Multi-kulti

Diskusie na politické témy...

Ako vnimate premenu Europy v muli-kulti geto ?

Negativne, je treba sa tomu postavit na odpor
184
38%
Negativne, ale neda sa nic robit..
82
17%
Pozitivne, som rad a uvitam to
72
15%
Je mi to jedno
70
14%
Nechapem o co ide
78
16%

Celkom hlasov: 486

-AA-
Hardcore addict
Hardcore addict
Používateľov profilový obrázok

Multi-kulti

Príspevok od používateľa -AA- »

Na tuto temu sa uz popisalo vcelku dost : ) Len pre ukazku .. alebo o nieco radikalnejsi pohlad tu.

Komu sa nechce citat je to jasne povedane v tomto videu

Vase nazory na vec ? ; )
nordkapp_pb
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa nordkapp_pb »

.. chyba ti v tom hlasovani, ze SOM TOLERANTNY, NEROBIM ROZDIELY MEDZI CIERNYM A BIELYM, IBA MEDZI DOBRYM A ZLYM, INTELIGENTNYM A HLUPYM atd ! ...

... btw.: z toho videa : every modern invention is thanks to europeans dna ... ja som tusil ze to musel robit nejaky vymaznuty nacista alebo niekto podobny, pretoze rozumny clovek by taketo nieco nenapisal .. v poslednom case k nam totiz prudi coraz viac a viac vynalezov Z VYCHODU ! Z AZIE ! JAPONSKO ! ...

... :lock: akurat co ma to video vytocilo ! ...
zelovoc
Darca
Darca
Bydlisko: Nikto nikomu nie je taký zaviazaný, ako opice Darvinovi.
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa zelovoc »

myslim ze to je uz rozbehnuty vlak s ktorym sa uz bohuzial neda toho vela robit. snad len ich asimilovat ale to bude skor naopak tymto tempom. vcelku mi ani velmi nezalezi na tom ci je niekto cierny alebo zeleny, zlty, biely ale hlavne neh sa prisposobia okoliu a nie naopak. ked uz nemaju byt diskriminovani tak by nemala byt ani ziadna pozitivna diskriminacia.

ale toto by bolo na dlhsiu debatu a obavam sa toho, ze kazdy kto s multi-kulti nesuhlasi bude obvineny z fasizmu a neviem jakych pycovin. keby len na tomto fore.

radsej by som bol keby cierny boli v afrike, zlty v azii a biely v europe ale s tym sa neda nic robit. pristahovalectvo bude zastavene az vtedy ked sa imigrantom neoplati sem prist popripade odist z vlasti. a ked uz pouvazujeme aj nad zmenou klimy ktora nas asi caka neminie tak potom tu este len bude hokej.

edit:
.. chyba ti v tom hlasovani, ze SOM TOLERANTNY, NEROBIM ROZDIELY MEDZI CIERNYM A BIELYM, IBA MEDZI DOBRYM A ZLYM, INTELIGENTNYM A HLUPYM atd ! ...
ale sak v strede tych moznosti je taketo nieco. myslim ze keby si sa ocitol niekde v strede pakistansko-cinskej stvrte tak by si sa nejak skvelo necitil.
-AA-
Hardcore addict
Hardcore addict

Je rozdiel inovovat a vynajst.
SOM TOLERANTNY, NEROBIM ROZDIELY MEDZI CIERNYM A BIELYM, IBA MEDZI DOBRYM A ZLYM, INTELIGENTNYM A HLUPYM
Co to ma spolocne s danou temou?

A krajiny ako Japonsko su najmenej multikulturne a dost silno nacionalisticky zamerane + by sa nemalo zabudat kto tam ten technologicky rozvoj nastartoval.. ; )
nordkapp_pb
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

sorry ze som tak vystartoval, ale necital som to, lebo som lenivy a sudil som to len podla toho videa a ani to som nemohol dopozerat cele ... tak mi tato tema pripadala ako jednoznacne rasisticky motivovana agresia :-( ... teraz to musim zobrat s5 ...
... no a k tomu nastartovanie japonska :-) ... snzili sme sa startovat cely svet, ale nikto sa nechytil tak ako japonci .. takze cosi v nich predsa len bude :-) ...
-AA-
Hardcore addict
Hardcore addict

Samozrejme.

