Ktory komentator je vas najoblubenejsi?

O športe...

Ktory je "da best"?

Stanislav Stefanik
6
15%
Matej Hajko
11
27%
Pavol Gaspar
1
2%
Milos Kovac
0
Žiadne hlasovania
Marek Matusica
2
5%
Richard Fekete
1
2%
Marcel Merciak
7
17%
Viktor Blazek
3
7%
Iny
10
24%

Celkom hlasov: 41

[email protected]
Medium Expert
Medium Expert

Ktory komentator je vas najoblubenejsi?

Príspevok od používateľa [email protected] »

Tak ktory? Moj najoblubenejsi je jednoznacne Stano Stefanik. So svojimi vyrokmi typu: "Nasi strielaju po lade a polovysoko." alebo "Slovensko vyhrava a posiela Svedov.....
.....do boja o 3. miesto." sa urcite zapisal do analov slovenskeho komentovania. Na MS 2002 v Goteborgu bol perfektny, vzdy tak prezival zapas a vrieskal, skoro mu odisiel hlas. Len skoda ze teraz uz nekomentuje, mohol by opat komentovat MS v hokeji.
Potom bol tiez dobry aj Milos Kovac aj ked ten uz zomrel, cest jeho pamiatke.
A nakoniec mam rad aj Mateja Hajka a Paliho Gaspara. Najlepsie bolo ako tieto MS v Moskve povedal v jednom zapase Hajko: "Tak to je hokej ako vino." A Lintner mu na to odpovedal svojim spomalenym hlasom: "A cervene alebo biele?" LOL :lol: :lol: :lol:

Tak piste aj vy, ktory komentator je vas "naj".
miso2911
Medium Star
Medium Star
Používateľov profilový obrázok

Príspevok od používateľa miso2911 »

Neviem teraz ci mam zlu info ale mne sa zda ze ten Stano Stefanik zomrel na rakovinu alebo take nieco je to pravda? jaaj tak nie to zomrel Milos Kovac ja som si tych dvoch pomylil sorrry :) ale skoda obidvoch ze uz nekomentuju boli fakt dobri...a k teme ...mne sa pacia hokejovy komentatori na Galaxii-sport ..neviem preco s nimi nemôze stv uzatvorit zmluvu na MS lebo su podla mna fakt najlepsi ale neviem teraz ako sa volaju....uz som zistil ako sa vola :D Marek Matušica :wink:
recberko
Light Star
Light Star
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa recberko »

Ja svojho obľúbenca nemám a hokeju som sa tento rok príliš nevenoval, ale musím povedať že Lintner tvoril s tým Hajkom či ako sa volá dobrý tandem mali pár takých hlášok že som nemohol normálne... :-D
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa mirak2 »

sice neviem kto je R. Fekete ale jednoznacne mi tam chyba Ivan Ninaj

hlasky z tychto majstrovstiev: http://ninajovsvet.okweb.sk/?rubrika=da ... ria=ms2007
bol o tom aj clanok v Novom case ale na bleskovkach ho zial nevidim

ja si spomeniem len na
Lintner: tak ja by som toto neodpiskal
Hajko: vsak ani by si nemohol ked nemas pistalku
:D
Silmer
Darca
Darca
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Silmer »

obcas sa mi zda ,ze cesky komentatori su lepsi nez slovensky :?
den333
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa den333 »

no podla mna to tak aj je...ale aj tak najlepsi boli tí stari komentatori napr. Polák
pershing
Guru
Guru

Príspevok od používateľa pershing »

Jozko Jarkovsky :D
Sro1
rulez

podme chlapci skusme to prihrat; neda sa takto hrat musime sa vzchopit
a jeho hlas je stale plny takeho nadsenia a vzrusenia:D
kubodinho
Professional
Professional

Príspevok od používateľa kubodinho »

ja mam rad Slava Jurka a na hokeji Riska Lintnera :D:D
SRneC
Addict
Addict

Príspevok od používateľa SRneC »

preco chyba v hlasovani IVAN NINAJ??? sak jeho hlasky a hrdost su nezabudnutelne :o
[email protected]
Medium Expert
Medium Expert

Sry ak som nepridal nejakeho vasho oblubenca ale pisal som len tak narychlo tych co ma napadli. :)
hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa hojko »

