Pokroky v sociálnom živote

Diskusia o tom, čo Vás trápi v súkromí...
aacid
Hardcore addict
Hardcore addict

Re: Pokroky v sociálnom živote

Príspevok od používateľa aacid »

Blastbit napísal: 14 júl 2022, 12:38 Pravda je relatívny pojem,každý má nejakú pravdu,ale ide o zdielanie skúseností kto aké má,preto ma zaujima kto ich aké má,nech sa rozpíše.
Skor mam pocit ze sa bojite ze ked máte frajerky,manzelky ze nechcete si pripustiť ze by vam mohli zahnut s lepšou ligou.
Ja som si tým uz prešiel,takze oči otvorené pri ženách nemat ruzove okuliare,určite v niečom skor konať a nič nenechat na nahodu a podceniť.
tymto si riadne zabil :D

mozno raz pochopis (drzim ti palce) ze vztah nie je nejaka najomna zmluva, nieco logicke a vypocitave. vztah je o dovere, o laske a o spolocnom prezivani zivota. nikto normalny nejde do vztahu s tym ze "no sak ostanem s touto kym nepride nieco lepsie"... to robia iba sociopati a egocentrici. samozrejme ze su aj taki na svete ale je ich mensina a ich spravanie nema nic spolocne s normalnymi ludmi.
zial dnesna spolocnost nahrava extremistom, ci uz sa jedna o ludi co veria ze zem je plocha, tym co veria ze rusko je ten pravy raj na zemi alebo tym co veria ze vsetky zeny na svete su zlatokopky a jedine o com im ide su peniaze.
vdaka internetu je velmi jednoduche sa obklopovat ludmi co maju rovnake nazory ako vy a teda sa v nich viac a viac utvrdzovat a ziskavat tak pocit ze ich nazor je ozaj pravdivy.
gogo956
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok

Príspevok od používateľa gogo956 »

Terepin pre Teba :)

--
beardie

ďakujem velmi pekne za pozvanie, neviem ci budem prave vtedy volny, ak ano urcite dam vediet :)
javatar
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa javatar »

beardie napísal: 14 júl 2022, 17:25mesiac a pol dozadu som sa ta pytal na LI, kedy budes pobliz, nabuduce napisem na WA :P
Bohuzial ten vikend bol obsadeny uz dlho - ale Terepin - uplne vazne, beardie nehryzie (napriek svojmu menu) a spoznas par ludi z fora
Frco
Guru wannabe
Guru wannabe

Príspevok od používateľa Frco »

Inak dost pochybujem, ze Blastbit ma 30 rokov :-D Jeho prispevky su tak na urovni stredoskolaka, takze tipujem ho na 17 rokov. Doporucujem ignorovat ich, to sa naozaj neda citat. Generalizacie, debilne reci, stale to iste dokola.
Blastbit
Guru
Guru

Príspevok od používateľa Blastbit »

Tvoj problem že si sa zmohol len na osobné invektívy a ze nemas skusenosti je tiez tvoj problem a tiez tvoj problem ze mi neveríš ze mám 30 rokov a koncom augusta 31. Ja niesom povinný neveriacemu tomášovi poskytovat taketo dokazy na anonymnom fore aby si veril, takze opäť tvoj problem Frcko.Mám tu temy spred skoro 10 rokov dozadu a tam som uvádzal svoj vek,tak si vypocitaj kolko mám teraz rokov.
Ty ani nie si schopný na anonymnom fore povedat kolko máš rokov bez vyzvania akurát u wladasa viem ze hovoril ze má 35,starysomar asi 60 a u iných ludí neviem presne.Ak by som mal teraz 17 a pred 10 rokmi som sa registroval tak v 7 rokoch? zobud sa.
A vec ludí koho budú a nebudu ignorovať a že ty si nejaku zmachlenu fiflenu nevieš do bytu dostat lebo si ju stretol pri košoch je tiež tvoj problem :roll:
aacid
Hardcore addict
Hardcore addict

ono realny vek je uplne nepodstatny, zalezi skor na aky vek sa osoba sprava :)
Blastbit
Guru
Guru

30 tnik ktorý si od prvých tem na tomto fore pred 9-10 rokmi - doteraz niečim preskákal,aj zlé skusenosti ma posunuli dopredu.
V každom smere sa snažiť byť na najlepšom dosiahnutelnom leveli nie je na škodu a snažiť sa dalej :roll: Zlé skusenosti mali aj chalani roky predomnou ako som sem vobec zacal prispievať, tém je tu dost a na iných forach,diskusiach tiez aj znami/známe a ich skusenosti.
Tým pádom najst aj lepší level ženy/žien. A kto sa chváli ze mal viacero vztahov a vela uletov, lebo tie ženy to tak chceli samé.
Mimochodom kedy máš na pláne zrealizovat tvoj tajný sen ktorý si spomínal v téme transexuáli? Myslím to stou stenou kedy ideš nato?
Zeby si potom zdelil na fore svoje pocity,zažitky z toho, síce odzadu by sa to neriešilo ale možno spredu hej + možno baba ako výpomoc hm?
aacid
Hardcore addict
Hardcore addict

lenze tvoje skusenosti, skusenosti par znamych a par ludi na fore su stale nic v porovnani s celou populaciou.
totiz staci pozriet statistiky a ludia stale uzatvaraju manzelstva, stale rodia deti, skratka vsetko stale funguje ako ma, ludia sa parovali dlhe starocia doteraz a paruju sa aj teraz.
zien je viac ako muzov, tvojich "alfa samcov" co su vysportovany a zarabaju dobre je len mala mensina, keby vsetky zeny tuzili len po nich a boli ochotne byt len s nimi tak mu mame nie len miliony slobodnych muzov co nie su ani vysportovani ani bohati ale aj miliony zien ktore stoja v rade na alfa samca.
no a tak to nie je. takze v tvojej logike musi byt niekde chyba.

