Môj instagram

Témy, ktoré sa nedajú zaradiť do kategórií vyššie...
Publicip
Expert
Expert

Môj instagram

Príspevok od používateľa Publicip »

Prepacte ak to sem nepatrí.

https://www.instagram.com/jakub93pollak/
Blastbit
Guru
Guru
Používateľov profilový obrázok

Re: Môj instagram

Príspevok od používateľa Blastbit »

Možno ti to presunú do témy Instagram ktorá tu je. No a čo máme si ťa pridať na IG alebo o čo sa vlastne jedná? :)
Publicip
Expert
Expert

Príspevok od používateľa Publicip »

Neviem, tak ti poviem, ze som rozhodil vsade siete a hladam tu pravu.
heker
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa heker »

A co ma ten Insta profil ukazat? Podla mna je absolutne nezaujimavy, fotky su nie len ze bez nametu, ale aj bez koncepcie a farieb. Ako keby si to fotil na 15 rokov stary telefon. Orezane fotky s dakym lestenim svetiel, zehlicka, motorka, mne to pride ako tak chaoticky nahravane foto. A zaklincoval si to selfie, kamo!
K-u-b-i-a-k
Guru
Guru

Príspevok od používateľa K-u-b-i-a-k »

bonus, polka sledovaných profilov zoznamka a druhá neplnoleté dievčatá. určite sa ti niekto ozve 😃
cORP.
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa cORP. »

:D okej, na toto viac neviem asi napisat
cmuk55
Expert
Expert

Príspevok od používateľa cmuk55 »

Pre autora temy: alebo

Toto tiez sedi aj na teba: https://zena.pravda.sk/sex-a-vztahy/cla ... ova-fotka/

Ako tu uz vyssie spomenuli. Pomazat tie nezaujimave fotky (cize vsetky), spravit si nornalnu profilovku, unfollownut vsetky tie zoznamky a pomaly si budovat ucet na Instagrame. Cim to budovat? Najlepsie zalubami, ktore ludi zaujmu. Nezaujme ich cistenir svetiel na aute, ani tvoje selfie fotky. Ludi zaujme priroda (vhodny vyber lokality, kvalitny zaber, pekne farby, ziadne rozmazane fotky!), inu skupinu zien mozu zaujat pekne auta, inu skupinu zase fotky kavy alebo vina. Inu skupinu zase zaujmu motivacne citaty a knihy, inu obchody s oblecenim.

Preto odporucam skusit to s tym Instagramom este raz, nepisat zenam spravu typu "Ahoj ako sa mas" a ani jej nelajkovat 30 fotirk v priebehu minuty. Pozri si dake clanky o foteni, najlepsie o foteni prirody, fotku trosku uprav a az potom ju pridaj. Upravit ju vies aj priamo v Insta aplikacii. Tiez zvol vhodne hashtagy.
lukas9206
Addict
Addict

Príspevok od používateľa lukas9206 »

Keď sa to tu tak rozbehlo z hodnotením profilu, skúste pozrieť sem https://www.instagram.com/hircaklukas/.
Snažím sa prezentovať ako fotograf. No mám trochu problém nájsť "štýl" a mám pocit, že profil nie je úplne konzistetnny a to je asi problém.
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa mirak2 »

Co je tvojim cielom na Instagrame? Preco chces mat styl a byt konzistentny? Fotis pre seba/kamaratov/znamych alebo pre followerov?
heker
Redeemer
Redeemer

Podla mna tma mas malo foto. Na fotografa by som cakal, ze prida tyzdenne aspon zo 3 fotky a aj dake stories pocas dna. Pozri si napriklad ucet @fotorado a kolko tam toho pridava. Len to je zase clovek, ktory sa foteniu venuje zrejme nie len ako hobby, ale aj ak profik, takze cestuje a foti. Pretoze ak by mal ako hobby fotograf chodit kazde poobedie tam a tam, aby spravil par fotiek, tak by to bolo strasne nakladne.