Z tych spominanych povazujem za najlepsieho Viktora Blazeka, ktory skvele komentoval futbal na JOJke a Galaxie Sport. Tiez sa mi celkom pozdava Marcel Merciak, je to urcite nadpriemer. Medzi odpad s prehladom mozem zaradit Hajka a Gaspara, ktoreho by som doplnil este expertom na F1 Jirkom Malcharkom & dalsim expertom Petrom Camborom.
mi-chau
Darca
Darca

Príspevok od používateľa mi-chau »

hojko napísal:Medzi odpad s prehladom mozem zaradit Hajka a Gaspara...
a to uz preco?
l0f4s3
Zablokovaný
Zablokovaný

Príspevok od používateľa l0f4s3 »

slavo jurko a cela galaxia sport su homosexuali hlupi
najlepsi je asi robert barat a jeho rozhovory cez prestavku ostatni stoja za howno
krija
VIP
VIP
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa krija »

hojko napísal:Z tych spominanych povazujem za najlepsieho Viktora Blazeka, ktory skvele komentoval futbal na JOJke a Galaxie Sport. Tiez sa mi celkom pozdava Marcel Merciak, je to urcite nadpriemer...
s prvym suhlasím, ale marcel merciak, podla mna urcite nie je nadpriemer. na moj vkus priliz casto pouziva slovo outsider, rozne prezyvky klubov, ich vyslovovanie v rodnom jazyku zucasnenych. a ktomu vsetkemu kopa nepresnych info...
p4ra
Redeemer
Redeemer
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa p4ra »

Neviem, ako sa vola ten, kt. komentuje v Slovenskom Rozhlase. Ale vie genialne navnadit a spravit z posluchania zazitok, ked nie ste pri TV.
[email protected]
Medium Expert
Medium Expert

p4ra napísal:Neviem, ako sa vola ten, kt. komentuje v Slovenskom Rozhlase. Ale vie genialne navnadit a spravit z posluchania zazitok, ked nie ste pri TV.
Tak to bude Jozef Jarkovsky, inak s tebou mozem suhlasit, je to dost slusny komentator. A potom je este v SRo Matus Cunderlik a aj ten je dost dobry.
hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

mi-chau napísal:a to uz preco?
Pretoze Gaspar a Hajko nemaju o komentovani ani ponatia. Tie ich taraniny, ktore tak s radosou pouzivaju, napriklad vo finale extraligy, ked sa bavili na starsom panovi, ktory pravidelne sledoval cheerleaderky a rozpravali o tom, ze by mu to mala zena zakazat nemalo nic s hokejom spolocne. Komentator by mal byt nestranny a nie ako banda tychto dvoch tupcov, ktory polovicu zapasu prespia a mlcky len pozeraju a rozmyslaju, co by za debilinu vypotili.
p4ra
Redeemer
Redeemer
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa p4ra »

Co sa tyka hokejovych prenosov sa mi zda, ze ceski komentatori su dost nestranni. Zazil som ich kricat "goool", aj ked Slovaci dali gol Cechom. Urcite ich to vnutorne maximalne hnevalo, ale bolo na nich vidiet/pocut profesionalitu. Naozaj si myslim, ze komentator z SRo by bol skvely v TV.
sundevil
VIP
VIP

Príspevok od používateľa sundevil »

p4ra napísal:Co sa tyka hokejovych prenosov sa mi zda, ze ceski komentatori su dost nestranni.
ja by som skor povedal, ze ceski komentatori su najviac nachylni rozpravat ako im vsetci robia zle, od rozhodcov, hladisko a pod
pokial nehra cesky team tak sa daju pocuvat ale akonahle hraju ich hosi je to taka ista katastrofa ako na stv
hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

Ciastocne suhlasim s p4rom, dokazu oznamit aj gol supera, narozdiel od nasich exotov, ktori si toho ani nevsimnu a melu dalej uplne o niecom inom. Ale zase je pravda co napisal sundevil, staci aby vylucil ceskeho hraca a uz je to neprimerane vylucenie, zlate ceske rucicky su v tom nevinne a podobne. Kazdopadne je komentovanie sportovych prenosov na CT podstatne na vyssej urovni ako u nas a ked je moznost pozerat futbal (Liga majstrov) ma CT, tak to divam radsej tam, ale to aj vdaka pozvanym hostom ako Laco Jurkemik, Marian Zeman a podobne, nemam potrebne pocuvat lobda, branka, hrisko a podobe...
Napísať odpoveď