Podla niektorych vyskumov maju najvyssie IQ zo vsetkych ras, vyborne organizovanu spolocnost.. Vysoke IQ neznamena automaticky kreativitu ale celkovo ide o vyspelu spolocnost.

Preto ked tu uvidis Japonca, tak si ta maximalne odfoti :)
nordkapp_pb
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

... ale celkovo aj tak neviem ako ponimaju napr. aj vychovu, lebo tam aj ten najvacsi kripel ( myslim blbec ! ) je zvyknuty pracovat, a pracuje .. nie ako u nas ... cosi by sme sa mohli od nich naucit v smere hlavne tej pracovitosti :-) ...

edit:// .. ale to uz ideme OT :-(
Vesper
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Vesper »

nemam nic proti integracii ludi s krajim ktore su na tom ekonomicky slabsie akomy a rovnako ani proti tym z vyspelejsich krajin... len ako vsetko aj toto by malo byt s mierou a nie uplne nekontrolovane... ked chcu v EU byvat nejaki ludia s inych krajin mali by najprv preukazat schopnost byt v nejakej oblasti uzitocni... dost negativne sa naopak pozeram napriklad na to ako vo francuzsku vramci EU narastol pocet negroidneho obyvatelstva a mam trochu obavy ze toto by sa mohlo stat postupne aj v inych krajinach EU... nie ze by som bol nejaky specialny rasista ale kto u nas pozna romov tak vie o com hovorim lebo v ciernymi je to v mnohom podobne... ale celkovo si myslim ze je dobre ak sa vytvori spolocnost kde je normalne nevsimat si farbu pleti a vierovyznanie ale brat cloveka podla toho aky je co je zatial u nas len snom vzdialenej buducnosti.... :)
Frikso
Darca
Darca

Príspevok od používateľa Frikso »

Nie som proti integracii utečencov alebo inych kultúr, avšak pravda je, že napr. vo francúzsku, nemecku s veľkým srdcom privítali moslimov a teraz sa im to vymklo spod kontroly.
-S tým videom nijako nesúhlasím, bolo tam cítiť zaujatosť a neznášanlivosť.
-Celkovo k problému neviem zaujať postoj, pretože o tom dokopy nič neviem a nerad by som triafal kade-tade.
kali520
Darca
Darca

Príspevok od používateľa kali520 »

Ja sem pridam priklad ktory ukaze ake ma multikultaralizmus nasledky.
Zdroj: svenler.com

Reading, Anglicko: Pred nedávnom boli odsúdení šiesti členovia gangu, ktorí 16-ročnú Mary-Ann Leneghan uniesli, znásilnili a zavraždili a jej 18-ročnú kamarátku, ktorú tiež uniesli, znásilnili a pokúsili sa ju zavraždiť. Jej kamarátka len zázrakom unikla smrti.

6. mája 2005 sa Mary-Ann a jej kamarátka nachádzali v automobile Renault Clio, keď zrazu kriminálnici otvorili dvere, aby ich z ich auta vytiahli, premiestnili do kufra iného auta a uniesli do Abbey House Hotela na izbu 19. Tri hodiny tam boli šiestimi členmi gangu znásilňované a týrané nožmi.

