Pokroky v sociálnom živote

Diskusia o tom, čo Vás trápi v súkromí...
aacid
Hardcore addict
Hardcore addict

Re: Pokroky v sociálnom živote

Príspevok od používateľa aacid »

tak do tejto temy pride realna zena konecne po dlhom case a vy miesto toho aby ste s nou skusili diskutovat a rozoberat veci ktore zaujimaju vas tak ju zdrbete pod holu zem. blastbit zase klesol o nieco nizsie v mojich ociach, pretoze uplne bez vyprovokovania zacal osobne utocit...

ty dvaja by ste sa mali dat dokopy. podla mna by ste mohli mal celkom pekny a stastny zivot, pretoze rozmyslate uplne rovnako.
Blastbit
Guru
Guru
Používateľov profilový obrázok

Príspevok od používateľa Blastbit »

Prvé boli jej utoky na moju adresu jej citácia "Viac ma zaujali nazory inych clenov fora a to Goga a Blastbita. Pri citani som aj rozmyslala, ze ci zijem v pararelnom svete alebo som bola 20 rokov v kome. Blastbitove omacky, statistiky, rady a dristy, pricom nazor oponenta je hned zly, neakceptovatelny a iba ten jeho je spravny, dokonca podlozeny statistikami z osobnej skusenosti. Skoda slov chlapce. Zasluzis si rovnaku facku ako Terepin, aby si sa spamatal."...tak a v jej téme ludia reagovali velmi ostro ved si prečitaj. Tiež mám o tebe istý názor kamoško :wink:
Ty bud rád že si rád pri svojej terajšej s tvojim životným štýlom ktorý tu prezentujes v teme o drogách. Hentá slečinka sa sem zase prišla len navážať ked sem raz za pár mesiacov príde. Kokety neverné a ludia bez morálnych zábran navyše aj závislí sú mi proti srsti :wink:
aacid
Hardcore addict
Hardcore addict

ale to bola reakcia na tvoje nazory ktore tu prezentujes. rozumny clovek by diskutoval, pokusil sa svoje nazory obhajit.
pubertak naopak zacne utocit z boku priamo na osobu, nie na jej nazory.

obrazny priklad:
jozo: "fero ty si mi povedal ze mi pozicias hracku a nepozical si mi"
fero: "tvoja mama smrdi"

takto sa ty spravas.
chapem ze asi aj toto zoberies ako utok na tvoju osobu, ale zial neviem ako inak ty vysvetlit (a nie som sam co sa ti to tu snazi vysvetlit) ze tvoje spravanie je nie na urovni dospeleho cloveka. a to je proste fakt, to nie je utok. ty by si nemal ist do obrany ale mal by si sa nad tym zacat zamyslat, ci je na case trochu svoje spravanie zmenit.
Blastbit
Guru
Guru

Ked ma chce niekto konfrontovat má tu tému ktoru som vytvoril a nech argumentačne píše a nie reči že omačky,dristy,že si mam streliť facku..pritom sam/sama sa nemá čím chváliť. A ty by si mal na čase začať riešiť svoje závislosti potom tu struhaj rady o tom ako sa kto správa.
A viac sa ti už za nič neomluvim raz som sa ti omluvil, ty mne nie, tak kto je potom dospelý. Mozes byt aj o 10 rokov starší to na veci nic nemení. Takto to poviem otvorene nemam absolutne žiaden zaujem o konkretne TVOJE rady v hocijakej téme. Na tvoje dalšie reakcie nemienim už fakt nijako reagovať.
Terepin
Guru
Guru

Príspevok od používateľa Terepin »

aacid napísal: 01 aug 2022, 10:00 tak do tejto temy pride realna zena konecne po dlhom case a vy miesto toho aby ste s nou skusili diskutovat a rozoberat veci ktore zaujimaju vas tak ju zdrbete pod holu zem. blastbit zase klesol o nieco nizsie v mojich ociach, pretoze uplne bez vyprovokovania zacal osobne utocit...

ty dvaja by ste sa mali dat dokopy. podla mna by ste mohli mal celkom pekny a stastny zivot, pretoze rozmyslate uplne rovnako.
S arogantnou kravou sa odmietam baviť slušne. Ona sem neprišla diskutovať, ona si prišla do nás kopnúť.
Blastbit
Guru
Guru

No určite jej boli proti srsti moje nazory o tom aby si na sebe pracoval ci karierne,fyzicky,aby si ženy bral s rezervou a bol opatrný.
Urcite nesuhlasi s nazorom ze ženy prioritne vyhladavaju chlapov s postavením,peniazmi,fyzickými atributmi a ze to nie je vobec dolezité aby si si našiel serioznu babu.Pritom sama tie peniaze má a sama behala za alfa samcom s vysokým budgetom hoci bola zadaná.
Preto som písal vo svojej teme svoje začiatky a priebeh(hoci posledné roky kvoli covidu je to slabota) a čo vsetko som menil aby som natrafil na ženskú v čo najlepšej možnej kvalite. No a u teba zase prekruca, vlastne tie strany a nazory poriadne necitala len to očkom prebehla.
Lebo ist do nevestinca a prekotiť kazdu jednu miestnu bordel dámu, alebo využiť kazdu jednu pripitú babenu na ktoru som natrafil, to by bolo na desiatky súloží. To by si dokázal aj ty.Mozno by ma tu ludia akceptovali ako človeka čo má vela skúseností a teba že si sa pohol so ženami :roll:, konzervativizmus vs extremne liberálna promiskuita.
beardie
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa beardie »

