Fotky na soc. sietach

Diskusia o tom, čo Vás trápi v súkromí...
1alex19
Novice
Novice

Re: Fotky na soc. sietach

Príspevok od používateľa 1alex19 »

Mne je 25 a jej 19. Frco, Peter a Blastbit dakujem, pokusim si z kazdeho z vas vziat nejaku radu k srdcu a podla toho sa aj riadit. Ja osobne by som ju radsej nechal, lebo priznam sa, ze od zaciatku som z nej nebol az taky paf, len ked mi zacala davat najavo ako ma lubi, tak si ma namotala, ze aj ja som k nej nieco zacinal citit, ale nastastie je to este v takej faze, ze by som to radsej ukoncil este teraz, ako to natahovat a potom by to mohlo byt pre mna tazsie. Navyse poviem vam este, ze mna nenaplna taky vztah a nebavi ma byt v takom vztahu, kde nemam istotu a teraz uz len mam stale take nutkanie nakuknut do nejakeho z jej "priatelov" do profilu, ci mu nahodou nieco zalubene nepise a to takto proste nemozem fungovat. Ja potrebujem mat pokoj a netuzim po takej osobe, ktora mi sposobuje smutok. To uz som prezil v minulosti a nechcem, aby sa to znova opakovalo. A tie sladucke neuprimne recicky nech si necha pre seba, resp. nech si oje*** druhych a nie mna. Mohol by som to aj spravit tak, ako mi radi Peter, ze sa budem tvarit, ako ze o tom neviem, pripadne by som to este natahoval, ci sa dopracujeme niekam dalej, lenze problem je v tom, ze ja sa totiz neviem pretvarovat a na mne je hned vidiet, ze nieco nie je v poriadku a navyse ja ked uz o nej viem, aku ma tendenciu vypisovat (mozno aj stretavat sa) s druhymi, tak ja jej nedokazem dat uz ani nic citove najavo.
Zial, ja nemam vobec stastie na zeny a uz im nedokazem vobec verit, ale radsej byt sam a zit si svoj pokojny zivot, ako stracat cas s niekym, kto mi za to nestoji.
Blastbit
Guru
Guru
Používateľov profilový obrázok

Príspevok od používateľa Blastbit »

Alex - už len na doplnenie na záver odomna,kým sa vyjadria ešte další. 19 ročná kým je mladá, chce byť žiadaná. Niektorím typom žien sa ale oplatí veriť, len ich treba vela poznať a spoznávať do hlbky, alebo najst kamošku s výhodami do určitého času. Keby niečo tak sukromná správa :)
beardie
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa beardie »

nie je nic lepsie ako sa vyrozpravat na anynomnom fore a nespytat sa dotknutej osoby /irony off
kayko
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa kayko »

Niekedy dostane rozumnejsiu odpoved na anonymnom fore, ako od insta 19ky. 1alex19 za mna nemas co riesit, vztah nie je o tom, aby si ju moralne vychovaval, to mali urobit jej fotrikovci a okolie. Ide o to, ci mate podobne hodnoty, lebo ak si nevymienas na instaci zalaskovane komenty s viacerymi babami, tak by som povedal, ze sa k sebe, slusne povedane, nehodite. Ak ti ide iba o sex, tak pouzivaj kondom a to, s kym si co vypisuje, riesit nemusis.
Ninx
Star
Star

Príspevok od používateľa Ninx »

si si isty, ze to nie je iba sposob, akym sa bezne rozprava s kamaratmi?
danodrevo
Star
Star

Príspevok od používateľa danodrevo »

treba si uvedomiť, že internet a realita sú dve rozdielne veci. Viď komentáre na sociálnych sieťach, v realite by sa Jožko z Hriňovej nikdy tak nevyjadroval ako na internete. To, že niekto pridá/nepridá fotku alebo niečo komentuje, nemusí absolútne nič znamenať. Moja čoskoro snúbenica tiež nemá naše fotky nikde na socials, ja veľmi sporadicky tiež pridávam o nás. Nič to nehovorí ale o kvalite nášho vzťahu, ten sa odohráva v realite. Najlepšie bude, keď sa spolu porozprávate o tom, ako dospelý ľudia. Máš 25, to by si mohol zvládnuť.
heker
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa heker »

