Orange - diskusia, rady, pausal, sms, data

Témy, ktoré sa nedajú zaradiť do kategórií vyššie...
SSemteXX
Guru
Guru
Používateľov profilový obrázok

Orange - diskusia, rady, pausal, sms, data

Príspevok od používateľa SSemteXX »

Takze,zalozil som túto tému aby ste písali preco si vybrat práve Orange,alebo opacne preco si ho nevybrat,ci ste s ním spokojní ako s telefónnym operátorom,alebo uprednostili by ste iný.. :wink:

Poprípade akí bol vás najlepsí telefón z Orangeu,alebo akí vlastníte teraz,uprednostnujete pausal alebo prima kartu,poprípade vyuzívate nejaké akcie :roll: ...

Ja osobne,uprednostnujem Orange,nakolko máme doma 5mobilných telefónov,a vsetky sú z Orangeu,takze tak,rodicia majú pausály,a aj ja budem ma coskoro...

Chcel by som sa spýtat,aké skusenosti máte s telefonmi a s pausálmi,nakolko som v stredu bol v Orange,ze si vyberem mobilný telefón Sony Ericsson W910i,na pausál 50+SMS,no o pausál mi ani nejde,lebo mám 2 Prima karty,takze no,ale no bol som v Orangei,a dojdem tam,vybral som si mobil,podpisal som uz vsetko,a nemali mobil na sklade,co ma dost mrzelo lebo som ho uz chcel mat pri sebe,a oni mi na to povedali,ze mám dat kontakt,hodil som kontakt,a povedali,ze oni sa mi ozvu,vravela mi,ze tie telefóny im prinásajú kazdé ráno,no zaujímavé,ze dnes uz sobota a este stále nic :?

Chcel by som sa spýtat,ci uz niekto mal podobný problém,a aká bola tá cakacia lehota :wink:
MP4-27
Guru wannabe
Guru wannabe
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa MP4-27 »

som stali zakaznik od kedy tu ORANGE je a aj budem tym ze otec ma od firmy takzvanu virtualnu siet bereme mobili od ORANGu za najnizsie ceny na najvyssi pausal napriklad N95 za 1990SK na VIP 500 ale po prehlaseni do virtualnej siete mi pada zmluva s ORINGom :lol: a ani sa nepytajte ake su ceny hovorov v tej sieti........ 15halierov/0,049Eura
Co sa tyka normalne maju podla mna najlepsie pausali a aj mobili :wink:
audiotrack
VIP
VIP
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa audiotrack »

mám paušál od orange (60 minút a k tomu doplatený orange world). Mám ho už 7 rokov a vtedy som si ho vybral z rovnakého dôvodu ako ty. Vtedajší Globtel malo v rodine viac ludí ako Eurotel. Po príchode O2 som si kúpil aj kartu u nich, momentálne teda využívam oboch operátorov. S T-Mobile nemám skúsenosti, akcie nesledujem, lebo mi je to ukradnuté. Určite by som kôli nejakej akcii už neprechádzal k inému operátorovi.
Čo sa týka toho objednávania, môj tiež nemali na sklade. Bolo to v piatok, prišiel v pondelok (podla toho usudzujem že ich význam slova každý deň je chápaný ako každý pracovný deň)
tomasito13
Star
Star
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa tomasito13 »

podobne otec ma vo firme asi 15 mobilov takze N95 dostal nie za 1990 ale za 50hal:D + este iny mobil. orange ma viac zakaznikov a celkovo vecsie sympatie ako ruzovy nemci
mikkimikki
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa mikkimikki »

No osobne mam Orange (Globtel) cca. 7-9 rokov .. povodne som mal PRIMU, ale potom som presiel na Paušal s Orange World-om
Jeden rok som medzi tym mal aj pausal od t-Mobile ale potom sme to zrusili ...
a ked prislo O2 nakupili sme si karty ale nejak nevyuzivame, moj orange mi uplne staci a v ramci pausalu telefonujem kam chcem

2SSemteXX: to ze namali tvoj mobil je uplne normalne :D sa vobec necuduj ja som uz neraz musel cakat na mobil, ale ked som ho chcel rychlejsie isiel som do centralnych predajni Orangeu (tych je iba par na svk) a tam ten mobil vzdy mali :) ..
violator
Star
Star