Zločinci vyložili podlahu hotelovej izby uterákmi, aby neboli krvavé škvrny také očividné. Pokým bolo dievča znásilňované v hotelovej izbe, počula, ako bola Mary-Ann ťahaná do kúpeľne a tam znásilňovaná ostatnými členmi gangu. Keď ju jej násilníci nechali na pokoji, počula, ako všetkých šesť zločincov znásilňuje Mary-Ann. Jeden pritom ostatných vyzval, aby ostali ďalej od steny, aby na nej nezanechali žiadne krvavé škvrny. Potom museli obidve dievčatá pre všetkých šesť netvorov robiť striptíz, tí im pritom oblievali ich telá a tváre vriacou vodou a dokonca ich nútili brať heroín a crack. Mary-Ann dokonca mučili nožom v brušnej oblasti, pokým jej kamarátku bil jeden z násilníkov 30 cm dlhou železnou palicou. Ešte na hotelovej izbe sa násilníci dievčatám vysmievali, že: „Vy domov nepôjdete, pretože vás zabijeme.“

Potom, ako boli obidve dievčatá niekoľkokrát znásilnené, im ich násilníci oznámil, že nadišiel čas umrieť. K tomu účelu dievčatá odviezli do Prospect Parku a tam ich nútili si kľaknúť. Kamarátka Mary-Ann sa musela prizerať, ako Mary-Ann zavraždili 40 bodnutiami nožom do oblastí krku, hrudi, brucha a nôh. Na to Mary-Ann padla na zem, na čo násilníci chytili amok, pretože chceli, aby kľačala. Nakoniec jej podrezali hrdlo a Mary-Ann vykrvácala. Ako vodca gangu figuroval 19-ročný Michael Johnson.

22-ročný Jamaille Morally sa potom obrátil ku kamarátke Mary-Ann, chytil ju za hlavu a povedal: „Toto sú tvoje posledné momenty byť svedkom ako zavraždíme tvoju kamarátku. Si pripravená zomrieť?“ Ihneď po tejto otázke vystrelil a kamarátka Mary-Ann padla k zemi. Ako zázrakom prežila, pretože guľka sa rozštiepila. Podarilo sa jej z posledných síl doplaziť k najbližšej ceste a upútať pozornosť jedného vodiča. Pre Mary-Ann prišla pomoc, bohužiaľ, neskoro.

Pri páchateľoch sa jedná o: Llewellyn Adams (24), Adrian Thomas (20), Jamaile a Joshua Morally (22 a 23), Michael Johnson (19) a Indrit Krasniqi (18). Všetko to sú v Londýne žijúci ČERNOSI. Štyria z nich boli na podmienke, keď spáchali tento ohavný čin.

Podmienky, ktoré normálne poznáme z afrických občianskych vojen, ako napr. v Ruande, si pomaly, ale isto razia svoju cestu k hostiteľským národom v multikultúrnom ošiali. V takomto prípade nie sú vinní len páchatelia, ale aj štát, ktorý necháva takúto háveď nahlodávať celý národ. Najväčšiu vinu však nesú tí, ktorí šíria tú zvrátenú zločinnú ideológiu zvanú multikulturalizmus a v neposlednom rade tí, ktorí to ticho akceptujú. Pokým sú už spomínaní páchatelia odsúdení, tak pri ostatných nepriamo zúčastnených páchateľoch to bude ešte chvíľu trvať. Ale ten čas raz príde, a to mocne a mohutne a nielen vo Veľkej Británii.
Potom okolo toho IQ co ste tu spominali si mozte mozret tu http://www.pozorovatel.sk/archiv/Kriza_ ... nosti.html
A to ze rasy sa odlisuju aj niecim inym ako farbou pleti sa da pozret tu http://www.pozorovatel.sk/archiv/Najnov ... mstva.html
Frikso
Darca
Darca

Príspevok od používateľa Frikso »

hmm.. zaujímavé.. Ale chcelo by to viacej od seba nezávyslých zdrojov äsom hnilý hľadať :oops: ).
Avšak naši otcovia a matky dobre vedia, prečo sú často proti, keď si nájdete partnerku inej kultúry/rasy/náboženstva. :)
zelovoc
Darca
Darca
Kontaktovať používateľa:

mozno keby si ludia uvedomili ze su rasisti bolo by to tu omnoho kludnejsie.