Neprijemna situacia. Keby som bol na tvojom mieste Alex, tak jej prebehnem zoznam priatelov, popozeram komenty ku fotkam a ak uvidim, ze to pise dalsim trom ludom, no tak si poviem, ze fajn, je to jej prejav a je to ok. Pokial by som uz ale nic tske nenasiel, len u toho jedneho o ktorom si pisal, tak by som bol na vazkach v tom, ze ci to netaha naraz s dvomi. V takom pripade by bol lepsi uz rozhovor, normalne sa jej to opytat a vzhladom na tvoje nie moc velke namotanie, tak mozno sa aj rozist. Mozno je to lahsie z kratsej cesty a najst si vernu, nez odist z dlhej cesty a mat trapenie s nevernou.
1alex19
Novice
Novice

Precital som si vase odpovede a velmi vam za vase podnety a nazory pekne dakujem. Pustil som sa do riesenia veci s danou osobou a neuverite ako to dopadlo. Minuly tyzden som jej chcel zavolat, ale nevdihla mi, lebo ze vraj nemohla, tak sme to potom vyriesili cez cet, lebo aj tak som velmi nemal naladu to dalej natahovat. Pri rozhovore som nenapadne narazal a naznacoval, ze este mozno niekoho ineho ma, tvrdila ze nie, ze ma iba mna. Dobre, tak som jej poslal screenshot komu co pisala a viete co sa stalo? V tejto chvili sa odhlasila z FB, ucet sice nezrusila, len ho prestala pouzivat a z IG si odstranila vsetky fotky, zmenila aj nickname a v ten den sa uz neozvala. Na druhy den som si vsimol, ze si na IG vytvorila novy ucet s inym menom a vsetky fotky olajkovala tomu druhemu. Ked som toto zbadal, citil som sa, ako keby mi niekto v tom momente dal poriadnu po papuli. O 2 dni mi poslala ziadost o priatelstvo z novovytvoreneho FB uctu, napisala mi a teraz davajte dobry pozor co si vymyslela. Povedala mi, ze jej niekto hackol IG a ze tie veci tamtemu nepisala ona, ale ten, kto jej hackol ucet, lol :lol: :lol: :lol: . Normalne som sa az zasmial a nemohol som uverit vlastnym ociam z koho si robi pi*u a nakoniec mi este povedala, ze lubi len mna a nikoho ineho nema a ze to ja ju nelubim a ze ju neberiem taku aka je, ale ked som taky, tak nemusime byt spolu. Takze nakoniec som este ja ten ch*j a nie ona. Dobre co? :D . Nasledujuce dni som si vsimol, ze stale tamtemu komentuje prispevky aj z toho druheho IG uctu. Sibnuta. Proste je to len dalsia oje***, u ktorej som ani presne nepochopil o co jej vlastne islo a co odo mna chcela, ale poslal som ju do pi*i, lebo ja nepotrebujem v zivote len dalsiu stetku, s ktorou zbytocne len stracam cas a nemal by som pri nej uz nikdy v zivote ziadnu istotu.
Viete, ja som uz v minulosti zazil viac podobnych neprijemnych skusenosti so zenami, o ktorych som sa tuna nezdoveroval a preto sa uz tak k tomu mozno tak trochu chladnejsie a nekompromisne staviam. Neviem ci na planete existuje este neajaka normalna, ktora by bola verna bez kontroverzii, lebo doteraz som stretaval len take, co mali nieco za usami takeho podobneho charakteru.
A danodrevo tie fotky z predchadzujuceho vztahu uz teraz neriesim a asi by som ich asi ani neriesil, keby som vedel, ze je to normalna zena. Lenze ona normalna nebola a mal som take tusenie, ze nieco mi tu nehra a nakoniec sa mi to aj potvrdilo.
Neviem, ale po tychto skusenostiach uz zacinam mat odpor k zenam a nenavidiet ich. Mam pocit, ze kazda ma sklony k nevere alebo polygamii. Poviete, ze nie kazda je taka a nepoznam vsetky zeny sveta, ano, mate pravdu, nepoznam vsetky, ale spoznal som uz viacero zien na to, aby som zistil, ci sa im da dovervat a ja to uz nedokazem. Myslim si, ze pri dalsej, aj keby to uz bola skutocne ta prava a nepodvadzala by ma ziadnym sposobom, tak by som ju mal potrebu podozrievat, lebo uz mam z toho narusenu psychiku.
Este mi prepacte za tak dlhy sloh, ale som rad, ze som sa mohol vyrozpravat a ze ste sa mi snazili pomoct. Ste super, velke dakujem pre vas!
Blastbit
Guru
Guru