Príspevok od používateľa violator »

Orange je podla mna najserioznejsi operator na SR ako najvacsiu nevyhodu povazujem nevyhodnost Prima karty, O2 ma dobru taktiku a aj pausaly, ale s kvalitou sluzieb je to niekde uplne inde a T-mobile je celkovo taky "nemastny, neslany"...otec ma vyborne firemne pausaly od Orangeu aj od T-mobilu, kde ma u oboch operatorov neobmedzene hovory a smsky do danej siete(pri T-mobile aj do pevnej siete) :) skoda, ze sa take nieco neda spravit aj pre bezneho zakaznika
forgottten
Medium Star
Medium Star
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa forgottten »

Ja som paušál 60 už asi 6 rokov. Mobilné telefóny mením a problém s nimi nemám... ale

Naši keď kupujú telefón v orange, tak kým sa k nám dostane jeden dva týždne prejdú... dosť dlhá doba a leze to krkem

Sieť začala zlyhávať rôznymi spôsobmi čoraz viac v poslednom čase a to strašne lezie na nervy

Konkurencia ponúka oveľa lepšie veci pre zákazníkov, čo vie rozčúliť...

Proste obyčajná sieť, z ktorej nemám nejaký extra profit, zatiaľ čo v iných by som mal viac možností a lepšie ceny... ale čo už...
SSemteXX
Guru
Guru

No ako hej,majú dobré pausály,skvelé akcie,páci sa mi to ....

Ale najviac ma sere tá cakacia lehota,ze nemajú na sklade mobil,dúfam,ze v pondelok alebo v utorok mi uz napísu sms,ze si mozem íst preň,no som zvedavý...

No tak tých akcií je skoda,fakt by to mohli urobit aj pre bezného zákazníka,rád by som mal hovory aj do iných sietí ako je Orange :roll:

Len,aktivoval som si Orange World,ale len balík mini,nakolko veci do mobilu a podobné blbosti si budem stahovat z "warezov alebo z inych stránok" ale v tom Orange World je tusím 10MB kapacita,to znamená asi kolko,aký je ten cas,ktorý mozem stravit na mobilnom internete? :roll:
Aiden
Darca
Darca

Príspevok od používateľa Aiden »

velmi malo :)...skor to vyuzijes viacmenej iba na ICQ v mobile ;)
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa mirak2 »

mal som neviem kolko rokov Primu, v aprili ci maji som presiel na Pausal60, dobra akcia, mesacny poplatok za 333,- (neviem ci s dph ci bez, ale to je jedno) a zobral som Nokiu 6120c, som maximalne spokojny, vyuzivam elektro fakturu, akurat mi nie je celkom jasne ako si stahuju $$$ za faktury z uctu, to som nepocohopil. no nic...mne to nevadi, pokial stahuju menej ako maju :lol:

sSemtexx: tych 10MB na take ako icq bohato staci, aj keby si bol 24/7 na icq online cez mobil by to stacilo (ak nemas 500 kontaktov 8) )..internet napr. raz za cas hojko.com uplne staci
SSemteXX
Guru
Guru

dik mirak2 :wink:

No mne to staci,lebo hovorim vacsinu som len na PC doma,a to som hocikedy na ICQ stahujem vsetko,takze ja to vyuzijem len vtedy ked na intráku nepojde net,tak skocím na ICQ no,ale ako dik :wink:
Holubar
Darca
Darca
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Holubar »

Neviete, kedy orange meni ponuku telefonov a ci sa nechystaju pridat aj W960i? Neviem, ci ho mam kupit z predajne SE, alebo pockat, kym bude v ponuke. Akurat mi konci pausal a v ponuke nic zaujimave nemaju

A ten OW: je to paradne, ked potrebujes net a nie si pri kompe. Napr na zastvake pozrem bus cez cp.sk, v buse precitam maily, icq som este nerozbehal, ale to mi zatial nechybalo. Ked sa nudim aj forum kuknem, opera mini je uplne skvela
mikkimikki
Medium Professional
Medium Professional