to kali: takych cernochov nemozem nazvat cernochmi ale len negrami lebo su to obycajne spiny, ktore si zasluzia plynovu komoru.

edit: pre tych dobrakov co mi za toto davaju k-, precitajte si ete raz naco reagujem. jaj boze.
Shark NX
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Shark NX »

tak tak Suhlasim zo zelovocom ... Ja som mozno mierny rasista ... ale napr ked ku nam dojde do obchodu cernoch tak som sa nikdy nestetol z nepriemnostami ... boli mili snazili sa rozpravat po slovensky co ma velmi potesilo a boli uplne zlaty cize ja proti nim nic nemam ...ale ten text co tu niekto pastol alebo Vdeo tak to ma dokaze veeeeelmi nasrat ... na takych len brokovnica a hlavicku ... ty pi... co tam kopala tu chudinu v aute tak tu by som rozrezal na platky za ziva ... ale kazdy je individualny ... nemozem skatulkovat
Sikmokych mozem ty su pracovity prijemny ... Arabov tiez ... bol som v Dubai a boli velmi priatelsky ... len zatial som nestretol normalneho cigana ...
enter00
Guru wannabe
Guru wannabe

Príspevok od používateľa enter00 »

ja povazujem vsetkych ludi za jednu rasu... takze multikulturalne spolocnonosti mam rad, podmienka je, aby sa kazdy spraval slusne.
Podla mna ziadna ina cesta ako zit spolu a respektovat sa nie je, ludstvo musi ist casom do vesmiru, a to ze sa tam dostane a nedokaze zit spolu svedci o zaostalosti niektorych ludi.
kali520
Darca
Darca

enter00 napísal:ja povazujem vsetkych ludi za jednu rasu... takze multikulturalne spolocnonosti mam rad, podmienka je, aby sa kazdy spraval slusne.
Podla mna ziadna ina cesta ako zit spolu a respektovat sa nie je, ludstvo musi ist casom do vesmiru, a to ze sa tam dostane a nedokaze zit spolu svedci o zaostalosti niektorych ludi.
Ano o zaostalosti neprisposobyvich ludi t.j u nas najma cigani v USA cernoske getta, vo Francuzku to boli zase moslimsky vytrznici.
schw33k
Guru
Guru

Príspevok od používateľa schw33k »

pozri kali520 , ten prípad , čo si sem dal je úplne mimo z môjho hľadiska , však ako sa exoti nájdu medzi farebnými tak aj medzi nami nemyslíš

a dávať zdroje z portálu pozorovateľ , hmmm ...
zelovoc napísal: takych cernochov nemozem nazvat cernochmi ale len negrami lebo su to obycajne spiny, ktore si zasluzia plynovu komoru.
teraz koho ? všetkých do jedného ?
btw poslal som ti za toto negatívnu karmu , ale zabudol som sa podpísať , tak teda myslím, že si to prehnal
enter00
Guru wannabe
Guru wannabe

Príspevok od používateľa enter00 »

kali520 napísal:Ano o zaostalosti neprisposobyvich ludi t.j u nas najma cigani v USA cernoske getta, vo Francuzku to boli zase moslimsky vytrznici.
to ano, nehovorim, ze problem je len na strane vacsiny, jasne, ze niektori sa proste nechcu "prisposobit" zakladnej slusnosti a moralke. Ide to ale, su krajiny a mesta, kde to vsetko funguje.
Frco
King
King

Príspevok od používateľa Frco »

ja zasadne nesuhlasim s multikult. spolocnostou. Nech ostanu v svojej krajine a nejdu sem. A ked tam zuri u nich vojna? No a co, nas stat im aj tak nepomoze, lebo je chudobny a zapadne krajiny kedich prijmu, tak tito "chudaci" zacnu robit problemy ako pre nedavnom vo FR ked tam palili auta a demolovali stvrte. Takych len strielat po tuctoch :) Som rasista, lebo bohuzial mam s ludmi inej farby pleti (najma ciernej) dost negativne skusenosti.
zelovoc
Darca
Darca
Kontaktovať používateľa:

schw33k napísal:teraz koho ? všetkých do jedného ?
btw poslal som ti za toto negatívnu karmu , ale zabudol som sa podpísať , tak teda myslím, že si to prehnal
koho? no tych utocnikov predsa. koho asi? Michaela Jordana?

