Fotky na soc. sietach

Diskusia o tom, čo Vás trápi v súkromí...
Blastbit
Guru
Guru
Používateľov profilový obrázok

Re: Fotky na soc. sietach

Príspevok od používateľa Blastbit »

danodrevo - kebyže chodím napr na modelársky krúžok, tam tiež možem natrafiť na neverné baby, nielen na umelecky cítiace s vernou povahou. Do krčiem nechodím a mám kamošky ktorým verím a ktoré uznali niektoré že mali aj blbú minulosť.Máloktorá žena si to prizná.
No a za CEO-m prirodzene budú behať baby prioritne aj kvoli jeho postaveniu,financiam. Sú aj baby ktorým ale nevadí bývalý narkoman.
Bratislavské baby isto nebudu chciet v bohatej BA chudáka bez penazí a baby zo Sečoviec ak sa chcú pohnuť daleko tak tiež nie.
No a určité typy báb by nemali zmeniť svoj pristup v správaní sa ked namotávajú niekolkých naraz len aby si dotyčné niečo dokazovali?
danodrevo
Star
Star

Príspevok od používateľa danodrevo »

Ty dlhodobo máš problém rozumieť veciam v kontexte. Áno, aj baba z modelárskeho krúžku ťa môže podviesť. Ale to nie je chyba modelárskeho krúžku, všakže. Ale štatisticky nájdeš v intelektuálne lepšie obsadenej skupine ľudí viac osobnostnej kvality na vzťah. Predsa len je vzťah mentálne náročný proces ktorý si žiada nejaké predpoklady.
Blastbit
Guru
Guru

Nie to nie je chyba modelarskeho kružku, ale vravíš o tom v akej spoločnosti sa pohybujem. Ale reálne nevieš v akej sa pohybujem v tom je háčik.
"Ale štatisticky nájdeš v intelektuálne lepšie obsadenej skupine ľudí viac osobnostnej kvality na vzťah"..ktorá chce podviesť nezalezí od skupiny. No a tema je Alexova kde sa on so ženami stretáva/l v minulosti a o aké sa konkrétne jedná sa nevyjadril.
danodrevo
Star
Star

fascinuje ma tvoje tvrdenie "ktorá chce podviesť nezáleží od skupiny". Normálne fungujúci a mentálne zdravý človek nevstupuje do vzťahu s tým, že idem podviesť. Nevera je výsledkom dvoch ľudí vždy a treba hľadať príčiny aj u seba. A keď aj s týmto mindsetom vstupuješ do vzťahu tak sa nečudujem, že sa ti nedarí.
Za seba môžem povedať, že som nenarazil na jedinú zlú ženu za svoj život. Aj keď sa niektoré moje vzťahy rozpadli, ani o jednej nemôžem povedať, že by to bola zlá žena alebo nejaká zásadná chyba životná.
Alexova téma je myslím si už uzavretá.
Blastbit
Guru
Guru

"Za seba môžem povedať, že som nenarazil na jedinú zlú ženu za svoj život"...áno tak to vnimaš ty že más taký pohlad na ne.
Alex, minimálne aj ja, sme sa stretli aj so ženami co chceli podviesť, podvádzali a robili to z účelu pri plnom vedomí aj vypočítavosť nezávisle od toho ci to bola fakt krásna baba alebo priemerná alebo baba moc pri sebe a bolo jedno z akej bola spoločnosti.
Do pofidernej spolocnosti kde je vysoký predpoklad pochybných žien nechodím, ale ked som nejaké cez čet spoznal, časom sa prejavili.
Tak ako sa prejavili aj ženy ktoré opísal Alex vo svojich temach a intuitivne vnimavejší chlap to vie vycitit z jej signálov ze niečo neni okej.
Nikto dotyčnej nekázal aby mna podrazila nejaká alebo aj alexa, skrátka žena ked nechce nepodvedie, ked chce dovod si najde aj taký ktorý reálne ani nie je. Za svoje chyby sa omluvim,napravím, zoberiem zodpovednosť ale nebudem si brat chyby iných alebo ženskej na svoje triko.
Hold každý má iné skusenosti ktoré sme tu opísali, existuje to skrátka. Ale samozrejme by bola chyba všetky ženy takto odsúdiť dopredu.
Okej ked téma je uzavretá aj ked ju uzavrie az Alex, tak za seba som napísal co som mal na srdci a tým to končí. Iný clovek rozne skusenosti.
Skejterboy1997
Amateur
Amateur