Ten IG sa dá nabúrať, ale už na začiatku si z nej mal taký pocit že niesi z nej až tak paf a že nemáš pocit, žeby si jej mohol dôverovať.
Ono aj muži maju svoju intuiciu a vnímavejší ked spozorujú určité signály skôr či neskôr sa niečo z toho potvrdí.
Ale jo komentujeme to, len z toho čo sme sa dočítali. Bud mu lajkuje fotky len tak a popritom možno aj viacerím dalším a absolutne to nemusí nič znamenať ( žeby ta chcela podvádzať). Alebo žial aj druhá možnosť, mať niekoho aby nebola sama a popritom hladať niečo "lepšie".
Asi toto chcela,možno toto je to čo ti nejde do hlavy že o čo jej asi išlo.Tazko povedať ci ta má nejako rada.
Sám si najlepšie rozumieš, ked máš pocit, žeby ti spôsobovala smútok, treba spoznať a spoznávať inú babu/baby a toto nechať tak ako to je.
Má sa z teba stať detektív so žiarlivostnými sklonmi, tvoja hodnota by išla dole. Baba ked chce podvedie tak aby si to nikdy nezistil, vždy je to o tom či to chce alebo nechce urobiť a na to nepotrebuje vypisovať iným na IG+FB. Takisto aj ty keby chceš urobíš to isté.Opatrnosť neni na škodu.
Frco
Guru wannabe
Guru wannabe

Príspevok od používateľa Frco »

Omg, niekto jej hackol IG :D Ach jaj.
Dobre si spravil, mas moj respekt za to, ze si sa jej dokazal relativne rychlo vzdat.
danodrevo
Star
Star

babe sa teda nedá uprieť kreativita. Vytvoriť si ďalší profil na podporu svojej lži.

anyway, pokiaľ celý život stretávaš samé zlé ženy tak by som sa zamyslel nad životom a niečo zmenil.
Blastbit
Guru
Guru

" anyway, pokiaľ celý život stretávaš samé zlé ženy tak by som sa zamyslel nad životom a niečo zmenil." ... toto mna osobne zaujalo lebo sa to týka aj mna kedze mám podobné zlé skusenosti ako aj Alex. Ze ako konkretne by sme sa mali zamyslieť a čo zmeniť?
beardie
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa beardie »

spolocnost
Frco
Guru wannabe
Guru wannabe

Príspevok od používateľa Frco »

No ze vasim vlastnym spravanim tie typy bab pritahujete.