ved som reagoval na kaliho clanok, sisi ho mal precitat.

edit: moralista. pche
kali520
Darca
Darca

pozri kali520 , ten prípad , čo si sem dal je úplne mimo z môjho hľadiska , však ako sa exoti nájdu medzi farebnými tak aj medzi nami nemyslíš

a dávať zdroje z portálu pozorovateľ , hmmm ...
Ano mas pravdu, ide ale o to ze utoky pachane nejakou mensinou resp inou rasou nie su medializovane. Ked to spravy biely je oznaceny za fasistu.
Zavádzajúce vedecké štúdie

Profesor psychológie na univerzite v západnom Ontáriu (Kanada) J. Phillippe Rushton, autor knihy "Rasa, vývoj a správanie", v článku pod názvom "Zimy robia vašim génom dobre" píše:

"Pred štyrmi rokmi som na tejto stránke po prvý raz spropagoval veľmi osvietenú knihu "IQ a zdravie národov" o inteligenčnom quociente a odlišnej ekonomickej výkonnosti rôznych krajín, ktorú spoločne napísali Richard Lynn a Tatu Vanhanen. Teraz profesor Lynn napísal ďalšiu dôležitú knihu pod názvom "Rozdiely medzi rasami v inteligencii: evolučná analýza".
Najdôležitejšie zistenie: svetový priemer, pokiaľ ide o IQ, nedosahuje viac než 90, čo zodpovedá úrovni inteligencie u 14-ročného bieleho dieťaťa. (Štandardizované IQ testy sú založené na 100, čo približne zodpovedá inteligencii 16-ročného belošského dieťaťa.) Lynn takisto upozorňuje na fakt, že pokiaľ ide o líniu sever-juh, čím severnejšie, tým väčšia inteligencia, zrejme vďaka schopnosti prežiť tuhé zimy. Tieto zistenia profesora Lynna majú hlboký geopolitický význam. Pretože z tých vyplýva, že to jednoducho nie je možné preniesť demokratické a ekonomické systémy západného štýlu na populácie Latinskej Ameriky, na moslimov Severnej Afriky a Blízkeho východu, nieto ešte do sub-saharskej Afriky. Tie zistenia takisto znamenajú, že dlhodobé svetové problémy budú i naďalej pretrvávať v dôsledku odlišných schopností jednotlivých populácií - ďaleko hlbších a ťažšie badateľných než len "Zrážka civilizácií" - vo forme konkurencie medzi rôznymi politickými konceptami. Pokiaľ ide o imigráciu, dôsledky sú očividné: tá bude mať fundamentálne a trvalé následky."

Podľa prof. Lynna sú najinteligentnejšou skupinou obyvateľstva Japonci, Číňania a Kórejčania s IQ 105 (http://www.vdare.com/rushton/060322_iq_pic.htm). Po nich nasledujú Európania s IQ 100. Potom Inuiti a Eskimáci (IQ 91), juhovýchodní Ázijci (87), severoamerickí Indiáni (87), tichomorskí ostrovania (85), južní Ázijci a Severoafričania (84). Ku koncu tabuľky možno nájsť byvateľstvo sub-saharskej Afriky (67) a austrálskych domorodcov (62).

