Fotky na soc. sietach

Diskusia o tom, čo Vás trápi v súkromí...
1alex19
Novice
Novice

Fotky na soc. sietach

Príspevok od používateľa 1alex19 »

aHOJKOjte,

chcel by som sa Vas opytat na nazor, co si myslite o tom, ak chodite so svojou partnerkou nejaky ten mesiac a ste niekde s nou na dovolenke/vylete/akcii a spravime si spolocne fotky, no ona si na soc. sieti zverejni len tie, na ktorych je sama, bez partnera. Co si o tom myslite? Rad by som pocul Vase nazory, podobne skusenosti, rady... Dakujem.
heker
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok

Re: Fotky na soc. sietach

Príspevok od používateľa heker »

Ona to berie tak, ze je to jej Facebook a stale je len "ja". Casom snad pochopi, ze ste "my" a objavia sa tam fotky vas dvoch. Preco sa to vsak neopytas rovno jej, ze preco nie si na fotkach na jej FB nastenke?
baldorex
Addict
Addict

Príspevok od používateľa baldorex »

Tiež by som si na svoj profil nedával spoločné fotky, duplom keď sa poznáme len pár mesiacov.
Ďalej záleží či to je súkromný FB, alebo "influencerský" účet.
zuzanuska
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa zuzanuska »

Ja som tiež nikdy nemala spoločné fotky na facebooku (i keď ja tam celkovo moc toho nemám a nejak sa chlap nerád fotí).
Chápem, ak niekto rád deklaruje svoj vzťah takto verejne na facebooku. Ale nie každý má takú potrebu.
Keď tam nemá spoločné fotky, nič to nehovorí o tom, či ťa miluje alebo nie. Je to predsa facebook s jej menom, nie váš spoločný. Ak by tam pridávala stále fotky s hocikým iným a iba s tebou nie, to už by bolo trošku o inom.
Veď ak ťa netají pred ostatnými, tak je to ok. Hlavné je, či naživo "vieš", že máš ten vzťah, nie či máš ten vzťah na facebooku.
javatar
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa javatar »

Ma tam fotky z predoslych vztahov?
starysomar
Guru
Guru

Príspevok od používateľa starysomar »

O tom to je - vzťah zanikne, fotky ostanú :(
Celkovo je na zváženie dávať si fotky verejne kade-tade, no to je každého osobná vec.
danodrevo
Star
Star

Príspevok od používateľa danodrevo »

Neriešil by som to vôbec. Netuším, či má nejaký business profil alebo čo.. Ja som ani po niekoľko ročných vzťahoch si nedával nič na sociálne siete, využíval som ich na business a komunikáciu s ľuďmi, nie na fotky s frajerkou. Tie som tlačil a mal doma v albume :) Ale tak to hovorím za seba.
Bushido
Medium Professional
Medium Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Bushido »

My sme si s priateľkou začali dávať spoločné foto až po cca 2 rokoch. Prišlo to spoločne s tým, že sme si začali trochu plánovať aj spoločnú budúcnosť. Ako niekto písal, začalo to byť obdobie "MY"
ropman
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa ropman »

Nevidim na tom nic zle, spolocne fotky su vacsi zasah do vasho sukromia, cim menej informacii clovek zverejnuje, tym lepsie.
1alex19
Novice
Novice

javatar napísal:Ma tam fotky z predoslych vztahov?
Mala praveze, neskor uz ich konecne zmazala.

Tak ved nic hrozne sa nedeje, ja len tak, ze niekedy tam mala fotky so svojim ex a so mnou uz nie, tak som len chcel pocut Vase nazory. Ja som si ale par fotiek s nou uverejnil, len ona nie, tak prislo mi to trosku take neopatovane, lebo niektore dievcata co ja viem, tak si zvykli dat aspon par spolocnych fotiek s partnerom.