Príspevok od používateľa Skejterboy1997 »

Mozno bude chyba hladat zeny cez chat. Osobne je to lahsie pretoze uz pri prvom rozhovore dokazes zistit charakter a povahu cloveka. Samozrejme nezistis hned vsetko a dokonca ani po rokoch nemusis prist na to, ze ci je verna alebo nie. Danodrevo sa ti snazil len vysvetlit, ze s vysokou pravdepodobnostou lovis v nespravnych vodach a preto mas skusenosti ake mas.
Blastbit
Guru
Guru

No a ja som sa vam snažil vysvetliť že ženy ktoré som spoznal cez čet a volal von boli výzorovo rôzne. Mali rady rôzne záluby, rady chodili na rôzne miesta a z každeho rožku trošku boli niektoré z nich naozaj baby ktoré by ste nikdy neobhajovali :) Rozumiem nieco sa lahsie vysvetlí pri pivku. Som ešte zvedavý v tejto téme co napíše alex aký obraz chce mať o ženách všeobecne, lebo mal by k nim pristupovať individuálne.
1alex19
Novice
Novice

Príspevok od používateľa 1alex19 »

Niektorym zenam asi robi dobre, ked hraju na viac stran. Ja sa do takeho myslenia neviem vzit, ale zial su aj take. Inak nestotoznujem sa s nazorom, ze treba hladat chyby len u seba. Ano, ak by fakt clovek robil chyby vo vztahu, ze vam to este aj partnerka naznaci alebo rovno povie a vy si aj napriek tomu robite po svojom, tak to beriem, chyba je u mna, mal by som nieco zmenit, lebo mozu sa z toho vyvodit neprijemne dosledky. Ale pokial partner nic zle nerobi a neni dovod bojktovat vztah klamanim ci podvadzanim len preto, lebo ona este nevie co chce, dokonca nema k tomu ani ziadne argumenty, je to len jej problem, nema to zial v hlave v poriadku a nie je ziadna chyba u mna (u vas). Takym treba dat hned cau dovi dopo, tesilo ma. Chlapi, vy sa nesnazte za kazdu cenu hladat chybu v sebe, ak ste nic zle nespravili. Majte svoju hrdost, stojte si za svojim a nenechajte si skakat po hlave, ponizovat sa a uz vobec nie ospravedlnovat sa za nieco, co ste ani nespravili, len preto, lebo ona je zena a ona ma vzdy pravdu. Nie, nema.
Ja este k mojmu problemu, taky mensi update. Predstavte si, ze cez vikend mi napisala, akoby sa nic nestalo, ze ako sa mam a ze jej velmi chybam. Neodpisoval som jej hned, ale az na dalsi den, ze co tu na mna hra a preco sa tak o mna vlastne zaujima. Povedala ze som pre nu dolezity a ze ma velmi lubi. A ja som jej povedal ze, ved rovnako dolezity pre nu je asi aj ten, ktoremu kazdu fotku komentuje, samozrejme to opat poprela, ze nic take nerobi, ale ked myslim tak ok. Ja som jej uz potom neodpisoval. A tento tyzden som ju nahodou zbadal ako sedi na lavicke s niekym, teraz uz neviem ci to je ten, ktoremu komentovala fotky alebo niekto iny, ale to je mi fuk a dost spolu koketovali, mali zjavne celkom peknu zabavku spolu. Dlho som ich nepozoroval, ja som isiel potom dalej, lebo som nemal na to nervy a potom neskor som jej napisal, ze som ju videl s niekym na lavicke a ze co to malo znamenat. A teraz prichadza zlaty klinec programu, pre istotu si prineste handricku, aby ste mali cim utriet monitor, ked ho nahodou oplujete od smiechu. Taky vtip ste mozno este ani nepoculi. Povedala mi, ze to nebola ona, ale ze este jedno dievca sa na nu brutalne podoba, ze ma taku dvojnicku a ze uz sa jej to stalo viackrat, ze si ju s nou splietli a ze na tu lavicku pri kotolni tam chodi casto ta druha :lol: :lol: :smt044 . Ona si fakt zo mna asi robi kkta. A este je taka blba, ze sama sa usvedcila, ze to bola ona, lebo ja som o ziadnej kotolni nehovoril a zrazu mi povedala aj presne miesto :D :lol: :lol: . Co na to poviete? Vacsiu klamarku a expertku na bujnu fantaziu ste uz niekedy zazili? Lebo ja ano, ale toto uz bolo aj na mna dost a viac-menej uz si z toho ani nic nerobim, len sa tak na tom zabavam :D :lol: . Ale to som vam musel povedat, lebo to bol jej dalsi vtip storocia. Najprv jej hacker ukradol ucet a teraz ma dvojnicku :aasmile29: . Uvidime aky for prinesie nabuduce :smt059 :mafia: .
Temu som zatial neuzavrel, ale danodrevo, ked tvrdis, ze ty si este nestretol zlu zenu, tak ti len gratulujem a si stastny clovek, ak si nemal s takymi jeblinkami este ziadne docinenia.
Vdaka za vas cas, tak pro zatim :wink: :smt006 .
Frco
Guru wannabe
Guru wannabe