To je len taky moj tip lukas9206, ze co by si mohol zmenit. Inak profil prijemny, nicim nenahneva, nie je co vytknut. Ona aj tie interakcie na IG funguju tak, aspon co som skolenie o IG pozeral, ze ak dostavas like hned do niekolkych minut od pridania fotky, tak to zvysuje hodnotu fotky aj uctu, takze sa moze viac vyskytovat ako navrh pre inych ludi. Preto je idealne fotky davat vecer medzi 18.00 az 21.00 ked je vela ludi na mobile. Dobre je dohodnut sa s kamaratom, aby ti hned po pridani hodil komentar, pretoze fotka je tym padom lepsie podla algoritmu ocenena. Vhodne je tiez reagovat na ten komentar, kde podakujes za pochvalu, pripadne tam das aspon srdiecko. Dobra finta je aj s anketami v stories, kde ti odpovedaju ano/nie alebo u teba, ze ci mas fotit viac prirodu/zeny, pretoze ta stories ziskava interakciu a stupa hodnota stories aj tvojho profilu.
lukas9206
Addict
Addict

Príspevok od používateľa lukas9206 »

Momentálne pre seba, beriem to zatiaľ ako hobby. No časom by som sa tomu chcel venovať viac a fotením si aj zarábať.
fildinko
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa fildinko »

lukas9206 napísal: 14 aug 2022, 10:05 Keď sa to tu tak rozbehlo z hodnotením profilu, skúste pozrieť sem https://www.instagram.com/hircaklukas/.
Snažím sa prezentovať ako fotograf. No mám trochu problém nájsť "štýl" a mám pocit, že profil nie je úplne konzistetnny a to je asi problém.
Pekné fotky (predpokladám že aj s drahým gearom). Ale podobných profilov som videl na insta milión. Skús si nájsť svoj štýl, rob aby sa to páčilo tebe. A tak si nájdeš/vybuduješ publikum. Musíš niečím zaujať. Aby si niekto cudzí povedal že Lukáš dáva taký štýl fotiek, preto ho sledujem. Čo som sa dozvedel je hlúposť mať jeden profil a mixovať štýly. Keď ideš fotiť krajiny, foť krajiny a ľudia ťa budú sledovať aby videli fotky krajiniek.
heker
Redeemer
Redeemer

Fildinko, mas ciastocne pravdu s tym stylom a viacerymi uctami. Len ja som zase taky, ze mam rad ucty este z cias FB, ktore pridavali roznorode fotky, od ludi, cez prirodne katastrofy, vojnu, prirodu, az po auta a sport. Ci uz islo o stranky ako Planet Earth, National Geographic, The Boston Globe (s inych foto castou), potom polska stranka na fotky (nepamatam nazov) a kopa inych. Ale to som ja. Mozno niekto vyslovene chce fotky aut, zvlast fotky prirody, zvlast zvierata.
danodrevo
Star
Star

Príspevok od používateľa danodrevo »

lukas9206 napísal: 14 aug 2022, 10:57 Momentálne pre seba, beriem to zatiaľ ako hobby. No časom by som sa tomu chcel venovať viac a fotením si aj zarábať.
celkom pekne, už ťa sledujem :smt006

chalani ak máte zaujímavé IG aj vy, hoďte do pľacu :)
heker
Redeemer
Redeemer

Publicip - Dostanes tu echo na tvoj Instagram a ked dnes pozriem, tak zase dake nezmysli od teba, ktore si pridal - zalubeny citat, sielfie, fotka noh na stole, vyfuk auta a ine. Koho ma toto zaujimat a uputat? Odpovedz si sam, ja odpoved poznam. A tych 1100 uctov, ktore zrazu sledujes, skoda slov.
K-u-b-i-a-k
Guru
Guru

a každý deň iné info v profile 😁
heker
Redeemer
Redeemer

Pozeram, ze si nasiel aj vela kamaratov z Indie a tak :D Indovia budu v riti, ked pridu za kamaratom do Humenneho :D
K-u-b-i-a-k
Guru
Guru

klíma v byte už pripravená 😅
Napísať odpoveď