Pokroky v sociálnom živote

Diskusia o tom, čo Vás trápi v súkromí...
Terepin
Guru
Guru
Používateľov profilový obrázok

Re: Pokroky v sociálnom živote

Príspevok od používateľa Terepin »

maciatko99 napísal: 30 júl 2022, 22:41 Prebehla som tu posledne tri desiatky stran takym beznym pohladom. Vlastne to co sa tu napisalo za posledny rok a pol ako som tu naposledy reagovala. V tejto teme sa nezmenilo vobec nic. Terepin len hlada vyhovorky, place tu nad peniazmi, obcas hodi hlupe meme alebo video a pokrok ziadny.

Viac ma zaujali nazory inych clenov fora a to Goga a Blastbita. Pri citani som aj rozmyslala, ze ci zijem v pararelnom svete alebo som bola 20 rokov v kome. Blastbitove omacky, statistiky, rady a dristy, pricom nazor oponenta je hned zly, neakceptovatelny a iba ten jeho je spravny, dokonca podlozeny statistikami z osobnej skusenosti. Skoda slov chlapce. Zasluzis si rovnaku facku ako Terepin, aby si sa spamatal.

Hensym, Aacid, Beardie, Javatar, JCM a obcas Gogo, aspon vy tu drzite racionalnu hodnotu nazorov.
Inými slovami "buť máš názor ako ja, alebo si debil".
maciatko99
Medium Star
Medium Star

Príspevok od používateľa maciatko99 »

Myslim, ze k tvojim nazorom a zmyslaniu sa tu vyjadrilo za tie roky uz hodne ludi.
gogo956
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa gogo956 »

maciatko99

uz len tie tri posledne meme co sem Terepin postol. Neviem, nemam skusenost ze by takyto humor mali okolo mna zrelí muži, je to tak na úrovni pubertiakov /bez urážky/ a pravdupovediac, neviem ci by som s takym kolegom chcel byt prilis kamarat.. A zeny byvaju na taketo povahove náznaky este citlivejsie.
maciatko99
Medium Star
Medium Star

Tu ma napada otazka, ze ci sa ten jeho humor ludom paci alebo si skor robia srandu zo samotneho Terepina ako sa na tom zabava. Priklanam sa k druhej moznosti.
gogo956
Redeemer
Redeemer

maciatko99
oni sa ho snazia navonok asi brat takeho aky je, ale je dost mozne že vnutorne si myslia svoje. Jedna vec je ze sa kamaratky s nim zasmeju ale ina otazka je, preco teda ziadna ta kamaratka to nechce a nikdy ani nechcela posunut niekam dalej, akje teda tak fajn? Zjavne tam nejaky vazny problem je. Preto sme chceli aby Terepin prisiel na stretko aby ludia odtialo vedeli posudit kde by mohol byt pes zakopany.
maciatko99
Medium Star
Medium Star

Vsetci vidime, ze ten problem je v Terepinovi a jeho mentalite, v tom ako rozmysla. Len si to nepripusta. Potom ho tu Blastbit nakrmi zvastami o peniazoch a Terepin si z toho vezme len to co sa mu hodi a co mu pomoze zakryt svoju 15-rocnu neschopnost nadviazat vztah so zenami.
gogo956
Redeemer
Redeemer

s tymi peniazmi, tam islo o to, ze v nie az tak davnej minulosti, mal pomerne zle platenu pracu. Preto som ho aj ja tlacil do toho aby s tym nieco robil,lebo ak sa chce raz osamostatnit tak na hypoteku prijem treba. Ale to sa nastastie zmenilo, ma uz lepsie platenu poziciu a myslim ze pisal ze uz si vybavuje hypoteku, takze bude mat vlastny byt. :)
Keby sme ho do toho nedotlacili tak by sa nikam nepohol.
maciatko99
Medium Star
Medium Star

Pred rokmi pisal ako nebude platit za zeny colu alebo kavu. Ze nema peniaze, dava ich mame na byvanie a nic mu pomaly neostalo. Potom sa posunul dalej, nasiel si inu pracu alebo take nieco ohladom pocitacov a zacal lepsie zarabat. Lenze vo vztahu so zenami sa neposunul ani s lepsim prijmom a pracou. Teraz ide vybavit hypoteku a tak mu ostane menej penazi na zivot a tak uz hladal zamienky ako sa mu bude tazko zit. Cize sa opat nikde neposunie.

Tu by sa hodila fotka toho mafiana Reichla a citacia: Neni tyzden, neni tyzden co by Terepin neprisiel s vyhovorkou.
beardie
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa beardie »

Krivdis mu

Zmenil prácu, rieši byt, to sú významné posuny

Že si nechce nájsť partnerku, to k jeho osobnosti patrí, keď nechce, tak nechce

Zatiaľ si ale sám pred sebou nepriznal, že nechce, to ale časom príde
Blastbit
Guru
Guru

Príspevok od používateľa Blastbit »

Zase dalšia žienka čo si prečíta pár príspevkov a vyvodzuje z toho závery. Tiež som si tvoje témy čital a komentoval aj v minulosti a chytal som sa za hlavu ty omáčka celá kolká si. A tú facku si ty strel ked nabuduce zase podvedieš chlapa ked si to tak chcela pri plnom vedomí. :wink:
Niečo z tvojej témy "tak som sa ozvala kolegovi z práce a dohodli sme si kávu. Ako inak, prišiel upravený s dobrým parfémom, prišiel na minútu presne pre mňa, kvietok mi vložil do rúk, pekne sa usmial, slušne pozdravil, otvoril mi dvere na aute a išli sme. Už vtedy som cítila, že je to krásne, ak sa niekto o Vás takto zaujíma. Z kávičky bolo nakoniec vínko, samozrejme len tak decentne, ale mne ako žene veľa nestačí."
topic152299.html Jasné uplne to vyvracia moje nazory na určité typy žien kedže ty tiež do určitej sorty patríš.
Kto nečítal nech si prečíta a taká mi tu bude dávať rozumy. Beriem hocikoho nazor ale nie osobné útoky tie vždy vrátim späť.
wladas
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa wladas »