Dakujem za komentare.
Grim
Darca
Darca
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Grim »

Asi sa poučila z predchádzajúcich vzťahov.
CheZteR
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa CheZteR »

asi to s tebou na dlhsie nevidi a nechce potom mazat vela príspevkov [emoji16]
Blastbit
Guru
Guru

Príspevok od používateľa Blastbit »

1alex19-
Co ti napíšu ludia z hojka to budú všetko len dohady o tom prečo to tá frajerka takto rob stými fotkami.
Opytaj sa jej priamo nie nejako v zlom len tak normálne že aký má vlastne dovod si dávať len fotky na ktorých je ona a fotky stebou nie.
Na normálnu otázku treba normálnu odpoved. Snád ti rozumne odpovie a nebude nejaká podráždená z toho. Ak by bola podráždená hoci by si sa jej opytal normálnu vec, tak to znamená nič dobré pre teba.
cORP.
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa cORP. »

poviem ti za seba, mam pri sebe polovicku ktoru beriem ako zenu svojho zivota, zijeme spolu, vsetko robime spolu a na fb ani instagrame nemam moc fotky ani seba nieto este spolocne, samozrejme nemam problem sa prezentovat spolu to ani nahodou, no soc. siete som zacal z nejakeho dovodu neznasat, nemam tam skoro nic, asi vek :D, nerobil by som z toho velku hlavu
1alex19
Novice
Novice

Ahojte, ospravedlnujem sa ze reagujem po dlhsej dobe, rad by som sa vam podakoval za vase reakcie a nazory a este by som chcel nieco k tomu povedat, ze aj taka mozno pre niekoho blbost ako neuverenie spolocnej fotky moze nieco negativne vo vztahu naznacovat a to bol aj moj pripad. Pisem v minulom case preto, lebo som zistil u nej neveru, je to obycajna stetka a som stastny ze uz s nou nie som. Moj vnutorny hlas mi stale nieco napovedal, preto som aj sem napisal, len ja som tomu nechcel verit, lebo som bol zalubeny a to bola velka chyba.
Vidite, nemusi tomu byt vzdy tak, ale niekedy fakt aj taka somarina moze nieco znamenat, tak obcas si vsimajte, ci vasa polovicka pred svojimi FB ci IG followermi rada prezentuje len seba alebo sa aj nehanbi ukazat ze niekoho ma. Ale dufam, ze vy taku potvoru aku som stretol ja vy nestretnete. Zelam vsetko dobre ;)
Blastbit
Guru
Guru

Pár krát som si všimol že ženská o ktorej viem ským chodí lebo dotyčný ju má na socialnej sieti vo vztahu, že taká baba má súčastneho frajera len ako zálohu a popritom flirtuje a hladá niečo "lepšie".Nejde vždy len o zakrývanie jej sukromia ale skorej robenie tajností.Niečo ako váš prípad.
Moze to byt pre frajera dotyčnej baby divné ked on ju má vo vztahu a ona má písané ze je nezadaná. On snou má fotky, ona snim nie na jej profile.
Sú aj také existuje to, chce byt chcená,obletovaná,chce byť tá ktorá si má z čoho vyberať, taký prejav narcistickeho egocentrizmu.
Jj vnútorný hlas je naozaj výborný pomocník ktorý vycíti signály z druhej strany že niečo asi nie je v poriadku,nájdeš rozumnejšiu,uprimnejšiu.
Takže tak nejak sa naplnili moje slová spred 2 rokov čo som ti písal. No natrafil som na niečo podobné v minulosti,niesi v tom sám. :)
1alex19
Novice
Novice

Blastbit, mas pravdu, presne si to vystihol a dakujem Ti aj za podporu, velmi si to vazim!

Neviem ci to pisat sem, ale skusim aspon len tak v kratkosti. Teraz mam trochu iny problem. Pred 4 mesiacmi som sa spoznal s jednym dievcatom, ktora dost jasne prejavovala a nadalej prejavuje o mna zaujem. Randime spolu, tulime sa k sebe, je nam spolu fajn, aj sme sa bozkavali a zacala ma oslovovat "moj drahy", "laska moja" a dokonca aj "lubim ta". Ked nie sme spolu, tiez mi aj skoro stale napise a posiela kadejake zamilovane obrazky a pod... Myslel som si, ze sa vsetko vyvija spravnym smerom, avsak pred par dnami som opat ako na pokusenie (alebo skor nastastie) vsimol, ze nejakemu typkovi na Instagrame komentuje pod jeho fotky nieco podobne ako hovori aj mne - "Krasny si drahusik moj", on jej odpisal "Dakujem ti laska moja, lubim ta" a ona mu odpisala "Aj ja teba" a za tym este srdiecka. Neveril som vlastnym ociam ked som toto zbadal, ostal som v soku a teraz neviem co mam robit. No je toto mozne? Nepovedal som jej, ze som si to vsimol a ani neviem ako jej to povedat, lebo nechcem posobit dojmom ze som ju spehoval, len som to fakt nahodou nasiel. Aj teraz mi nadalej pise, ze jej chybam a ze ma lubi. Teraz neviem z koho robi blazna alebo o co tu vlastne ide, ale nebavi ma to uz a nechcem byt s takou osobou, ktora ma mozno viac takych paralelnych vztahov. Ale nejako jej to povedat musim, len neviem presne ako. Dakujem za kazdu cennu radu.
Frco
Guru wannabe
Guru wannabe

