Orange - diskusia, rady, pausal, sms, data

Témy, ktoré sa nedajú zaradiť do kategórií vyššie...
harrison314
Hardcore addict
Hardcore addict
Používateľov profilový obrázok
Kontaktovať používateľa:

Re: Orange - diskusia, rady, pausal, sms, data

Príspevok od používateľa harrison314 »

Ahojte, viete odporucit nejaky jednorazovy datovy balicek na internet do mobilu? Mam kredit a super by bolo, keby bol dostupny aj v krajinach EU. Potrebujem to na bezne surfovanie, mapy a tak.
ja_som
Star
Star
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ja_som »

tyler91 napísal: 27 apr 2022, 16:56 takže ovládanie hlasitosti fungovať nebude....ale skús prosím Ťa pauznúť práve vysielaný program :) a či ti to bude pokračovať tam kde si skončil alebo ťa to hodí minútu, dve dozadu
Samozrejme som zabudol a spomenul až dnes, je to tak ako píšeš, pri pokračovaní sa čas posunie späť.
tyler91
King
King

Príspevok od používateľa tyler91 »

to bude asi preto, že ten archív, je dostupný akokeby minútu dozadu a nie hneď
Každopádne vôbec neľutujem prechod z Magia na Orange TV
Sú tam síce drobnosti ktoré nemajú logiku a zbytočne otravujú (pre vymazanie programu z histórie pozerania, to chce PIN, načo?!...ak prepínam kanál na druhý z archívu sa ma to zbytočne opýta, či naozaj chcem prepnúť)
:plus: Rýchlejší systém, oveľa kvalitnejší obraz, archív na 31 dní na takmer každý kanál, mobilná TV bezplatne
cORP.
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa cORP. »

tak ono zas mobilna tv bezplatne je aj v telekome, v Orange tak isto nieje klasicky bezplatna, len ked ta zakomponovali do LOve tak vtedy ju mas asi gratis, archiv je 31 dni, okrem JOJ a Markiza + ich pridruzene podstanice, kedze tieto nase hnackove stanice maju problem s tym aby bol archiv dlhsi ako 7 dni :)
tyler91
King
King

Magio GO ako benefit zdarma môžem použiť iba 1 zariadenie súčasne a nemôžem to pustiť na Smart TV!
Orange žiadne také obmedzenia nemá a môžem pozerať na 3 ľúbovoľných zariadeniach naraz :)
cORP.
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

vela luti si tu nasu orange tv cez internet berie do zahranicia kde pracuju, da sa k tomu zobrat stb normalne do prenajmu, zapoja v nemecku na internet a ficia :)
tyler91
King
King

inak aké máš skúsenosti s HG8245W5 ? pre bežnú domácnosť úplne postačuje nie?
cORP.
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

postacovat moze, ide o zarusenie wifi, ak je tam xy wifi sieti nepomozes si a mozes rovno ratat s pripojenim vlastneho acces pointu alebo routra, inak bezne by stacit mal
Noobsz DJ
Guru
Guru

Príspevok od používateľa Noobsz DJ »

cORP. taká otázka. Ak mám doma na Slovensku TV od Orange (mám 2x box), bude mi ten settop box fungovať aj keď som v Nemecku? Je možné ten settop box vôbec pripojiť aj cez WIFI, alebo musím do neho ťahať kábel? Lebo teraz fungujem na Horizon Go. Cez prehliadač v notebooku, či v aplikácií cez telefón funguje všetko bez problémov. Ale aplikácia pre TV (idem cez Xiaomi MI Box S, YouTube aj Netflix bez problémov) mi nonstop mrzne. Respektíve sledovanie TV cez aplikáciu pre TV je nemožné, lebo nonstop mi len načítava obsah a po čase vypíše, že je problém s pripojením. Pri tom ako som spomenul v zátvorke, YouTube aj Netflix fungujú bez zaváhania, dokonca aj 4K obsah prehrajú bez načítavania.
cORP.
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

ak mas stb k sluzbe ottv - Orange tv cez internet tak bude, ak mas stb k iptv sluzbe na optike,dsl,partner optic,gpon tak nebude, posledny android tv stb co je v ponuke nema vstavanu wifi, no da sa k nemu dokupit tusim za 14 eur wifi dongle ked ho prave pouzivas pre spomenutu tv cez internet, tam sa da pouzit aj wifi
Noobsz DJ
Guru
Guru