Blastbit napísal: 30 júl 2022, 23:39 Zase dalšia žienka čo si prečíta pár príspevkov a vyvodzuje z toho závery.
Ale uplne trefne nazory. Reagulem len na tuto vetu lebo dalej som necital kedze viem ze to nema zmysel.
Blastbit
Guru
Guru

Tak pokračuj v citani dalej nakukni aj do jej témy. Tá je tá posledná co má niečo radiť,kritizovať,krivdiť(konkretne aj Terepina).Ked ona sama behala za chlapom ktorý dobre vyzeral a pritom bola zadaná. A je to aj o výzore muža,postavení,obliekaní a može sa kde kto postaviť na hlavu -sama je ten príklad takejto baby.Tiež nebehala za obeznym smetiarom ale behala za atraktívnym,nadpriemerne zabezpečeným chlapom, ktorý mal ale tú správnu povahu a odmietal snou niečo mať. No co princezná sa chcela citit chcená,obdivovaná,obletovaná,tak chcela dosiahnut svoje na úkor vztahu.Práve preto sedí že chudobná nechce chudobneho,ženská pri peniazoch tiez nechce chudobneho.
Tí čo mali do vztahov a rozmyšlania žien čo povedať,aj zakladali témy na základe svojich životných skúseností tak tí sem už roky nechodia.
Citacia mačiatka " Lenze vo vztahu so zenami sa neposunul ani s lepsim prijmom a pracou." ... hlavne ze Terepin písal ze uz nejaké baby aj vytiahol von.Pred 15 rokmi by o tomto reč ani nebola. Vidno že sem slečinka príde raz za pár mesiacov, poriadne nečíta príspevky a naváža sa.
Terepin
Guru
Guru

maciatko99 napísal: 30 júl 2022, 22:53 Tu ma napada otazka, ze ci sa ten jeho humor ludom paci alebo si skor robia srandu zo samotneho Terepina ako sa na tom zabava. Priklanam sa k druhej moznosti.
Tu vidno, že si čítala len čo ti vyhovovalo, inak by si to netvrdila.

Autoeditácia príspevku po 2 min 25 sek:
gogo956 napísal: 30 júl 2022, 22:50 maciatko99

uz len tie tri posledne meme co sem Terepin postol. Neviem, nemam skusenost ze by takyto humor mali okolo mna zrelí muži, je to tak na úrovni pubertiakov /bez urážky/ a pravdupovediac, neviem ci by som s takym kolegom chcel byt prilis kamarat.. A zeny byvaju na taketo povahove náznaky este citlivejsie.
Mám kolegu, ktorý má ešte zvrátenejší zmysel pre humor ako ja.

Autoeditácia príspevku po 4 min 57 sek:
maciatko99 napísal: 30 júl 2022, 23:10Pred rokmi pisal ako nebude platit za zeny colu alebo kavu.
Nie, ja som napísal, že cudzej žene nezaplatím kávu. A vlastne nikomu cudziemu nič nezaplatím. Ale zase len prekrúcaš. Ako vždy.
mato55002
Light Star
Light Star

Príspevok od používateľa mato55002 »

Skúšal si aplikácie ako tinder, Badoo... Asi určite ale ako si dopadol ?
Ja som ukončil dlhoročný vzťah a zo srandy som si teraz nainštaloval Badoo (lacnejší prémium) a zistil som že nie som schopný dať niekomu like a napísať. Poslalo mi aj niekoľko žien like a normalne mi je trápne čokoľvek napísať 😀 alebo vidím v profile hashtag oteckovia, horná Dolná a mám dosť.
Ake začínate konverzáciu ? Mne sa zdá všetko totálne trápne, asi to nie je pre mňa ale aj tak by som to chcel aspoň raz skúsiť. Sorry že ti tu spamujem ale tak možno pomôže.
Frco
Guru wannabe
Guru wannabe

Príspevok od používateľa Frco »

Pogoogli nejake tinder opening lines.
"Ahoj mame match! Asi by sme s tym mali nieco spravit!" :D
Akoze hocico mozes tej babe napisat, nieco ohladom jej profilu, alebo nejakej jej fotky, ktora ta zaujme...Tohto by som sa nebal.
wladas
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa wladas »

"Cauko, popismenkujes?" :D Stare dobre casy....
heker
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa heker »

mato55002 - Skor to napis do tejto temy - skusenosti-s-online-zoznamkami-badoo-po ... 97050.html
Terepin
Guru
Guru

mato55002 napísal: 31 júl 2022, 14:24Skúšal si aplikácie ako tinder, Badoo... Asi určite ale ako si dopadol ?
Skúšal. Žiadna zhoda a žiadny like. :D
Blastbit
Guru
Guru

Všetko dolezité sa rieši aj tak v osobných stretkách nie cez socialne siete, nejaké stretká už máš za sebou.
Len makat stále na sebe zvyšovať si svoju hodnotu,selektovať ženy, niektoré zato stoja iným sa vyhnut oblúkom ak nechceš na to doplatiť.
Terepin
Guru
Guru

Je nepotrebujem selektovať ženy, ony selektujú mňa. :D
Napísať odpoveď