Príspevok od používateľa Frco »

Ty vole :D Ze jej to nie je trapne taketo nieco hovorit. Ta babe nemoze byt velmi inteligentna, nic v zlom :-)
Blastbit
Guru
Guru

" Ano, ak by fakt clovek robil chyby vo vztahu, ze vam to este aj partnerka naznaci alebo rovno povie a vy si aj napriek tomu robite po svojom, tak to beriem, chyba je u mna, mal by som nieco zmenit, lebo mozu sa z toho vyvodit neprijemne dosledky. "...toto som sa snažil ludom vysvetliť, snád už pri tebe to viac porozumeju.
Zažil som slečnu ako ma chce, co chce so mnou robiť ako tráviť čas, ako sex a pod, na druhý deň po vyznaní sa dala do vztahu s iným na FB :)
Bud si tie baby naozaj niečo dokazuju, alebo potrebuju dozrieť, alebo sa pomstiť chlapom všeobecne( ved všetci chlapi sú rovnaký, že?) :)
Možno aj má nejakú dvojníčku, čo ked obidve babeny chodia na striedačku flirtovať na lavičku ku kotolni :) Ale každá s iným chlapom.
Ak ti má táto sposobovat stresy, smutok, asi len treba nájsť inú. Tejto povedať nedoverujem ti končíme papa, najdeš si chlapa tebe podobneho. Ved protiklady sa pritahuju v sexe v romanikoch a vrana k vrane sadá vo vztahu aby mali podobné hodnoty,ciele,aj nejaké záluby..
Ako spomina danodrevo že je s bývalkami v pohode, mám kamoša čo je tiež v pohode s bývalkami ale aj s ich frajermi/manželmi.
Toto sa dá urobiť ale so ženou s ktorou sa vzájomne rozídu po dohode v dobrom a nie pri podrazoch, neverách atd z jej strany.
danodrevo
Star
Star