Príspevok od používateľa Noobsz DJ »

Mám IPTV na optike, takže z toho potom nič nebude. Vďaka za info.
taki7
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa taki7 »

Orange dá 25 GB dát zadarmo na 2 mesiace. Na trhu je 25 rokov ... https://zive.aktuality.sk/clanok/UFQLIs ... -25-rokov/
heker
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa heker »

2 mesiace je proste LOL.
K-u-b-i-a-k
Guru
Guru

Príspevok od používateľa K-u-b-i-a-k »

menšie pwkné gesto pred zdražovaním
Hensym
VIP
VIP

Príspevok od používateľa Hensym »

Nemáte problém s random výškami faktúr? Ja mám každý mesiac inú sumu na FA, študujem rozdiely a posledne napr. v júlovej faktúre zdvihli poplatok za športový balík. Fakt pozerám tie ceny a viac ako 2 mesiace po sebe som rovnakú úhradu nemal.
Cesar
Addict
Addict

Príspevok od používateľa Cesar »

To už musíš vylúštiť ty, čo tam je a prečo to tam je. Niekedy robili také finty, že keď si uzatváral zmluvu s viazanosťou tak ti dali neviem aký balík na nejaký čas zadarmo, potom sa to ale nezrušilo a začali účtovať nejaké mesačné poplatky. Bolo to možné aj zrušiť ale sami to nezrušili a niekto platil veľa mesiacov za niečo čo ani nepotreboval.

Niekto platí aj za parkovanie cez sms a podobné veci, tiež samozrejme navyšuje sumu faktúry.

Raz sa mi stalo aj to, že na jednom z čísiel, ktoré som mal, čo používal niekto z rodiny sa tam minuli dáta a poslali mu sms, že je možné aktivovať dátový balík cez sms, dotyčný odpísal a to bol dátový balík, ktorý sa tam automaticky opakoval s automatickou aktiváciou a to mizerné množstvo dát za pár eur mesačne, potom som to musel zrušiť lebo to bolo veľmi nevýhodné.

Raz som si menil paušál vtedy to bol asi go 40 za 40 eur mesačne a predajca mi dal zmluvu, kde bola cena asi 42 eur mesačne. Ja mu hovorím to je veď za 40 eur, tak prečo že 42, začal mi vyprávať že to je len názov balíka a podobné kraviny ale potom mu hovorím, že si robíte srandu alebo čo. Potom si vymyslel, že to preto, lebo pridal nejaké dáta navyše mesačne oproti tomu paušálu. Ale on že mi môže dať aj viac dát ako tam je, s tým som súhlasil, veď radšej viac keď sa dá, len zabudol spomenúť, že aj cena bude vyššia každý mesiac. A ešte ti dá podpísať bez toho aby to povedal a to s viazanosťou, kto to neprečíta tak 2 roky má takú akciu, že môže platiť viac ako pôvodne chcel.

Oni tých trikov majú neskutočne veľa ako stiahnuť zákazníkov, treba sledovať spotrebu a faktúry a nepodpisovať hocičo a nesúhlasiť s hocičím. Aj preto už od nich odišlo veľa ľudí, lebo ich veľmi stiahli rôznymi trikmi, treba s nimi dávať pozor. Robia nie príliš seriózne a férové praktiky.
taki7
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa taki7 »

Taký menší zádrheľ..za aktiváciu balíka 25 GB sa platí 11 centov, zrejme, aby obmedzili špekulantov..minimálne dobitie je totiž 7 eur.
Cesar
Addict
Addict

Príspevok od používateľa Cesar »

Zaujímavé, že 11 centov považujú že je zadarmo. Tak potom by mohli povedať, že skoro zadarmo. Ešte že to nedávajú za 11 eur čo zistíš až po mesiaci, keď príde faktúra. A ešte sa bude treba opýtať, či sa to automaticky nepredlžuje v 3. mesiaci za nejaký mastný poplatok, ono by to zapadlo do ich obchodnej stratégie stiahnuť zákazníkov.
K-u-b-i-a-k
Guru
Guru

Príspevok od používateľa K-u-b-i-a-k »

Hensym
VIP
VIP

Príspevok od používateľa Hensym »

Tlieskam fakt. Toto je neskutočný PR prešľap...
Napísať odpoveď