Ale nesuhlasim, nie vzdy to je tak. Skratka obcas clovek stretne 5 cudnych bab po sebe, kym potom príde normalna. Nie vzdy mas sancu hned na zaciatku danu babu "odhalit".
Blastbit
Guru
Guru

"Vlastným správaním tie baby pritahujete" ... kludne to opíš to správanie alexa a mňa, lebo napr ja som nikdy nebol neverný.
Nie kazdá pekná baba je namyslená krava ktorá by podviedla a nie každá priemerná alebo menej pekná je dobráčka od kosti.
Už nejako od reči tela ale najmä pohladu z očí,usmevu napr na fotke nejako vycitim o cca akú babu sa jedná, že je tam predpoklad jej úmyslov.
"Ale nesuhlasim, nie vzdy to je tak. Skratka obcas clovek stretne 5 cudnych bab po sebe, kym potom príde normalna. Nie vzdy mas sancu hned na zaciatku danu babu "odhalit"." ... takto nejako to vnímam aj ja to sa mi plnilo aj v minulosti a kamošky mám.Cize tak 2 z 10 tich sú vhodné.
Len mam pocit ze tie baby sa naozaj chcu citit chcené, tak vypisuju kde komu, aby potom dotyčný chlapi vypisovali im,lajkovali fotky.
1alex19
Novice
Novice

Blastbit - ano, o tom nepochybujem, niekto sikovny sa vie naburat do uctu, ale ona si to vymyslela, neverim jej. Na zaciatku som si aj praveze myslel, ze jej mozem doverovat, posobila na mna celkom solidne, ale je asi len dobra herecka, postupne ked som zacal objavovat tie komentare, tak som jej prestal verit a preto som uz teraz taky skepticky. A fakt neviem o co jej islo, podla mna jej to asi robi dobre, ked ma okolo seba viac priaznivcov a je nervozna, ked na to niekto pride, ale potom sa ho znazi obalamutit recami o hackeroch a pod. pi*ov***. Pacit sa jej urcite pacim, to citim a viem, ale rovnako sa jej zrejme pacia aj druhi a v tom momente ja s takou hrou koncim. Uvidime, mozno sa mi este niekedy ozve, nech aspon si precitam ci vypocujem nejake dalsie dristy, ale ja uz ju proste nechcem.
Frco - nuz, to vyplyva z toho ako som uz spominal, z viacero negativnych skusenosti, pred 5 rokmi som bol este ovela citlivejsi a nedokazal som len tak lahko povedat dievcatu nie, no teraz uz ano.
danodrevo - no zamyslam sa nad tym a viem, ze to myslis dobre, ja by som aj rad nieco zmenil, keby som si bol vedomy, ze chyby robim ja, ale myslim si, ze su to ony, co by sa mali zamysliet nad sebou a zmenit to narusene spravanie voci svojmu partnerovi. Ak si ovsem teda uvedomuju o com by mal byt vztah.
starysomar
Guru
Guru

Príspevok od používateľa starysomar »

"Ďaľšia, prosím" ...
heker
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa heker »

Vyhovorka paradna, len skoda, ze tazko uveritelna s tym hacknutim uctu. A zrovna jej ho hackli az vtedy ked si sa jej na to opytal a ukazal jej to.
starysomar
Guru
Guru

Príspevok od používateľa starysomar »

"Ďaľšia, prosím" ...
danodrevo
Star
Star

Blastbit napísal: 18 aug 2022, 10:40 " anyway, pokiaľ celý život stretávaš samé zlé ženy tak by som sa zamyslel nad životom a niečo zmenil." ... toto mna osobne zaujalo lebo sa to týka aj mna kedze mám podobné zlé skusenosti ako aj Alex. Ze ako konkretne by sme sa mali zamyslieť a čo zmeniť?
spoločnosť v ktorej sa pohybuješ. Iné ženy stretneš v Bratislave a iné v Sečovciach. Iné v krčme a iné na wine pairingovej akcii s jedlom a someliérmi. Stretávaš také ženy aké záľuby a hodnoty máš (čo máš polajkované na FB skupiny a pod) a koľko toho vieš ponúknuť. Ak si drogo závislý bylvalý sústružník s troma prstami, tvoje možnosti sú oveľa menšie než keby si nejaký CEO s charizmou.
Napísať odpoveď