Pokroky v sociálnom živote

Diskusia o tom, čo Vás trápi v súkromí...
test
Hardcore addict
Hardcore addict
Používateľov profilový obrázok

Re: Pokroky v sociálnom živote

Príspevok od používateľa test »

Ved to tu ludia pisali uz xyz krat. Teraz to aacid pomenoval spravne. Ty si Terepin mohol pozvat von kazdu, ale s tvojim zmyslanim, tak asi ziadna nemala zaujem a ak aj ano, tak potom jej zaujem opadol. A to je problem v tebe, v tvojom zmyslani a spravani.
Fabo
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Fabo »

Videli ste co ten clovek postuje v obrazkovych vtipoch? Cisty drbnuty incel
Terepin
Guru
Guru

Príspevok od používateľa Terepin »

Áno, pretože vtipy ktoré ma rozosmejú určujú môj charakter. A keďže má rozosmejú aj vtipy s Hitlerom, tak som evidentne aj nacista. Nechceš na mňa rovno zavolať políciu?

Autoeditácia príspevku po 2 min 23 sek:
test napísal: 21 júl 2022, 23:18 Ved to tu ludia pisali uz xyz krat. Teraz to aacid pomenoval spravne. Ty si Terepin mohol pozvat von kazdu, ale s tvojim zmyslanim, tak asi ziadna nemala zaujem a ak aj ano, tak potom jej zaujem opadol. A to je problem v tebe, v tvojom zmyslani a spravani.
Vážne? A ako žena "vycíti" moje zmýšľanie z obyčajného pozvania na kávu?
aacid
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa aacid »

tvoje zmyslanie nema nikto ako vycitit, nie sme marvel mutanti.

skor ide o prvy dojem, pretoze ten si kazdy vytvara ked stretne niekoho prvy krat. no a viditelne ty zanechavas negativny prvy dojem. neviem preco, to by som ta asi musel vidiet v akcii.
gogo956
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa gogo956 »

Terepin

ženy toho vycítia ojojój, niekedy im staci jeden pohlad a uz vedia, to my muzi sa na ne v tomto nechytame
Fabo
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Fabo »

Terepin napísal: 23 júl 2022, 9:16 Áno, pretože vtipy ktoré ma rozosmejú určujú môj charakter. A keďže má rozosmejú aj vtipy s Hitlerom, tak som evidentne aj nacista. Nechceš na mňa rovno zavolať políciu?
No, akurat mas vtipy s Hitlerom, kde sa smejes z Hitlera, a vtipy s Hitlerom kde sa smejes zo Zidov, ak ti to pride to iste tak sorry ale problem je v tebe
Terepin
Guru
Guru

Je to to isté. Pred humorom nie je nikto a nič imúnne. Vtipkovať sa smie o všetko a každom.
Blastbit
Guru
Guru

Príspevok od používateľa Blastbit »

"Vtipkovať sa smie o všetko a každom.".. Kým sa to neprie s ludskými právami ten "humor". Ja len aby si to raz neprestrelil stým vtipkovaním.
Terepin
Guru
Guru

Neexistuje nevhodný vtip, len zlé načasovanie.

Autoeditácia príspevku po 9 min 9 sek:
Apropo, toto je typický príklad vtipu, ktorý Fabo považuje za "neakceptovateľný":
Blastbit
Guru
Guru

https://www.novinky.cz/kultura/clanek/j ... h-40386259 . Prečo nespomina aj armensku genocidu ktorú spáchali turci? Tam zomrelo cez 1 milion armenov. Mne toto nepríde vtipné. Skorej susedia,uragan,hurikán.
aacid
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa aacid »

suhlasim s Terepinom, vtipkovat sa moze o vsetkom, dolezite je ale kto ten vtip spravi a aky je jeho umysel.

lebo je rozdiel ked poviem vtip o ciganoch pred mojim kamaratom romom ktoreho poznam uz cez 20 rokov a on dobre vie ze to nemyslim v zlom a ked ten isty vtip bude hovorit niekto s vyholenou hlavou, trickom thor steinar pred romom ktoreho nikdy predtym nevidel, ze?

no a tomto pripade Terepin kedze si preslaveny tu na fore svojim nie velmi pozitivnym vztahom k zenam, tak ani tie vtipy nebudu brane tak ze to myslis ako vtip ale ze to myslis vazne.
Terepin
Guru
Guru