A ďaleko za ostatnými, úplne na konci, sa umiestňujú bušmani, žijúci na púšti Kalahari, spolu s Pygmejami konžského pralesa (54). Profesor Lynn na základe dlhoročného štúdia dospel k názoru, že 50 % inteligencie človek dedí a za druhých 50 % možno vďačiť prostrediu. Podľa neho sa u severského obyvateľstva vyvinula väčšia inteligencia preto, lebo museli vynachádzať spôsoby, ako prežiť v náročných podmienkach. Povedzme, že s týmito závermi možno ako-tak súhlasiť. Ale táto štúdia - napriek svojej rozsiahlosti a dôkladnosti - nie je meradlom, ktorým by sme sa mohli v budúcnosti riadiť. Je v nej priveľa omylov.

Profesor Lynn, napríklad, porovnáva veľkosť mozgu sub-saharských Afričanov (1 282 kubických centimetrov), Európanov (1 367) a Aziatov (1 416) a práve toto je jedným z argumentov, prečo majú - podľa neho - Číňania, Japonci a Kórejci najväčší IQ. Lenže medzitým sa už dokázalo, že na veľkosti mozgu nezáleží; podstatná je miera jeho zorganizovanosti. Veľká hlava vôbec nie je znakom väčšej inteligencie; mozog takého človeka môže byť veľmi jednoduchý, neschopný vyšších operácií. Ako je možné, že profesor tento dôležitý fakt nevie?

A neobstojí ani to, akým spôsobom profesor Lynn určoval IQ. Najrozhodujúcejším činiteľom v jeho teste je schopnosť absorbovať údaje, t.j. koľko údajov je osoba schopná zapamätať si v istom čase a ako rýchlo je schopná vyriešiť jednoduché problémy. Vzdelávanie čínskych detí je založené práve na cibrení schopnosti zapamätať si veľký počet údajov - čo je prirodzené, keďže písomná forma jazyka pozostáva z obrovského počtu znakov s rôznymi významami. Ale schopnosť zamapätať si rôzne údaje nemôže byť meradlom úrovne inteligencie! Tou je len a len tvorivosť - schopnosť spracúvať absorbované údaje, tvoriť na ich základe nové idey a koncepty, nachádzať prv nepoznané riešenia. Takže štúdia je zase len zavádzajúca - na škodu veci.

A profesor Lynn zrejme toto dobre vie. O tom svedčí fakt, že sa veľmi nešikovne pokúša vysvetliť fakt, prečo s väčšinou objavov prichádza len biela civilizácia, kým napríklad čínska spoločnosť je vyložene netvorivá; tá čerpá zo svojho poznania, dosiahnutého v minulosti, ktoré sa dnes už nerozvíja a najnovšie poznatky len mechanicky preberá od druhých. Profesor to odôvodňuje tým, že Číňania sú väčšmi prispôsobiví, než Európania, ale pravda je taká, že táto rasa vyložene ustrnula vo vývoji a vôbec nemá najväčší IQ. Keďže ich je tak veľa, uplatniť sa v spoločnosti môže len "bifľoš". Na skutočne tvorivého človeka by sa tam dívali ako na blázna; ten by sa medzi nimi vynímal ako nejaký čudák. Prečo toto profesor Lynn nechce vidieť? Pretože to by musel priznať, že najväčší IQ majú Európania - a to očividne nechce.

A to takisto platí o zjednodušenom vysvetlení, že európske obyvateľstvo má väčší IQ kvôli tomu, lebo musí čeliť tuhým zimám. Keby to skutočne bolo tak, Inuiti a Eskimáci, žijúci ďaleko na severe, by nemali IQ nižší (91), ale vyšší ako Európania - čo takisto očividne vôbec neplatí.
Autor článku v závere píše, že dosiaľ bola diskusia o rozdielnostiach medzi rasami na univerzitách neželaná, ale že teraz to už neplatí. Nuž dúfajme, že čoskoro sa dočkáme skutočne objektívnych a nezaujatých vedeckých štúdií, pretože svet je už unavený z politicky správnych, zavádzajúcich, nezmyselných a nepravdivých tvrdení, ktorými sa súčasné vedecké práce len tak hemžia.

prof. J. Phillippe Rushton, VDare
Napísať odpoveď