1alex19 napísal: 25 aug 2022, 10:45 Niektorym zenam asi robi dobre, ked hraju na viac stran. Ja sa do takeho myslenia neviem vzit, ale zial su aj take. Inak nestotoznujem sa s nazorom, ze treba hladat chyby len u seba. Ano, ak by fakt clovek robil chyby vo vztahu, ze vam to este aj partnerka naznaci alebo rovno povie a vy si aj napriek tomu robite po svojom, tak to beriem, chyba je u mna, mal by som nieco zmenit, lebo mozu sa z toho vyvodit neprijemne dosledky. Ale pokial partner nic zle nerobi a neni dovod bojktovat vztah klamanim ci podvadzanim len preto, lebo ona este nevie co chce, dokonca nema k tomu ani ziadne argumenty, je to len jej problem, nema to zial v hlave v poriadku a nie je ziadna chyba u mna (u vas).
v každej životnej situácii sa človek ocitne aj na základe svojich rozhodnutí, nie sme len nejaký pozorovatelia života. Nemusí byť nutne chyba v tebe, ale je chybou byť vo vz'tahu s človekom o ktorom očividne vidíš, že nevie čo chce etc.. tam sa nemožno vyhovoriť a hodiť celú vinu na partnerku.
1alex19 napísal: 25 aug 2022, 10:45Temu som zatial neuzavrel, ale danodrevo, ked tvrdis, ze ty si este nestretol zlu zenu, tak ti len gratulujem a si stastny clovek, ak si nemal s takymi jeblinkami este ziadne docinenia.
ja bežne stretávam v práci či osobnom živote rôzne typy ľudí. To ale neznamená, že budem chodiť s každou, ktorá sa na mňa pekne usmeje. Na vzťahy si vyberám partnerky tak aby vyhovovali.
1alex19
Novice
Novice

Príspevok od používateľa 1alex19 »

Frco - neni, ja to viem ;)

Blastbit - tybrdo, to snad neni mozne, aj mne sa nieco podobne este davnejsie na intraku stalo, ze sice to este nebol taky vztah, ale randil som s jednou babou, bozkavali sme sa, aj sme skoncili v posteli a milovali sa, vsetko to vyzeralo slubne a asi o 3 dni mi kamarat volal, ze videl "tu moju" ako ide s niekym inym za ruku. Ja som si myslel ze len podjebuje zo zavisti, ale nie, mal pravdu, ona si fakt na to dala ze je vo vztahu. Ach jaj, to tiez boli casy. Aspon ze nie som sam, co nieco take zazil. Okrem toho suhlasim so zvyskom co pises.

danodrevo - ano, jedinu chybu, ktoru som spravil ja, ze som jej spocatku veril a stracal s nou cas. Tak v tom mas veru pravdu ze to bola chyba. A to iste sa tykalo aj mojho predchdzajuceho vztahu, tiez som citil, ze mi nieco taji a tak sa to neskor aj ukazalo. Moja chyba bola, ze som doveroval zenam.

Ozaj, este k tomu, co som pisal, takmer som zabudol povedat, co mi povedala slecna Daisy na moju reakciu. Ja som jej povedal, ze je obycajna klamarka a podvodnicka, ktoru k zivotu nepotrebujem. A viete co mi ona povedala? To sa teraz podrzte. Ze ja jej neverim? Vztah ma byt o dovere a ze je z toho smutna, ako som sa ku nej zachoval, ze ju tak upodozrievam z niecoho co neurobila a ze ona mne doveruje. Je toto normalne? Tak ona si vymysla, klame, vypisuje druhym a stretava sa s inymi, zjavne ma podvadza a este ona ma ide poucovat o tom, o com ma byt vztah a o dovere vo vztahu :lol: .Ved jasne, ze ona mne moze verit, ked jej ani neklamem, ani nepisem druhym a som k nej uprimny, ale ona ku mne nie, tak co jej mam asi tak verit? Ja z nej asi skapem prisamveru. Spociatku som si myslel, ze je celkom normalna, ale ona je totalne sibnuta a este je aj dotierava. Keby mi uz aspon dala pokoj, ked vidi, ze uz nemam o nu zaujem, ale ona sa mi praveze raz za cas este ozve a tvari sa akoby sa nic nestalo, hraje na city a ja uz len ked zbadam od nej spravu, tak som nervozny.
Blastbit
Guru
Guru