Príspevok od používateľa Frco »

Co sa tyka tych fotiek, tak zalezi aj kolko mate rokov.
Ale ano, je to trochu cudne, ked tam baba dava len svoje fotky. Mal som taku kamosku tiez a ta to robila preto, lebo sa trosku hanbila za to, ako vyzeral jej priatel (bol vtedy trosku tucnejsi, ale nic extra, proste len nebol same tehlicky) - a ona bola taka typicka blond baba "prilis pekna na pracu", povazovala si vzhlad (s tym chalanom bola z velkej miery aj kvoli peniazom) takze ked boli spolu na vianocnych trhoch, pridala tam 5 fotiek seba a nikto by ani nepovedal ze je vo vztahu :-)
Podla mna je to cudne. Ale plati aj ten vek. Ludia 30+ podla mna pridavaju fotky minimalne, ci uz seba, alebo s partnerom. Ludia 20+, tak ti tym asi ziju, aby sa viac pochvalili, neviem, ja patrim do 30+ :D

A co sa tyka tohto tvojho posledneho problemu, uf :) To uz aka zla/hlupa ta baba musi byt, ked toto robi. To treba len nechat tak, lebo skor ci neskor ti spravi nieco take, ze si budes nadavat preco si to nenechal skor.
Peter00
Light Star
Light Star

Príspevok od používateľa Peter00 »

K tej tvojej novej priatelke len tolko, ze ak ti to vadi, tak ju nechaj, neprestane to robit, max to bude robit opatrnejšie.
Čiže ju keď tak dobre vypráš a nechaj ju tak. Prípadne s ňou ostaň s tým, že nerátaš so vzťahom a keď sa to bude hodiť tebe, tak ju necháš. Moja rada.
Blastbit
Guru
Guru

Alex- pohoda nie je za čo, kolko máte rokov? Keby chce tak mu napíše,odpíše nejako neutrálne,ale píše mu tak povediac zalúbene tak ako tebe. Minimálne dve možnosti 1. bud sa vie zalubit do dvoch naraz, 2.alebo na vás hrá nejakú hru a u oboch si testuje vaše reakcie.
No a aby toho nebolo málo nemusí to byť konečné číslo chlapov ktorým takto môže písať a odpisovať tak pozor na to, intuicia opäť pracuje.
Jedna horšia alternatíva od tej druhej.Bud si to snou riadne vydiskutovať, že prekračuje hranice, lebo jej by to tiež neprišlo príjemné keby si ty takto písal s inou babou, alebo ruky preč. Niet nad milú uprimnu ženu ktorá nerobí detské tajnosti a takéto podrazy poza chrbát.
A hej aj Peter to napísal dobre,ked napísal že ženská to moze zacat robit opatrnejšie, tak aby si sa to uz nedozvedel.Dôvera už je nalomená.
Este tak okrajovo co opisoval Frco o blondinke a chalaniskovi ako sa zanho hanbila a máme to tu, a že na výzore ženám nezalezí. Tolko som bol hejtovaný za moje slová že chlap by mal na svojom výzore makať,vychytavat detaily, zase sa niečo z toho potvrdilo, minimálne ako polovičná pravda to je. Ci je baba pekná alebo priemerná uprednostní skorej toho pekného s peknou postavou.A ja nebanujem ze som sa z vychrtliny dostal na aspon akú takú postavu,ktorú mi pár báb pochválilo,bol som rád.Ohladom výzoru si ženy a muži nemaju co vycitat tod vsio.
Napísať odpoveď