Holubar napísal:Neviete, kedy orange meni ponuku telefonov a ci sa nechystaju pridat aj W960i? Neviem, ci ho mam kupit z predajne SE, alebo pockat, kym bude v ponuke. Akurat mi konci pausal a v ponuke nic zaujimave nemaju

A ten OW: je to paradne, ked potrebujes net a nie si pri kompe. Napr na zastvake pozrem bus cez cp.sk, v buse precitam maily, icq som este nerozbehal, ale to mi zatial nechybalo. Ked sa nudim aj forum kuknem, opera mini je uplne skvela
na icq ti staci ist na wap.tjat.com (webovy klient) :wink:

mimochom vsimol si niekto ze na prvom nastupisti na hlavnej stanici v BA nejak blbne signal orangeu - bud neni alebo je velmi nizky (alebo to len mne) ?! :lol:
violator
Star
Star

Holubar napísal:Neviete, kedy orange meni ponuku telefonov a ci sa nechystaju pridat aj W960i? Neviem, ci ho mam kupit z predajne SE, alebo pockat, kym bude v ponuke. Akurat mi konci pausal a v ponuke nic zaujimave nemaju
u orangeu to bolo naposledy 15.7. 08, ale takto to byva sporadicky, vacsinou vzdy do toho 14./15. dna v mesiaci, ja tipujem, ze augustova akcia zacne niekedy 7.-10. augusta a k tej W960 tazko povedat, ale skor by som povedal, ze nie, lebo v tejto cenovej kategorii skor prevladaju stylove dotykovky, ktore sa dost predavaju :wink:
mikkimikki
Medium Professional
Medium Professional

violator napísal:u orangeu to bolo naposledy 15.7. 08, ale takto to byva sporadicky, vacsinou vzdy do toho 14./15. dna v mesiaci, ja tipujem, ze augustova akcia zacne niekedy 7.-10. augusta a k tej W960 tazko povedat, ale skor by som povedal, ze nie, lebo v tejto cenovej kategorii skor prevladaju stylove dotykovky, ktore sa dost predavaju :wink:
a inac je mozne ze v auguste ani nova ponuka nebude - ze tato aktualna je mozno ze letna (cize 2mesiace) : - / ale kdovyy
violator
Star
Star

mikkimikki napísal:a inac je mozne ze v auguste ani nova ponuka nebude - ze tato aktualna je mozno ze letna (cize 2mesiace) : - / ale kdovyy
to si nemyslim

Holubar-co hovoris na tento phone https://www.orange.sk/sk/private/telefo ... oneId=3361
Holubar
Darca
Darca
Kontaktovať používateľa:

vidim ho prvy krat. Ja chcem jednoznacne w-cko. Uz rok a pol mam W810i a nikdy som s telefonom spokojnejsi nebol. 960-ku chcem kvoli tej pamati a vacsiemu displeju. Rozmyslal som nad N95 8GB, ale SE je SE
Drago
Guru
Guru

Príspevok od používateľa Drago »

Holubar: W960 je velmi dobry vyber, ale pochybujem ze ju budem ci uz Orange alebo T-Mobile v ponuke. Mal som moznost ho drzat, skvely fon, dotykovy displej, len skoda ze nema este aspon ten xenonovy blesk.

N95 nemam rad, celkovo Nokie.
SSemteXX
Guru
Guru

Holubar,tak to si uz potom vyber W910i,displej je dost velký,sice 2mpxlový fotoaparát,ale stací to,dostanes 1GB kartu k baleniu a más to,pravdaze telefón si vyberaj podla toho,ze naco ho chces vyuzivat,ja si berem W910i len preto lebo je to Walkman,s dobre velkým displejom,ja ho chcem len na pesnicky :wink:

btw. Drago,existujú "mobilné telefóny" a "nokie" :roll:
Holubar
Darca
Darca
Kontaktovať používateľa:

w910i sa mi nepaci, je to vysuvacka, co by mi dost vadilo. No a kupovat podla toho, co vyuzivam...Mnohe mozno nevyuzivam len preto, ze to sucasny telefon neumoznuje, som rad, ked mam vzdy nove moznosti.
Napísať odpoveď