Ja ani nechápem, ktoré z mojich vtipov by sa vôbec dali označiť za incelské.
Blastbit
Guru
Guru

" o všetkom" snád sa nevtipkuje aj na účty detí ked sú choré,alebo tyranizované, že taketo vtipy snád neexistujú.
beardie
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa beardie »

Blastbit
Guru
Guru

No jo čiže vtipy aj na deti. Mna skor rozosmeju vtipné príhody, ale nie škodoradostné. Aj ked spočiatku mi prišlo vtipné že kamoši šli s frajerkami v noci do lesa a jeden z kamošov sa potkol a vletel rovno do žíhlavy a trnov. Ked mi to vraveli prvých pár sekund smiech, ale potom ze mohlo sa to skončiť v lese aj horšie som si uvedomil.
Terepin
Guru
Guru

Keď sa už bavíme o deťoch...
Prílohy
1653228392000.jpg
1652989236000.jpg
1647941443000.jpg
1647941443000.jpg (16.08 KiB) 258 zobrazení
Hensym
VIP
VIP

Príspevok od používateľa Hensym »

Nevidel somTerepinoce vtipy (asi o zenach) v druhej teme, ale suhlasim s nazorom, ze vtipkovat sa moze o vsetkom.

Len casto ludia komentuju cierny humor (cigani, hitler, morbidny humor, choroby, cokolvek), pricom zmysel pre ten humor nemaju. Ja mam paradoxne skusenosti, ze ludia, co nemaju problem utahovat si z nicoho su ovela vyrovnanejsi, emocne vyspelejsi, a subjektivne "lepsi".

Suhlasim ale, ze ak si Terepin dobera zeny vo vtipoch (ak su tie vtipy o zenach), tak na zaklade tejto temy pojde skor o stasovanie sa, ako o humor.
gogo956
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa gogo956 »

Terepin

som rozmyslal ako to vlastne s tebou je: tvoje povahove zalozenie, ten svojsky humor a to vsetko statne, to jednoducho asi nie je vhodne na standardny partnersky vztah. Dokazom toho je, ze za cely tvoj zivot si si nedokazal vytvorit ani jeden jediny. Cital som davnejsie jeden rozhovor s jednou psychologickou, ktora tam prave spominala nieco v tom zmysle, ze existuju ludia, ktori si jednoducho nedokazu dlhodobejsie udrzat ziaden vztah, lebo su tak odprirodzenosti zalození, ze ich podvedome konania nakoniec kazdy vztah znici aj ked oni sami si ho vedome udrzat chcu.

Vidno to na napr aj na tych vtipoch co sem postujes: je to humor ktori medzou sebou pochopia chlapi /aj to nie uplne kazdy/ ale na zeny takyto vtip ma vacsinou odpudzujuci charakter. Osobne pokladam za zaujimave ze zjavne nedokazes komunikovat so zenami, pritom si vyarstal medzi viacerymi zenami /nehovoril si ze mas sestru?/. Lebo problem s komunikaciou so zenami mavaju skor muzi ktori vyrastali napr bez matky a pod.
Terepin
Guru
Guru

Moje kamarátky majú rady môj štýl humoru a jedna mi v ňom dokonca aj sekunduje. :D

Neviem, či bi som teraz tvrdil, že mám problém s komunikáciou ako takou. Skôr vtedy, keď tá komunikácia prechádza do flirtovania.
maciatko99
Medium Star
Medium Star

Príspevok od používateľa maciatko99 »

Prebehla som tu posledne tri desiatky stran takym beznym pohladom. Vlastne to co sa tu napisalo za posledny rok a pol ako som tu naposledy reagovala. V tejto teme sa nezmenilo vobec nic. Terepin len hlada vyhovorky, place tu nad peniazmi, obcas hodi hlupe meme alebo video a pokrok ziadny.

Viac ma zaujali nazory inych clenov fora a to Goga a Blastbita. Pri citani som aj rozmyslala, ze ci zijem v pararelnom svete alebo som bola 20 rokov v kome. Blastbitove omacky, statistiky, rady a dristy, pricom nazor oponenta je hned zly, neakceptovatelny a iba ten jeho je spravny, dokonca podlozeny statistikami z osobnej skusenosti. Skoda slov chlapce. Zasluzis si rovnaku facku ako Terepin, aby si sa spamatal.

Hensym, Aacid, Beardie, Javatar, JCM a obcas Gogo, aspon vy tu drzite racionalnu hodnotu nazorov.
Napísať odpoveď