Blastbit napísal: 01 aug 2022, 10:38Mozno by ma tu ludia akceptovali ako človeka čo má vela skúseností
netrep
hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa hojko »

Blastbit napísal: 01 aug 2022, 10:38Mozno by ma tu ludia akceptovali ako človeka čo má vela skúseností
Neakceptovali :nono:
Blastbit
Guru
Guru

Ešteže tak, nevoňalo by mi byť promiskuitný, nemal by som zo seba dobrý pocit sa cítiť ako desiatky krát použitá oňuca.
Ale Terepin robí pokroky zo strachu z dievčat od 2007 a v roku 2022 už aj nejaké von zobral aj to je posun.Lepšie neskôr ako nikdy.
Tie vtipy o ktorých si myslí že u žien zaboduju asi skor nie. Skorej by mal tie baby doberať nejako dvojzmyselne odtial potial.
Ak nechce frajerku, tak kamošku s výhodami, to je aj taký môj ciel, vzťah už nechcem ani za bo*a.Ak ani to nie tak len seba nejako rozvíjať stále.
Hensym
VIP
VIP

Príspevok od používateľa Hensym »

Terepin napísal: 01 aug 2022, 10:31 S arogantnou kravou sa odmietam baviť slušne. Ona sem neprišla diskutovať, ona si prišla do nás kopnúť.
Hej, urcite mala potrebu sa pozriet do tejto temy po roku a pol, citat stovky prispevkom ktore odbijas furt a dokola tak isto ako aj pred 10 rokmi, len aby si kopla.

Kopol si tu asi kazdy, ale spravidla az potom, ked si vsetko precital, alebo skusil poradit. Ludia uz stracaju nervy, lebo tato tema a prispevky v nej z cloveka vedia doslova vysavat radost.
Blastbit
Guru
Guru

Kopla aj prekrucala,len prefrčala strany poriadne to nečitala písala to dve strany dozadu a Terepin sa isto pohol viac než pred 10 rokmi.
Ja si ho teda zastanem skoro vždy (okrem jeho vtipov), introverta najlepšie pochopí introvert, nie radodajná baba.
Hensym
VIP
VIP

Príspevok od používateľa Hensym »

Ako sa Terepin za 10 rokov pohol? Skor mam pocit, ze sa posunul vzad.

Ja som bol celu mladost, resp. pubertu velky introvert, chapem introvertov a nie je na nich nic zle. Dnes stale nie som najhlucnejsi extrovert, ale uz sa nepovazujem ani za introverta, posunuli ma skusenosti, praca, vztahy, priatelstva. Terepinov problem nie je to, ze je introvert. Kazdy treti zadany chlap je introvertnejsi...

Neviem, do akej miery poznas tu zenu co sem pisala par stran dozadu, ale prave si ju (ak som spravne pochopil) nazval ku*vou. Ak je to podla teba ok, nuz... cele forum, snad okrem teba (a mozno par vynimiek za tych 10+ rokov) s nou nazor zdielame. Kto si myslis, ze ma pravdu? Ci sme vsetci "radodajne zeny"? Uz pochop, ze po svete nechodia len stetky (a neboj, tiez som od zien zazil vztahovo kadejake zverstva...), ale to je asi tiez mlatenie slamy, kedze o tom je z casti aj tvoja tema.

A nikto si nepotreboval kopnut. Len uz asi treba pisat ostrejsie, ked Terepin tu vyse 10 rokov narieka ze chce pomoc so zenami, ale vlastne asi nechce. Ak by o tu pomoc neziadal a ak by ste tu spolocne nezhadzovali vsetky zeny, tak by sa nic nedialo. Ale tym, ze sa to tu pravidelne deje, tak uz ludia s Terepinom nervy obcas stracaju, prirodzene.
Blastbit
Guru
Guru

Nenazval som ju priamo k*rvou tí ju nazvali iní v jej téme a ked si ona nieco dovrzala to je jej chyba a nie moja a terepina ze nas sem došla osocovať a niečo si kompenzovať hoci sem chodí raz za dlhý cas. Akoze nepomohol? rieši hypoteku, má lepsiu prácu, rieši cvicenie aspon nejako, bol s nejakými babami vonku, ak frajerku nechce okej, moze si to inak poriešiť. Sak o ženách som písal ze sú také aj také baby.
Kto chytá hysterické nervy alebo iné hysáky mozno sposobené aj určitými látkami, nemusí jeho temu citat ked nechce.
"ak by ste tu spolocne nezhadzovali vsetky zeny"... v tej mojej teme sa niečo docitas a toto uz snád nikdy nenapíses.
icefiresr
Addict
Addict

Príspevok od používateľa icefiresr »

Blastbit: kamarat by na teba povedal (az to pocujem v realnom case), ze si “serie* do huby”.

