa zaclenuje do statu, jeho zakonov a to je rozdiel, prisli do viacerych statov a vsade kde ich je vacsina zmenili zakony. Uz velmi davno som pocul nazor, ze Islam postupne ovladne Europu, pomaly, bez vojny a ani si to nevsimneme.
heker napísal:V tomto pripade by som to vobec nehadzal na utecencov, oni nejdu pesi a vlakom zo Syrie preto, aby vrazdili. Idu za lepsim zivotom, ten v Syrii nemaju.
Suhlasim, aj prave teraz podobne reagoval host na TA3, ze to mohli spravit len ludia, ktori Pariz velmi dobre poznaju. Tiez ak sa zamyslite, kolko ludi neprezilo tu cestu, tak prakticky ti utecenci riskuju zivot a oni skor utekaju pred teroristami.
Solo_Kamen napísal:Samozrejme, človek kričí Alah Akbar pri sterlbe na ludí len tak, vôbec to nemá nič spoločné z islamizmom </sarkazmus>
Prave potvrdili ze jeden utocnik bol Francuz.
Steju
King
King

Príspevok od používateľa Steju »

oh the irony
Prílohy
123.png
Fabo
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Fabo »

Presne tak, treba ich vsetkych vyhnat a ked sa nedaju, tak vystrielat! Allahu Akkbar, pardon, Za Boha a za narod!

//autoeditácia príspevku (14 Nov 2015, 23:54)
Dreamer napísal: Ano, hovoril o tom niekto, ze Islam ako jedine nabozenstvo sa zaclenuje do statu, jeho zakonov a to je rozdiel, prisli do viacerych statov a vsade kde ich je vacsina zmenili zakony. Uz velmi davno som pocul nazor, ze Islam postupne ovladne Europu, pomaly, bez vojny a ani si to nevsimneme.
Jasne, KDH napriklad nechce ani pocut o tom, ze by sa nechali zvolit do parlamentu, nebodaj ze by sa dostali do vlady, a AzR sa absolutne nepokusala pretlacit zmenu ustavy skrz referendum podla svojich nabozenskych hodnot...
NHISPVM
Medium Star
Medium Star

Príspevok od používateľa NHISPVM »

Dreamer a prečo tu zavádzaš a nepovieš to, že ten "francúz" bol extrémista, pravdepodobne s islamistickými koreňami a tých z Francúzska utieklo pomôcť niekoľko tisíc... Takže je len ďalší z mnohých... Človek ktorý má francúzske občianstvo ešte z neho francúza nerobí....

A po ďalšie: Len veľmi malá časť uteká pred vojnou ako to tu niektorí tvrdia... Všetci tu prichádzajú kvôli vidine zárobku... Nie je možné aby človek, ktorý uteká pred vojnou prešiel cez 5 bezpečných krajín aby sa dostal do Nemecka a tam sa spýtal pri žiadosti o azyl, že kedy dostane dom a auto. (Nájdite si výpoveď úradníčky, ktorej sa toto bežne spýta plno islamistov...) Takže tak...

Ďalej je dokázané, že medzi teroristami bol aj utečenec zo Sýrie, ktorý prišiel do EU pred mesiac cez Grécko. Takže áno budú riskovať život a nie nemusia to byť len ľudia, ktorí tam dlho žijú a všetko poznajú... Tí majú všetko pripravené a čakajú na posili, ktoré prichádzajú teraz. Potom nemajú problém sa do takýchto skupín zapojiť... Idú proste na istotu a presne vedia kedy a kde sa majú s kým stretnúť...

Hanba ľudom, ktorí volili Kisku. Hanba aj prezidentovi, ktorý sa pchá Amerike do riti a háji zaujmi všetkých, len nie Slovákov... Tiež sa čudujem, že Merkelová a spol už nie sú popravení pretože porušujú vlastnú ústavu a za ich politiku prišli o život hlavne nevinní ľudia...

// A čo sa týka mňa, tak ja som čakal... Myslím, že každý rozumný človek mohol predvídať, že sa niečo také stane a nie je to posledný prípad a bude ich viac ak to bude takto pokračovať... Škoda, že nenabehli do parlamentu, vtedy by si asi uvedomili čo spravili, inak im to je jedno... Som zvedavý koľko ľudí musí zomrieť aby ľudia začali konať... Pevne verím, že sa to zmení k lepšiemu po včerajšku a že politici zato zodpovední skončia pred súdom
test
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa test »

To, ze jednym z utocnikov bol niekto zo Syrie je len velkym plusom vsetkym odporcom utecencov a nahralo to do kariet, aby sa bolo cim ohanat.
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

ja nerozumiem ako je mozne, ze ked sa odpali samovrazedny atentatnik, tak ma pri sebe pas a este sa tomu pasu pri explozii nic nestane. tomu proste neverim.
heker
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa heker »

Tiez som to akurat cital, ze jeden samovrazedny atentatnik, ktory odpalil na sebe bombu, tak mal udajne pri sebe syrsky pas. Logicky, ked uz nieco take idem urobit, tak bez akychkolvek dokladov, nech je nasledna identifikacia nemozna.
Satanic Warmaster
Amateur
Amateur

Príspevok od používateľa Satanic Warmaster »

a prečo by to robili? ved oni chcú aby ľudia vedeli kto bol za tie útoky zodpovedný
ArkanoviTigrovi
Professional
Professional

Príspevok od používateľa ArkanoviTigrovi »

heker napísal:Tiez som to akurat cital, ze jeden samovrazedny atentatnik, ktory odpalil na sebe bombu, tak mal udajne pri sebe syrsky pas. Logicky, ked uz nieco take idem urobit, tak bez akychkolvek dokladov, nech je nasledna identifikacia nemozna.
ale teraz to ani neni take podozrive, pas vydany pred 5 rokmi a platny este 5, dali si zalezat a nevydali ho az den po utoku :D
teraz vazne, ja uz ani neviem comu verit, je to naozaj zaujimave, ze vzdy najdu pas...
Napísať odpoveď