Stalo veru aj mne, komu nie nech je veru rád. Ak si nevyhovujete vzajomne tak spáliť mosty, povedat si na rovinu že medzi vami to nemá význam.
danodrevo
Star
Star

1alex19 napísal: 25 aug 2022, 13:57danodrevo - ano, jedinu chybu, ktoru som spravil ja, ze som jej spocatku veril a stracal s nou cas. Tak v tom mas veru pravdu ze to bola chyba. A to iste sa tykalo aj mojho predchdzajuceho vztahu, tiez som citil, ze mi nieco taji a tak sa to neskor aj ukazalo. Moja chyba bola, ze som doveroval zenam.
chyba vôbec nie je v dôvere. Dôvera je dôležitá pre vzťah aj spoločnosť ako takú. Chyba je v tom, že vy dvaja vôbec nie ste schopný porozumieť správaniu, prejavom správania a rôznym nuansám a slovám pod čiarou vo vzťahu k ženám. Preto sa furt mocete v kruhu a idete z jedného zlého do druhého.
Blastbit
Guru
Guru

Hej no nie som schopný porozumieť správaniu ženy/žien co tvrdia ako ma chce a pritom rieši pozachrbát dalších. Teraz aj alexov prípad.
Z tých lepších ktoré som spoznal,tie mam ako kamosky. Kedysi pri niektorích z kamošiek bola šanca, zeby mohlo byť daleko viac medzi nami. Ale boli tam také situácie kde si ani nedokazem predstavit niečo viac ako len priatelstvo. Sú typy báb ktoré keby spoznáš si ich nezastaneš ani nemal rád ako kamošky ani nič.
Alth
Amateur
Amateur

Príspevok od používateľa Alth »

danodrevo napísal: 25 aug 2022, 14:26 chyba vôbec nie je v dôvere. Dôvera je dôležitá pre vzťah aj spoločnosť ako takú. Chyba je v tom, že vy dvaja vôbec nie ste schopný porozumieť správaniu, prejavom správania a rôznym nuansám a slovám pod čiarou vo vzťahu k ženám. Preto sa furt mocete v kruhu a idete z jedného zlého do druhého.
Boha, toto už je iná mentálna akrobacia. Len, len, len aby sa našlo niečo na tých dvoch, inak by to istá skupina nerozchodila, keby nemala jednoznačnú pravdu.
beardie
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa beardie »

1alex19 napísal: 25 aug 2022, 10:45Vacsiu klamarku a expertku na bujnu fantaziu ste uz niekedy zazili?
ano, chlapa, s nasobne viac klamstvami
problem mal hlavne v tom, ze viacerym ludom dal rozne verzie a potom ked bol konfrontovany, tak to vzdy zahovoril
heker
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa heker »

Ty kokos, tak to je ina vymyselnicka :D
aacid
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa aacid »

niektori ludia skratka maju potrebu klamat. alebo aspon zvelicovat a prehanat.
od takych sa radsej drzat dalej, alebo potom prijat realitu s tym ze nic co povie nemozes brat ako fakt.

pokial stretnes taku zenu, zabudni na nu a hladaj dalsiu, usetris si hromadu problemov.
fildinko
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa fildinko »

1alex19 napísal: 25 aug 2022, 10:45Uvidime aky for prinesie nabuduce :smt059 :mafia: .
Ja by som si takúto osobu zablokoval na každej sociálnej sieti a takisto aj tel. číslo. Nestojí ti za tvoj čas. :|
Napísať odpoveď