Hensym ti napisal, ako si ju nazval a ja som si ten tvoj prispevok precital taktiez a plne s nim suhlasim.

Pri nasej prvej komunikacii na fore som ti napisal, ze mas nejaku vadu (rodicia alkoholici), mozno som sa netrafil uplne presne, ale diagnozu mas. Ak budes takto reagovat na ludi, daleko to v zivote nepotiahnes, ci z hladiska kariery alebo rodiny.
Blastbit
Guru
Guru

Neverná koketa, alebo radodajná baba sa nerovná k*rva, tak ju nazvali vtedy ludia co ju komentovali.Zisti si význam tohto slova ak to dokazeš.
Dojde sem raz za pol roka, vytrhne z desiatok strán odporujuce príspevky ktoré este opätovne prekruti a my si to máme od nej nechat isto.
Co tu splietaš mojich rodičov? Inak o nich som sa vyjadril v mojej teme.Tiez si ten co sem dojde raz za dlhý čas.
"mozno som sa netrafil uplne presne".. absolutne nie.Este aj z terepina ste robili psychiatrickeho pacienta, bol na vyšetreniach u odbornikov nic mu nezistili.Ani nemaju co, len má silnu introverziu.
"Ak budes takto reagovat na ludi, daleko to v zivote nepotiahnes, ci z hladiska kariery alebo rodiny." ako žijem som opísal v mojej téme.
Skrátka ludia sem dojdu niečo komentovat na základe prebehnutia strán=vlastne to ani nečítali,obsahové názory sú osobné útoky.
JCM01
Star
Star

Príspevok od používateľa JCM01 »

Kámo, posledný príspevok veľmi trefný - v štýle všetci ste blázni len ja som lietadlo :D
Blastbit
Guru
Guru

Nie som lietadlo ani najmudrejší na svete na IQ teste z matiky 110, EQ vysoko nadpriemerné co som bol na vyšetreniach,ostatné výsledky takisto v bežnom normále. Ale už to tu niektorí zacinaju prekracovat hranice, nevyjadruju sa k temam ako takým ale osobné narážky.
Priznavam začal som byť uz aj ja osobný ale vraciam späť ich osobne utoky, ale ohladom fetakov,narkomanov to je dokázané v temach fora.
JCM01
Star
Star

Príspevok od používateľa JCM01 »

Len stále nechápem ako tá "skupina neurotikov po fetakov a narkomanov..", ktorý nemajú v ničom pravdu, má priateľku/manželku, a osoby ako ty a terepin, ktorý vedia o vzťahoch zjavne všetko najlepšie, priateľku nemajú a majú problém so vzťahmi...
Blastbit
Guru
Guru

Majú lebo su aj ženy ktoré sa boja od takých odist alebo uplne presne nevedia co ich milí vyvádzaju. Mal som priatelku a všetko som to opísal v tej mojej teme. No a momentálne by som skorej chcel kamošku s výhodami, vztah uz nie. No a terepin sa uz nejako posuva kto ho riadne čita tak to vidí a nekrivdí mu, kto ho chce osocovat, si vyberá pár riadkov ktoré aj tie prekruti.
aacid
Hardcore addict
Hardcore addict

pocuj blastbit, ty si bezchybny clovek? nikdy v zivote si nespravil nejaku hlupost, nejaku chybu ktoru si olutoval?
lebo ja robim chyby casto, podla mna to patri k zivotu, pretoze nikdy nic neskusat a neriskovat pre mna nie je zivot.
a dovolim si tvrdit ze vacsina ludi tak funguje na svete. skratka ludia robia chyby. z tych chyb sa ucia.

ktokolvek sem napise nieco cim chce poradit (aj ukazovanie na tvoje zle vlastnosti moze byt snaha pomoct), miesto toho aby si to prijal, tak zacnes citat stare prispevky toho cloveka, pytat sa osobne otazky zo zivota aby si zistil ci nahodou niekedy v zivote nespravil nejaku hlupost a akonahle to zistis tak "hura vyhral som" lebo podla teba pokial niekto niekedy ked spravil blbost v zivote tak uz nema az do smrti narok sa vyjadrovat k inym ludom a toboz nie k tebe.
proste keby jezis vstal z mrtvych a prisiel by ti poradit tak ty by si mu odpovedal ze "moj ale teba odsudili a ukrizovali, co ty mi tu chces radit"...

velmi jednoduche pravidlo ktore by si si mohol dat je nemixovat debaty. proste ked sa raz diskutuje o terepinovi, tak sa diskutuje o terepinovi. ked si raz spravis temu o tvojom zivote tak to bude tema o tvojom zivote a kohokolvek ineho zivotny pribeh nema nic spolocne s tym tvojim, nijak to neprispeje diskusii o tvojom zivote a skratka to tam nepatri.
Napísať odpoveď