Cisco studium

O internete a sieťach, problémoch, nastaveniach...
mukel
Light Expert
Light Expert

Cisco studium

Príspevok od používateľa mukel »

Ahojte.
Zaujalo ma na internete, že otvárajú dvojročné externé CISCO štúdium... Z informatiky neviem nič, mám skončený len gympel a maturitu z informy. Ak by ste boli na mojom mieste, išli by ste do toho, alebo by ste išli skôr do univerzitného štúdia?

Je tu niekto, kto podobne študium absolvoval, alebo s tym ma nejake skusenosti? Sem s nimi... Oplati sa podobne študium, alebo si myslite, že je to predražené a určite by ste do toho nešli?
beardie
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok

Re: Cisco studium

Príspevok od používateľa beardie »

Keď sa zamestnas v nejakej firme aspoň s nejakými základnými vedomosťami, tak ti to zaplatia aj sami a počas práce sa toho naučíš viac
mukel
Light Expert
Light Expert

beardie napísal:Keď sa zamestnas v nejakej firme aspoň s nejakými základnými vedomosťami, tak ti to zaplatia aj sami a počas práce sa toho naučíš viac
Len u mňa je problém, že mám len vedomosti z maturity... takže je na mieste sa opýtať, čo sú to podľa teba základné vedomosti?
beardie
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok

Príspevok od používateľa beardie »

mukel
Light Expert
Light Expert

Dik, pozrel som si.
host5
Light Star
Light Star
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa host5 »

Základy networkingu sa vieš naučiť sám. Nepotrebuješ na to žiaden kurz. Stačí si na to doma sadnúť a študovať. Cez cisco packet tracer vieš robiť aj praktickú časť. Ak budeš ovládať CCNA R&S určite si prácu nájdeš aj s gymplom. A potom ti firma zaplatí certifikačnú skúšku.
Napísať odpoveď