co maju moje prispevky z inej temy spolocne s touto? co bol tvoj zamer to tu vytahovat? ci len taky primitivny bigotny atak?
napriek tomu neviem o tom ze by som niekde pisal nieco o nejakom "plane"...
M142
Guru
Guru

Príspevok od používateľa M142 »

Blastbit napísal: 15 júl 2022, 17:02 Mimochodom kedy máš na pláne zrealizovat tvoj tajný sen...
tak toto bolo dobre lacne
Blastbit
Guru
Guru

aacid - vratil som ti požičané kým som bol ticho 3 x si ma napadol prvý.V skootyho teme som písal ze sa uz nechcem vyjadrovat do tem LVP.
Alfa samec je napr B.Kollár skoro starý pán a tr*kava 30 ročné, aj plodí snimi deti. Takže báb musel mat celé desiatky,vedia čo všetko má.
To nie je jediný príklad nielen známi ludia zo SR a sveta, ale aj bežné udalosti miest v SR, že o tom nevieš ja zato nemožem.
Su okrem bety aj omega,delta,sigma,zeta,gamma,lambda samci.Rozvodovosť v SR je aká je a aj jej dovody, ked nevieš zisti si.X prípadov, poznám stovky ludí.Alfa je v kurze ale nie je jediný silný typ vodcovskeho charakteru za ktorým ženy chodia aj samé.Alfu rozpoznás od pohladu.
A tém na tomto fore v sekcii LVP kde ženská ofajala chlapa, nie je len pár ale tiez celé stovky.Na iných diskusiach,forach tiez.
M142 - no jo čo už ako sa do hory volalo tak som sa mu tak aj ozval.
aacid
Hardcore addict
Hardcore addict

nenapadam teba, napadam tvoje nazory, ludia sa nemenia, ich nazory ano. ty si napadol moje sexualne preferencie, to je trochu rozdiel. ale uprimne, mna si tym nezranil, akurat si zase len ukazal na akej vekovej urovni sa tu prezentujes.

k zbytku tvojho prispevku... popravde netusim co si tym chcel dokazat tym co si napisal. ja nepopieram ze alfa samci tu su, ale sa ti snazim vysvetlit ze vacsina muzskej populacie alfa samci nie su (to si myslim aj ty napisal v tomto prispevku) a napriek tomu nemaju problem najst si partnera.
rozvodovost by som sem neplietol vobec, pretoze aby sa niekto mohol rozviest tak musi najprv vo vztahu byt, hlavna postava tejto temy nevie ani len do toho vztahu dostat a zvaluje to na red pill ideologiu...

na jedneho borisa kollara pripada 1000 normalnych muzov co sice netrtkali stovky zien ale zaroven nemaju problem najst si vztah.
no a ty miesto toho aby si sa snazil pochopit preco tych 1000 muzov nema problem najst si vztah, tak si vyberies toho jedneho kollara ako dokaz toho ze tvoja ideologia je validna...
Terepin
Guru
Guru

Príspevok od používateľa Terepin »

Konečne som našiel riešenie. :D
fildinko
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa fildinko »

beardie napísal: 14 júl 2022, 15:05 od buduceho roka je 700 euro minimalka, v cistom kusok pod tym
ohanat sa litrom ako nejakou vysokou sumou... ok
On písal o sume v netto. Ty píšeš o brutto.
Hensym
VIP
VIP

Príspevok od používateľa Hensym »

Tiez plati ze 1000e netto niekde v regione na samote je "viac" ako 2000 v BA.

Kazdopadne 1000e netto cca je tusim nejaky aktualny celoslovensky priemer ak sa nemylim.
Blastbit
Guru
Guru

920 netto priemerný plat v SR v CR 1240 netto takmer. Každopádne je to o hospodárení s peniazmi, finančný plán.
test
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa test »

Ako blesk z jasneho neba mi Instagram ponukol tuto hlasku, ktora dokonale sedi na Terepina!
Prílohy
Screenshot_20220721-202908_Instagram.jpg
Terepin
Guru
Guru

Len s tým rozdielom, že ja som pozval von každú jednu, ktorú som spoznal.
aacid
Hardcore addict
Hardcore addict

kde je v tom motivacnom texte spomenute nieco o volani zien von?
Terepin
Guru
Guru

A nie je to súčasť výberu?
aacid
Hardcore addict
Hardcore addict

sucast vyberu to mozno je ale nie je to vsetko.
tak ako sucast kupovania topanok je vyber, ale to ze na ne ukazes prstom vo vyklade neznamena ze si ich mozes obut a odist prec.

je tam napisane ze ak by dobre mysleli mohli by vyberat z tisicok. ty si mozno oslovil stovky ale vybrat si si nemohol ani jednu.

nemam uplne rad motivacne texty, ale tento v zasade hovori len to co som tu uz viac krat pisal. zmenit vies iba seba, nikoho ineho. a svoje problemy vies tiez vyriesit iba ty, nikto iny.
Napísať odpoveď